|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Njega stopala
4.8.2008 20:57:36   
nesanica
dal vi i kako njegujete stopala? moja su izgleda postala ovisna o kremama. koza mi je suha ako redovno ne namazem. cula sam da poslije tusiraja treba nekom pravo masnom kremom ih namazati i obuci onda pamucne carape te tako prespavati, pa eto budu bar jedno vrijeme ok.jel iko to probao i jel tacno?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Njega stopala
4.8.2008 21:02:40   
Skvo RR
Ja znam za taj fazon ali za ruke...namazu se ruke jako masnom kremom, stave se "apotekarne " rukavice i prenoci se. Postigne se maksimalna hidratacija. Ja licno nisam probala jer nemam suhu kozu, ali moja prijateljica taj tretman obavlja svakih mjesec dana. 

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Njega stopala
4.8.2008 21:05:10   
mali
 imam kao čarpice iz Oriflame-a koje obućem kada dobro natopim noge i pustim da upiju kremu..Rezultatuser posted image Pozz

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Njega stopala
4.8.2008 21:17:16   
senchy78
gdje ste vi šta se radi 

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Njega stopala
4.8.2008 21:21:11   
senchy78
ovaj problem meni se dešava samo ljeti valjda bosi nogu a zimi ništa   valjda nose se čarape

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Njega stopala
5.8.2008 1:17:43   
Amela V.
Ja za njegu stopala koristim vichy kremu za stopala, poslije svakog tusiranja namazem tom kremom i stvarno sam zadovoljna.
Kad mi ponestane te kreme, onda pred spavanje namazem stopala Niveom i to obilato i obujem pamucne (sportske) bijele carape i tako prenocim. Ucinkovito definitvno user posted image

(odgovor članu senchy78)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Njega stopala
5.8.2008 9:58:31   
Happy
NIsam nikada oblačila te čarapice, ali znam da masa raje radi....
Ja korstim piling (ne baš tako redovno) i onda imam kremu (naravno sve iz DM-a) koju nastojim svaku noć namazati user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Njega stopala
5.8.2008 12:24:13   
Najdraza mama
Poslije pranja onako omeksane noge namazati nekom kremom ili maslinovim uljem na to navuci neku kesicu i lijepo uzivati cak i na spavanju nositi tako ujutru su noge ko medic ..pokusajteeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Njega stopala
6.8.2008 9:12:58   
Gigana
isto radim i ja i samo mi to pomaže

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Njega stopala
25.8.2008 18:46:45   
PegPerego
Veliki sam ovisnik krema opcenito, i mackam se gdje god stignem, a stopala mazem svaku vece i navucem plasticnu kesu (bolje nego carape, jer carape upiju vise nego koza) i tako drzim dok, recimo, ne pogledam film. Onda kese skinem i na spavanje, stopala su mi k'o u bebe

_____________________________

...It's so easy to loose yourself in her eyes...That little person you love the most can teach you the feelings you have never known before...You don't realize how much you can love until you hold her in your arms...

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Njega stopala
30.6.2013 18:54:52   
Mya_81 RR
PRENOS POSTOVA

IZVORNA PORUKA: bebaa

imam strašan problem.......inače jako vodim računa o stopalima,banjanje,mazanje nevenovom kremom,sređujem nokte rijetko su bez laka....ali u principu imam jako suhu kožu od glave do pete....e te pete me zezaju....godinama i na sve načine pokušavam da im dohakam ali nikako....ni ribanje ni masiranje ma ništa.....oštro i hrapavo kao da hodam po staklu ......čak i kad namažem navučem kese da se potpari i opet ništa.....user posted image

molim vaš savjet.......ali bez skupih tretmana....user posted image


IZVORNA PORUKA: ninulina

ista stvar i kod mene, stopala su mi u trudnoći sad otišla skroz na skroz.... svako veče banjam noge, stružem onom kredom , četkom, al ne pomaže. mazala nevenom - ne pomaže.

platila neku krenu za stopala u CM-u 7 KM nije pomogla....

pojma nemam više šta da radim user posted image


IZVORNA PORUKA: DISANA

Ja čitav život muku mučim sa suhim stopalima i ispucalim nakon prelaska sa grilon čarapa u sandale. Situacija se popravila nakon korištenja BALEA kreme za stopala (DM radnje). Sada samo nakon tuširanja namažem i obujem čarape i problem rješen.
Propajte čak i mojoj mami vječitom skeptiku pomaže user posted image


IZVORNA PORUKA: bebaa

probat ću ali daj bože......nekad se zaista osjećam kao da svi gledaju samo u moja stopala.....mada to nije uvijek tako loše stanje ali mene vazda nervira.....user posted image


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Imam isti problem. Najgore kad si u krevetu s mužem pa ga zagrebeš petom user posted image A fakat ih ribam otprilike svakih 15 dana al džaba, 2 dana budu dobra, treći opet isto ... Mrsko mi svaki dan trackat kremu po stopalima, a i zaboravim.


IZVORNA PORUKA: reallove

I ja imam isti problem,probaj kreme marke school..malo cuvas noge u vodi,kada koza omeksa ocistis,namazes dosta kreme i obuces carape..ja tako radim,bude bolje...


IZVORNA PORUKA: bebaa

amra draga ja stopala ribam minimum 4 puta sedmično i trackam kremom pa ništa.......znači zasad DM I SCHOOL.....


IZVORNA PORUKA: reallove

Ima jos jedna dobra krema,ne mogu se sjetiti imena,ako se sjetim,javim...ja u pocetku 2 puta sedmicno ocistim i mazem...poslije po potrebi,pomalo...


IZVORNA PORUKA: ninulina
ja se zeznula neki dan kupim kremu Balea u dm-u kontam da je za ispucala stopala dođem kući i onako iz dosade na wc olji dok sam sjedila user posted image hajd reko da pročitam deklaraciju , ovo, ono, kad na toj kremi pie namjenjeno za hladna stopala user posted image


IZVORNA PORUKA: bebaa

čitam sad da dosta uzroka moe biti za ovaj na problem a da nije nehigijena.........zdravstveno stanje,ne dovoljan unos vode????? e ja ba slabo pijem vodu i isto piem i na temi mranja...to mi je ba nezgodno......
spominju banjanje sa eteričnim uljima......user posted image imate li iskustva....
piling u domaćoj radinosti.....user posted image maslinovo ulje,smeđi ećer i morska sol......


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 30.6.2013 18:58:07 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu PegPerego)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Njega stopala
30.6.2013 18:57:55   
bebaa
aaaaaa j pregledala sve i nisam našla a nisam koristila pretraživač....sorry.....user posted image


_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:00:20   
amra_sa
Bebo, trebamo mi barem do bazena ako već ne na more, da ih malo omekšamo.
MM meni često kaže ja kakve su ti pete, ko brus papir. A ni njegove nisu ništa bolje pa se tješim. user posted image user posted image


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:01:52   
Mya_81 RR
Ma, neme veze sad, ali za drugi put znas, jerdnostavnije ti je upisati u pretraživač, nego listati, jer neke teme koje se duže vremena ne koriste ne budu na listi prikazanih tema, a ipak stoje 'tamo negdje', a i kraće traje preko pretraživača.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:04:04   
bebaa
ma ne znam ja sam beznadežan slučaj .....probat ću ove kreme a vidjet ću ima li neko isklustva sa ovim uljima.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:04:50   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bebo, trebamo mi barem do bazena ako već ne na more, da ih malo omekšamo.
MM meni često kaže ja kakve su ti pete, ko brus papir. A ni njegove nisu ništa bolje pa se tješim. user posted image user posted image




a meni je najgore što su u mog stopala ko u barbike , glatka, nježna... user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:05:42   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ma, neme veze sad, ali za drugi put znas, jerdnostavnije ti je upisati u pretraživač, nego listati, jer neke teme koje se duže vremena ne koriste ne budu na listi prikazanih tema, a ipak stoje 'tamo negdje', a i kraće traje preko pretraživača.

hej kad si tu da te pitam....fakat sam prelistala sve i nisam ništa slično našla....to mi se desiloi sa cvijećem i opet bila dupla tema....kako se sakriju teme da ih ne vidim....user posted image možda zato što se ne koriste dugo....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:06:52   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bebo, trebamo mi barem do bazena ako već ne na more, da ih malo omekšamo.
MM meni često kaže ja kakve su ti pete, ko brus papir. A ni njegove nisu ništa bolje pa se tješim. user posted image user posted image




a meni je najgore što su u mog stopala ko u barbike , glatka, nježna... user posted image

i kod mog....kako li to uspijevaju održati....šta mislite da ga pitam....dragi kako ti njeguješ stopala....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:11:24   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bebo, trebamo mi barem do bazena ako već ne na more, da ih malo omekšamo.
MM meni često kaže ja kakve su ti pete, ko brus papir. A ni njegove nisu ništa bolje pa se tješim. user posted image user posted image




a meni je najgore što su u mog stopala ko u barbike , glatka, nježna... user posted image

i kod mog....kako li to uspijevaju održati....šta mislite da ga pitam....dragi kako ti njeguješ stopala....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

a stvarno zašto mi to nikad nije palo na pamet da ga pitam... a uvijek sam govorila kako sam ljubomorna na njegova stopala... e baš ću sutra da ga upitam kad dođe user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:12:49   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bebo, trebamo mi barem do bazena ako već ne na more, da ih malo omekšamo.
MM meni često kaže ja kakve su ti pete, ko brus papir. A ni njegove nisu ništa bolje pa se tješim. user posted image user posted image




a meni je najgore što su u mog stopala ko u barbike , glatka, nježna... user posted image


Moj misli da su mu ko u barbike ali malo morgen, realnost je ipak drugačija. user posted image Sad ste me nafurale da fino sredim stopala i da nokte nalakiram. Hajd ako ne danas sutra ću.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:15:21   
bebaa
ja se redovno furam i cijelo stopalo ko u bebe sem laka rozi-pusti me da vrisnem.......ali ovaj pojas okolo gazišta pete me baš nervira......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:17:23   
amra_sa
Imam ja neku kremu iz Avona za stopala, namažem tim pa poslije ribam, a onda ih fino namažem pa navučem one čarapice, isto iz avona. Kad ih sredim ihhhhhhhhhhhh, ljepota pogledati. Svaki dan bi sandale nosila. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:20:50   
bebaa
odo ja sipat vodu i nabacati soli i ribež i zasjest pred tv.....valjda sveki neće pomisliti da sam pukla....a mogu i tipkat.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:23:27   
lady_bubamara
Haj pošto sve imamo problema sa stopalima , nije me sramota da vam ovo ispričam... user posted image

Neki dan u DM-u kupim ja sebi onu strugaljku za stopala slična kao ova na slici ( nije ista ) slična je

user posted image


I tako ja u kadi stružem stopala i vidim sve nešto bijelo ostaje neke bijele kuglice i kontam ja ,, A REKO VID DOBRE STRUGALJKE KAKO ODERA OVU KOŽU SA PETA, A SVAKA ČAST" i tako ja sva bitna kao ja sredila svoja stopala, i sad hoću da saperem strugaljku kad gle čuda MOJA STOPALA OSTRUGALA SAV ONAJ DIO NA STRUGALJKI user posted image sav onaj papir sa kojim se stopala strugaju na ovoj dršci je otpao user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Njega stopala
30.6.2013 19:25:48   
bebaa
joj oplakah.......suze me zališe......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *