|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čašica, dvije, tri...
22.2.2011 21:22:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

eeee kako meni fali casica, dvije, triuser posted image user posted image
pa ko ti brani?user posted image
moj teroristauser posted image


a on se hrani nezdravo, sad ti njemu zabrani da jedeuser posted image
mislim da bi mi oko 9 sati pokucala socijalna na vratauser posted image ...zbog njegovog deranja, tersanja i placauser posted image


a ja mislila ti kontas da je tvoj muz terorista kad ono andrej
mm jeuser posted image za razliku od svog potomkauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Čašica, dvije, tri...
23.2.2011 18:56:22   
balasgirl
Sad dok dojim pijem samo bezalkoholno pivo. Al zato kad prestanem.....................user posted image user posted image user posted image  


Ima da dam sebi oduška :))))))

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Čašica, dvije, tri...
24.2.2011 0:11:07   
ladyblue RR
popijem ja po neko i alkoholnouser posted image , neće bebi ništa biti od jednog ili dva piva. ali zato kada prestanem dojiti....to će biti spektakluser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Čašica, dvije, tri...
24.2.2011 0:24:42   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Ja sam ostavila sve "dobre" stvari user posted image   ne pusim ima neka 2mj,a ima vise od godine ne pijem ! Prije jesam,auuuh,znalo se zalomit...uglavnom kucna atmosfera,ili u necijoj basti uz rostilj...a Bogam' znalo se otici i u diskoteku s jaranicamauser posted image Elem,cesto se sjetim jedne dogodovstine,izlazila sam s drugaricom i cekamo taxi kad ce ona meni "joj kolegice jei ti pijana ja tebe jedva vidim" user posted image

a ja nikad necu zaboraviti kako mi se prijateljica jednom na odmoru napila, bile mi u diskoteci i prisao njoj tip i munta je, a ona ce meni u po frke: valja li ovaj sta, ja nista ne vidim?user posted image user posted image user posted image



Ma ne znam vise sta je sve bilo user posted image   al isto tako sjecam se kad je usao lik (a mi smo otisle u "kafanu") i sad kazem ja "ovaj je moj",a moje jaranke sve pogled k njemu,zene legle od smjeha.a lik se opasao opasacem,podigao hlace  " do zuba" i slag na tortu dzemper utrpao user posted image ili kad smo ko ublehe u sitne sate po aleji bose "setale"  user posted image   eh ta mladost user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.2.2011 14:15:17   
emma.L
Mi smo bili vani prošli vikend i ja pila limunadu. I tek nakon nekoliko dana govorim kolegici da sam trudna. Kaže ona: "Znala sam čim sam te vidjela sa slamčicom." user posted image  kao, bolesna nisi, mora da si trudna kad nema pive pred tobom user posted image . I vjerujte mi, tako želim da je popijem, čini mi se da bi mi sve mučnine prošle user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.2.2011 14:27:13   
sara.at
Sve trudne zene su u Pola noci Slale muzeve Po cokoladu a ja Sam svog poslala Po pivuuser posted image user posted image a Stomak do zuba user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.2.2011 22:26:28   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Volim alkohol.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i cigareteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kome smeta nek se ne druzi samnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.2.2011 23:16:19   
neki
Za mene molim jedan dzin-tonikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Čašica, dvije, tri...
25.2.2011 23:17:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Za mene molim jedan dzin-tonikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image nije ovo vise moderno to se pilo kad smo mi izlazileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 1:23:24   
Galicia
Hajte na jedan Mojito. Kuca casti, moja.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 1:24:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Hajte na jedan Mojito. Kuca casti, moja.

ja došlauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 1:28:14   
Anoniman
Galicija cuj jedanuser posted image user posted image user posted image user posted image bez dva ne pocinjem da pijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 1:29:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

Galicija cuj jedanuser posted image user posted image user posted image user posted image bez dva ne pocinjem da pijemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma pusti vidiš da me izradi...dosta i jedan samo da se usta malo pokvaseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 1:32:21   
sporty mamaa
Nista bez dva, na dvije noge se dolazi. A odlazi na 4user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 7:00:26   
Galicia
Spremno cekala na vas, meza na stolu, kokice, kirikiki, malo nekih kolacica i na kraju popih ovo citavo pakovanje SAMA. Naravno bilo je tu i drustva.

user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 20:43:31   
neki
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: neki

Za mene molim jedan dzin-tonikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image nije ovo vise moderno to se pilo kad smo mi izlazileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Meni je moderno vazda,i kad mi bude 50user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Čašica, dvije, tri...
26.2.2011 21:08:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Spremno cekala na vas, meza na stolu, kokice, kirikiki, malo nekih kolacica i na kraju popih ovo citavo pakovanje SAMA. Naravno bilo je tu i drustva.

user posted image
mmmmm, kako ovo izgledaaaaaaa
sUcim je ovouser posted image imal' tequile unutra
meni mere jedna tequilauser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 0:23:24   
Galicia
Ovo je kao neka limunadica vise za ljeto, ali ja to pijem stalno. Bacardi sa okusom Mojito. Malo gorce, ali dobro osvjezava. Plus precisti bubrege, jebo dijalizu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 0:28:49   
veeseelaa
pijanice jedne user posted image
ja pijem belis + minerelna u odvojenim čašama, il kampari sa sokom od ananasa.... s godinama mi se ukus mijenjao
Jedno vrijeme sam pila đus votku, pa džin tonik, pa vermut...



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 0:34:03   
Anoniman
Galicia, gdje se ovo kupuje, pila sam Mojito u kafani ali ne vidjeh ovo pakiranje, sad se me bas naslauser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 0:42:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sahara

Galicia, gdje se ovo kupuje, pila sam Mojito u kafani ali ne vidjeh ovo pakiranje, sad se me bas naslauser posted image


bilo je kupiti mojito u merkatoru...al flaša od 7.5 dl, bakardi mojito koktel...samo doadš leda u čašu i gotovo...a ako imaš onaj đavo za koktele super malo pormućkat sa ledomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 11:16:09   
Galicia
Ne znam gdje se ima kupiti, posto ja zivim izvan BiH. Al uvijek popijem i jednu dvi tri vise za sve vas, svaki put kad pijem. Cisto da znate.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 13:50:18   
mala86
joj ja sam sinoc otkrila kupinovo vino user posted image user posted image user posted image user posted image ,ide glatko kos ok,a u glavi pravo fino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 13:52:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala86

joj ja sam sinoc otkrila kupinovo vino user posted image user posted image user posted image user posted image ,ide glatko kos ok,a u glavi pravo fino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




a dobro je i za popravljanje krvne slikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image opcenito ga preporucuju poslije tezih operacija...bjez tamo ti ne pijes ti se lijecisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Čašica, dvije, tri...
27.2.2011 13:57:08   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: mala86

joj ja sam sinoc otkrila kupinovo vino user posted image user posted image user posted image user posted image ,ide glatko kos ok,a u glavi pravo fino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





a dobro je i za popravljanje krvne slikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image opcenito ga preporucuju poslije tezih operacija...bjez tamo ti ne pijes ti se lijecisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i veoma jak afrodizijak user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *