|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 13:40:21   
Anoniman
Žene u tridesetima se osjećaju najljepšima!U tridesetima ste i muče vas prvi znaci starenja? Imamo dobru vijest za vas! Najnovije istraživanje pokazalo je da se više od pedeset posto žena osjeća najljepšima upravo u tridesetima!
primjećujete prve znake starenja. Tu su male borice od smijeha, uočili ste početak nazolabijalnih bora i sa sve većom pažnjom pratite najnovija dostignuća kozmetičke industrije. Razlozi ljepoti žena koje su prešle tridesetu leže u aktivnom ljubavnom životu i zdravoj prehrani, ali i samopouzdanju koje dolazi s godinama i iskustvom. No, ne bojte se! Imamo za vas dobru vijest! Prema najnovijim istraživanjima, više od polovice žena osjeća se najljepšima kada prevali 32. godinu.

U istraživanju je sudjelovalo nešto više od tisuću i petsto britanskih žena od kojih je čak 32 posto izjavilo kako su u toj dobi osjetile rast samopouzdanja te osjetnu promjenu privlačnosti.
No, to nije kraj. Jedna petina žena u dobi između 40 i 50 godina izjavilo je kako su se osjećale i same sebi bile najljepšima u četrdesetima, što je u potpunoj kontradikciji sa standardima ljepote prema kojima su dvadesete vrhunac ženske ljepote! user posted image Liv Tyler jednako je lijepa i svježa kao i u svojim dvadesetim godinama
Razlozi takvom raspoloženju žena koje su prešle tridesetu leže u aktivnom ljubavnom životu i zdravoj prehrani, ali i samopouzdanju koje dolazi s godinama i iskustvom.
Dobri primjeri za to su Sophie Dahl, Sarah Michele Gellar i Liv Tyler, glumice koje su prešle tridesetu i koje još uvijek izgledaju jednako lijepo i svježe kao i u dvadesetima.
Psihologinja dr Sandra Wheatly potvrdila je kako takva ljepota prozlazi iz iskustva iz sampouzdanja rekavši kako pokazivanje ljepote nije samo izgled kože, već i način na koji žena zrači.



(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 13:47:32   
snijeg
Pahuljice tekst je super, ali se pitam zašto se sva ova "istraživanja" svode na fizički izgled žene, ljepotu, seksipil, pa i ono što je pozitivno (samopouzdanje) je upakovano u cilju isticanje ljepote žene u xx godinama. Toliko se toga ima reči o ženama u tridesetim godinama, kao i u svim drugim fazama da je ta fizička ljepota, njen privid ili stvarnost totalno beznačajna jer su ukusi ionako lične prirode user posted image  

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 14:01:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: snijeg

Pahuljice tekst je super, ali se pitam zašto se sva ova "istraživanja" svode na fizički izgled žene, ljepotu, seksipil, pa i ono što je pozitivno (samopouzdanje) je upakovano u cilju isticanje ljepote žene u xx godinama. Toliko se toga ima reči o ženama u trideset_im godinama, kao i u svim drugim fazama da je ta fizička ljepota, njen privid ili stvarnost totalno beznačajna jer su ukusi ionako lične prirode user posted image  
Pa otuda sto se evo prva ja preispitujem je li trideset_e znace pocetak starosti i kako to na ans utice...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 23.12.2011 14:02:45 >

(odgovor članu snijeg)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 14:07:59   
D_K
eh, to da starimo i da je to evidentno je jasna stvar a kako se ja nosim sa tim i kakva cu biti kad vrijeme pocne uzimati danak, o tom potom.. valjda ce me ljudi pamtiti po tome kakva sam bila kao osoba/majka/uciteljica/prijateljica a ne kakve su mi cice bile.. to su univerzalne stvari, cice sigurno idu prema dole ali ima li sta ispod njih tj. ide li srce i dobra djela prema gore, pitanje je sad..

nego evo jedan primjer, kako starim postajem opustenija po nekim pitanjima. evo, ova pjesma bi me sablaznila prije nekih 10 godina (kurve i djevice u jednoj recenici) ali sad je totalno kuzim i bas mi se svidja..
http://www.youtube.com/watch?v=tse6pLvwYEg



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 14:11:17   
Anoniman

http://www.youtube.com/watch?v=tse6pLvwYEg
user posted image Ovo je jedna od mojih omiljenih...

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zene u trideset_im godinama
23.12.2011 14:12:25   
D_K
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


http://www.youtube.com/watch?v=tse6pLvwYEg
user posted image Ovo je jedna od mojih omiljenih...



pozdrav  user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 15:51:39   
Bigica
zene od tridesete do cetrdeset pete su,najprivlacnije,znaju tek ted sta zele i naravno to i iskoriste. jednostavno zrace strascu.
user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 18:28:10   
emma.L
Imam 33 pune odnedavno i ne znam je li od toga što sam sebi pretovarila obaveze i aktivnosti ili zato što sam kilava i nesposobnija od drugih, ali ja ih osjećam prilično na svome tijelu što se snage i poleta tiče. OK, možda je tu dosta doprinijela prilično mučna i dugotrajna user posted image  trudnoća i višak kila koje imam, ali ne osjećam se sjajno.
Kad pogledam slike s početka braka prije 6 godina i sada, umor se vidi na svakom dijelu moga lica.
Ali ako usporedim život pun elana i ludosti tada i sjedenje doma s bebom dok čekam Emu iz vrtića i pokušavam iz 100. puta dovršiti neki posao, ne bih se vratila nizašto. Volim 30-e, provodim ih sa djecom i ne želim ih provoditi drugačije.
A da bih ponovno zračila snagom i svježinom, odmah iza blagdana krećem sa nekim aktivnostima i malo se posvećujem sebi, jer, priznajem, dobro sam se zanemarila. A žena može biti lijepa i u 40-im i 50-im samo ne smije sebe zapostaviti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Bigica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 19:35:34   
R&T@
Moram da se upisem u Klub RR 3*...

Imam 33 i ne bih ih dala za brdo karamela...

Kad treba-suosjecam kao da mi je 33x2...
kad treba-ludujem kao da mi je 33/2...
i, jednostavno, uzivamuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zene u tridesetim godinama
23.12.2011 20:21:52   
lilylily
user posted image user posted image da se i ja upisem u ove tridesete ja imam 35 i dobro ih nosim sa dvoje dijece i muz trece dijete ma super su nebi se vracala u dvadesete kako kaze seve ma idu mi idu trideseteeeeee


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zene u tridesetim godinama
24.12.2011 0:35:33   
mamine oci
pahuljice eto udje ti u ovaj klub zena sa tridesetim ,dobro -dosla i sve najboljeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lilylily)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zene u tridesetim godinama
24.12.2011 10:54:35   
anitaMO
evo meni 39 skoro ,a osjećam se kao 29 hahahha.
meni niko i ne vjeruje da imam tolikouser posted image user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zene u tridesetim godinama
24.12.2011 11:48:48   
Mirkica
meni je 31 puna neki dan :))) i osjecam se super , naravno covjek mora posvetiti malo vise njege licu i tjelu nego sa 20 , ali jos da skinem koji kg (a radim na tome )   i bice sve ok . 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zene u tridesetim godinama
24.12.2011 20:17:37   
Anoniman
I tako...prodjose moje dvadesete...user posted image
Bile su produktivne, ali i iscrpljujuce. Karakterisu vezu samo s jednim muskarcem, koji je poslije postao mm, studiranje i zavrsetak fakulteta, posao, dva poroda(i CR i prirodni), dojenje, neke istine, sazrijevanje, odvajanje bitno od nebitnog, ostvarivanje krova nad glavom...Uglavnom, bilo je puno truda, zalaganja, zrtvovanja i naravno ubrali su se plodovi istog. Nadam se da mi tridesete donose malo predaha, vise spavanja i da u njima ne cujem nikakve ruzne vijesti o mojim najmilijim osobama.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zene u tridesetim godinama
25.12.2011 19:11:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I tako...prodjose moje dvadesete...user posted image
Bile su produktivne, ali i iscrpljujuce. Karakterisu vezu samo s jednim muskarcem, koji je poslije postao mm, studiranje i zavrsetak fakulteta, posao, dva poroda(i CR i prirodni), dojenje, neke istine, sazrijevanje, odvajanje bitno od nebitnog, ostvarivanje krova nad glavom...Uglavnom, bilo je puno truda, zalaganja, zrtvovanja i naravno ubrali su se plodovi istog. Nadam se da mi tridesete donose malo predaha, vise spavanja i da u njima ne cujem nikakve ruzne vijesti o mojim najmilijim osobama.


moje dvadeste se bile turbulentne svega je bilo za necija tri zivota ali dobro je ziva i zdrava bogata sa dobrim i losim iskustvima i na kraju nadarena s najboljim muzem i divnim sinom user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zene u tridesetim godinama
25.12.2011 21:02:44   
Skvo RR
Evo i ja sam u klubu..user posted image

Hvala Bogu zdrava, okruzena voljenim bicima...mogu reci da sam sretna osoba.
Sa trideset godina osjecam da imam energiju, dosta je jaca nego u dvadesetim jer je kanalisem iskustvom i zreloscu. Ispunjenja sam...to je tako lijepo napisati ali i glasno reci...sada vise posmatram ljude oko sebe, cijenim dobre gestove, pokusavam i sama takva biti...malo je reci da se trudim biti humana...to mi je nekako u tridesetim doslo u paketu sa pokojom borom i sijedom....Opet hvala Bogu dvadesete sam dobro iskoristila, tako da sam i privatno i poslovno dala temelje nastupajucim godinama, zato sada u tridesetim se ispunjavam na duhovnom planu, pokusavam se obogatiti tim iskustvom...

toliko...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 12:37:22   
budućamama
I ja u klubu :)
Već dvije, skoro tri godine...
I prekrasno mi je. U dvadesetim sam na neki način položila temelje, sada radim na zidovima, nadam se u budućnosti da ću uspjeti doći do krova user posted image
Život je ono što mi od njega napravimo i trebamo živjeti svaki dan na način da ne požalimo zbog toga kako smo ga proveli... Teško je, ali na kraju isplativo.
Volim tridesete, a mislim da ću još više voljeti četrdesete, jer nekako imam osjećaj da ću tek tad biti "zaokružena" (ne bukvalno user posted image )

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 12:46:51   
D_K
OT skroz..
pozdrav za budućumamu user posted image .. ne vidjam te cesto na forumu ili ne upratim tvoje postove :((


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 14:10:41   
tajcika
uvijek sam zamisljala da cu u ovim godinama biti jedna ozbiljna zena, sa pundjom ili nekom urednom ozbiljnom frizurom.nasminkanim licem sa puderom da pokrijem svasta nesto, koja ce nositi kostimice,cipelice sa stiklicama i sl....a stvarna slika "gazim" 36, osjecam se super, imam viska kg, koža tako - tako ne brinem se posebno o njoj kao sto nisam ni do sada sve se svede na umivanje,trljanje peskirom i mazanje nekom kremom te sa malo surme,maskare i ponekad sjene,a ruz pocela da koristim prije pola godine svakodnevno bar do posla jer ga onda nestane, sportski tip, volim patike, farmerke,baletanke,obicne bluzice bez nekih dodataka i u tome znam cesto ici na posao,kosu skratila i imam frizuru kao u prvom osnovne, prozivjela  u zivotu svega i svasta lijepog i ruznog, ostvarila tek prije par godina neke ciljeve i da osjecam se bolje nego kad sam bila mladja,neki cak kazu i da tako izgledam...uzivam u svakom danu sa svojom porodicom,ljudima koji me okruzuju i u svojim godinama...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 14:18:51   
koka i po

IZVORNA PORUKA: tajcika

uvijek sam zamisljala da cu u ovim godinama biti jedna ozbiljna zena, sa pundjom ili nekom urednom ozbiljnom frizurom.nasminkanim licem sa puderom da pokrijem svasta nesto, koja ce nositi kostimice,cipelice sa stiklicama i sl....a stvarna slika "gazim" 36, osjecam se super, imam viska kg, koža tako - tako ne brinem se posebno o njoj kao sto nisam ni do sada sve se svede na umivanje,trljanje peskirom i mazanje nekom kremom te sa malo surme,maskare i ponekad sjene,a ruz pocela da koristim prije pola godine svakodnevno bar do posla jer ga onda nestane, sportski tip, volim patike, farmerke,baletanke,obicne bluzice bez nekih dodataka i u tome znam cesto ici na posao,kosu skratila i imam frizuru kao u prvom osnovne, prozivjela  u zivotu svega i svasta lijepog i ruznog, ostvarila tek prije par godina neke ciljeve i da osjecam se bolje nego kad sam bila mladja,neki cak kazu i da tako izgledam...uzivam u svakom danu sa svojom porodicom,ljudima koji me okruzuju i u svojim godinama...





eee tajcika tajcika....poznajemo li se mi odnekud
volim kad drugi pisu umjesto meneuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 14:41:36   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: emma.L

OK, možda je tu dosta doprinijela prilično mučna i dugotrajna user posted image  trudnoća

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 14:59:32   
tajcika
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: tajcika

uvijek sam zamisljala da cu u ovim godinama biti jedna ozbiljna zena, sa pundjom ili nekom urednom ozbiljnom frizurom.nasminkanim licem sa puderom da pokrijem svasta nesto, koja ce nositi kostimice,cipelice sa stiklicama i sl....a stvarna slika "gazim" 36, osjecam se super, imam viska kg, koža tako - tako ne brinem se posebno o njoj kao sto nisam ni do sada sve se svede na umivanje,trljanje peskirom i mazanje nekom kremom te sa malo surme,maskare i ponekad sjene,a ruz pocela da koristim prije pola godine svakodnevno bar do posla jer ga onda nestane, sportski tip, volim patike, farmerke,baletanke,obicne bluzice bez nekih dodataka i u tome znam cesto ici na posao,kosu skratila i imam frizuru kao u prvom osnovne, prozivjela  u zivotu svega i svasta lijepog i ruznog, ostvarila tek prije par godina neke ciljeve i da osjecam se bolje nego kad sam bila mladja,neki cak kazu i da tako izgledam...uzivam u svakom danu sa svojom porodicom,ljudima koji me okruzuju i u svojim godinama...





eee tajcika tajcika....poznajemo li se mi odnekud
volim kad drugi pisu umjesto meneuser posted image




ne znam draga moja, al rado bi da se upoznamo pa ko zna mozda nekad user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 22:42:02   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: emma.L

Imam 33 pune odnedavno i ne znam je li od toga što sam sebi pretovarila obaveze i aktivnosti ili zato što sam kilava i nesposobnija od drugih, ali ja ih osjećam prilično na svome tijelu što se snage i poleta tiče. OK, možda je tu dosta doprinijela prilično mučna i dugotrajna user posted image  trudnoća i višak kila koje imam, ali ne osjećam se sjajno.
Kad pogledam slike s početka braka prije 6 godina i sada, umor se vidi na svakom dijelu moga lica.
Ali ako usporedim život pun elana i ludosti tada i sjedenje doma s bebom dok čekam Emu iz vrtića i pokušavam iz 100. puta dovršiti neki posao, ne bih se vratila nizašto. Volim 30-e, provodim ih sa djecom i ne želim ih provoditi drugačije.
A da bih ponovno zračila snagom i svježinom, odmah iza blagdana krećem sa nekim aktivnostima i malo se posvećujem sebi, jer, priznajem, dobro sam se zanemarila. A žena može biti lijepa i u 40-im i 50-im samo ne smije sebe zapostaviti.


E vidjet ćeš kad budeš imala 36, a beba bude trogodišnjak. Onda ćeš biti na krilima!


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 22:44:07   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I tako...prodjose moje dvadesete...user posted image
Bile su produktivne, ali i iscrpljujuce. Karakterisu vezu samo s jednim muskarcem, koji je poslije postao mm, studiranje i zavrsetak fakulteta, posao, dva poroda(i CR i prirodni), dojenje, neke istine, sazrijevanje, odvajanje bitno od nebitnog, ostvarivanje krova nad glavom...Uglavnom, bilo je puno truda, zalaganja, zrtvovanja i naravno ubrali su se plodovi istog. Nadam se da mi tridesete donose malo predaha, vise spavanja i da u njima ne cujem nikakve ruzne vijesti o mojim najmilijim osobama.



Pahuljice svaka ti čast. Ti sve važno obavila prije tridesetih. Sad stvarno imaš vremena da se posvetiš sebi u svakom aspektu (ne mislim na kozmetičare i fitnes nego na stvari koje te čine sretnom i ispunjavaju) user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zene u tridesetim godinama
27.12.2011 23:13:38   
ziki
Jos jedna u srednjim tridesetimuser posted image  Retrospektiva: dvadesete su bile divne, lude, uzbudljive. Tadasnji momak, sadasnji muz i ja prosli sve i svasta, izizvjeli se do maximuma da bi sa tridesetim osnovali porodicu, obogatili se djecom, dozivjeli katarzu. Da, u dvadesetim sam bila puno mrsavija, zdravija, bez problema sa ledjima. Nije bilo borica oko ciju(bez obzira na mackanje kremom) ali nije bilo ni ovog osjecaja blazenstva koji je dosao sa tridesetim i brakom, djecom. Imam posao koji me s vremena na vrijeme nervira, kao i sve, ali ga puno volim i koji obavljam dosta dobro. Nisam rijesila sva bitna pitanja al smatram da ne kasnim i da su tridesete jos uvijek godine borbe, vrijeme kad treba dostic vrhunac da bi u  cetrdesetim uzivala/o u plodovima tog a u pedesetim razmisljala/o o starosti.  Ja se ne osjecam staro previse sam neozbiljna za to.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *