|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nokti all about
16.5.2012 0:21:12   
Visnja RR
salmy otprilike sam ja to tako i skontala i pristala na to da se korekcija radi svaka 3 sedmice ALI
meni je nakon uradjenog frencha vec cetvrti dan spala bjela boja s vrhova u pola noktiju... pa hajde pomislim mozda sam previse bila u dodiru sa vodom ( a nisam)
kad sam otisla peti dan da mi to skinu (jer sam morala ne mogu neurednih noktiju otici na neki poslovni sastanak a imala sam ga bas taj dan)
One su mi skinule taj french i nalakirale neki lak koji navodno stoji 3 sedmice ... vrlo njezan neupadljivo ruzicas_ti ... taj lak je izdrzao 3 dana ... ne samo da su se vrhovi istrzali nego i onaj dio od korjena ...hm kako to objasniti kao nadigao se od nokta i samo ogulio...
bilo je jako ruzno vidjeti a ja ne podnosim istrzane i neuredne nokte bez obzira sto je lak neupadljiv ... (sta cu muhanata sam)... kad sam otisla na reklamaciju rekose mi garant sam puno bila u dodiru s vodom ...a nisam... osim rucka , kupanja tih par dana zaista nisam imala nikakvih velikih poslova u stanu... i sudje pere masina ...
e kad su mi skidali taj lak bilo je strahota...dakle toliko mi je skinuto nokta da je na nekim mjestma se skroz ispd nokta zarcvenilo..i kao da je milimilimetar do mesa ispod nokta ... nakon toga su mi samo nanijeli neki prozirni lak sa kalcijem ..i zamolila sam nista vise... dok su mi nanosili taj lak sve me peckalo ... kao da mi je skro dosla do mesa ispod nokta
sada ono malo nokta sto izraste samo se podere... jer je toliko tanak da ne moze puci...bukvalno ko papir se podere... skroz su odrezani ... dva su mi nokta se poderala preko sredine pa imam flaster jer me boli... ma uzas...
nikad vise... user posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.5.2012 0:24:08 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nokti all about
16.5.2012 0:24:27   
teacher75
zato ja ne diram svoje nokte sto mi je priroda dalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nokti all about
16.5.2012 0:24:57   
salmy
Visnja kad odlucis ponovo da radis noktice javi se

uradicemo  sta i  kako zelis....uz detaljno objasnjenje sto i kako

dobices gratis sveuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nokti all about
16.5.2012 0:26:56   
Neca xxx
Uh Visnja. Cula sam vec za takva iskustva. Skidanje gela ostetii nokte, a mislim da osoba koja je tebi to radila bas i nije strucna, pa ti je jos dodatno pogorsala situaciju. user posted image

Mazi nokte onim lakom za jacanje i budi strpljiva dok opet ponovo ne izrastu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nokti all about
16.5.2012 0:31:03   
Visnja RR
salmy duso tebi hvala user posted image ali mi je ovo bilo tako neugodno sikustvo koje ce trajati dok mi cijeli nokat izraste
mozda da ipak prestanem biti lijenguza i sama radim french kao i do sada ...pa naci vremena da ga radim svaki treci dan kao prije... user posted image
u svakom slucaju hvala ti... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nokti all about
16.5.2012 0:33:06   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Uh Visnja. Cula sam vec za takva iskustva. Skidanje gela ostetii nokte, a mislim da osoba koja je tebi to radila bas i nije strucna, pa ti je jos dodatno pogorsala situaciju. user posted image

Mazi nokte onim lakom za jacanje i budi strpljiva dok opet ponovo ne izrastu.


ma... ja sad necu navesti ime salona ...ali je taj salon kao na glasu da je dobar i radila mi je cura koja se zove kao taj salon i kao odlicna je ... ma da... ali da ne kukam vise ...ocito sam bila baksuz tih dana user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nokti all about
16.5.2012 7:52:31   
Miimy

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

salmy otprilike sam ja to tako i skontala i pristala na to da se korekcija radi svaka 3 sedmice ALI
meni je nakon uradjenog frencha vec cetvrti dan spala bjela boja s vrhova u pola noktiju... pa hajde pomislim mozda sam previse bila u dodiru sa vodom ( a nisam)
kad sam otisla peti dan da mi to skinu (jer sam morala ne mogu neurednih noktiju otici na neki poslovni sastanak a imala sam ga bas taj dan)
One su mi skinule taj french i nalakirale neki lak koji navodno stoji 3 sedmice ... vrlo njezan neupadljivo ruzicas_ti ... taj lak je izdrzao 3 dana ... ne samo da su se vrhovi istrzali nego i onaj dio od korjena ...hm kako to objasniti kao nadigao se od nokta i samo ogulio...
bilo je jako ruzno vidjeti a ja ne podnosim istrzane i neuredne nokte bez obzira sto je lak neupadljiv ... (sta cu muhanata sam)... kad sam otisla na reklamaciju rekose mi garant sam puno bila u dodiru s vodom ...a nisam... osim rucka , kupanja tih par dana zaista nisam imala nikakvih velikih poslova u stanu... i sudje pere masina ...
e kad su mi skidali taj lak bilo je strahota...dakle toliko mi je skinuto nokta da je na nekim mjestma se skroz ispd nokta zarcvenilo..i kao da je milimilimetar do mesa ispod nokta ... nakon toga su mi samo nanijeli neki prozirni lak sa kalcijem ..i zamolila sam nista vise... dok su mi nanosili taj lak sve me peckalo ... kao da mi je skro dosla do mesa ispod nokta
sada ono malo nokta sto izraste samo se podere... jer je toliko tanak da ne moze puci...bukvalno ko papir se podere... skroz su odrezani ... dva su mi nokta se poderala preko sredine pa imam flaster jer me boli... ma uzas...
nikad vise... user posted image




Ovo isto kao da sam ja pisala od rijeci do rijeci, evo sva se najezim... isto mi se sve deesilo identicno, kad mije doticna skidala gel sa noktiju skoro sam se onesvjestila, jer mije do mesa skinula, mjesecima sam pokusavala oporaviti nokte i jako mi je pomogao lak Alesandro za jacanje noktiju sa kalcijem, i rekla sam nikad vise ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nokti all about
16.5.2012 10:28:24   
sarisari
ja imam ok nokte ali ne volim da radim oko njih zato i idem na geliranje i uvijek mi izgledaju lijepo uredno i njegovano, a sta smatrate pod tim unisti pa nokat izraste dio koji je ako jeste uniste on izraste i iz vrha pocinje novi zdravi nokat kao i kosa, user posted image

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nokti all about
16.5.2012 10:31:08   
sarisari
mama alma ne trebam gledati reci mi samo adresu ako možeš da vidim je li mi usput :)

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nokti all about
16.5.2012 10:42:09   
ciciban26
I ja sam nedavno radila u salonu nokte i bas se pokajala. Tacnije doticna istoimena vlasnica se hvalila kako to nije salon nego akademija,kako ona radi bolje od 90% drugih kozmeticarki. Hajde sto su mi nokti poceli pucati nakon 3 dana ali sto boleee user posted image
Godinama sam radila geliranje i nisam dozivjela nista slicno.

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nokti all about
16.5.2012 10:47:33   
Lady26

IZVORNA PORUKA: salmy

Svaka zena koja se odluci uraditi nokte(nadogradnju,geliranje....)mora da zna da ce se njen nokat ostetiti.Ako zelite gel ili nadogradnju ja vam "moram" isturpijati nokte....znaci skidam podlogu,jer nokat mora biti matiran da bi proces geliranja bio adekvatan

kad jednom uradite vi ste primorane da idete redovno na korekcije...i opste ne izgleda strasno kad se skinu tipse....plocica jeste matirana ali podnosljivo,malo laka bezbojnog i vremenom dodju na svoje.A mozete jednstavno ponovo nanijeti gel na svoje nokte i lijepo izgledaju


Ne mora se bas isturpijati toliko da se plocica pretvori u papir i unisti nokat, dovoljno je samo malo skinuti "masnocu" i da se stvori prah na koji ce se tipsa zalijepiti....I nokat se ne mora ostetiti toliko...sve zavisi kako ko radi....
Nije da pametujem, ipak ti imas certifikat user posted image , ja ga nemam ali znam kako se radi, i radili su ih i meni 100x...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nokti all about
16.5.2012 10:48:57   
Lady26
I izmedju gela i nagogradnje biram gel u svakom slucaju user posted image ....

Salmy, imal za djabe prvi put user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nokti all about
16.5.2012 10:55:40   
sarisari
selmy gdje ti radiš

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nokti all about
16.5.2012 11:03:45   
salmy
Nisam ja tema ove emisijeuser posted image  sarisari nisam platila reklamuuser posted image

lady ima sto da ne,samo se javi

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nokti all about
16.5.2012 11:04:42   
bellla
Na zalost,i ja se moram prikljuciti curama koje su imale lose iskustvo sa geliranjem,ja sam isla staviti french i gel na svoje nokte koji su bili stvarno super,htjela sam samo da se odrze takvi,odnosno da se ne peglam sa stalnim lakiranjem,grdno sam pogrijesila,nakon 3 dana sam isla na skidanje gela,kada sam vidjela svoje nokte,zapravo ono sto je ostalo od njih,doslovno sam kuci plakala od muke,bili su prosarani crvenilom i kad god bi izrasli ono malo,tako bi se gulili,UZAS!

Ali,sama sam kriva,sta sam mogla ocekivati od cure koja je usred decembra bila toliko iskvarcana da je izgledala kao prepecena,i paralelno sa uredjivanjem mojih noktiju,je pusilauser posted image

Zato,drage djevojke,obratite paznju gdje i tko vam uredjuje nokte,ja vjerujem da postoje saloni gdje dobro rade,jer u suprotnom to ne bi bilo toliko popularno.



_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nokti all about
16.5.2012 17:28:21   
MAMA MA
Mene je strah tih tretmana,a takoooo bih voljela nabacit nesto od siroke ponude....user posted image
Imam jako problematičnu kožu ruku i jako los kvalitet noktiju
Uredno ih režem namažem bezbojnim lakom,a zbog problema sa kožom ruku jedino mi paše neka njemačka mliječna krema,jaaaaaaaako je masna...mislim da bih ostala bez prstiju kad bi mi se desilo nesto kao ovim curama gore

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nokti all about
16.5.2012 18:04:18   
M kao Mama
Ja ne znam Bogami, ja evo dvije godine i malo jače idem na geliranje mojih noktiju, ne razmišljam o onim ispod, jer kako sam se porodila moji mnoktis u propali, tako da sam odlučila na ovu varijantu, pa sam onda pauzirala i nisam nikako mogla imati nokte, uvijek je neki bio puknut ikao sam ih tretirala skupocjenim preparatima, ali neće, pa neće, i onda sam krenula redovno sa korekcijama. I ja sam zadovoljna, znam žene koje po dva mjeseca ne moraju na korekciju, a ja sam morala nekada i nakon dvije, tri sedmice, jer takvi su moji nokti ne prihvataju ponekad gel, i ja to znam i ne ljutim se na cure koje rade, zatim, uvijek tražim da mi se stravi pojačani gel, i nema problema,

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nokti all about
16.5.2012 18:19:22   
D_K
moja snaha je nedavno 'nabacila' nove nokte i to mi je bilo ok dok su manji ali kad izrastaju nisu mi bas lijepi.. nakon toga miiislim da je radila geliranje i super izgledaju..
meni je problem jer sam se vratila svojoj staroj ruznoj navici i grickam nokte.. taman malo pustim da porastu jer su ruke mnooogo urednije i ljepse kad imam lijep nokte i onda posustanem.. ozbiljno razmisljam o geliranju tj. o najmanje stetnom postupku da dam sansu noktima da porastu. sad me zabrinuste kad kazete da se to mora stalno raditi ili da budu nokti katastrofa..
jos jedno pitanje, kako uzimate abdest? ja sam mislila da se ne moze uzeti abdest sa lakom na noktima a geliranje mi je sloj preko nasih noktiju.. hm.. sta mislite??

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nokti all about
16.5.2012 18:46:25   
mamica Emina
Salamy kako sam shvatila ti si iskusna u radu s noktima..jel mozes na pp da se dog jer bih i aj po prvi put il geliranje ili nadogradnju...

_____________________________

"Odabrao sam jednog anđela za tebe,on će te čekati i brinuti se za tebe.Svakog dana će se smijati s tobom,imaćeš njegovu ljubav i bićeš sretno biće."-"Hoćeš li mi reći ime tog anđela?" -"Nije važno kako se zove"-reče Bog-"ti ćeš ga zvati MAMA!!!"


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nokti all about
16.5.2012 20:47:07   
R&T@
Potpuno isto, neugodno iskustvo sam imala prije tri godine.
Tada radila u salonu Maja kod djevojke Maje, po preporuci...
Strasno! Sve se ogulilo za dva dana, moji nokti unisteni...
Zaklela se da necu nikad vise...

Ali...

Prije tri sedmice odem opet, ali kod druge djevojke i pitam: Moze li gel, ali da ne turpijate mnogo moje nokte?
Kaze: Pokusat cu...

Djevojka je bukvalno dva puta povukla turpijom po mojim noktima, sve ih oblikovala na istu duzinu, veoma kratko i nanijela gel, ali mi je stavila preko dva sloja "necega" preko gela...nisam htjela franch i bili su mlijecno bijeli...

Pune tri sedmice gel se nije pomakao s devet noktiju, samo palac minimalno u jednom cosku...
ali sam ja slomila vrh jednog (da nisam imala gel, otkinula bih sebi nokat tim udarcem)...

U utorak odem na korekciju, zbog tog slomljenog i duzine...
Vidjeh moje nokte i uopste nisu unisteni...

Trenutno sam prezadovoljna...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamica Emina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nokti all about
16.5.2012 20:50:34   
M kao Mama
Tajra caka je u tom dodatnom gelu koji se plača po 5 km, ja sam uvije stavljala dva sloja, znači +¸10 KM, mislim fakat žene odu i očekuju za 15 KM da imaju nokte , ma ne može, ja platim korekciju 15 i ta dva sloja 10 i ako ću neku šaru ili nešto i to se plaća, i zaista sam bila prezadovoljna u ovom salonu u kojem si ti bila, i često sam stavljala trajni french u boji to bi mi najduže trajalo, kako sam trudna ne idem kod M jer mi je podaleko, našla drugu curu i s njom prezadovoljna, mašala

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nokti all about
16.5.2012 20:59:42   
R&T@
I s noktima je kao s kosom...
Moras znati sta hoces, izabrati pravu osobu, pitati, pricati, platiti...
da bi bila zadovoljna...





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nokti all about
16.5.2012 21:17:47   
bellla
Ja sam uslugu kod doticne platila 50km,prije godinu i pol,jer je to bila cijena,a teska glupost mi je da ja moram govoriti da mi dodaje jos ovoga ili onoga,da bi mi se "sacuvalo",odrzalo,ono sto podrazumjeva cijena onih 50km,sta to znaci ako ne platim dodatni gel,sigurno ce mi se ovaj podignuti sa noktiju,sto se meni i dogodilo nakon 2 dana,na par prstiju,na sto sam poludjela i sve skoro pocupalauser posted image .Taj dodatni gel dodje kao zivotno osiguranje na umjetne nokteuser posted image user posted image

ja generalno ne mislim nista lose o geliranju,nadogradnji etc,kontam nego sam imala pasju srecu,takodjer mislim da Salmy super radi,pa cu kod nje otici na geliranje i french na nogama:))ako to radiuser posted image

< Poruku je uredio bellla -- 16.5.2012 21:19:45 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nokti all about
16.5.2012 21:30:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bellla

Ja sam uslugu kod doticne platila 50km,prije godinu i pol,jer je to bila cijena,a teska glupost mi je da ja moram govoriti da mi dodaje jos ovoga ili onoga,da bi mi se "sacuvalo",odrzalo,ono sto podrazumjeva cijena onih 50km,sta to znaci ako ne platim dodatni gel,sigurno ce mi se ovaj podignuti sa noktiju,sto se meni i dogodilo nakon 2 dana,na par prstiju,na sto sam poludjela i sve skoro pocupalauser posted image .Taj dodatni gel dodje kao zivotno osiguranje na umjetne nokteuser posted image user posted image

ja generalno ne mislim nista lose o geliranju,nadogradnji etc,kontam nego sam imala pasju srecu,takodjer mislim da Salmy super radi,pa cu kod nje otici na geliranje i french na nogama:))ako to radiuser posted image

ne prepisuj.... user posted image ovo ko da sam ja pisala

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nokti all about
16.5.2012 21:37:12   
bellla
user posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *