|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:46:51   
veeseelaa
ja to ponekad radim user posted image user posted image user posted image  al ovaj moj odmah zove hahahahah ni malo mi nije u skladu sa tehnikom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:47:03   
koka i po
gledaj ti ovih mojih vodolija user posted image
ja sam "izrod" svoje vrste user posted image
a da pricamo malo o umjetnosti user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:47:56   
veeseelaa
gledaj ti ovih mojih vodolija
ja sam "izrod" svoje vrste


tebe zeza podznak user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:48:19   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nema mm da ih smiri??


hm ne možemo ovako, ajde ti njemu koji vrući mms pošalji on tebi koji sms + mms i biće ti bolje nego nekima uživo user posted image


Ja redovno mm-u šaljem  mms-ve kad sam kući a on na nekom sastankuuser posted image user posted image user posted image ili kad mu je gužva na poslu da baš niako ne može izaćiuser posted image user posted image user posted image a ja izazivamuser posted image user posted image

Sve dok se jedno ne pojavim na temi Vaš blamuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nedi -- 8.9.2011 14:49:27 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:50:53   
veeseelaa
Ja redovno mm-u šaljem mms-ve kad sam kući a on na nekom sastanku ili kad mu je gužva na poslu da baš niako ne može izaći a ja izazivam


ja njega kad je u radnji s jaranima, a on odmah pravi fajront hahahahah
a vidio snimci hahahhahaha eh cirkusa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:51:19   
Anoniman
Glam Blam - Nedi in the action!!!user posted image user posted image user posted image  bh očajne kućanice...user posted image user posted image user posted image

Koooookiiiii pa možeš maštat ako ništa...

user posted image  

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:53:32   
veeseelaa
Koooookiiiii pa možeš maštat ako ništa...


ma koki je najopasnija

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:55:30   
sanela.asja
Nakon "samo" sexa kontaš "Huh, ovo je bilo dobro" i odeš da opereš suđe i staviš veš u mašinu. Nakon vođenja ljubavi ti se ne razdvaja makar do prekosutra.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 14:58:50   
mala_sa
Vodjenje ljubavi - bilo prije rodjenja A
Sexs - nakon poroda sto cesce to bolje (jedino tu uspijem istrositi svu nervozu, koje ima na pretek user posted image user posted image ), a ni mm se ne buni user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 15:00:03   
veeseelaa
mala_sa to sam i ja rekla, sex kad sam nadrndana a za vođenje ljubavi moraju se posložiti sve kockice hahahah prvo da to veče volim muža hahahaha a drugo da sam odmorna i čila, a ko bi to sve spojio user posted image

kad nesto bolje razmislim mislim da ga sve ove godine zelim ubiti sexomuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 15:17:05   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a za vođenje ljubavi moraju se posložiti sve kockice hahahah prvo da to veče volim muža hahahaha a drugo da sam odmorna i čila,


Dok bi se sve posložilo "romantizirali" bi se za rođendan i Valetinovo hhahaa i to ne svake godineuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 15:21:07   
veeseelaa
e u tom grmu leži zec kod ovim mjesečnih sexoljuba, čekajući da se sve posloži prodje dug period
Zato vodite sex a ne ljubav user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 15:28:12   
mala_sa
Zato vodite sex a ne ljubav

potpisujem user posted image user posted image user posted image

Nama takodjer naj bolje legne sex u onom momentu kad bih ga najradje ubila user posted image user posted image , sve mi se cini da i ja mm pogusavam ubiti sexomuser posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 15:33:09   
veeseelaa
user posted image user posted image   kad smi bijesni i ljuti mi tako izbacimo tu vrstu energije u vidu sexa
U biti nije dobro potiskivati bijes hahahah al to nije tema ove emisije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 16:56:18   
Dida79

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mala_sa to sam i ja rekla, sex kad sam nadrndana a za vođenje ljubavi moraju se posložiti sve kockice hahahah prvo da to veče volim muža hahahaha a drugo da sam odmorna i čila, a ko bi to sve spojio user posted image

kad nesto bolje razmislim mislim da ga sve ove godine zelim ubiti sexomuser posted image



user posted image user posted image user posted image

I kod mene je cisti seksuser posted image
Vodjenje ljubavi ne dolazi u obzir poslije dva sata ubjedjivanja starijeg sina da ide u krevet,zatim jos pola sata rasparavljanja sa mm da li je zaspao ili nas folira user posted image user posted image Tamam se damo u akciju ovaj mladji trazi vode ili sokauser posted image
Poslije svega ovoga zivio seks na eks user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 17:01:15   
tekja
princip je isti...ko ce sad da se zamara nijansamauser posted image user posted image user posted image ...zivio sex bio na eks ili natenaneuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 17:03:56   
Alma_27
a jeste vi krenule sa ovim temama user posted image neki dan otvorih onu temu "savjeti za dobar sex" i zatvorih je odmah jer sam i zaboravila sta je sex... kad se beban, aBd, rodi podsjetit cu seuser posted image


a ovo za sex i vodjenje ljubavi... pa to mi je cesto slicno. ne razmisljam je li to jedno ili drugo. sex je mozda kad muzu kazem: imam desetak slobodnih minuta pa ako si raspolozen a on se nacrta tu za sekundu "a sto da ne?" user posted image user posted image


sjetih se onog vica kaze Mujo Fati: "Hajmo se juser posted image " a ona ce: "Uh, sto me smota u tri rijeci" user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 18:18:25   
Galicia
MM vise voli "vodjenje ljubavi" a ja sam klasika samo sex i sex. Tu se malo razilazimo al nadjemo se na zajednickoj tacki zvana sex, pa kakav god bio.
Ja sam za 5 puta na dan brzog sexa a on je za 5 puta na dan vodjenja ljubavi. Doduse zna i iz njega vrlo cesto izaci kakva divlja zivotinjica.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
8.9.2011 18:28:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

gledaj ti ovih mojih vodolija user posted image
ja sam "izrod" svoje vrste user posted image
a da pricamo malo o umjetnosti user posted image user posted image


ma ovi umjetnici su najgori ,sve se kriju iz kista i olovkea vamo cccuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
9.9.2011 14:22:01   
koka i po
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: koka i po

gledaj ti ovih mojih vodolija user posted image
ja sam "izrod" svoje vrste user posted image
a da pricamo malo o umjetnosti user posted image user posted image


ma ovi umjetnici su najgori ,sve se kriju iz kista i olovkea vamo cccuser posted image user posted image user posted image user posted image



u svakom pogledu i na svim poljima user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
9.9.2011 15:05:21   
Anoniman
Vodolija u sexoljubu:
Iako mogu da budu vrlo pametni, ljudi rođeni u ovom znaku nisu baš sjajni ljubavnici. Njihov rezon je „što da se ne venčam?“. Njima je vođenje ljubavi jedna uzgredna zabava, kojoj ne pridaju suviše značaja. Idealni su prijatelji: puni su razumevanja i strpljenja za druge. U seksu su ili potpuno razvratni, ili potpuno čedni. Njihova osnovna osobina je nepredvidivost.

user posted image

VAZDUNI ZNACI: Blizanci, Vaga, Vodolija

Ovo su pre svega mentalni tipovi koji oboavaju komunikaciju, kontakte i odnose sa drugim ljudima. Originalni mislioci, oni su luonoe ljudskih dostignua i novih ideja. Njihov jezik je njihov smisao za re, boju, stil i lepotu. Oni obezbeuju jednu udobnu i prijatnu atmosferu za ivot. Znae promenu. Kroz njih moemo istraivati i ispitivati nove prostore ljudske inteligencije i iskustva.

FIKSNI ZNACI: Bik, Lav, korpija, Vodolija

Fiksni znaci ne vole promene. Oni se obino uglave u datom mestu ili u datom nainu miljenja. Kao pravi istraivai, ovi ljudi uivaju poziciju sa koje mogu sve da vide i sve da analiziraju. To su ozbiljni, odgovorni, poverljivi i poteni ljudi, iako njihova nezgodna narav moe da ih uini i drugaijimaa. Njihova osobina je fiksnost, i oni su, literarno reeno, aneli koji na svojim leima pridravaju ovaj svet.



< Poruku je uredio Fortuna -- 9.9.2011 15:07:13 >

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
9.9.2011 19:25:50   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Fortuna

Vodolija u sexoljubu:
Iako mogu da budu vrlo pametni, ljudi rođeni u ovom znaku nisu baš sjajni ljubavnici. Njihov rezon je „što da se ne venčam?“. Njima je vođenje ljubavi jedna uzgredna zabava, kojoj ne pridaju suviše značaja. Idealni su prijatelji: puni su razumevanja i strpljenja za druge. U seksu su ili potpuno razvratni, ili potpuno čedni. Njihova osnovna osobina je nepredvidivost.

user posted image

VAZDUNI ZNACI: Blizanci, Vaga, Vodolija

Ovo su pre svega mentalni tipovi koji oboavaju komunikaciju, kontakte i odnose sa drugim ljudima. Originalni mislioci, oni su luonoe ljudskih dostignua i novih ideja. Njihov jezik je njihov smisao za re, boju, stil i lepotu. Oni obezbeuju jednu udobnu i prijatnu atmosferu za ivot. Znae promenu. Kroz njih moemo istraivati i ispitivati nove prostore ljudske inteligencije i iskustva.

FIKSNI ZNACI: Bik, Lav, korpija, Vodolija

Fiksni znaci ne vole promene. Oni se obino uglave u datom mestu ili u datom nainu miljenja. Kao pravi istraivai, ovi ljudi uivaju poziciju sa koje mogu sve da vide i sve da analiziraju. To su ozbiljni, odgovorni, poverljivi i poteni ljudi, iako njihova nezgodna narav moe da ih uini i drugaijimaa. Njihova osobina je fiksnost, i oni su, literarno reeno, aneli koji na svojim leima pridravaju ovaj svet.






sto nas nahvaliuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
9.9.2011 19:32:15   
tekja
fortuna ne valja ti ovaj opis vodolijauser posted image user posted image user posted image  de nadji kakav ljepsiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
9.9.2011 23:29:31   
veeseelaa
Fortuna draga gdje si ovo izvadila? prvi put čitam tako nešto o vodolijama
ja sam bliža ovome

Ona je nekonvencionalna, nesvakidašnja, ne oseća se ničim sputana pa je od nje svega o]ekivati. Uvek šik, smelo kombinuje oblačenje pa privlači više udvarača. Spontano koketira, ležemo i bez predrasuda stupa u odnose gdje stigne misleći da je i njoj dozvoljeno sve što i muškom rodu. Oduševi udvarača koji misli da je naišao na laku robu, a ona tek ležemo zapita: Sta hoćeš? Gracijom i ljupkošču lako osvaja, ali u ljubavi traži daleko više nego goli seksualni odnos. Zato i u brak teže ulazi znajući da je tamo sve monotono. Ona ima jednako strasti i osjećaja i zna se žrtvovati. Viši tip, koji se bavi umetnošću, naročito je interesantan. Ne podnosi mušku brutalnost, intuicijom brzo prozire i odbacuje prostaka. Pada na stil, muziku, piće, romantiku, ekscentrične dijaloge o svetu, ili ležemo prosto "sve u svoje vreme". Ne proverava muža, sve reši prijateljski. Neispitiva, neverna tek zavisno od okolnosti, društva, vis major.



vodolije u krevetu.. ;) Vodolija je kao prehlada. U vas zivot ulazi iznenada, kada se najmanje nadate. cesto ga ne razumijete i smatrate cudakom. Osjecaji su mu intenzivni, ali ne traju dugo. Vrlo su romanticni, ali varaju radi promjene. Partnera mogu posuditi prijatelju. To su kolekcionari ljubavi i strasti. I grupni seks kod njih dolazi u obzir.


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa
9.9.2011 23:38:16   
Selminja
Vesela, jos jedna vodolija sve iznad gordo potvrdjuje user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *