|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
11.7.2008 22:15:43   
Bosanka
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Snjeguljica

IZVORNA PORUKA: iva1974
nije dno dna ima puno gorih stvari za mene a da nije lijepo nije
Molim te nemoj pisati velikim slovima na formima se to smatra vikanjem.





Potpisujemuser posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 0:01:19   
mamabb
Ja sam u komšiluku imala jednu staru nanu (umrla je - rahmet joj duši) koja je znala, da kad ovako kažu za nekog od mladića "joj, on je fin, ne pije nepuši, ma grišno dijete" da DA komentar na to - "e još da ne piša i ne jede bio bi divan" uvijek me je znala nasmijati bila je nana starog kova ali nije nasjedala na te hvalospjeve. Prva ja volim popiti od onih finih slatkih koktelčića do ne znam -  votke - nisam alkoholičar, znam gdje mi je granica i što kaže iva1974 ima mnogo gorih stvari. Znala sam da se i napijem, ali nikad nisam uradila ništa ružno - bilo ih je i trijeznih pa se gole skidale na šanku. U kući mi nije zabranjeno uvijek imam za svakog po nešto pa ko voli nek izvoli.
Doduše ja veoma cijenim ljude koji imaju tako neki princip, npr.vjera pa ne žele i nisu ni probali i divim im se na volji - opet Bog određuje ko je vjernik a ko ne a ne mi...

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 0:21:14   
neki
E vala popijemo i ja i muz,naravno sve u granicama.Sto da ne?Naravno u trudnoci ne pijem,ali kao sto vec neko rece,posle trudnoce cemo to da nadoknadimouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 9:20:24   
suncan_dan
Naja moj muz nikad nepije alk, on se napije od mirisa :))) hehe
A ja ponekad sa svkrvom ili u drustvu popijem casu vina ili sampanjca.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 9:53:26   
Okarica
IZVORNA PORUKA: iva1974

isključivo kvalitetno vino


I ja isto!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 10:11:31   
Happy
Nemam ništa protiv toga... Ja sam prije "cugala", tulumi. izlasci, raja, sa mužem....Više ne pijem, okrenula sam se vjeri...
Moj muž pije i ja nemam ništa protiv toga (svako radi ono što njemu odgovarauser posted image ).
Za mene nema razlike vidjeti (mortus) pijanog muškarca ili ženu, meni je to isto.... I zaista koja je razlika??? Muški smiju piti, a žene ne?
Moje društvo većinom pije, a ja sokić user posted image , mada zamiriše piva, a posebno ljeti....

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 10:33:36   
emina_h
Strogo zabranjeno.
I hvala Bogu da je tako. Da moj muz pije - ne bi bio moj muz!! To je bio jedan od mojih uslova - ali on hvala Bogu nema takvih poroka..
A tesko onim zenama koje sa takvim deveraju...

  • Kod mene je isto.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 11:47:06   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: emina_h

Strogo zabranjeno.
I hvala Bogu da je tako. Da moj muz pije - ne bi bio moj muz!! To je bio jedan od mojih uslova - ali on hvala Bogu nema takvih poroka..
A tesko onim zenama koje sa takvim deveraju...

  • Kod mene je isto.user posted image


(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 19:30:22   
Najdraza mama
Nisam pristalica alkohola niti ga konzumiramo...

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 19:58:22   
ebru
Popijem ponekad navece sa muzem casu vina,sekta,ili nekog boljeg pica ali rjetko...muz obavezno kad je vruce popije pivo sa fantom,kaze ublazi zedjuser posted image !!!

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Čašica, dvije, tri...
12.7.2008 22:50:10   
camm
upravo sada sam sama i ja imam svoju casicu ispred sebe opalila me neka monotonija stacu u casi je lijek.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Čašica, dvije, tri...
13.7.2008 9:43:40   
M kao Mama
Kod nas nema alkohola i bogu hvala rahat sam, ni mi muž pije, a ja pogotovo. Kada se Lajla rodila, bilo je nekih varijacija, kao pa da kupino eto zbog gostiju, ja sam rekla ne dolazi u obzir, alkohol u kuću, ja iz kuće. Ako će nam neko doći zbog bebe onda može i sok popiti, a ako hoče da se napija, bogme kafana na svakom koraku. I moja se bogu hvala poštuje.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Čašica, dvije, tri...
13.7.2008 9:55:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emina_h

Strogo zabranjeno.
I hvala Bogu da je tako. Da moj muz pije - ne bi bio moj muz!! To je bio jedan od mojih uslova - ali on hvala Bogu nema takvih poroka..
A tesko onim zenama koje sa takvim deveraju...


Kod mene je isto.user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 Potpisujem!

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Čašica, dvije, tri...
13.7.2008 12:26:27   
nikka
Čašica,dvije,tri ako je to sve nevidim ništa loše u tome i ja sam nekad prije trudnoće znala sa mužem i društvom izaći i nešto popiti,kad sam se odlučila za bebu i cigarete i alkohol van i više nikadanisam sad se nebih usudila ni čašu piva mislim da bih se napila,a muž isto skoro nikada,kad dođu gosti on pije sok a drugima alkohol,ponekad im se pridružiali njemu to nije gušt. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Čašica, dvije, tri...
13.7.2008 13:42:47   
glavobolja
Mrzim alkohol i vjerujem da i jedna jedina čašica nikome nije dobro donijela.

_____________________________

Zahra

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Čašica, dvije, tri...
16.7.2008 15:30:31   
orhideja
Ma  popiti na rodendanima svadbi ili nekakvom slavlju 1-2-3 case vina ili sekta to akceptiram ali svaku vecer da mi dolazi doma nacvrckan to NE.Hvala Bogu imam tu srecu da nepije.

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Čašica, dvije, tri...
28.8.2008 22:03:11   
Mrka
Ni meni nema nista odvratnije nego vidjeti pijanu zenu koja vise ne zna ni sta radi, niti sta prica, ili ubi se od placa pred masom ljudi. Ja nekada, ali vrlo rijetko, u nekim iznimnim prilikama znam popiti po casu dobrog i kvalitetnog vina ili casu bambusa. Muz takodjer nije neki alkoholicar. I on rijetno nesto zna popiti.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Čašica, dvije, tri...
28.8.2008 22:11:01   
mamsi
Kad izađem s rajom popijem,ali u granicama,volim pivo,crno vino i pelinkovac.Ne smeta mi ni kad neko pije ni kad ne pije svako ima svoj izbor,tako i ja.

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.8.2008 11:40:04   
ElmaB
Ja isto volim crno vino i to po mogucnosti Vranac Procorde! Kazu da je dobro za krvnu sliku!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Čašica, dvije, tri...
29.8.2008 11:44:51   
Happy
Ni meni nema nista odvratnije nego vidjeti pijanu zenu koja vise ne zna ni sta radi, niti sta prica, ili ubi se od placa pred masom ljudi. Ja
IZVORNA PORUKA: Mrka




Koja je razlika vidjetiistog takvog muškarca? Izvinite ali ja pravo ne volim razlike i grozno je vidjeti pijanu ženu isto kao i pijanog muškarca koji pravi budalu od sebe....
Nemam ništa protvi pića, je lično ne pijem.... Prije sam pila, ali sam prestala, okrenula se vjeri... Moj MM pije, najčešće je to piva i to je s vremena na vrijeme.
A kažu da treba svaki dan po jedna čaša crnog vina da se popije.

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Čašica, dvije, tri...
19.11.2008 21:03:30   
dana3
pila nikad nisam,niti moj drugi muz pije.prvi jeste i to je bio jedan od mnogobrojnih razloga da se rastanemo.nisam ekstra vjernica niti sam redovna na namazu ali to je nesto sto strogo osudjujem.uvijek sam govorila da covjek moze da pusi 1000 cigareta dnevno i uvijek je svjestan svojih postupaka ali pijan nije.dole pice uvije,sad i na dalje i ubuduce.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.11.2008 21:14:12   
Lorna
MM i ja volimo popiti pice navece kad dijete zaspe. Mi imamo obicaj da navece sve sredimo i smirimo, onda obavezno odvojim pola sata-sat samo za sebe uz TV i jedno pice. On obicno popije pivo, ja popijem margaritu. Kad izadjemo ili odemo kod nekog u goste, jedno samo pije, drugo mora da vozi. ne oblokavamo se, ne napijamo se, ali popijemo skoro svako vece, kao sto vec rekoh, po jedno pice. Nekada ranije, bilo je pijanki i pica, tuluma i zabave, sve to ide u staz.


_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.11.2008 10:19:10   
Nunichi
Ah brate,casa,dvije,tri stvarno ne vidim zasto ih ne popiti. Naravno osim u slucaju kada je neko stvarno,pravi,iskreni vjernik...a takvi bi trebali i znati prihvatiti i one koji ponekad popiju. Jedno je olesit se i zavrsiti na ispiranju,a sasvim drugo nazdravit uz koju casu vranca pro corde user posted image zdrepceve ili neceg drugog. A vala ni jegeru nista ne fali,dobar je za probavu. user posted image

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.11.2008 10:36:40   
mamyca
Ponekad i MM i ja,nismo akoholicari ni pijanci,al kad smo s rajom popijemo dvije,tri case,pive ili vina.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.11.2008 10:42:45   
emy
nas dvoje cesto kada smo vani ili kada sami "slavimo"nesto u stanu
popijemo pivo ili vino
ne vidim u tome nista lose,
postujem vjeru i smatram se vjernikom
znam da je zabranjeno ali mislim da postoji mnogo gorih stvari koje ljudi rade a navodno su veliki vjernici
mislim da cemo svi odgovarati za sebe
i zato ne volim da me bilo ko radi toga osudjuje

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *