|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:43:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ah pametovanja na svakoj temi ja bi ovako ja bi onako kao da su sva djeca ista nekoj mozes dokazati nekoj ne mozes ne kapiraju sva isto mogu ga pdojiti a nemogu hodat u brusu ne vidim razliku mada nemam potrebe da hodam bez odjece ili se presvlaciti ali da zivimo u vrijeme kada se sve desavalo u jednoj sobi nebi izlali u ostavi  se presvucemuser posted image


ma nema ovdje pametovanjauser posted image

meni bas ugodna tema, posteno se ismijah, danas je inace cijeli dan na rr prepun smijehauser posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:45:08   
mamine oci
bolje da se smijemo nego da placemo user posted image ko se smije zlo ne misliuser posted image treba ponekad i okrenuti na salu a ne sve kao u skoliuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:45:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ah pametovanja na svakoj temi ja bi ovako ja bi onako kao da su sva djeca ista nekoj mozes dokazati nekoj ne mozes ne kapiraju sva isto mogu ga pdojiti a nemogu hodat u brusu ne vidim razliku mada nemam potrebe da hodam bez odjece ili se presvlaciti ali da zivimo u vrijeme kada se sve desavalo u jednoj sobi nebi izlali u ostavi  se presvucemuser posted image


user posted image ma ja, opet kažem kad su žensa djeca u pitanju ne kontam čemu frka... inače niko mi ne dolazi ne najvljen, poštarima i ostalim koji zalutaju ne otvaram, nit ne zanima dal zvoni il ne....
a nije da se hvalim user posted image user posted image user posted image user posted image na visini smo, niko nas ne vidi i ne viram po prozorima ni balkonima itd
pardon nekad i izadjem na balkon da prostrem veš tako gologuza

još da ima pravila štada po kući nosim? hrkljuš user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:46:06   
bananica
normalno je da smo svi drugaciji pa tako iznosimo razlicite stavove,misljenja,navike....bitno je da postujemo jedni druge i da se ne vrijedjamo medjusobno, a sad dal vesela seta gola il hanady u trenerci,manje je bitno

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:46:59   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: bananica

normalno je da smo svi drugaciji pa tako iznosimo razlicite stavove,misljenja,navike....bitno je da postujemo jedni druge i da se ne vrijedjamo medjusobno, a sad dal vesela seta gola il hanady u trenerci,manje je bitno

znas onu reklamu nije sve jedno user posted image user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:47:46   
salmy
Meni je grozno hodati po kuci u vesuuser posted image ne zbog djece,to mi je totalno ne higijenski.....imas brate sorc pa ga obuci ako ti je vruce.

Mi smo tako nauceni,nemojte me pogresno shvatiti,ali ja nikad ali nikad nisam vidjela svog oca u gacama.A more je drugi par cipela

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:49:01   
Lady26

IZVORNA PORUKA: salmy

Mi smo tako nauceni,nemojte me pogresno shvatiti,ali ja nikad ali nikad nisam vidjela svog oca u gacama.A more je drugi par cipela

user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:49:47   
mamine oci
naravno netreba setati ali ponekad ako si u zurbi i presvalcis se a pritom mali stan ako te i djete vidi nije smak svijeta ali eto sad nameski hodat u gacama naravno da nije lijepo ali hvala Bogu da postoje bode-mantiluser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ispred djece
7.12.2011 15:55:24   
Emica_sa
Ja sam uvijek obucena,ali zato je muz vjecito u boksericama i kad mu kazem da se obuce,uvijek udemo u raspravuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ispred djece
7.12.2011 16:33:06   
emma.L
Mi se gologuziramo u vešu ljeti, svo troje, ali tuširanje s djecom sam prekinula kad je Ema napunila godinu. Već je pričala pomalo i nisam htjela riskirati, a i previše uživam u tušu, nekad mi je to jedini luksuz u cijelom danu bio user posted image . Nema skrivanja, ako je vruće u vešu nam je ok, i mislim da će tako biti i sa sinom. Naravno da nema tangi i grudnjaka nego potkošunje i 'normalne' gaće. Ali ako imam mengu, pa obući ću šorc preko ne da ne bih odgovarala na pitanja, nego što mi je baš bez veze razmišljati je li negdje nešto prošlo ili sjedati tako okolo.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ispred djece
7.12.2011 17:24:15   
Nunichi
Ja sam bez stida uvijek u vesu hodala po kuci, pa tako i sad. Zna se brate dragi pred kim ces i kad ces. Nije sad da pravim reviju, ali nije mi problem oblaciti se pred njima, meckati se i sl. user posted image
Prije je virila po malo sa tajom dok se kupam, a sad smo prinudjene da je sa mnom u kupatilu uvijek.
Da je ona muskic vjerovatno bi se drugacije sve odvijalo...a ovako sve sto pita dobije odgovor, a nju ce mama da nauci da voli svoje tijelo kao sto mama voli svoje. Nema tu nista ruzno, a ni prosto. Sve u granicama.
A te izvale pred drugim ljudima...ko mari, zato se i zovu izvale. user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ispred djece
7.12.2011 17:42:16   
Mirkica
moj mali je 15 mjeseci i od prvog dana se kupamo zajedno valjda sto jos ne zna kada bude vise znao bice druga prica , presvucis e sto da ne pred djetetom , dokle su gacice i grudnjak na meni ( mislim sada za malo vecu djecu) .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ispred djece
7.12.2011 17:44:43   
Mirkica
kad aj evruco ja stavrnooo volim da hodam u sorcu i mjacici na tregere  bez grudnjaka  i slicno 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ispred djece
7.12.2011 17:55:25   
juni
E razapnite me sad ali meni je normalno da se tusiram pred djetetom (muskim) i da mi se desi da hodam gola kad hocu da uzmem ves poslije kupanja. Sta lose ima u tome, dojila ga dvije godine i sad da se pravim da mi je nezgodno da mu pokazem grudi!? U golotinji nema nista ruzno i nista novo, i hocu da ga tako i naucim, da smo svi posebni i jedinstveni, i da  ne moramo dokazivati da smo posebni, dovoljno je da se skinemo i da uvidimo koliko smo svi razliciti :)



_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:05:02   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: juni

E razapnite me sad ali meni je normalno da se tusiram pred djetetom (muskim) i da mi se desi da hodam gola kad hocu da uzmem ves poslije kupanja. Sta lose ima u tome, dojila ga dvije godine i sad da se pravim da mi je nezgodno da mu pokazem grudi!? U golotinji nema nista ruzno i nista novo, i hocu da ga tako i naucim, da smo svi posebni i jedinstveni, i da  ne moramo dokazivati da smo posebni, dovoljno je da se skinemo i da uvidimo koliko smo svi razliciti :)


ma de sto bi te ko razapinjao , to je tvoj stav , i vrjeme je da se naucimo druge da akceptiramo :))))) 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:08:48   
Hanady RR
ja nikad u životu svome nisma ni mamu ni tatu vdijela goleuser posted image
a sve sam naučila đe je šta i za šta služiuser posted image

Biće sve je to u vezi sa odgojem i kako smo naučili...

ja nešto nisma našla greške u tom smislu d aje moja mama učinila prema meni ili me u nečemu zakinula...
takod a moje dvije curice nema potrebe da su sa mnom ni na kapuanju ni vršenju nuždi...
a to kad mi je rvuće...za sve postoji garadroba...ja ne znam stavrno al u gaćama i grudnjaku d apo kući radim , kuham i čistim...ja ne bih mogla nikakoa...najrpije koliko je to higijenski uopće...al kaže sa moje tačke gledišta.

naravno u svoj krevete legnem i gola...al brate po kući da hodam gola...ja nemam potrebe, nisma nikada ni imala...a nije ni moja mamauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
7.12.2011 18:10:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:14:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83


Nas je mama odgajala da nikad po kući ne nosimo kratke šorčiće i majice na bretele i da pred ocem imamo dozu stida. Meni je to super i mislim da ću tako i ja...




isto...
i pored toga inače pred starijim svjetom, komšijama, dedom, nanom....pazile smo kako smo obučene...
kao što nam je pazila i kakve u školu idemo...
uvijek s eznalo šta je za školu a šta za izlazaka garadroba...

I dana dana ja ako idem na famlijarna druženja vodim brigu o dubini dkeoltea , bretelama kao i o dužini suknje...
kako na durženja tako i na posao...

ma ja sve je to do odgoja kako smo naučili...
moja djeca imaju velike šanse da postanu ''konzerve'' kao i jauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:14:40   
Skvo RR
nisam bila opterecena oblacenjem tj.neoblacenjem pred umcetom...nisam ni sada...nismo se nikada skupa kupale i slicno radi higijenskih razloga...ali pred njom se regularno presvlacim, tusiram i slicno...pa to mi je sasvim normalno....ali evo sa muskim djetetom ipak necu biti toliko "slobodna", nekako po mom rezonovanju ipak treba u tom odnosu neka granica...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:17:53   
Mirkica
ja hodam tako pred mojim muzem i malim djetetom nisam nigdje navela da se tako oblacim pred komsijama , ocem majkom, ja niakda u zivotu nisam obukla minic niti neku providnu majcicu niti nesto sto prelazi granice uvjek sam obracala paznju sta i kako ali kada sma u svoja cetiri zida onda se raskomotim fino ali koliko se sjecam tema i jeste bila u kuci kako se oblacimo ne vani.

< Poruku je uredio Mirkica -- 7.12.2011 18:22:30 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:18:13   
Skvo RR
i da imam garderobu za SVE prilike u kuci...user posted image ...volim npr. u pidjami provesti pola dana...pa onda zimi ide neka lagana trenerkica, ljeti neka haljinka...bas sada da boravim po kuci u donjem vesu mi je malo degutantno...i neprakticno....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:18:38   
Blue rose RR
Ja mislim da se pojedine ovdje zezaju vizavi "biti cool"user posted image
Zna se brate za šta se gdje oblači,a da vazdan nosam po kući unutrašnji veš "na izvolte" - de ba, niđe veze. Ne nosam  grudnjak po kući niti ispod majice ako ne moram. A nekamoli da paradiram u njemu.

Ispred kikice se ne ustručavam biti gola, iako ni ja nisam roditelje nikad vođala nage, međutim i da sam vidjela mamu, ne bi mi bilo neprijatno - mislim.
Ja sa kćerkom po tom pitanju ne smatram da treba da mi bude aman zaman, niti da tome pridajem pažnju. Međutim kada sam u kući ili sam u trenerci, ili u pidžami pred spavanje, ili u kakvim širokim stvarima koji mi omogućavaju da imam slobodu kretanja.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:19:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja hodam tako pred mojim muzem i malim djetetom nisam nigdje navela da se tako oblacim pred komsijama , ocem majkom .


ama znam mirkice ...al ja sda zamišljam evo da sjedim u gaćama i grudnjaku za računarom...sama sma bona smacata saduser posted image
nema šanseuser posted image

sad sam u spavaćici i penjoaru...
takva mogu i pred djecom...al u gaćama i potkošulji...nekako ne znam...meni to čudnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:22:01   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

...al ja sda zamišljam evo da sjedim u gaćama i grudnjaku za računarom...sama sma bona smacata saduser posted image
nema šanseuser posted image



Evo te bona i ja počela zamišljati. Hajd bjež se obuci user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ispred djece
7.12.2011 18:24:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

...al ja sda zamišljam evo da sjedim u gaćama i grudnjaku za računarom...sama sma bona smacata saduser posted image
nema šanseuser posted image



Evo te bona i ja počela zamišljati. Hajd bjež se obuci user posted image user posted image



ma reko možda sam mogla heboga patak nebil mi temperatura spalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

dojenje


Smatrate li da je istina; kad zena sto duze doji-dijete ima bolji imunitet??

da, i zato sam nastojala sto duze dojiti (61%)

ne, i nije mi zao sto nisam dojila (9%)

da,i zao mi je sto nisam dojila (10%)

dojila sam dugo,ali ne smatram (20%)


Broj svih glasova: 90

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *