|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:45:03   
Lady26
Aha, ceprka stare postove, vidi usutile se zene user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:47:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamabb

Mati mila, o čemu rasprava na sedam stranica user posted image

U svojoj kući hodam onako kako mi je ćejf. Muža se ne stidimuser posted image a curica je još mala da bi neke stvari kontala, a kako će biti kasnije, vidjećemo.



na RR je sve moguće, ah mi žene user posted image



a i mimo RR nisu manje mogućnostiuser posted image
nije ti ovo dovoljno porvokativa post...ja mislim d atreba da s evratimo čarpamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:50:36   
Hanady RR
e hajmo sda u gsote kod triput mameuser posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/sta-je-po-vama--gostomprimstvo/m_1142946/mpage_1/tm.htm#1143027

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:54:19   
*pcelica*
Ja bila user posted image nista ne nudi ni kafu ni kolac a prica o gostoprimstvu user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:55:32   
Lady26

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja bila user posted image nista ne nudi ni kafu ni kolac a prica o gostoprimstvu user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:57:00   
ziki
Kako samo dodjosmo od oblacenja pred djecom do oblacenja za muza i kako sve uskladit normalno sa papucama i carapama.user posted image user posted image I da se uklopim novu temu po stanu kad nije vrucina nosim papuce dr Luigi ne zbog hladnoce, podno je grijanje, nego zbog kicme.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 13:57:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja bila user posted image nista ne nudi ni kafu ni kolac a prica o gostoprimstvu user posted image

user posted image user posted image user posted image


ma dijasporci user posted image skrti sta ces

< Poruku je uredio triputmama -- 9.12.2011 13:58:14 >

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:00:12   
*pcelica*
Ne govorim ja to zbog sebe nisam ti ja naviknuta na poklone osim ako nije u pitanju moja mama i mladja sestra user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:03:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ne govorim ja to zbog sebe nisam ti ja naviknuta na poklone osim ako nije u pitanju moja mama i mladja sestra user posted image user posted image


pa sta sad da neces carape iz dijaspore da ti donesem na poklon user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
  Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:04:53   
*pcelica*
Ma samo ti nama dodji hebo poklon da mi jednu mahalsku popijemo user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Ispred djece
9.12.2011 14:15:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: salmy

Pa draga Lady uđe,ako zakljucam udara u vrata lupa,vristi....i na kraju mu otkljucamuser posted image

Ne otkljucas....
I prestat ce...


ja nemam kljuc..i neka nemam..jos da se R. zakljuca pa da se roknem (kupatilo nema prozora, i jedino bi mogla tada provaliti varata, ali to je druga temauser posted image )..

R. je dojio 2 godine, tako da me svakako polugolu vidjao regularno...i kada se tusiram...jednostavno je morao biti tu, ali vise je bio zainteresiran za šsampoM nego za ono drugo user posted image ..sada odlično zna razliku između muških i ženskih spolnih organa, zna da djevojčice piške na koku a dječaci na čunu i o tome pričamo najnormalnije, ne pravim bauk od toga, tako da to nikada u gostima ni ne spomene kao neku bitnu temu...
bolje da je tako svakodnevno vidjao te stvari, a ne da me recimo jednom slučajno vidio, pa dijete bi se šokiralo user posted image
sada naravno pazim da su vrata zatvorena kada smo u kupatilu, ali ne forsiram nista..bitno je da je vidio i da zna, ali neće gledati to ubuduće, diskretno ću dovesti do takve situacijeuser posted image ...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:16:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma samo ti nama dodji hebo poklon da mi jednu mahalsku popijemo user posted image


samo da korigujem naslov...ova pocy neće do drenice citirauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:21:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Aha, ceprka stare postove, vidi usutile se zene user posted image user posted image


ma ne, nego ovi novi mi nisu interesantni, čast pojedinim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Ispred djece
9.12.2011 14:24:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: salmy

Pa draga Lady uđe,ako zakljucam udara u vrata lupa,vristi....i na kraju mu otkljucamuser posted image

Ne otkljucas....
I prestat ce...


ja nemam kljuc..i neka nemam..jos da se R. zakljuca pa da se roknem (kupatilo nema prozora, i jedino bi mogla tada provaliti varata, ali to je druga temauser posted image )..

R. je dojio 2 godine, tako da me svakako polugolu vidjao regularno...i kada se tusiram...jednostavno je morao biti tu, ali vise je bio zainteresiran za šsampoM nego za ono drugo user posted image ..sada odlično zna razliku između muških i ženskih spolnih organa, zna da djevojčice piške na koku a dječaci na čunu i o tome pričamo najnormalnije, ne pravim bauk od toga, tako da to nikada u gostima ni ne spomene kao neku bitnu temu...
bolje da je tako svakodnevno vidjao te stvari, a ne da me recimo jednom slučajno vidio, pa dijete bi se šokiralo user posted image

sada naravno pazim da su vrata zatvorena kada smo u kupatilu, ali ne forsiram nista..bitno je da je vidio i da zna, ali neće gledati to ubuduće, diskretno ću dovesti do takve situacijeuser posted image ...



moja malena ide u vrtić, al oni tamo koka zovu ženski polni organ, a piša muški user posted image
inače s ovim dijelom tvog posta se u potpunosti slažem....
čak šta više moja Ajša u zadnje vrijeme kad je hoću utrpati pred rajom kaže mama vidjeće me golu, sramota....

tako da ta neka teorija da će dijete misliti da je normalno biti nag svugdje je user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:24:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Aha, ceprka stare postove, vidi usutile se zene user posted image user posted image


ma ne, nego ovi novi mi nisu interesantni, čast pojedinim



opet naslov...pa pazite malouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:25:53   
veeseelaa
ma treba biti opušteni a ne po kući obučen kao da ideš na skijanje user posted image
znam par osoba prosto nisam sigurna kad im dodjem jesul pošle il došle user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.12.2011 14:26:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:26:50   
Hanady RR
Sreća moja vesela ajša ide u vrtić...zamisli d asi ti nezaposlena žena i d avazdan gologuza tako pred njom hodaš...šta bi ond anaučilauser posted image

šalim se...
al moja djeca savršeno poznaju razliku između muškog i ženskog spolnog organa i ne skidaju nikome d aim vdii njihov...čuva ih moja mama al imaju dovoljan kontakt sa rođacima suprotnoga spola te savršeno jasno znaju d anema potrebe da u duetu idu u WCuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:27:40   
Lady26
Kako si ti obucena kad ti neko dolazi?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:31:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Kako si ti obucena kad ti neko dolazi?


ovisi, al helenke i neka lagana tunikica obavezno kratkih rukava bez obzira na doba godine il neke uske hlače do ispod koljena i neka maičica....
imam i par kućnih haljina, baš divne, mama mi šila kad sam se htjela udati.... imam par papučica lijepih s peticom
Meni žao što sad žene baš i ne nose kućne haljine....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:32:18   
Galicia
Ja ako nisam gologuza u kuci onda sam u ovome.

user posted image

Al obicno i cistim i kuham i jedem u ovome ili gologuza. Samo nek je lagano i leprsavo i da ne stisce oko oblina. user posted image
A da imam djecicu, naucila bi ih na sexy mamicu. Ne golu mamicu, nego skromno odjevenu. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:32:32   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma samo ti nama dodji hebo poklon da mi jednu mahalsku popijemo user posted image


samo da korigujem naslov...ova pocy neće do drenice citirauser posted image


sta ti ovo znači majke tiuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:33:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Kako si ti obucena kad ti neko dolazi?


ovisi, al helenke i neka lagana tunikica obavezno kratkih rukava bez obzira na doba godine il neke uske hlače do ispod koljena i neka maičica....
imam i par kućnih haljina, baš divne, mama mi šila kad sam se htjela udati.... imam par papučica lijepih s peticom
Meni žao što sad žene baš i ne nose kućne haljine....



ko ti to kaže...
nisi me pitala kako izgledam nakon kupanja...
a kakve su mi kućne haljine doduše to su penjoariiiiiiiii...joj ma vjeruj d ami zavidiet na kolekciji...
inače sma ua svakom gradu, na svakom putovanju sebi kupila po jednu bar...
one su mi posebna ljubav...

a savka moja bnagliže spavaćica je u komletu sa penjoarom...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:33:38   
veeseelaa
te savršeno jasno znaju d anema potrebe da u duetu idu u WCuser posted image


u vrtiću ih zajedno poredaju na tute npr prije i poslije spavanja
do duše sad je moja kći velika pa ide na wc šolju sama al do skoro to nije bilo tako, mada i sada nekad rabi tutu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:34:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma samo ti nama dodji hebo poklon da mi jednu mahalsku popijemo user posted image


samo da korigujem naslov...ova pocy neće do drenice citirauser posted image


sta ti ovo znači majke tiuser posted image user posted image



ama reko od sredine teme citiraš a nakon toga promjenjen naslov biouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Kako ste obučeni pred djecom?
9.12.2011 14:34:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja ako nisam gologuza u kuci onda sam u ovome.

user posted image

Al obicno i cistim i kuham i jedem u ovome ili gologuza. Samo nek je lagano i leprsavo i da ne stisce oko oblina. user posted image
A da imam djecicu, naucila bi ih na sexy mamicu. Ne golu mamicu, nego skromno odjevenu. user posted image


ovako i ja se nosim, to je moj stil, imam ovakvih bar 10-15 kompletića
uh đe me nadje, extra ova riba


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *