|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:45:01   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u mom stanu postoje "sve " vrste alkohola... od žestokih do onih lakših... pogotovo imamo sve potrebne  sastojke za razne koktele jer ih MM vooli praviti...
naravno u mojoj porodici  kao i kod mojih prijatelja nema opijanja , ali casice dvije, ko voli i tri uvjek ima...

pivo odavno ne smatram alkoholom vec prehranbenim proizvodom user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sad ovo citam i pisem uz pivce user posted image user posted image prahnulo mi user posted image user posted image a kukam ne mogu skinut stomak user posted image user posted image


gdje me nadeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image MM izasao vani na pivo, a ja sebi uzela jednu zuju, reko kad ti mozes i ja cuuser posted image user posted image user posted image I bas mi legla uz suho meso...user posted image user posted image user posted image
Visnja eto me kod tebe na blue ocean, ja ga nigdje u gradu ne nadeuser posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 0:47:23   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mene je Hanady kupila sa jednom super situacijom... kad sam je drugi put vidjela u životu...još uvjek je dojila a poznato je da je piva dobra za mlijeko...
i naručuje konobaru pivo kaže lik jel velika ili mala ... kaže ona velika naravno.. i dodaje "šta velika , gajba" user posted image  koji je ona lik user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ojjj legende user posted image user posted image user posted image user posted image bas bih voljela doc na regionalno druzenje na pivu user posted image user posted image user posted image user posted image

ma i ja to radi mlijeka user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


Ne pricajte vise, mene jednom gadno napadose na forumu zbog pive i mlijekauser posted image Gdje ste tad bile da me braniteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 1:14:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u mom stanu postoje "sve " vrste alkohola... od žestokih do onih lakših... pogotovo imamo sve potrebne  sastojke za razne koktele jer ih MM vooli praviti...
naravno u mojoj porodici  kao i kod mojih prijatelja nema opijanja , ali casice dvije, ko voli i tri uvjek ima...

pivo odavno ne smatram alkoholom vec prehranbenim proizvodom user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sad ovo citam i pisem uz pivce user posted image user posted image prahnulo mi user posted image user posted image a kukam ne mogu skinut stomak user posted image user posted image


gdje me nadeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image MM izasao vani na pivo, a ja sebi uzela jednu zuju, reko kad ti mozes i ja cuuser posted image user posted image user posted image I bas mi legla uz suho meso...user posted image user posted image user posted image
Visnja eto me kod tebe na blue ocean, ja ga nigdje u gradu ne nadeuser posted image user posted image



može uvjek ...to je kod nas koktel no.1 user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 2:04:17   
Galicia
Volimo popiti i ja i dragi. On pije Coronu, Stellu i whiskey. Ja opet pijem tekile, nekad onako samu, po casicu, a nekad u koktelu. Ne opijamo se svaki dan, niti svaki vikend, vec jednostavno kad nam naidje popijemo po casicu, ili kad je drustvance tu onda za svakog ima po nesto. A imam i za one sto ne piju alkohol, bezalkoholna piva. Uglavnom nismo ograniceni niti me sta ogranicava da pijem. :)

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 9:34:23   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mene je Hanady kupila sa jednom super situacijom... kad sam je drugi put vidjela u životu...još uvjek je dojila a poznato je da je piva dobra za mlijeko...
i naručuje konobaru pivo kaže lik jel velika ili mala ... kaže ona velika naravno.. i dodaje "šta velika , gajba" user posted image  koji je ona lik user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ojjj legende user posted image user posted image user posted image user posted image bas bih voljela doc na regionalno druzenje na pivu user posted image user posted image user posted image user posted image

ma i ja to radi mlijeka user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


pa dodi da popijemo po pivu :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 9:59:22   
vjestica
jel se vi zezate s tim da je piva dobra za mlijeko user posted image
ja sam izbacila alkohol otkako sam zatrudnila i dok dojim nemam namjeru piti ništa alkoholno
a u trudnoći sma izbjegavala i kolače s rumom user posted image user posted image user posted image user posted image (inače moje omiljene)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 10:17:24   
rose 87
mm pije u drustvu i to samo pive,ponekad vino,ja ne,pila sam jedno vrijeme vino crno sa drustvom,dok se nisam sa prijateljicom jednom posteno napila i od tada mu ni mirisa ne mogu podnijetiuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 13:00:17   
Anoniman
mm i ja smo se upoznali u kafani (bulldogu)...mislim da to sve govoriuser posted image



(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 13:09:07   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: rose 87

mm pije u drustvu i to samo pive,ponekad vino,ja ne,pila sam jedno vrijeme vino crno sa drustvom,dok se nisam sa prijateljicom jednom posteno napila i od tada mu ni mirisa ne mogu podnijetiuser posted image


ne tjeraj me da otvorim temu "moje pijanstvo" user posted image ...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 14:52:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

mm i ja smo se upoznali u kafani (bulldogu)...mislim da to sve govoriuser posted image




i ja sam jedno vrijeme stalno tamo izlazila a mm sam upoznala u underground-u, mislim da i to sve govoriuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 14:54:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

jel se vi zezate s tim da je piva dobra za mlijeko user posted image
ja sam izbacila alkohol otkako sam zatrudnila i dok dojim nemam namjeru piti ništa alkoholno
a u trudnoći sma izbjegavala i kolače s rumom user posted image user posted image user posted image user posted image (inače moje omiljene)


doktori kazu da jedno pivo ili jedno vino ne mogu nikako skoditi bebi, bilo da je ustomaku ili da doji, jer su to jako male kolicine alkohola (dok dodje do bebe) a pivo zaista povecava produkciju mlijeka. dok sam intenzivno dojila, popila sam par puta samo po jednu pivu i mlijeko je nadoslo ko nikad...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 14:54:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: rose 87

mm pije u drustvu i to samo pive,ponekad vino,ja ne,pila sam jedno vrijeme vino crno sa drustvom,dok se nisam sa prijateljicom jednom posteno napila i od tada mu ni mirisa ne mogu podnijetiuser posted image


ne tjeraj me da otvorim temu "moje pijanstvo" user posted image ...


moze, al da bude opcija anoniman- da se ne brukamouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:10:15   
SailorMoon
Jooj Visnja, tema "moje pijanstvo" bi bila za mene, hahaha.
Dok sam bila mladja (18 do 22) znala sam se ljepo napiti u drustvu. Tako sam ja pijana muza upoznala. user posted image user posted image  
Odavno nepijem vise. Volim popiti koktel, wiski-kolu, smirnoff ice i tako ta slatka cuda, i naravno vino. Ali sve samo u drustvu  i u normalnim kolicinama.
MM u drustvu popije pivu, koktel, zestoka samo mjesana s kolom i vino. Ali samo u drustvu.
Kako Visnja rece, kod kuce imamo pravi Bar, sve razna pica imamo. Ali vala nepije se nesta puno...

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:11:13   
Lalana
Moze casica, dvije, tri......ali soka, alkohola ni pod razno, ni ja ni mmuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:11:46   
teacher75
ja sam pozeljela da se napijem, zadnji put sam se napila za novu godinu prije skoro 2 godine!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:12:42   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam pozeljela da se napijem, zadnji put sam se napila za novu godinu prije skoro 2 godine!


14-og user posted image  hahahah... ne smijem ni da zamislim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:14:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam pozeljela da se napijem, zadnji put sam se napila za novu godinu prije skoro 2 godine!


14-og user posted image  hahahah... ne smijem ni da zamislim user posted image

ovog mjeseca?aha-regionalno druzenjeuser posted image user posted image user posted image ja ne smijem, jos uvijek dojimuser posted image


< Poruku je uredio teacher75 -- 30.10.2010 15:15:21 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:24:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam pozeljela da se napijem, zadnji put sam se napila za novu godinu prije skoro 2 godine!
kod mene je i duze...doduse Andrej je starijiuser posted image ...ja mislim da bise sada napila nakon dvije cese...izasla sam iz "fola"....i za to je potrebna kondicijauser posted image

nego, jesi li isla u sudin orginalni bulldog ili onaj nakon sude...udruzenje "pticara"user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 15:26:16   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam pozeljela da se napijem, zadnji put sam se napila za novu godinu prije skoro 2 godine!
kod mene je i duze...doduse Andrej je starijiuser posted image ...ja mislim da bise sada napila nakon dvije cese...izasla sam iz "fola"....i za to je potrebna kondicijauser posted image

nego, jesi li isla u sudin orginalni bulldog ili onaj nakon sude...udruzenje "pticara"user posted image


izlazila sam tamo prije nekih 6-7 godina otprilikeuser posted image ja sam za lanin rodjendan popila 2 pive i nije me nista uhvatilouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 16:15:32   
veeseelaa
nisam neki ljubitelj alkohola al znam popiti i uvijek držati do tog da se nanapijem, popijem dobro i kad uvidim da me baca uzimam pauzu, popije kafu, dolazim sebi i nastavljam dalje user posted image user posted image

moje piće je campari sa sokom od ananasa

takodje volim i razne likere jer su zaista ženstvena pića, sa malim procentom alkohola a ima ih raznih vrsta za svačiji ukus.... problem je do duše što ih veliki broj kafica i restorana nema u prodaji al ipak se nadje

Takodje volim i miješana pića kao što je bambus i razna dum dum pića (uglavnom tekila sa tonikom), dum dum mi je super za napit se, user posted image  pije se na eks i raspoloženje mora da je na nivou user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 16:21:13   
veeseelaa
kad malo bolje razmislim ja sam alkoholičar user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 16:51:52   
Anoniman
ja mrzim "zenska" pica...te likere...sladunjaveuser posted image ...zapravo ne volim obojena pica...ne volim ni stok...ni viski...ni rumuser posted image

jedino od toga sto volim je baylis i od koktela Keks on the beach

moja pica su
tequila, votka, martini i dzin (jest da dzin volim s tonikom tako da i to dodje ko kokteluser posted image )...pivo pijem najcesce...al sto visnja kaze- to nije alkoholuser posted image

i naravno -vinouser posted image ...na vinu sam odrasla...u dalmaciji se pije bevanda, zato sto je voda losa...a nekad nije bilo za kupiti flasirane vode...pa se tako i djeci pravila bevanda...naravno sa minimalno vina...tek toliko da "dezinficira" voduuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 22:37:00   
salmy
Niti ga tocimo niti pijemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i bas se dobro osjecamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 22:53:20   
acudesa
nekad sam znala popiti po jedno piće kad sam bila djevojka, ali sam shvatila da mi bas ne odgovara, zamućenost, glavobolja, dekoncentracija, ....
Mnogo, mnogo sam bivala veselija bez alkohola, uvijek sam govorila: Meni ne treba stimulans da budem vesela, ako ja ne mogu samu sebe opustiti bez alkohola..pih..hebo to

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 22:56:00   
Anoniman
ah sta da kazem znalo se zaviriti u casicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *