|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o svemu po malo
13.12.2009 10:38:40   
irenaSA
Nisam baš u elementu nimalo ovih dana!
Bebice danas spavaju jučer su bile nemirne...
a mama ide papati...

Ljubim vas sve...tipkajte!

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Razgovori o svemu po malo
13.12.2009 15:51:53   
malena131
E drage moje, ja sve cekam kada ce poceti padati snijeg, al sve nesto pomalo nikako da padne velikiiii snijeg...Ja sam dobro, hodam dobro jos uvijek, al kod mene skoro da nema sjedeceg polozaja, ili hodam ili lezimuser posted image .
Moja Irena mene ti panika hvata stalno, pa me prodje, pa opet pa valjda je to normalno. Sinoc mm i ja pravili u sobi prostor za krevece i sjedim i kontam kako jos uvijek nisam svjesna da cu za jedan mjesec aBd imati svoje male pacice i da ce zivot da bude skroz drugaciji. A sto se tice ledja mene jos uvijek bole ali mi puno pomaze masaza mm.

Sada skroz manje jedem nesto mi se apetit smanjio, valjda to nece biti problem za bebice. Valjda mi pritisnu zeludac pa i nemam neke potrebe za jelom.
Samo polako Irena sve ce to da bude dobro aBd, sve ce se ovo jednom zvati juce.
Vjerujem da nisi raspolozena zbog svega toga, al vjeruj mi ja se jedan dan smijem stalno, super raspolozena, a sutradan bi cijeli dan plakala i placem i to mi je postalo normalno, luda zenauser posted image .

Ljubim vas sve punoooo. Mazit svoje vec velike tibice.
Azure javi se da znamo da je sve ok i da si jos medju user posted image ...


_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Razgovori o svemu po malo
14.12.2009 12:48:01   
Leva
Samo da vas ljubnem user posted image
Ja sam mnogo bolje ali moram do narednog postupka hirurski odstraniti umnjake pa cu se time zabavljati u narednih mjesec-dva. Nekako sam se vise navikla da visim po doktorima user posted image user posted image pa ce mi to popuniti vrijeme do narednog postupka user posted image user posted image
Jedva cekam da pocnu stizati vasi pilici nek su vam zivi i zdravi user posted image user posted image
Azure i malena izdrzite jos samo malo brzo ce vase bebice biti uz vas user posted image user posted image
Irena mila dobro se cuvaj i sto vise odmaraj jer to pomaze tvojim bebarama. Ako bude trebalo premlacivati portire i medicinsko osoblje zovi mene slobodno i onako sam puna frustracija pa jedva cekam da to na nekome iskalim a ti cuvaj zivce zbog pilica user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Razgovori o svemu po malo
15.12.2009 15:29:18   
Azure
Drage moje ne mogu stici da se javim. Vidim sve ste mi dobro i zdravo.

leva jaaako mi je zao sto nije uspjelo ovaj put. Vjerujem da ce uspjeti i da ces uskoro osjetiti blagodeti majcinstva, bez obzira na koji nacin da ostanes trudna. Ja ti iskreno  zelim svu srecu svijeta i SIGURNA sam da ce ti se zelje ostvariti uskoro. Moja drugarica je cekala 5 godina, ali je sada mama. Vjeruj da ces biti i bit ces.

irena  draga, jako mi je zao da si tako prosla na GAK-u. Ja stvarno ne znam kako, ali ja nisam nikad imala ruzno iskustvo. NIKAD da ne ureknem. A samo sam u ovoj trudnoci 4 puta bila u bolnici. Nemam stelu nikakvu, tako da stvarno ne znam sta bih ti rekla. Prosli put je glavna sestra kad me ugledala cak mi mazila stomak i kaze hajde malo opet kod nas lezi dva dana. Dr. je licno nazvao privatnu apoteku da vidi da li imaju injekcije koje su mi trebale. I svi su bili vise nego ljubazni. Nadam se da ces se odluciti za jedno od porodilista i zelim ti srecu u bilo kojem da se porodis.

malena tu sam draga. Procitam na brzaka vase postove, ali se ne stignem javiti. Dobro sam i zdravo. One se kontrakcije nisu pojavljivale. Ali mi je stomak uzasno iswpucao. Vec 15 dana nemam kremu koju sam koristila u obje trudnoce i koja mi je pomagala da stomak ne puca u velikim mjerama. za ovih 15 dana je uzasno ispucao da me stra pogledati. Uzasno me svrbi koza i ponekad i boli. Ove kreme nema nigdje u gradu. Moj muz je sve obisao, ali u par apoteka sto je nasao istekao im rok. Svi kazu cekaju od dobabavljaca. A muz zvao i zastupnike pa kazu ove sedmice. Strasno mi je krivo, jer vise nema povratka. Ispucalo i gotovo. Najvise oko pupka, jer tu oboje udaraju nogicama.
Meskolje se nevjerovatno i stomak mi stalno poskakuje i izoblicuje se. Cak mogu petu uhvatiti sa dva prsta. Sou zivi. Drago mi je da si pokupovala stvarcica za bebice i ja cu ovih dana u kupovinu.

suzi zeno draga nikako da stignemo u tvoj Carobni svijet, a moja Azrica stalno trazi da dodjemo. Muki ima puno posla, pa plus gimnastika pa druge stvari. Ljubi svoje slatkise za mene jaaaaako.

Ostale moje forumasice sve vas toplo pozdravljam, i neka ste zalutale malo kod nas duplica.

cmokic za sve


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Razgovori o svemu po malo
15.12.2009 15:34:26   
Leva
Azure bas mi je drago sto si se javila, brinem se za vas brate cim se ne javite par dana.
Azrica ti je mali medic user posted image
Jesi li probala sa Vishi kremom protiv trudnickih strija cula sam da je odlicna?
Ja sam jedna tvrdoglava zena i boricu se za svoju djecicu dok se od te tvrdoglavosti ne pretvorim u magare user posted image user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Razgovori o svemu po malo
15.12.2009 15:55:53   
Azure
Mila i ne trebas odustati. Samo misli pozitivno i pozitivno ce se desiti. Ljubim te i grlim i vjerujem da ces uspjeti.

Nisam probala tu kremu danas cu je kupiti. Stomak mi je kao u horor filmovimauser posted image user posted image .

Hvala na komplimentu za Azricu. Lopov je to mali. Danas je vodimo na gimnastiku, a ona ti ima poseban ritual. Gimnastika, pa BBI i onda tamo mora rucati picu pa kolac pa kupiti neku igracku. Ma sa njom je sou zivi.

Idem se malo odmoriti valja mi veceras malcice tabanati.

VEliki pozdrav tebi.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1406
   RE: Razgovori o svemu po malo
15.12.2009 20:49:52   
irenaSA
E drage evo i mene i snijega hehehe
Danas sam se jedva probijala do vojne... e... bila sa na pregledu i vjerujte mi da su sušta suprotnost komunikacije...
Azure ne znam ali sudeći o odnosu koji imaju prema tebi u GAK-u oni su klinika Švarcvald. Žao mi je ali na tu dozu ljudskosti nisam tamo naišla kao naprimjer danas u Općoj. Od osmjeha na recepciji pa do sestre u ambulanti...Ali šta ćeš čovjek šuti i na jedno i na drugu vrstu ponašanja kad su bebare u pitanju...
Hele nejse Mašić je rekao da su bebe dobro kao i mama i to je najbitnije...sutra ću nam biti gotov nalaz s urinokulture a u subotu idemo na kolor dopler - što je sigurno sigurno...
Danas smo inače mnogo nemirni..ljubi ih majka...


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 1407
   RE: Razgovori o svemu po malo
15.12.2009 20:59:06   
irenaSA
Moja Malena samo da nam naši pačići dođu zivi i zdravi na ovaj svijet - danas sam u čekaonici srela curu također nisu blizance ali izgleda da se počela porađati a tek je sedmi mjesec - znaš kako sam se prepala...valjda je sve prošlo dobro..
A što se tiče krevetaca i namještanja spavaće odlučila sam skinuti vrata sa sobe a mm će pravo s u ulaza morati u krevetuser posted image ...
E Leva zovem te slijedeći put kad krenem na GAK heheheh stvarno bi mi trebala pomoć...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1408
   RE: Razgovori o svemu po malo
15.12.2009 21:00:36   
irenaSA
Ljubim vas sve, ljubite bebe vejikeee i majeeee!
Suzi pusti biznis hajde malo s nama na mahalanje!

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1409
   RE: Razgovori o svemu po malo
16.12.2009 10:17:31   
malena131
Jutro drage moje, kako ste mi? Kako slusaju bebice?
Moje bebice vise ne slusaju ja sad uredno slusam nih user posted image , valda to tako pocinjeuser posted image . Vise ne znam ni gdje se koja nalazi, stomak mi nema oblik normalan, sad je cetvrtas, sad okrugao, sad, ma me znam ni ja te oblike. Rastezu me na sve strane, vaki vuce na svoju stranuuser posted image . user posted image

Draga Azure nek si se javila da znamo da je sve ok, bila sam se vec zabrinula i kontam juce ako se ne javis poslacu ti sms da vidim jel sve ok. Ma nemoj se brinuti za stomak, nek su bebice dobro a stomak kakav je takav je. Moj jos nije ispucao al sve cekam kad ce krenuti, mazem se al se ne zamaram nesto previse.
Bila sam na GAK-u u ponedjeljak navece doktor kaze da bi aBd mogli izgurati do 9-tog mjeseca. Da je sve OK i ide po planu. Ma samo nek su oni meni dobro, a sve cemo izgurati.

Irena draga ja vjerujem da su tvoje bebice super ko i mama im i da su te dr samo bezveze isprepadali, al ti uradi sve te nelaze radi sebe da budes mirna. Ti draga odluci sama gdje ces ici na kliniku, svi imaju razlicita iskustva i o GAK-u i o Opcoj. Ako se ti bolje osjecas u Opcoj i bolje se odnose prema tebi idi kod njih. Mene je uasno strah bolnice i dr, zato sto znam da su u 90% slucajeva idioti. Al eto ja sam imala srecu da na GAK-u imam neku stelu i da je dr. sasvim ok i pozitivan sto mi je jako bitno, al ne znam kako bi bilo u sprotnom slucaju.

Ako budete za neku kaficu dok smo jos sa stomama, javite se. Jeste da ja samo u toku dana mogu niz moje "brdasce", jer navece se mogu samo na guzi spustitiuser posted image , al skontala bi nesto.
Ljubim vas sve punooooo...
Nema nam Suzane, a i kako ce biti zena radi dva posla i ima dvije duse male...Javi se Suzi kad stignes. Ljubi djecake puno...

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1410
   RE: Razgovori o svemu po malo
17.12.2009 13:35:41   
Suzana
Drage drugarice,

Fakat ne stignem da se javim, i onda se vi raspišete i onda bih i ja tako s vama, a vrijeme mi je luksuz, pa ne mogu sebi dozvoliti da pišem kilometarske postove.
Stoga kratko od mene, ali to ne znači da vas manje volim. user posted image
Irena, drago mi je da je sada sve OK? Leđa? Joj majko kad se sjetim jednog perioda, to je bio mislim 8. mjesec, u mozak su bolovi od leđa udarali, ali... kupismo mi novi bračni i dušek do jaja user posted image , znaš koliko mi je to značilo, ubij me ako me poslije tog dobrog dušeka leđa nisu prestala... Izdržite cure, dvije su bebe, valja to iznijet i nije lako, fizički i psihički.
Azure draga, baš bih htjela da nam ti malo uporediš trudnoću sa Azricom (iako je bila rizična, pa nam ni to nije najbolja usporedba) i sada sa dvojkama.
Ja ne znam, ali mislim da je velika razlika... Drago mi je da kontrakcija više nema user posted image , a dođite nam u Čarobni svijet da se mi ispričamo, a Azrica neka se navikava na blizance hehe.
Malena, naravno da ćeš izgurati do 9.
38 sedmica minimum! user posted image
Leva, oduševljavaš me. Puno pozitivnih vibri ti šaljem i jedva čekam da ti dijelim savjete oko bebe ili pak beba! user posted image

Uživajte na pahuljama.
Svima veliki pozdrav i jedna ruža user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1411
   RE: Razgovori o svemu po malo
17.12.2009 21:12:08   
irenaSA
Gdje ste ženeeee, hebemu zapadasmo u snijeg...
Ja samo gledam gdje ću pasti a stomak me preteže...hehehe kaže mi mama samo mi tu djecu zajuser posted image uzet ću ih sebi kad se rode....
Buuuuu kosa mi je katastrofalna a ovo zapadalo ne mogu ni na friz....a nešto mislim kad izađem da me ovaj kijamet poklopi džabe mi...


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1412
   RE: Razgovori o svemu po malo
17.12.2009 21:21:09   
irenaSA
Moja Malena mi idemo sutra na ta čudesa pa javim šta su rekli...
Ma i mene udaraju ljubi ih majkauser posted image jedva čekam da ih zagrlim sad sve grlim stomak hehehe
Sve sad vidim na stomaku kad se protežu... a za GAK user posted image ne znam šta bih ti rekla jer sam protiv protekcija. Na humanost, poštovanje i poseban status u trudnoći ima pravo svaka  žena ali je izgleda sistem vrijednosti totalno poremećen a ja baš neću da se stopim ... PROTESTVUJEM... moš mislit ultrazvučni kabinet u suterenu ...user posted image ja mislila da su me poslali u vešeraj ...pa ljudi dragi user posted image ...


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1413
   RE: Razgovori o svemu po malo
17.12.2009 21:27:39   
irenaSA
Suzi draga pa gdje si zenoooo!
Ma kod mene krevet nije onaj sa dušekom nego nešto povezano sa konstrukcijom a bogami opasnom destrukcijom po moja leđa...hehehe Ali izdržat ću ja...user posted image
Ljubi bebače ... i kad Malena spomenu mogli bi poslije novaka na kafu?!

Azure gdje su ženo? Javi nam se...Ja se odmah zabrinem kad koje neme dva tri dana...

Ljubimo vas nas troje!


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1414
   RE: Razgovori o svemu po malo
17.12.2009 22:04:39   
malena131
E moje zene drage, ja jedva cekala da padne snijeg al sam se pokajala, ne mogu nigdje da maknemuser posted image , jos nam se jutros auto pokvarilo, nisam izasla nigdje cijeli dan i evo ujedamuser posted image .

Irena draga i ja sve grlim stomak i tepam svojim pacicima, a mm kaze da sam puka skroz, pa i ne puklauser posted image . Joj i ja sam danas bila planirala na frizuru, pa na kafu, pa u kupovinu mojoj djecici i sebi al sam samo bila ocajna kucanica, palila masine i peglala ves, divotauser posted image .
Irena obavezno javi kako je sve proslo i nemoj da se nerviras, jer nista ne mozes postici, boli njih briga za nas. Joj i ja sam se zaprepastila kad sam vidjela gdje se radu UZ na GAK-u, labirint ko u horor filmovima. Al tako nam je kako je, trpi i sutiuser posted image . Da se nama hairli poroditi i da sve prodje kako treba, a sve cemo pretrpiti za svoje bebiceuser posted image user posted image ...

Sad na Novoj gledam one cetvorke, duse drage kako su dobe i napredne.
Suzi javi nam se kad ugrabis malo vremena...
Azure kako si ti? Jel sve ok?

Ljubim vas sve punoooo....Mazite svoje tibice!!!


_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1415
   RE: Razgovori o svemu po malo
18.12.2009 12:12:50   
Suzana
Evo mene opet kratko. user posted image
Juče sam zaboravila napisati vezano za problem od Azure - pucanje stomaka i strije. Moj je izrešetan strijama, mislim da mi je nekada u 7. mjesecu potpuno ispucao. Ma zaboli me, to je uspomena na moje dečke. Mislim da u ovom slučaju nikakve kreme ne pomažu.

GAK - podrum - UZV: sve što prolazite, vaše razočarenje, sve je to normalno. Isto smo sve prošle. Ne mogu zaboraviti u kakav sam očaj pala kada sam gore oko 20. sedmice išla na UZV, i sišla korz lavirint, pa gužva, pa ušla preko protekcije jer bih inače čekala 5 h, pa me moja privatna Dr nije prepoznala i bila neljubazna, pa u prljavim čizmama legla na onaj sto - fuj. Sve sam to napisala tada na RR, na temi ginekolozi http://www.ringeraja.ba/forum/m_6149/mpage_2/key_/tm.htm

Ali moraš to prihvatiti, to je tako, jer nam je država u klincu...
Ali galami, budi drska, traži, insistiraj!

Samo neka dječica dođu živa i zdrava, sve ćete ostalo zaboraviti.

Kafa iza Nove, može ženice. Dogovorimo se kod nas u Čarobnom svijetu, najlakše nam je tako! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1416
   RE: Razgovori o svemu po malo
20.12.2009 12:24:09   
Leva
Hocu i ja na kafu sa duplicama da vas gnjavim sve redom user posted image user posted image
Dajte mi samo adresu i vrijeme.
Pusa user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 1417
   RE: Razgovori o svemu po malo
21.12.2009 20:17:45   
malena131
Zenice moje nesto ste mi se usutile ovi dana, nema vasuser posted image . Ja malo uletim pregledam sta ima, svaki dan a vas nigdje. A dobro ipak sam ja najslobodnija. Irena radi jos uvijek, Azure ima Azricu a nasa Super mama Suzana nema sta nemauser posted image .
Kako ste mi vi, sta rade vase bebice? Moje se vrte uredno, vise nemaju mjesta da jupkaju al se guraju na sve strane. Danas smo bili privatno kod naseg dr. Sve je super hB. Primili smo i injekciju za pluca, sutra jos jednu i onda smo mirni.
Danas sam prala stvarcice za bebe peglala. Spakovala svoju torbu za bolnicu, nek je sve spremno. Mene uhvatlo pravo samo bi hodala, al zabole me ledja. Cim sam malo duze kuci hvata me nervoza. Kaze mi mama djeca ca mi htjeti samo da hodaju jer se mm i ja ne smirujemouser posted image .
Suzi, Azure koje ste pelene koristile vasoj djecici? ja sam sad kupila malo pakovanje pampers za bolnice, al sam skontala da cu porodiljnu naknadu morati samo davati za peleneuser posted image . MM tek vceras kad smo nesto kupovali skonto koliko mtreba mjesecno za pelene, pa mu ja jos kazem da moli Boga da dojim bebice da ne kupujemo hranu, kaze on, oooo mi cemo bankrotirati skrozuser posted image . Nek meni moja djecica budu ziva i zdrava sve camo prebroditi.
Javite sa drage moje kad mognete. Moze kafa poslije Nove. Leva zovemo i tebe, javimo ti kad i gdje, a najprije ce to biti kod Suzane u Carobnom svijetu.
Ljubim vas sve puno. Pomazite svoje velike tibice. Suzana ljubi svoje djecake....

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1418
   RE: Razgovori o svemu po malo
21.12.2009 22:02:31   
mirnac
samo da se javim, nemam vremena nista da citam, ali nisam zaboravila na vas. Ne znam jesam li vec pisala, Leila i |Ema su prohodale, dernek po cijeli dan. A sad im rastu cetvorke( jos nemaju ni jednu trojku) i to rastu sve cetvorke objema istovremeno. Ludnica. Zato odoh pokusati spavati. Sve najbolje zelim svima.
m.

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1419
   RE: Razgovori o svemu po malo
25.12.2009 18:40:19   
Azure
Evo i mene drage moje trudnice, trudilice i majkice. Drago mi je da ste sve dobro i zdravo. Evo iscitah sta ste pisale.

Prvo Cestit Bozic mojim drugricama koje slave. Pojedite koji kolac i za nas.

Otvorite ovaj link!!

http://www.dancingsantacard.com/en/step_3

Ma imala bih mnogo toga pisati ali ne mogu stici. Uglavnom dobro sam i zdravo. U pon idem svom privatnom dr. na kontrolu. 5. jan na kontrolu kod dr. Nikulina na GAK. Stomak mi i dalje puca. Narastao je praaavo. Vec me na ulici svi gledaju od malih do velikih i starih i mladih, pa cak i muskarci. user posted image user posted image user posted image hehe al ne sto sam treba.

Pokupovala sam stvari za macice male. Evo par informacija.
Bodi benkica, to su one sto se oblace ne preko glave nego rukicu pa drugu rukicu i onda ima drikere i sve se to fino skopca pa ispadne kao bodi na kraju nasla sam u Turbo Limacu. Necete vjerovati u pakovanju po 2 kom a cijena 13 KM. Inace sam takve najjeftinije nasla jedan za 12 KM. Imaju Brojeve od 50 do 56, s obzirom da ce nama trebati malo manji, a imaju i vecih. Super su i kvalitetni su pa ih preporucujem. U Orkestri smo pronasli preslatkih odijelca za djecaka i djevojcice (za curice vise modela) po snizenju od 30 i 50 posto. Super su. U Merkuru na Otoci smo pronasli pakovanje od 11 dijelova za oba spola. Dobije se bodic, benkica, dvodjelni kompletic, jednodijelni kompletic, kapica, sipercic, rukavice, potkosulja i gacice, rukavicice i velika dekica. Pakovanje je oko 60 KM, a u Todoru u Intereksu ima slicno pakovanje 55 KM dobijete 16 dijelova. Meni licno sladje ovo u Merkuru. E da u istoj prodavnici stigle su im nosiljke za iznijeti bebe iz bolnice i kostaju 40 KM i torbe po 30 KM. Kupili smo jos jedan krevetac.

Ma uglavnom kupili smo sve sto nam treba. Vec smo napravili razmjestaj u stanu, i smjestili oba krevetica. Ne pitajte kako. Sve u milimetar stalo. Jos da kupimo madrac za novi krevetic i posteljinu za djecaka i sve je spremno., Jucer sam oprela odjecu za bebice, trebam jos ispeglati. Ma joj zenice moje uzbudjena sam, uostalom kao i vi.

Ovaj put se ne obracam svakoj pojedinacno. Vec ste se dosta napisale, pa bi moj post bio ogroman.

Sve vas puno grlim i ljubim i nadam se da se vidimo prije nasih poroda.

MIRNAC cestitam na prvim koracimauser posted image user posted image . Budi na oprezu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 1420
   RE: Razgovori o svemu po malo
26.12.2009 17:38:56   
mirnac
hej, a sto ne kupujete u bagateli? a broj 50 mozete samo jedan kupiti, za prve dane, jedino ces ga iskoristiti ako bas sitne bebice budu.
Ema imala 13 mjeseci kad je prohodala,Leila sa 13 i po, jako su oprezne, fino padaju, sjednu ili se docekaju na ruke, a preko pragova cesto idu cetveronoske ako procjene da nece uspjeti :-)
pozzzz
m.

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 1421
   RE: Razgovori o svemu po malo
28.12.2009 9:48:21   
malena131
E drage moje kako sete mi, jel slusaju bebice? Sretn Bozic mojim zenicama koje slave, al sa zakasnjenjem, nesto ne stigoh prije da se javim.
Ja sam dobro hB, bebice lupkaju guraju se, malo im je guzva al ih sve molim da sto duze ostanu u tibiciuser posted image . Stomak mi se dobro spustio, osjetim ga u krilu kad sjedm. U subotu sam bila na Kosevu na kontroli, dr kaze da je sve uredu, da se stomak dobro spustio i da sad idem na kontrolu svaki treci dan da me prati pa vec sutra sam ponovo na kontroli. Mogla bi se poroditi odma poslije Nove, on je dezurni 1. pa 6. pa cu vidjeti sta ce reci.
Uuuuu kako me panika uhvatila, sve sam kontala ima jos a primaklo se.
Sve sam sprenila za pocetak hB pa sad "mirno" mogu ici da se porodim, valjdauser posted image .

Draga Azure drago mi je da je sve dobro kod tebe. Moj stomak jos nije popucao hB, al ko zna kazu da za dan zna popucati. E da samo znas kako je meni sve u milimetar stalo u spavcoj sobi, prava spavaona ce bitiuser posted image . I ja sam dosta stvari kupila u TL super su mi svari i kvalitetne su.

Irena draga kako si mi ti? Imam dvije prijateljice koje studiraju kod tebe i sve ih pitam vidjaju li te i kako mi izgledas. Zeno draga ti si omiljena asistentica, a nije ni cudouser posted image .

Suzi kako si mi ti? Znam da sad ima puno posla oko igraone sad pred praznike, al ti je to super sto si stalno medju djecicom. Ja se jos uvijek kajem sto nisam odgojateljica u vrticu, mislim da je to najljepsi posao.
Reci mi jel tebe panika hvatala pred porod? Ja jos uvijek nisam svjesna svega, isto ko da se sve ovo meni ne desava? Hocu li ja sta znati kad se porodim? Joj kako se nekako cudno osjecam user posted image ...

Mirna cestitam na prvim koracima tvojih djevojcicauser posted image user posted image , duse drage mogu misliti kako je sad veselo...

Ljubim vas sve punooooo....Javite se kad stignete!!!!

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 1422
   RE: Razgovori o svemu po malo
28.12.2009 13:50:15   
Leva
Malena upravo sam ti gledala ticker i drzim fige da izdrzis jos dvije sedmice user posted image
Irena sve vrijeme sam imala neki blesavi osjecaj da te poznajem i sada sam naprosto ubijedjena da si i meni asistentica user posted image user posted image user posted image
Ljubim vas sve puno, stalno mislim na vas i vase bebice i jedva cekam kaficu da se izdivim vasim velikim pibama user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 1423
   RE: Razgovori o svemu po malo
28.12.2009 16:10:19   
Azure
Drage moje, bas vam sve pozeljela. Vidim dobro se drzite. Ja sam ko u klimaksu. Stalno mi je vruce i preznojavam se. Djeca su toliko nestasna stomak mi stalno skace i to vide svi ljudi oko mene. Evo i posljednja suknja i pantalone su mi knap knapova, ali ne nemjeravam nista vise kupovati. Danas idem na kontrolu svom privatnom dr. Jedva cekam da vidim bebice.

malena zasto vec sada svaki treci dan na kontrolu. Joj to ti je bas tegobno, ali sta ces. Vjeruj mi mila ponekad pomislim porodicu se prijenove, a ponekad opet mislim da cu ipak u januaru. Vec sanjam da sam se porodila i u snugovorim muzu pogledaj svog sina i kcerku, ili gdje je Azrica, pripazi je da podojim djecu. Porodila sam se jednom, ali svejedno opet me malo panika hvata u odredjenim momentima. Tako mila moja moja da nije cudo sto i tebe panika hvata. Prva trudnoca i plus blizanci, ali bice to sve kako treba. Danas sam zvala GAK da pitam za proceduru kako bimoj suprug prisustvovao porodu. Rekli su mi da zbog virusa n1h1 do daljnjeg su zabranjena prisustva oceva. smrc smrc ali ovaj put bi mi zaista trebala njegova potpora. Sinoc me uhvatila neka sjeta. Pa sam malo i plakala, ali to jenormalno.

I ja sam sve pripremila, ma stalo sve u mm. A u sobici sem jedne natkasne nemam niti jedan ormar. Azrica hoce da joj kupimo krevet na sprat sa toboganom, a ispod sator. Kazemo mi njoj moze duso, ali onda moras spavati u sobi sa nanom. A njoj oci zasuzile, kaze pa mama ja cu sa vama tamo u sobici, a ja nemam u sobicu gdje da stavim taj krevet. E bas me tuga uhvatila.

irena nadam se da si se vec smirila. I drago mi je da je sve ok. Bas si bila zabrinuta, ali i nas si zabrinula sa onim nalazima dr. VAla ja bih voljela kaficu prije Nove.

leva daj pridruzi nam se na prvoj kafici. Ma sve nesto kontam ako budemo cekale kaficu iza Nove nece jeni biti. Valja nam dvoriti nase male bebice.

Ja sam jucer popeglala stvarcice za bebe i spakovala u kese i napisala sta je za djecaka sta za djevojcicu. Mama je od uzbudjenja prosli put zaboravila bodic za Azricu pa su joj sestrice obukle odijelce ali je onda umotale u pelenu. Ne zelim da se isto desi.

suzi moja prva trudnoca se jako razlikuje od ove. Jesam bila na cuvanju negdje od sestog mjeseca, ali ni priblizno ovom cuvanju. Nije bilo krvarenja, nije bilo lezanja u bolnici, sirklaze i ovoliko lijekova. Nije bilo ovako rizicno. Jedino sto je isto nisam povracala kao ni sada. Tada sam jela sve i voce i povrce i pila dosta sokova. Sada to nista ne mogu. Smeta mi vocna kiselina, pijem tablete za pritisak, sto u prvoj trudnoci nisam a bio je malo povisen. Grudi su mi narasle u prvoj trudnoci jako puno, a sada nosim amo za jedan br. vise. Pojavilo se desetak tankih strija ud nu stomaka, a sada mi je stomak zivi horor. Ipak svi mi kazu da sam izgledala deblja, a sa sam se sada udebljala samo u stomak i kazu mi da sam ljepsa nego uz prvoj trudnoci, a u prvoj su mi govorili da sam jako lijepa trudnica. Eto to su neke razlike. LJubim vas i grlim sve i oprostite ako sam koju izostavila. Moram se spremati sad ce mi doci dragi da rucamo pa idemo na kontrolu. DRzite mi fige.

Cujemo se i pomazite tibice a ti mirnac svoje bebice.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1424
   RE: Razgovori o svemu po malo
28.12.2009 16:26:58   
malena131
Draga Azure drago mi je da si dobro ti i bebice. Joj i ja se osjecam isto kao ti. U u sekundi sam tuzna i placem a u drugoj se smijem. Cudna sam sama sebi al valda je to sve normalno. Ne znam sto vec svaki 3 dan, al kad dr tako kaze sta cu, sve za bebice. Jeste malo naporno al bolje nego ne daj Boze nesto ne predvidjeno. I ja bi voljela sa sobom povesti i mm i sestru i mamu tako se nekako osjecam, a rekli su i meni da ne moze niko prisustvovati porodu zbog virusa.

Reci mi sta si pripremila za ponijeti u bolnicu za bebice. Ja sam nesto odvojila ali ne i spakovala. I ja se bojim ako ostavim nekome da pakuje da ce nesto zaboraviti.

I ja bi kaficu prije Nove jer ko zna kada ce ovi moji medici krenuti...

Ljubim te!!!Mazi tibicu za mene....

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *