|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
25.1.2008 21:47:25   
baby
Hej cue vidim da ste mi nesto neraspolozene al ja uvjek kazem da je ovo nase stanje vandredno i da smo pomjenljivog raspolozenja kao da vrijeme pratimo ,kad je sunce i mi smo raspolozene a kad kisa ili oblacno onda smo turobne .
Lijepo mi spavajte i pusica  user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
26.1.2008 10:38:19   
issa
Jutro cure, jel gotova user posted image
 
Ja evo pijem i čitam šta mi kaže trudnički kalendar, jer sam danas ušla u 22 sedmicu. Bebane su OK, vrte seuser posted image
U 12 idem kod svoje zubarke malo srediti zube, šoraju me desni, krvare i bole pa rekoh da pregleda zube i skine kamenac.
 
Suzi, kontala sam da bila prepirka na forumu, naišla sam na par takvih pa rekoh da je i tebe zakačilo. Žao mi je zbog tvoug razočaranja u dr, ako bude bilo potrebe, mijenjaj je za dobro svojih beba.
 
Ljubim vas sve i želim lijep danuser posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
26.1.2008 14:49:17   
Suzana
Issa,
 
Ja takodjer imam problema sa desnima vec dva mjeseca.
Na samom pocetku je bilo uzasno, desni su mi nekih 10-ak dana bili toliko oteknuti, da sam jedva jela/zvakala hranu.
A pranje zuba je bio pokolj. Cak sam zapocela i posebnu temu na ovom forumu glede krvarenja desnih. user posted image
Sada manje krvare, ali i dalje krvare, i u februaru takodjer planiram ici mom stomatologu.
 
Btw, ova pojava se zove GINGIVITIS GRAVIDARUM, dakle trudnicki gingivitis, i sasvim je normalna pojava kod vecine trudnica, a desava se zbog "ludovanja" hormona. user posted image
 
Ja sam jutros bila u setnji, muz i ja smo zajedno otisli do pekare i prodavnice, jer nas je sunce oboje izmamilo van.
Sada sam kuci, jer imamo nekih obaveza, a rado bih dan provela ili u gradu, na suncu, ili na nekom izletu.
Mozda sutra. user posted image
 
Cujemo se opet,
 
Pusa.
 

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
26.1.2008 17:37:41   
ElmaB
Cao drage moje!user posted image
 
Kako ste danas? Ja sam cijeli dan bila u setnji, pa kasnije malo odmarala i evo, sada da vidim sta se desava na forumu. Od svih silnih preparata koji su puni zeljeza, imam malo problema sa stolicom, ali sta cu, moram popraviti krvnu sliku. user posted image
Suzana, pitas za nekog dobrog dr sa Koseva!?. Mislim da sam ti vec rekla, ali ja licno imam super iskustvo sa dr Senadom Murtezicem sa Koseva. Porodio me je sa Teom i ovaj ce put, ako Bog da. Imam i njegov br mobitela, pa ako budes zainetresirana, cucemo se.
Veliki pozdrav svima, pa se cujemo!
Pusicaaaaaaaaa!
 
Elma B.user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 7:34:48   
ElmaB
Dobro jutro drage moje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pa, gdje ste????? Dva dana Vas nema!? Hajde, budite se!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Pozdrav!
 
Elma B.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 7:38:04   
Amelaa RR
Tu smo sta ima kod tebe jel pecena???

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 8:17:26   
Anoniman
Ima nas svakako,
Ma vikend je bio ludnica. Ja sam juce malo prokrvarila, dr me vratila kuci na strogo mirovanje. Sad sam se malo smirila ali sam juce bila izgubljena. Vama zelim ugodan dan a ja odo nac nesto za citat i lezanje.
user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 8:35:29   
Azure
Dobro jutro svima i od mene. Sto ste mi jutros poranileuser posted image . Ja opet radno i paradno. user posted image al zato sutra odmaram. Rekoh da vam se javnem na brzaka, ko zna hoce li biti kasnije posla.

Ljubim vas sveuser posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:18:13   
ElmaB
Cao!
 
Koja si ti sedmica trudnoce? To za krvarenje se i meni desavalo. Prvi put na pocetku trudnoce i smeckasti iscjedak u 20 sedmici. Kazu da nije mnogo opasno, ali cuvaj se. I ja sam mirovala imala neku terapijicu i pila apaurin navece od 2 mg. I hvala Bogu smirilo se!
 
Jos jednom cuvaj se i cujemo se!
 
Pusa!
 
Elma B.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:18:20   
baby
Hej Elma B drago mi je da si tu da  tebe cujem pozelila sam svoje duple tudnice nigdje vas jesil ti dobo kako tvoje bebice

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:23:22   
ElmaB
Pa gdje si ti baby?????
 
Ja sam dobro, i bebe su hvala Bogu. Blizim se ulasku u sedmi mjesec i lagano me hvata panika, kao i sve nas upravo zbog prica o prijevremenom porodjaju blizanaca. Ali, sta dragi Bog da!!!! Nadamo se da ce biti ok!
A, akako su tvojeuser posted image user posted image ? Jesi li skroz ozdravila? Temperatura? Poslusala sam tvoj savjet za pekmez od divljih jabuka da bih popravila zeljezo i evo vec ga koristim. Hvala ti jos jednom!
A gdje li su nam Suzana i Isa?????
 
Pusica!
 
Elma B.user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:33:19   
baby
Tu sam moja Elma B nego sam pocela mahalat sa ostalim tudnicama tamo na Zajednica RR

Ja moram 30 na redovnu kontolu a danas sam usla u 15. sedmicu , malopije sam bas picala kako sam bila u setnji i obukla jedne hlace malo mi bile uske i evo malcice me stomak boli iz sedmice u sedmicu mi stomak sve veci
Ozdavila sam hvala Bogu a sam mi je samo sazrijeva slajm pa puno kasljem , a sto se tice domacih pepaata najbolje je iz priode .Ja sve to uzimam i jos dodatne tabletice i za sad nemam poblema

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:43:05   
ElmaB
Ja vec odavno nosim trudnicke hlace i poprilicno sam velika. Udebljala sam se 12 kg od pocetka, sto i nije tako strasno za blizance, i stomak mi je ogroman, hvala Bogu. Sve mi je otislo u stomak, pa su mi bebe user posted image user posted image povukle i zeljezo, pa sam zato sada i anemicna.
user posted image
Pusa!
 
Elma B.

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:49:32   
Anoniman
To s pekmezom ce bit super, vidjeces. Ja sam u 20. sedmici, sreca da mi je dr bila dezurna i to je bilo krvarenje iz posteljice ima mala separacija sa strane, ne mora biti nista strasno, ali moram pit apaurin, mirovat i u subotu na kontrolu.
A sjetila sam vas se neki dan, u subotu u avazu citam kako su u tuzli za jedan dan rodjena tri para blizanaca i sve su bebe i mame super i kuci ce. A jedna mama je iz sarajeva.
Eto malo pozitivnih vijesti.
Cujemo se. cao

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 15:58:14   
ElmaB
Maida, samo uradi kako ti je rekla dr i bice ok! Jesi li i ti iz Sarajeva?
 
Pusa!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 16:21:28   
baby
Cuvaj se Elmice a dobo je pa si je u stom otislo sta da je u salo ja sam dobila 3 ukupno

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
28.1.2008 16:31:32   
issa
Hej cure moje, nisam vas zaboravila, samo sam imala nekih obaveza danas!
Kasno sam sutala, otišla na frizuru, pa onda kod dr po doznaku za bolovanje, jer ipak je kraj mjeseca. Evo sad došla kući, pa rekoh da vidim šta moje duplice i ostale trudnice rade.
 
Nadam se da ste mi dobro i da čuvate svoje bebače. Ja sad odoh praviti neki kolač, doći će mi rodica sa svojom djevojčicom, pa rekod da je tetka obraduje.
 
Ljubim vas sve

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 7:40:11   
ElmaB
Dobro jutro svima!user posted image
 
Kako ste mi danas? Ja svako jutro rano ustajem jer moram spremiti kcerku u obdaniste i ispratiti muza na posao! Vidim Baby dijelis recepte! Svaka cast! Prava si domacica! user posted image Mogla bih se i ja pridruziti! Budite se, pa se cujemo danas!
 
A gdje je Suzana??????user posted image user posted image
 
 
Pusica!user posted image
 
Elma B.

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 7:48:31   
Amelaa RR
Evo je peecna bujrum user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 7:57:10   
Anoniman
Kako ste cure jeste se naspavale?
Da Elma iz sarajeva sam.
A gdje nam je Suzana, neobicno mi da nje nema jedan dan.
Cujemo se. Cuvajte se.

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 10:49:19   
issa
Jutro!!!!
 
Bilježim se za jutarnju kafu s vama user posted image  Nadam se da ste mi dobro, posebno bebare!
 
Ljubim vas i želim ugodan dan

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 11:31:11   
baby
user posted image  cure

Jestel se naspavale ja sam davno ustala nego sam isla da se upisem u skolu za trudnice i evo sad dosla . 8.2.2008 mi je prvi cas jedva cekamuser posted image .
Evo ja bas hocu napravit kahvicu bujrum ako je neko zauser posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 11:37:02   
Emina*
Aha, znaci tu si pobjegla , baby, kod duplih user posted image        user posted image
Neka, neka.....   Smrc, smrc.....

Kako su nam duple mame danas???

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 12:28:27   
kana
heej drago mi je da si se upisala,vidimo seuser posted image -ako se do tad ne porodim user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: RAZGOVORI O SVEMU PO MALO
29.1.2008 16:50:53   
Suzana
Cao drugarice trudnice, sve vas puno pozdravljam na samom pocetku!
 
Hvala vam sto pitate za mene.
 
Juce ne stigoh da se javim, prvo sam bila na poslu, pa dosla kuci, i iskreno, nesto sam juce bila nemirna i neraspolozena, ali danas sam dobro :).
Juce me je i neka vrucina pucala, valjda od hormona i povecane kolicine krvi u organizmu, ruke i noge su mi bile bas vruce (inace imam slabu cirkulaciju, i uglavnom sam hladna user posted image )
 
Vi ste vidim dobro i zdravo, bebice su vam dobro.
U nasim razgovorima nam se pridruzilo i dosta mama koje nose jednu bebu, neka i vas. user posted image
Koliko ste postova ostavile, ne znam odakle da pocnem...
 
Elma, hvala ti jos jednom na preporuci za Dr Murtezica, ne sumnjam da nije dobar, vise sam postavila pitanje da vidim i iskustva sa drugim doktorima na Kosevu, cisto da znam ko gore ima, kakav je ko, ko kakva iskustva ima, jer nikada ne znas koji ce te zapasti, zar ne?
Ja prekosutra idem na kontrolu, privatno naravno kod moje Dr Dizdarevic, i jedva cekam da vidim djecu, a i da ovaj put popricam sa Dr kako Bog zapovjeda!!! user posted image
Ni sama vise ne znam sta je sve imam pitati, dajte mi savjet koje mjere da mi da, da mi napise za bebe, duzina, tezina?
Danas sam usla u 21. sedmicu.
Kako si ti inace, je l' ti se stolica popravila? Ne zaboravi i na grah! user posted image
Maida, nadam se da si bolje i da je krvarenje prestalo. Cuvaj se!
Issa, curice i danas setaju po Bihacu?
Baby je ozdravila i to je najbitnije!
 
Hej, znate da sam spominjala da mi od kolege s posla zena svaki cas treba da rodi trojke. E pa juce su se te nase trojke juce rodile. Kolega je presretan!
 
Hajde, odoh sada, pa vam se opet u toku veceri javim.
 
Pusa,
 
Suzana user posted image user posted image
 


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *