|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u dvoje
14.3.2009 19:51:37   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: Shee

ummuisa, nemam pravo da osporavam to što si ponovo iznijela svoje mišljenje, ali mislim da smo ovo već sve čule i ne znam zašto uvijek iznova naglašavati neke stvari. Slažem se i drago mi je zbog tebe, ali nemoj da opet "kuhaš".user posted image  


ma ne kuham ja, nego reko da se ne zaboravi..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Zivot u dvoje
25.4.2009 11:16:22   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: makana

poštujem svačiju odluku da živi na način koji smatra najboljim
neki drugi ljudi jednostavno ne razmišljaju na isti način kao ja ili neko treći i njima je to sasvim normalno, jednostavno i prirodno
ja ne bih mogla tako i zato i nisam
user posted image

Potpisujem.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Zivot u dvoje
25.4.2009 11:25:46   
demented
Svako ima pravo da odlučuje kako će živjeti svoj život. Smatram da nikada ne treba nikoga osuđivati samo zato što se ne slaže s tobom ili ne postupa onako kako neko smatra da bi trebalo. Svi smo drugačiji i ono što je nekome važno u životu neko ne smatra bitnim. Treba jednostavno prihvatiti te različitosti i prestati nametati nešto i smatrati da je to ispravno samo zato što većina tako postupa i iz razloga što su  nas učili da tako treba.



_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Zivot u dvoje
25.4.2009 11:35:40   
adannn
Ja nisam vjenčana ali ne radi toga što nisam htjela već zato što ne mogu,jer studiram i imam penziju.Već treća godina braka,beba od 14 mjeseci,sve funkcioniše i ja sam u potpunosti ispunjena tako da sa sigurnošću tvrdim da u mom slučaju taj papir nije nikakva garancija.I dalje poštujem tuđe mišljenje i svako ima pravo da živi ili u braku ili u vanbračnoj zajednici.Naravno,kada završim školovanje jedino bih se voljela vjenčati šerijatskiuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Zivot u dvoje
25.4.2009 11:44:52   
dana3
nisam vjencana niti zurila jkad sam zatrudnila niti kad sam rodila.potpuna je ravnopravnost ovdje sa vjencanima.zasto nisam-to je nasa stvar a valjda cemo biti.kako nam bude odgovaralo.sveki me voli i volim i ja nju.mama voli mog MUZA voli i on nju.postujemo se volimo se imamo bebu koja mi razvali tastaturu i lupa po stolu,sretni smo zadovoljni jeste malo ova kriza uhvatila a li i to ce proci.

mi nismo ni na kakvoj probi ili tacnije mi smo svi cijeli zivot na probama i ispitima-dobra ili losa supruga ,snaha, komsinica,prijateljica i sta ti ja znam sta sve ne .zivot je jedna veeeeeeeeelika proba a glavni ispit polagacemo kod Svevisnjeg a ne kod ljudi.tek tad cemo znati kom obojci kom opanci

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Inostranstvo
djidjibufon

Da li biste sada otisli iz BiH u inostranstvo da za to imate sve potrebne uvjete?

da (62%)

ne (8%)

nikada (5%)

definitivno (11%)

mozda (11%)

pod uslovom (4%)


Broj svih glasova: 113

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *