|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 23:26:06   
teacher75
ja maloprije popila 2 case vina sa prijateljicama u operiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 23:27:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja maloprije popila 2 case vina sa prijateljicama u operiuser posted image
a sve se ne pijeuser posted image user posted image user posted image

blago tebiiiiiiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Čašica, dvije, tri...
30.10.2010 23:30:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja maloprije popila 2 case vina sa prijateljicama u operiuser posted image
a sve se ne pijeuser posted image user posted image user posted image

blago tebiiiiiiuser posted image


moj prvi nocni izlazak sa prijateljicama od kako sam rodilauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 0:01:27   
vjestica
ja sma u trudnoći kupila bezalkoholno pivo
stajalo je dok mu nije prošao rok trajanja
nisma ga ni probala
pitanje za one koje su probale i jedno i drugo - ima li razlike u običnoj pivi i bezalkoholnoj?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 0:03:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma u trudnoći kupila bezalkoholno pivo
stajalo je dok mu nije prošao rok trajanja
nisma ga ni probala
pitanje za one koje su probale i jedno i drugo - ima li razlike u običnoj pivi i bezalkoholnoj?


meni u ukusu nema neke razlike...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 0:07:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma u trudnoći kupila bezalkoholno pivo
stajalo je dok mu nije prošao rok trajanja
nisma ga ni probala
pitanje za one koje su probale i jedno i drugo - ima li razlike u običnoj pivi i bezalkoholnoj?





ja ne volim pivu al sam ovu bezalkoholnu pila kad sam dojila i pravo da ti kazem bezveze jeuser posted image ima razlike meni bezalkoholna nije gorka kao ove ''alkoholne''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 0:10:56   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moglo bi se nesto i popiti kad je tema zanimljivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:18:02   
dafri
najčešće se popije koje pivce, ponekad vino a razlika između bezalkoholnog i Pravog piva je golemauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:21:52   
Anoniman
Ne konzumiram alkohol.

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:22:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dafri

najčešće se popije koje pivce, ponekad vino a razlika između bezalkoholnog i Pravog piva je golemauser posted image user posted image user posted image

aj agriuser posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:24:04   
new mama
Ja sam prije znala popiti po casicu vinauser posted image ,ono obicno kad se izadje ili neki praznk kad je,a od trudnoce,pa kasnije dojenje,valjda se odvikla,pa ne pamtim kad sam popilauser posted image user posted image user posted image e ja sad  kao da sam pila ono basuser posted image user posted image

< Poruku je uredio new mama -- 31.10.2010 22:26:06 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:24:25   
vjestica
onda ništa od pive dok dojim user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:27:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

onda ništa od pive dok dojim user posted image

nece user posted image nista biti od jedne, provjereno- doktor rekao a i iz licnog iskustvauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:28:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

onda ništa od pive dok dojim user posted image




probaj bezalkoholnu nadođe mlijekouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je jednako ruzna kao i hipp caj za dojiljeuser posted image pa sam pila i jos svasta sta sam culauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa kad mi netko kaze da je za dojenje potrebna voljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ubila bi seuser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:29:17   
marny
kada sam doma nikada ne pijem alkohol, ali eto kada je u pitanju neki vecernji izlazak, uglavnom s ekipom s posla onda volim naručiti votku smirnoff ili jagger colu ili malibu juice.
malo relax-auser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:30:31   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma u trudnoći kupila bezalkoholno pivo
stajalo je dok mu nije prošao rok trajanja
nisma ga ni probala
pitanje za one koje su probale i jedno i drugo - ima li razlike u običnoj pivi i bezalkoholnoj?


meni u ukusu nema neke razlike...



Meni ima heheuser posted image user posted image Kao iskusni pivopijauser posted image user posted image mogu reci da mi je bezalkoholno pivo totalno bezukusno, ja ga jednom probala i ostavilauser posted image Alkoholna ima malo jaci okus, ne znam kako da ti objasnim, jednostavno kad pijes bez osjetis da to nije to, da nesto faliuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:31:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma u trudnoći kupila bezalkoholno pivo
stajalo je dok mu nije prošao rok trajanja
nisma ga ni probala
pitanje za one koje su probale i jedno i drugo - ima li razlike u običnoj pivi i bezalkoholnoj?


meni u ukusu nema neke razlike...



Meni ima heheuser posted image user posted image Kao iskusni pivopijauser posted image user posted image mogu reci da mi je bezalkoholno pivo totalno bezukusno, ja ga jednom probala i ostavilauser posted image Alkoholna ima malo jaci okus, ne znam kako da ti objasnim, jednostavno kad pijes bez osjetis da to nije to, da nesto faliuser posted image





osjetis da ''fali'' pivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:32:35   
vjestica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u ratu??? ja sam imala 12-15 godina tako da za taj period neznam, a kome je do kafane dok gruhajuuser posted image

ja sam izlazila 95. tada je bilo malo mirnije nego prve 3 godine rata, a meni vec bilo 20 godina. bio je policijski cas pa smo trcali kuci...user posted image


sad bi se trebali opet prebaciti na onu temu
sad me podjseti na to trčanje kući prije 10 da ne prenoćim u stanici user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:33:03   
Anoniman
Neki piju od srece
neki od tuge
a mi od jutra

user posted image

pijem samo u drustvu i kad sam sam

user posted image

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Čašica, dvije, tri...
31.10.2010 22:33:51   
vjestica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

ja sma u trudnoći kupila bezalkoholno pivo
stajalo je dok mu nije prošao rok trajanja
nisma ga ni probala
pitanje za one koje su probale i jedno i drugo - ima li razlike u običnoj pivi i bezalkoholnoj?


meni u ukusu nema neke razlike...



Meni ima heheuser posted image user posted image Kao iskusni pivopijauser posted image user posted image mogu reci da mi je bezalkoholno pivo totalno bezukusno, ja ga jednom probala i ostavilauser posted image Alkoholna ima malo jaci okus, ne znam kako da ti objasnim, jednostavno kad pijes bez osjetis da to nije to, da nesto faliuser posted image





osjetis da ''fali'' pivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Čašica, dvije, tri...
15.2.2011 21:07:00   
Dina_1405
MM rijetko pije,obicno kada su praznici i neko slavlje,ali kad krene piti onda je to do ranih jutarnjih sati... Pa mu se i ja pridruzim :) Pa onda se "raspravljamo" ko je vise popijo i ko ce voziti do kuce... user posted image user posted image user posted image

Ja u kuci uvijek imam pica (alkohol),i nekad mi dodje pa onako naspem sebi casicu. Kada su mi tu bliske prijateljice imamo obicaj otvoriti flasu. Sta znam , meni je to sasvim ok , kada je u granicama. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 1:15:53   
lost
Ne pijemo alkohol ni MM ni ja, MM je mislim samo probao nekad i nije mu se svidjelo, a ja sam ranije znala na dernecima ili s prijateljicama popiti koju... Mada mi nikad alkohol nije prijao, uvijek bi na kraju morala povratit. I ja sam prestala već odavno, nemam više tu naviku nemam pojma a i nije mi ukusan alkohol tako da no nouser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:06:16   
reallove
meni je alkohol fuj,pivo mi ima uzasan mirisuser posted image mm popije pivo jednom godisnje i onda mora odlezati jedno tri danauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:12:46   
Amrino
Prohibiciju bih ja po kretkom postupku. Ja nikad u zivotu nisam vidjela nijednog narkomana koji onako pravi budalu od sebe i koji maltretira ljude oko sebe ko sto pjan covjek radi.
Neki dan je mene i jaranicu (nas dvije napolju s cetvero djece) tako spopala pjana budala...I sto je najgore on se dernja a ljudi se smiju..kao pjan je sta ces...a djeca jadna zbunjena i sprepadana. Kontam da je narkoman negdje bi kljuco u kakvom cosku i ne bi nikoga maltretirao...
A jos porez kod nas na alkohol manji od onog na hljeb...Uzas user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Čašica, dvije, tri...
21.2.2011 14:13:03   
Lulu_08
Mogu mjesecima a i godinama (dokaz trudnoća pa dojenje godinu dana) bez alkohola, i da mi baš ne fali. Ali mogu i dan za danom ako je cejf. Sve zavisi od stimmunga. U studentskim danima najbolje bilo uz dobar provod u nekom klubu, sada mi je najbolje uz 2 svjećice, laganini muziku, MM & ja u svom elementu..

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *