|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 0:18:41   
treciputmama
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Za dva dana cu zakoraciti u tridesete i vec neko vrijeme razmisljam o tim tridesetim godinama.
Zanima me kako ste se vi osjecale kada ste zakoracile u trecu deceniju zivota.
Jeste li bile tuzne i osjecale se staro ili ste pak mislile da vase najboje godine tek dolaze?
Kako sebe vidite u ogledalu?
Mislite li da znate sta zelite od zivota i da ste sve vece ciljeve ostvarile?
Mislite li da je lakse biti zena u tridesetim no u dvadesetim?

Meni se ta brojka na papiru nikako ne dopada, jer mi je uvijek djelovala haman pa staracki, dok sam bila klinka, ali kako se sad uskoro nalazim u istoj, moram priznati da uopce nije tako strasna kao sto je izgledala... cak sta vise...Nikad se bolje nisam osjecala.user posted image

Pisimo o nasim tridesetim.



mislim da smo mi zakoracile u cetvrtu deceniju...user posted image ..al ovako bolje zvuci...ja sljedeceg septembra punim 30..a osjecam se tako mlado...ponekad kad negdje krenem i vidim djecu ipsred sebe, stanem i zapitam se kad se sve izdesava...srednja, fakultet, djeca...nekad imam osjecaj ko da to nije moj zivot, vec gledam sa strane...tako mi vrijeme brzo prolazi, a ja ostala negdje u dvadesetim...i ne mrdam..lijepo mi hehhehe....
mislim da je bitno kako se osjecas...mada. iskreno, nemam bas vremena o tome ni razmisljat....uglavnom, fino mi je a godine neka idu...treba tako...zato postajemo zrelija, "zivotna torba" postaje teza- vise je uspomena, padova i sretnih trenutaka...ma sad mi naumpade ona "sve je to Amerika" hehhe, valjda me neko skonta user posted image


_____________________________

10.10.2005. rodila se moja ljepotica- nasa prva sreca
07.07.2009. obradovani smo po drugi put- stigao je jedan momak....
18.07.2011. jos jedna ljepotica se pridruzila sretnoj porodici...

eto...jedna veeeeelika sretna porodica, hvala Allahu dz.s

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 7:59:20   
zagy
Ja u bolnici ležim nakon poroda, a kaže profesorica svojim učenicama, sada smo prisustvovali porodu starije prvorotke od 29 godina, ona meni ja starija user posted image  a ja se osječam ko derleuser posted image
Sad koju godinu starija i nekako, prestala brojat nakon 18, razlika je samo što sam malo pametnija i koja bora oko očijuuser posted image  i već sam počela pričati - bilo to prije par godina, i onda se presaberem, kad prošlo 10 godina.user posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu treciputmama)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 8:22:31   
damma
meni 31 a zaustavila sam se negdje oko 19 20 i super se osjecam. primijetila sam kod sebe da sam opustenija nego prije, smirenija, ne reagujem na gluposti kao nekad. ma super bogami, da hoce ovako ostat bilo bi super. planiram aBd i trece bebce za koju godinu, jos sad sam zagrijana al mm kaze cekaj jos koju godinu, malo odahni. ciljeve sam ostvarila hB, i poslovne i stambene. da mi je neko prico da ce bit ovako kad predjem 30 ne bi mu vjerovala user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 9:25:14   
henna ze
ja ću u julu 2012 ako bog da sa napnim 33 godine...
nikad u životu nisam bila sretnija niti sam se bolje osjećala..bez obzira što pred spavanje pijem ketonale i leksiliume da ubalaže bolove..
život mi je donio tako mnogo lijepih i ružnih stvari..toliko toga sam doživjela da bi moglo stati u dva životu...sretna sam jer imam prelijepa sjećnja..jer imam iza sebe ružna iskustva koja me čine boljom osobom..
sretna sam jer imam veliku curu..i umiremo od smijeha kad nam raja govori baš ste slatke sestrice...
nikad u životu se nisam bolje osjećala u svom tijelu jer sam konačno dobila onih par kg i nagurala na 63..nosim 38 broj i sve mi super stoji...
još uvijek imam svoje snove..još uvijek ponekad.iskradem se iz ovog života i hodam u oblacima kao i nekad..još uvijek trčim..vozim role...plešem sa henom po kući..pjevam iako mi je slon prdno na uho...
još uvijek mami ležim u krilu da mi češka kosu...ali kad treba...mogu imati i 50 godina..biti ozibljna i dati zreo savjet..čak i svojoj mami...
jednostavno sretna sam....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 9:39:10   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=OsUuPT8_FV8 Da se pocastimouser posted image

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 9:39:24   
emi7908
Da se i ja pritefterim u ovaj klub jer sam već dvije godine u istom user posted image Ne smeta mi uopšte, čak što više prija mi samo iz razloga što sam se malo smirila jer u dvadesetim sam bila hiper aktivna. Ono što mi jedino nedostaje sada jeste malo aktivnosti jer sve mi je nekako stalo jer naravno život otišao u drugom smijeru ali evo radim na tome da se malo aktiviram čisto da skinem koju kilicu i znam da ću se osjećati bolje... Ali moram priznati da ponekad misli odlutaju do 30 i neke pa malo me prpa uhvati ali sve je to život i svako doba ima svoju čar. Ehhhh da mi je ova pamet bila u dvadesetim user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 9:39:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: treciputmama

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Za dva dana cu zakoraciti u tridesete i vec neko vrijeme razmisljam o tim tridesetim godinama.
Zanima me kako ste se vi osjecale kada ste zakoracile u trecu deceniju zivota.
Jeste li bile tuzne i osjecale se staro ili ste pak mislile da vase najboje godine tek dolaze?
Kako sebe vidite u ogledalu?
Mislite li da znate sta zelite od zivota i da ste sve vece ciljeve ostvarile?
Mislite li da je lakse biti zena u tridesetim no u dvadesetim?

Meni se ta brojka na papiru nikako ne dopada, jer mi je uvijek djelovala haman pa staracki, dok sam bila klinka, ali kako se sad uskoro nalazim u istoj, moram priznati da uopce nije tako strasna kao sto je izgledala... cak sta vise...Nikad se bolje nisam osjecala.user posted image

Pisimo o nasim tridesetim.



mislim da smo mi zakoracile u cetvrtu deceniju...user posted image ..al ovako bolje zvuci...ja sljedeceg septembra punim 30..a osjecam se tako mlado...ponekad kad negdje krenem i vidim djecu ipsred sebe, stanem i zapitam se kad se sve izdesava...srednja, fakultet, djeca...nekad imam osjecaj ko da to nije moj zivot, vec gledam sa strane...tako mi vrijeme brzo prolazi, a ja ostala negdje u dvadesetim...i ne mrdam..lijepo mi hehhehe....
mislim da je bitno kako se osjecas...mada. iskreno, nemam bas vremena o tome ni razmisljat....uglavnom, fino mi je a godine neka idu...treba tako...zato postajemo zrelija, "zivotna torba" postaje teza- vise je uspomena, padova i sretnih trenutaka...ma sad mi naumpade ona "sve je to Amerika" hehhe, valjda me neko skonta user posted image

Dauser posted image lapsus

(odgovor članu treciputmama)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 9:42:47   
Anoniman
U dvadeset_im se borimo, trazimo, studiramo, dokazujemo...tek u trideset_ima beremo plodove dvadeset_ih i imamo lice i tijelo kakvo smo zasluzile da imamo, jer u dvadeset_im je genetika presudna, od sada smo odgovorni mi. Slazete se?

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 23.12.2011 9:44:48 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 10:52:48   
taurus
mislim da je genetika presudna i u tridesetima, tačno je da adekvatnom njegom možemo duže zadržati dobar izgled kože
ali ima tipova kože koji se počinju borati već nakon 25.
neko je sklon debljanju i sa 18, a neko može jesti šta hoće i opet mršav
ali to nije razlog da se zapustimo i dignemo ruke od sebeuser posted image
a i koja bora na licu ima svoju ljepotuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 10:56:39   
D_K
nemam vremena da citam detaljno ali prva sugestija kad procitam naslov (zene u tridesetima) mi je: DOBREEE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 11:09:16   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: D_K

nemam vremena da citam detaljno ali prva sugestija kad procitam naslov (zene u tridesetima) mi je: DOBREEE user posted image user posted image user posted image


Svaka čast,
sa trideset imamo sa jedne strane više godina, ali još više samopouzdanja i iskustva.
Naravno uvijek ima izuzetaka.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 11:11:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

mislim da je genetika presudna i u tridesetima, tačno je da adekvatnom njegom možemo duže zadržati dobar izgled kože
ali ima tipova kože koji se počinju borati već nakon 25.
neko je sklon debljanju i sa 18, a neko može jesti šta hoće i opet mršav
ali to nije razlog da se zapustimo i dignemo ruke od sebeuser posted image
a i koja bora na licu ima svoju ljepotuuser posted image


isto mislim...
genetika jeste ona koja mnogo čemu naš fizički izgled karakteristiše međutim kako u tridesetim tako i u dvadestim...
ja sam prve sijede dobila u dvadestim...u tridesetim nastavila...
otac mi je sa 23 bio potpuno sijed , bijel...takvoga ga pamtim...

bore oko očiju imama čini mi s eod osamneste...meni bi bez njih bilo bezveze...
al to je do škiljenja i ne nošenja adekvatnih cvikauser posted image ( mama mi ih samo tu ima oduvijek)

strije nisma dobila nakon dva poroda...a nije ni moja mama....a ni tetka nakon tri poroda...znači ima i togauser posted image

istina na sebe se mora paziti i uvijek na sebi raditi i stil života prilagoditi potreba da što duže izgledaš sebi zadovoljavajuće...međutim sve se to treba raditi u dvadestim da bi s edobro u ovome smilu dsjećao u tridesetim...tako da meni sve ovo nema veze s amojim opštim stanjem tridesetih ..
.
mentalni sklop, zerelost, ispunjenje, opuštenost u milion pitanja u odnosu na dvadesete mene čini sretnom u voome životnom razdobljuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 11:14:10   
mamabb
Ja ću dogodine da se družim s vama, punim 30 u decembru. Samo da vam kažem nije me prpa.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 11:28:22   
Anoniman

mislim da je genetika presudna i u tridesetima, tačno je da adekvatnom njegom možemo duže zadržati dobar izgled kože



Da, ali lako nam je bilo biti lijep i zgodan u dvadesitima, jer to je mladost...ali dzaba tebi i genetika ako vodis neuravnotezen zivot, ako si u stresu i ako se zapustis...O tome sam govorila. Na nam se tek sada vidi ko smo ustvari.

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 11:38:04   
D_K
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: D_K

nemam vremena da citam detaljno ali prva sugestija kad procitam naslov (zene u tridesetima) mi je: DOBREEE user posted image user posted image user posted image


Svaka čast,
sa trideset imamo sa jedne strane više godina, ali još više samopouzdanja i iskustva.
Naravno uvijek ima izuzetaka.



tacno tako.. zrelost i samopouzdanje, sad fakat znam koliko vrijedim..
a i fakat se dobro drzimo, mislim na fizicki izgled.. prije kad mi neko kaze da ima 37 godina ja ono user posted image user posted image user posted image user posted image a sad bogme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zene u trideset__im godinama
23.12.2011 12:25:29   
snijeg
Odgovornost, obaveze, preispitivanje prošlosti, sadašnjosti, budućnosti, nedostatak vremena, ležernosti, opuštenosti... Kreiranje današnjice za dobrobit sutrašnjeg dana, prihvatanje stvarnosti, razmišljanje o godinama koje dolaze, strah od propusta u odgoju, braku, porodici, poslu....strah od neiskorištenih trenutaka, starosti roditelja i najmilijih, strah od gubitaka.

Sve ovo i još pola stranice strepnje, straha i iščekivanja, ali najbolje godine mog života zato što sam u trideset_im prvi put osjetila:
istinsku snagu žene - porod, dojenje, ne spavanje i to sve za ljubav i s ljubavlju
beskonačnu i bezuvjetnu ljubav - to malo biće koje me u potpunosti posjeduje
ljubav majke - sad znam koliko sam voljena
važnost porodice - bezuvjetno davanje za nas, našu budućnost i budućnost našeg djeteta
sigurnost - sad znam da su mi poklonili živote da doživim trideset_e

I da dobre smo sve odreda, zato što su pupoljci postali cvjetovi user posted image

< Poruku je uredio snijeg -- 23.12.2011 12:26:17 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zene u trideset__im godinama
23.12.2011 12:34:02   
veeseelaa
ja sad u januaru punim 33 godine (ovo sam morala izračunati na kalkulatoru jer nikad ne znam koliko godina imam) a kako se osjećam? ma super, isto ko da mi je 18 user posted image
veselo i ludo user posted image
čak se sad u mnogočemu više svidjam sama sebi nego kad bijah dvadesetogodišnjakinja

Najbitnije je da sam zdrava, hitra i da vala ne nabijem kakvu kilažu

Bora se toliko i ne bojim koliko da ne budem buca....

I da nemam uopće celulita niti sad dobila strije, poprilično sam mišićava....

Mislim da nakon tridesete inače svi trebaju uključiti neke fizičke aktivnosti + kakvu kvalitetnu kremu za lice a Bgm i tijelo, ipak se mora povesti računa o elastičnosti kože....

Ne kontam one koje se opuste, kuća, muž, dijete i nakon tridesete izgledaju ko tetkice a duh im je ko u neke nane, prosto te u depru bace

Svakako se i treba što više smijati i družiti s veselim ljudima jel to podmladjuje duh i tijelo



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zene u trideset____im godinama
23.12.2011 12:35:36   
veeseelaa
mislim da je genetika presudna i u trideset___ima


slažem se user posted image kako kažu kakva majka takva kći il eventualno kao tetka user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.12.2011 12:38:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zene u trideset____im godinama
23.12.2011 12:52:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislim da je genetika presudna i u trideset___ima


slažem se user posted image kako kažu kakva majka takva kći il eventualno kao tetka user posted image
Ja sam ista babouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zene u trideset__im godinama
23.12.2011 12:56:01   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sad u januaru punim 33 godine (ovo sam morala izračunati na kalkulatoru jer nikad ne znam koliko godina




Na isti način sam i ja skontala da se trebam javiti na ovu temuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 12:57:44   
koka i po

IZVORNA PORUKA: henna ze

ja ću u julu 2012 ako bog da sa napnim 33 godine...
nikad u životu nisam bila sretnija niti sam se bolje osjećala..bez obzira što pred spavanje pijem ketonale i leksiliume da ubalaže bolove..
život mi je donio tako mnogo lijepih i ružnih stvari..toliko toga sam doživjela da bi moglo stati u dva životu...sretna sam jer imam prelijepa sjećnja..jer imam iza sebe ružna iskustva koja me čine boljom osobom..
sretna sam jer imam veliku curu..i umiremo od smijeha kad nam raja govori baš ste slatke sestrice...
nikad u životu se nisam bolje osjećala u svom tijelu jer sam konačno dobila onih par kg i nagurala na 63..nosim 38 broj i sve mi super stoji...
još uvijek imam svoje snove..još uvijek ponekad.iskradem se iz ovog života i hodam u oblacima kao i nekad..još uvijek trčim..vozim role...plešem sa henom po kući..pjevam iako mi je slon prdno na uho...
još uvijek mami ležim u krilu da mi češka kosu...ali kad treba...mogu imati i 50 godina..biti ozibljna i dati zreo savjet..čak i svojoj mami...
jednostavno sretna sam....



sve receno u par recenica.
a tebi mojoj drugoj ja saljem user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 13:22:35   
henna ze
trenutno nam je u posjeti general D. Jovan...i svi hoće da se fotografišu..idem ja kaže..hajde nek pridje ova curica što se stidi..a moje kolegice dodaju..ma nije ona curica...ima ona veliku curicu..
a on opet nek pridje ova curica..pa nije moguće ni da se udala...hajde djevojčice....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 13:23:54   
henna ze
koksi puse odavle do zone sumraka...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 13:37:13   
Anoniman
Žene su najseksepilnije u tridesetim Žene u kasnim dvadesetim i ranim tridesetim godinama imaju nešto što mladim devojkama nedostaje - samopouzdanje, i to je ono što ih čini privlačnim. user posted image

Žene su na vrhuncu lepote i privlačnosti u 31. godini, potvrdilo je nedavno istraživanje. Sa godinama osoba postaje svesna svojih kvaliteta, a žene do tad obično već imaju razvijen i sopstveni stil oblačenja i šminkanja, koji ih izdvaja iz mase.

Žene u kasnim dvadesetim i ranim tridesetim godinama imaju nešto što mladim devojkama nedostaje - samopouzdanje, i to je ono što ih čini privlačnim, pokazala je anketa koja je sprovedena na više od 2.000 muškaraca i žena.

Time je potvrđeno ono o čemu se već godinama priča: lepota pojedinca više zavisi od stava i od toga kako sami sebe doživljavamo, nego od fizičkih karakteristika.

Oko 70 odsto ispitanika je kao ključni faktor koji ženu čini privlačnom označilo samopouzdanje, 67 odsto fizičku lepotu, a za 47 odsto ispitanika seksi je žena koja ima stila.

Dve trećine ispitanika slaže se sa tezom da lepota dolazi sa godinama. Više od polovine anketiranih dama smatra da sve nesigurnosti polako nestaju u tridesetim, a seksepil raste sa samopouzdanjem.

Čak 55 odsto anketiranih žena priznalo je da su tek oko tridesete godine naučile da se šminkaju u skladu sa svojim tenom i crtama lica.

Ova anketa potvrdila je da je lepota više od dobrog izgleda - to je kombinacija samopouzdanja, stila i onoga što nas čini posebnim...

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 13:39:57   
Hanady RR
U pahuljo ko ga god sročio svala mu čast, meni se dopada user posted image i slažem totalno sa istim sa ove tridesedvogodišnje tačke gledištauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *