|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: čizme :-)
16.9.2008 12:51:37   
sarah
Cizme, hmm.

I ja ih trazim ovih dana i evo nekoliko informacija.

Obisla sam u Sarajevu: Targu, Battu, Alpinu, Planiku, Saraz i situacija je sljedeca.
Najskuplje cizme su u Batti, a meni su se jedne pravo svidjele.
Medjutim, cijena im je 300 i nesto KM-ova, mislim da su skoro 400 KM. user posted image
A znam da ne vrijede toliko, nema sanse.

U Saraz-u su mi se isto svidjele jedne gleznjerice, ali ne znam koliko kostaju, nisam ulazila.
U Targi je isto dobar izbor, samo za moj ukus dosta cizama im je sa jako visokom petom. user posted image  Cijene su oko 220 KM.
Planika i Alpina imaju mozda samo po jedan ili dva modela koji mi se svidjaju.
Cijene su od 100-350 KM.

Eh sad, namjeravam i da odem do Zenice sljedeci mjesec i tamo znam da ima dosta radnji gdje bi se moglo naci nesto lijepo.

Amrino, i ti si cini mi se iz Zenice.
Imas u novom trznom centru nekoliko prodavnica obuce, a isto tako imas i Pollini (u Zenicanci) i Emporio (u Masarikovoj).
Ja sam pretprosle godine kupila lijepe cizme u Polliniju i nisu bile skupe, cini mi se oko 150 KM. Sluze me i danas.
I ja trazim neke malo elegantnije cizme, ali da nisu sa velikom petom.
A to da ces naci takve cizme, a jos da su udobne, tople, da ne propustaju, i sl. mislim da je jako tesko.
Barem moje iskustvo sa istima je takvo.
Zato sam prosle godine lijepo odlucila kupiti sebi cizme koje su bas namijenjene za mokro vrijeme (nikako ne propustaju), a futrovane su, tako da u njima zime nema.
Ali, one ne izgledaju elegantno i moderno, medjutim, jako su udobne i ravne su.
To su Gore-tex cizme i kupila sam ih u Planici.
Ali, zato pored njih imam cizme jedne ravne i jedne sa manjom petom koje su i elegantnije i modernije.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: čizme :-)
16.9.2008 12:59:43   
nikka
Ja nosim sve čizme na visoku petu,bilo da je puna peta ili neka deblja to za svaki dan a nađu se i prave štikle za neke prilike,volim gležnjerice na hlače da ih nemoram zakopčavati do koljena ispod hlača,a volim i duboke za suknjice zimske.
Volim da ih imam više i nekad mi bude žao dati puno novaca ali se brzo prelomim kao i svako žensko.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: čizme :-)
16.9.2008 13:09:23   
Amrino
Hej sarah hvala na informacijama! user posted image
I ja cu najvjerovatnije u shoping u Zenicu...u ovom Sarajevu se brate sva polomim...a u Ze mi je nekako sve blizu...
Brat mi je rekao da imaju cizme i u New Yorkeru (uh evo ideje za novu temu) i da ima svega i svacega a i rasponi u cijenama su veliki tako da svako moze naci nesto za sebe.
Meni se ne daje nesto vise od 200 KM  a i to mi je previse, pogotovo sto je tesko naci cizmu da realno vrijedi toliko a i moda iz sezone u sezonu promjenjiva...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: čizme :-)
16.9.2008 13:12:04   
nikka
http://www.alpina.si/ba/trgovina/kazala/?v=m0_gr2

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: čizme :-)
16.9.2008 13:42:25   
sarah
Dino, pitala si sta je sad moderno, sta se nosi ove sezone?
Pa, koliko sam ja do sad vidjela, nose se otprilike ovakvi modeli (mada uvijek ima i onih klasicnih koji se mogu uvijek nositi).


user posted image         user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image            user posted image             user posted image

user posted image           user posted image           user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: čizme :-)
16.9.2008 13:46:26   
mamy Sabina
Pusta želja oko moje!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: čizme :-)
16.9.2008 14:03:19   
Anoniman
sarah user posted image user posted image

bas takvih ima ovdje, slicnih i skoro istih i sa nizom petom... moj ce izbor ipak bit niza....
prva tri modela u suuuper user posted image znas li koja marka?

carica moja

< Poruku je uredio dina RR -- 16.9.2008 14:04:01 >

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: čizme :-)
16.9.2008 14:21:51   
Lady_in_red
Uh kako su dobre ove čizme . SVE Gdje se mogu kupiti ?



_____________________________

Benjamin 02.07.2005.
Ema 24.09.2010.

No person deserves your tears, and who deserves them won`t
make you cry.
Gabriel Gracia Marquez

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: čizme :-)
16.9.2008 14:22:35   
sarah
Ma naravno da znam koja su marka, znam i koliko kostaju, ma znam sve, samo mi treba para. user posted image
To su ti Miss sixty. I nisu ti ni jedne ispod 400 KM.
I meni se najvise svidjaju prva tri modela, ali bi ja htjela sa malo manjom petom.
Mogu se ovdje slicne naci od 200-250 KM.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: čizme :-)
16.9.2008 14:30:38   
M kao Mama
Il sam ja izrod, il nešto samnom nije ok, ali meni se ništa ne sviđa, ja imam problem jakog lista, tako da ne gledammove duboke, a od kratkih uvijek mi nešto fali, ako je lijep model, onda je plastika dokle, sako je guma dole, model demode, helem nikada na zelenu granu, a prije trudnoće kupim u olipu 22 KM prije dvije i po godine duboke čizme, ma nisam ih obukla nekoliko puta, sada ih samo gledam, e da mi je takve nači kraći model bila bih presretna

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: čizme :-)
16.9.2008 14:32:38   
camm
user posted image
moj izbor

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: čizme :-)
16.9.2008 14:33:29   
M kao Mama
kamo sreće da su 22, sorry, 220 Km

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: čizme :-)
16.9.2008 15:08:52   
sanelicaaa
Ja sam prosle zime kupila skoro iste, kao sto su ove prve na slici sto je sarah postavila! Iako ja nisam neki ljubitelj peta,ove mi se jako svidjaju i udobne su user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: čizme :-)
16.9.2008 22:29:03   
andji
dobro,zavisi ko šta voli,ja imam i neke kaubojke od prošle god sa manjom punom petom,jako su super,ali problem je što su na špic,a on se uglavnom više ne nosi,sad je gore zaobljen vrh,ako ko vidi gdje kakve lijepe crne gleznjarice,sa manjom štiklom ili punijom petom javite mi,to će biti moj izbor za ovu zimu,ma više će mi biti paradne za šetnjice po gradu,skoro uvijek sam u autu

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: čizme :-)
29.9.2008 23:35:24   
camm
http://www.lovemyshoes.com/products.cfm/items/womens-shoes_brands-boots

na ovoj stranici ima dosta izbora pa potrazite nesto slicno ipo radnjama.
ala samja naparila ociuser posted image http://www.lovemyshoes.com/products.cfm/items/womens-shoes_brands-evening


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: čizme :-)
20.10.2008 13:24:18   
mamy Sabina
Kupila ih danas!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Malo su tamnije uživo,divne i udobne do bola!
Lanjski model ostao jedan br,pa su snižene na 199km!
Caterpillar collection-legendary raw!


evo ih




user posted image






_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: čizme :-)
20.10.2008 13:29:26   
Romali
Mamy, I hate youuser posted image user posted image user posted image Kako si uspjela naći snižene? Super su ti!!! Baš će ti pristajati uz onu Benneton torbu, bićeš pravo posh ( kao Victoria Beckham user posted image user posted image )

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: čizme :-)
20.10.2008 13:34:05   
ElmaB
U Targi, prodavnica u Sarajevu pored Opcine stari grad, su dobili super modela. Cijene izmedju 180 KM i 300 KM! Ali, ja sam se odusevila. Ni u Bati nisu lose, ali su malo poskupe!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: čizme :-)
20.10.2008 13:34:10   
Lulu_
ja ove gumene najvise gotivim...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: čizme :-)
20.10.2008 13:49:15   
Anoniman
i ja imam gumene od prošle jeseni, imam maltene nove elegantne crne sa peticom, i imam ravne smeđe sa krznom... bila bi grehota da još nešto uzimam, ali pošto ove zime nosim novi bijeli kaput, ko da gledam da će me morati zalomiti i druge čizmice uz to... Ima li neko prijedlog kakve bi išle, ja nemam ideju...?

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: čizme :-)
20.10.2008 13:57:52   
batterfly
IZVORNA PORUKA: mamy2






user posted image








A ja macke........jos prodje jeftino..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad ces se ti malo folirat!!user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: čizme :-)
20.10.2008 14:03:51   
andji
shee najbolje bi ti mišle bijele čizme,ali ja nešto nisam pristalica jako su osjetljive a i trebaš paziti šta obući od garderobe.Najbolje ti je kupi ili ako imaš neke crne,neka budu elegantne u svakom slučaju,i bar sa malom peticom ako ne voliš velike.Uz to crna elegantna torba i tebi će biti extra

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: čizme :-)
20.10.2008 14:04:59   
andji
mamy2 čizme su extra,i jako si dobro prošla sa cijenom,moram i ja uslikat svoje gležnjarice pa da vam pokažem

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: čizme :-)
20.10.2008 14:28:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andji

shee najbolje bi ti mišle bijele čizme,ali ja nešto nisam pristalica jako su osjetljive a i trebaš paziti šta obući od garderobe.Najbolje ti je kupi ili ako imaš neke crne,neka budu elegantne u svakom slučaju,i bar sa malom peticom ako ne voliš velike.Uz to crna elegantna torba i tebi će biti extra

hvala ti za prijedlog andji, ako ništa ne izleti, nosiću ove crne i torbu uz njih.
A bijele su mi baš pretjerane, onako ofirne, tako da se za njih ne bih mogla odlučiti. Možda neke sive gležnjarice...i torbu uz to. nemam pojma

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: čizme :-)
20.10.2008 14:36:50   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Shee

i ja imam gumene od prošle jeseni, imam maltene nove elegantne crne sa peticom, i imam ravne smeđe sa krznom... bila bi grehota da još nešto uzimam, ali pošto ove zime nosim novi bijeli kaput, ko da gledam da će me morati zalomiti i druge čizmice uz to... Ima li neko prijedlog kakve bi išle, ja nemam ideju...?



mislim da bi ova boja cizama sto je mamy2 zadnje stavila hus isle uz bijeli kaput
crno mi je nekako ...dosadno

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *