|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
16.9.2008 2:31:32   
Amela V.
Mene strasno nervira kad stavim da se jede a on bas tada ima nesto drugo da obavi i kad ga zovnem po 10 puta da sjedne za sto hoce nesto da mi bude. Prije mi se desavalo da "planem u sekundi" a sad se rasplacem odmah....valjda me hormoni "tresu"

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
24.11.2008 23:29:49   
adannn
 Pored toga što necijeni posao koji ja radim za njega i dijete 24sata i kaže da bi on to jednostavnije i brže,kada negdje krenemo nakon što uskoči u hlače i majicu a ja nahranim,presvučem dijete,spremim ruksak za dijete,posklonim po kući nešto osnovno da nebismo noge lomili,našminkam se, i samo da krenem a mali se ukakio pa još jedno presvlačenje a on kaže,pa zar još nisi spremna?,pa vjerujte mi da sam se znala vratiti s vrata ako nije nešto obavezno.




potpisujem do zadnje riječi,ma u svakoj sam se našla

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 21.1.2009 9:22:58 >

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
24.11.2008 23:34:33   
adannn
ups greške u kopiji


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
24.11.2008 23:46:17   
medavi
Uh bilo bi tu sto sta za nabrojit ali vala neda mi se...
trenutno imam jednu situaciju koja mi strasno jede zivce ali eto predurace se i to...user posted image
bitno je da nema nekih vecih problema..


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 8:55:46   
andji
kad vidim lom po kući posle tuširanja....ali izgleda da sam mu našla caku.....prije sam išla i kupila i slagala za njim,prekuče kad smose posvadjali nisam htjela....peškir od tuširanja je dva dana stajao na trpezariskom stolu,a majica na podu(saplitala sam noge od nju) ali je nisam htjela skloniti.....kad sinoć pred spavanje pitam ja njega ' jeli ono provokacija na stolu i ispod stola?' kaže on 'pa šta ti fali sklonit,ja zaboravio' rekoh 'nefali mi ništa,ali neću sklonit' dva dana je to stajalo,kad jutros ustala i vidim da je skloniouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hajd što moram za Sergejom ali brate neću i za tobom,samo im treba mjere naći i upregnut ih,nema druge

< Poruku je uredio andji -- 19.1.2009 9:00:19 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 12:56:03   
dacy
uzme dijete da ga nahrani da ja NAPOKON odem na wc, lazno je rec, ali u tih par minuta sto sam u wc-u on 10 puta pokuca i uvjek isto, Nje sve pojeo, pojeo je sve, nece da podrigne, hocu li ga presvuc, sta cu sad ili hoces li brzo ...


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 14:00:16   
dana3
IZVORNA PORUKA: dacy

uzme dijete da ga nahrani da ja NAPOKON odem na wc, lazno je rec, ali u tih par minuta sto sam u wc-u on 10 puta pokuca i uvjek isto, Nje sve pojeo, pojeo je sve, nece da podrigne, hocu li ga presvuc, sta cu sad ili hoces li brzo ...






e vala me nasmija hahahahahuser posted image user posted image user posted image kod mene nekad isto.kao znas kod tebe je mirniji i zacas nekako pojede UH.sad ga zezam da ga dijete nece poznati pa cim s posla dodje pranje ruku i bebac u narucju a ja u rahatluk padnemuser posted image user posted image user posted image (

< Poruku je uredio dana3 -- 19.1.2009 14:01:55 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 14:25:37   
M kao Mama
Ha, ha, ha, kod mene još kaže, Alma, molim te otvori, Lajla plače, hoće s tobom (a ja u wc-u)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 14:35:22   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 14:40:22   
andji
brate mili što znaju biti teški,ne može se opisati,no svejedno ne umijemo bez njihuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 20:56:35   
Lanaa
IZVORNA PORUKA: mama alma

Ha, ha, ha, kod mene još kaže, Alma, molim te otvori, Lajla plače, hoće s tobom (a ja u wc-u)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 21:31:46   
mamy Sabina
Kako smo naslagali popriličito bračnog staža sve manje me nervira.
Mada ima moj M zaista ,,blistavih" momenata
recimo:
nazove me i pita gdje mu je transportna torba?user posted image
Nikad u životu  ni vidjela ni čula za takvo nešto,odnosno kad me pita za svoje kerefeke koje uopšte neznam kako izgledaju
Kad razbaci padobran da se zrači preko čitave spavaće sobe i to jedno 5 danauser posted image
ono što me iz cipela izbija je njegov odnos sa bratom
Dragi djever stariji 5 godina od mog M i još je jadan nesnalažljiv,
uvijek mu je potrebna pomoć materijalna najčešće,a čovjek živi i radi vaniuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Lanaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 21:39:47   
žana o8
našla
IZVORNA PORUKA: andji

kad vidim lom po kući posle tuširanja....ali izgleda da sam mu našla caku.....prije sam išla i kupila i slagala za njim,prekuče kad smose posvadjali nisam htjela....peškir od tuširanja je dva dana stajao na trpezariskom stolu,a majica na podu(saplitala sam noge od nju) ali je nisam htjela skloniti.....kad sinoć pred spavanje pitam ja njega ' jeli ono provokacija na stolu i ispod stola?' kaže on 'pa šta ti fali sklonit,ja zaboravio' .

Sve ovako, a moj još baci prljave čarape kod palme u dnevnoj sobi. I da ja to ne sklonim , mogle bi proći sve faze trulenja, al se ne bi sklonile.Samo ne kontam mu taj fol oko palme. A plus našla sam se i u svim gore navedenim postovima. Moj radi sve to što ste vi nabrojale, osim tog padobranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
19.1.2009 21:53:41   
mnn
Mi se znamo porječkati oko smeča...on meni stalno govori da je uvijek puno smeče...a ja njemu da ne ostavlja čarape po podu...i kad dođe u kupatilo poludim jer časopisi budu na sve strane svjeta...i još robu uvijek stavi na košaru..pa daj je uvuci unutra....hoču...i opet...ma reica to ne radi...i ona pokupi svoje igračke...ali mm nema šanse...glavno da imamo vinariju u šupi...mislim da če susjedi početi provaljivati od boca vina...e još nam bačva fali...user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
20.1.2009 23:18:11   
Inayat
E mene nervira kad mu pricam a on se pravi da slusa, pa ga pitam onda sta sam rekla a on pojma nema. Tako sam mu jednom govorila da cu kupiti nesto skupo, a on samo ok. Ja odem i uzmem a on kad je vidio izvjestaj iznenadjen ko pita sta je ovo, reko reko si ok i ja uzela user posted image
Nervira me kad se tusira sto je sve na podu, i sto uzme Meryem pa nakom 2 min evo to je nemogu vise user posted image user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
20.1.2009 23:39:46   
nikita
Najmrze mi je kad ga netko drugi naživcira i onda ga ja nesto pitam pa se pocne derat na mene bezveze..e kad onda ja dreknem na njega cuju nas susjedi

A drugo je to sto ja moram znati sve oko njegovih poslova...kad ja kazem za nesto da ne znam ili da mi nije rekao on kaze...Sta sjedis na usima,sve zaboravljas? A mene to uopce ne zanima

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
21.1.2009 0:37:08   
amela.srce
IZVORNA PORUKA: dacy

uzme dijete da ga nahrani da ja NAPOKON odem na wc, lazno je rec, ali u tih par minuta sto sam u wc-u on 10 puta pokuca i uvjek isto, Nje sve pojeo, pojeo je sve, nece da podrigne, hocu li ga presvuc, sta cu sad ili hoces li brzo ...


user posted image user posted image user posted image user posted image  i meni se ovo desava...hahahahahaha

Ali u svaku situaciju gore navedenih se nalazim.
I ja imam srecu kad dodje on sa posla Amela samo kod njega hoceuser posted image user posted image pa malo se i ja odmorim, onda imam vremena samo za sebeuser posted image .

Moj izgovor je `svi su oni isti samo drugo pakovanje` user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravljam vas



_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
21.1.2009 6:57:21   
andji
svi su oni isti samo drugo pakovanje`

potpisujem,kod nekog do izražaja dolaze samo druge mane/vrline više nego ostleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
21.1.2009 9:20:55   
tea lana
mm je nedavno  sigurno prosao preko usisivaca 10puta jer ga je ostavio na prolazu izmedju dnevnog i trpezarije.Ja poludila i kad sam ga pitala zna li gdje je usisivac rekao je da nema pojma e onda mi je doslo da ga dovucem do njega za usi.Nisam mogla vjerovati al je ustao i odnjeo ga na mjesto,on ga je tu i ostavio

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
14.6.2009 2:10:41   
lely
Ja poludim na par recenica jer se cesto pnavljajuuser posted image ,a to su
"Gdje mi je mobitel,garant sam ga izgubio?"
"Gdje su kljucevi od auta(a on ih samo i uzima),gdje je plocica?"
Kada zaspi u dnevnom,a ja ga pitam nakon 2h i bar pola sata budjenja "jel to spavas?",a on meni "ne spavam bona sta ti je".
Uh,bas zna izbaciti iz taktauser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
25.6.2009 13:32:07   
_mamica_10
Kad mi kaze,a sta si to ti radila danas??A ja se borim s dvoje djece 24h pa on onda kaze koja 24 sata!Onda se ja nekad uinatim i jedan dan odlucim da nista oko djece ne radim da vidi kako je!!!To mi je pomoglo dosta,mada opet zna isto reci!!!Ne cjene nasu zrtvu!

_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
25.6.2009 13:39:45   
nikita
Ja svom idem na zivce kad se ponasam bebasto ( a to je u trudnoci cesto) , kad se desi da nema cistih carapa ( al to se samo 2 puta desilouser posted image ) , kad sam mnogo na komp-u user posted image ...hm..ima sigur jos samo se ne mogu sjetit !

Hm tema je -izbaciti partnera iz takta, valjda treba pisat kako ja njega izbacim iz takta user posted image user posted image


< Poruku je uredio nikita -- 25.6.2009 13:41:10 >


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
25.6.2009 13:44:22   
Chuchi
IZVORNA PORUKA: Shee

ne mora mi ništa reći da me izbaci iz takta... ja kad vidim da se on zbog nečeg unervozio i šuti... meni hoće nešto biti! Vrištala bih!


isto ovo ! Ali ja opet smatram da on to ne radi iz pakosti, nego nekad kad ga nesto tisti, ima neki problem nece meni da kaze da
se ne bih ja sikirala, jer zna mene, ja odmah trazim rjesenje i sva se u to zadam, sve ostavim! Ali ipak ne moze to sakriti, jer ja
njegove izraze lica poznajem kao svoj dzep! A onda moram iz njega izvlaciti rijeci, sto mi je jos gore.. ispadnem ko policajac!user posted image

< Poruku je uredio Chuchi -- 25.6.2009 13:46:14 >


_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
25.6.2009 13:47:53   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: lely

Ja poludim na par recenica jer se cesto pnavljajuuser posted image ,a to su
"Gdje mi je mobitel,garant sam ga izgubio?"
"Gdje su kljucevi od auta(a on ih samo i uzima),gdje je plocica?"
Kada zaspi u dnevnom,a ja ga pitam nakon 2h i bar pola sata budjenja "jel to spavas?",a on meni "ne spavam bona sta ti je".
Uh,bas zna izbaciti iz taktauser posted image


I ovo isto hahaha ko da nas gledam i slusam! hahah

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Izbaciti partnera iz takta?
25.6.2009 13:53:46   
luna77
a neeeeeeeeeeeeee u nasem braku sam ja ta koja nervira ,naučila sam polako i ja zanemarivati stvari i ponekad biti bas "kučka" s osmjehom.preveslam i nesnađe se.sve su to sitnice ali meni znače

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *