|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi RR Baby Shower
22.1.2012 0:39:13   
Hanady RR


da se podsjetimo da nebi bilo nedoumica oko brisanja postova:
1. OPŠTE INFORMACIJE
•Na Ringerajinim forumima mogu da učestvuju samo registrovani korisnici.
•Ukoliko se na forumu ne snalazite dobro, predlažemo da pročitate često postavljena pitanja – FAQ i O Portalu.
•Ringerajini forumi nisu namjenjeni ćaskanju već postavljanju konkretnih pitanja ili informacija i prikupljanju odgovora na njih. Za ćaskanje smo odvojili nekoliko tema koje se nalaze u pojedinim podforumima portala, i obilježene su oznakom [chat].

Šta su [chat] teme?
•To su teme u kojima je dozvoljeno ćaskanje tipa "Zdravo, kako si" koje nikako ne treba da bude zapaženo u temama koje ne nose oznaku [chat].
Ostale teme koje nemaju oznaku [chat] treba da teku po principu pitanje - odgovor 1 - odgovor 2 - odgovor 3 ... pitanje – odgovor 1 – odgovor2....
3. PISANJE PORUKE, ODGOVORA
•Ringerajini forumi nisu forumi za ćaskanje.
•U temama koje ne nose oznaku [chat] nije dozvoljeno ćaskanje.
•U diskusiji se držite osnovne teme ili pitanja. Izbjegavajte skretanje sa tema postavljenih osnovnom objavom.
•Izbjegavajte pisanje velikim slovima (CAPS LOCK), jer to u svjetu interneta znači da vičete na sagovornika.
•Izbjegavajte pretjerano korištenje podebljanih slova (bold) i boja.
•Izbjegavajte korištenje više od 3 smajlija ili grafička elementa u jednoj objavi.
•Ukoliko želite da kopirate dio teksta drugog korisnika na koji se odnosi vaš odgovor, koristite citiranje tj. funkciju za citiranje. Citirajte samo rečenicu ili dio teksta na koji odgovarate.
•Izbjegavajte korištenje takozvanog "facebook jezika" (SwaTKa moYa, po3draWWWW, mwA i slično), da bi vaše postove mogli da pročitaju svi članovi portala. Takođe izbjegavajte i korištenje "ch" umesto č, "sh" umjesto š, "cj" umjesto ć, i slično, iz istog razloga. Prije nego pošaljete poruku provjerite imate li previše grešaka tj. da li su vaše poruke razumljive.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prvi RR Baby Shower
22.1.2012 12:27:22   
mamina cura
Evo kao ideja da se uz RR Baby Shower, na npr na RR Bazaru, prikupe stvarcice i humanitarno za neku buducu mamu koja nije u najboljoj finansijskoj situaciji (znam da ih je i vecina takva). Pa da se takvoj mami skupe stvarcice koje i nemoraju biti nove ali dobre za pocetak.  Uz njenu suglasnost i spisak nuznih stvari.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prvi RR Baby Shower
22.1.2012 12:33:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamina cura

Evo kao ideja da se uz RR Baby Shower, na npr na RR Bazaru, prikupe stvarcice i humanitarno za neku buducu mamu koja nije u najboljoj finansijskoj situaciji (znam da ih je i vecina takva). Pa da se takvoj mami skupe stvarcice koje i nemoraju biti nove ali dobre za pocetak.  Uz njenu suglasnost i spisak nuznih stvari.

to radimo na baby bazaru u pokrenutim akcijama već odavno.
svaka akcija je na ovaj način podržana...to je humanitarna akcija i nije baš u vezi sa Bajy showr provođenjem al svakako nije ni u koliziji...mada u svakom do slučajeva u humanitarnima kacijama imamao i odobrenje onih za koje skupljamo kao i ostavren kontakt najpotrebnijeg pa s evećinom time i vodimo.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prvi RR Baby Shower
22.1.2012 14:18:52   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Naravno, ali ja imala tebe i još jednu trudnicu u planu, ali ne znači da to ne možemo i realizovati, znaš na koga mislim, tu ste mi negdje blizu sa terminima, dalo bi se to brzo organizovati,


draga alma kod mene sve sitnije i sitnije hihi sad kukam na temam z ato da sam se uspanicila  da ce prije a opet bog dragi zna. ako bi ona voljela i ako bi joj bilo lakse d azejdno ja sam uvijek za ... :) mada iskreno ja nesto cisto sumnjam da cu ja stici hihi mada bi voljela to je veselo druzenje :) vidi s njom pa nek ona odluci ....

< Poruku je uredio mamina princeza -- 22.1.2012 14:19:11 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prvi RR Baby Shower
23.1.2012 7:54:53   
babina beba
Ovkao nas trudnica je izrazila zelju da to bude kraj Aprila, pocetak Maja, tako da imamo dovoljno vremena za organizaciju, a ujedno cemo i znati do tada da li je rozi ili plavi bb shower!  Zene koje zele, a jos mi nisu poslale nick, ime i prezime u inbox nek to urade do 1-og Marta! Hvala

< Poruku je uredio babina beba -- 23.1.2012 8:03:33 >

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prvi RR Baby Shower
23.1.2012 8:07:04   
Mala Selma
user posted image Divna ideja, svaka castuser posted image
Da li se mozemo ovdje prijaviti da ucestvujemo ili preko ppuser posted image
MamaAlma cekamo teuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prvi RR Baby Shower
23.1.2012 8:24:41   
juni
Svidja mi se ideja, a i mama Alma mi je draga tako da cu pokusati doci ali ne mogu sa sigurnoscu reci jer u tom periodu polazem pravosudni pa ne znam hocu li biti "pripameti " user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prvi RR Baby Shower
23.1.2012 8:48:45   
Skvo RR
evo i ja se prijavljujem na ovaj BS..luser posted image ...da okitimo trudnicuuser posted image ..a sada ozblijno bilo bi fino da se prijave domacica i trudnica i iz nekog drugog grada...ja mislim da je super da uvijek ide domacica i trudnica...lakse nam je trudnicama.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prvi RR Baby Shower
31.1.2012 10:34:52   
HanaBana
Dokle smo s ovim, nadam se da me niste skinule sa spiska jer niko mi nista ne javljauser posted image user posted image  

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prvi RR Baby Shower
31.1.2012 10:44:45   
babina beba
Nije jos kompletiran spisak jer i ne zurimo imamo vremena do kraj Aprila akb, pa cete na vrijeme biti obavjesteni!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prvi RR Baby Shower
31.1.2012 19:13:52   
Rabi
nadam se da ste i mene turiliuser posted image  na spisakuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prvi RR Baby Shower
31.1.2012 19:57:42   
leona81
i meneuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prvi RR Baby Shower
1.2.2012 0:04:33   
Visnja RR
nemam pojma jesam li rekla i mene ali eto i mene user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prvi RR Baby Shower
1.2.2012 7:39:42   
babina beba
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nemam pojma jesam li rekla i mene ali eto i mene user posted image


Sta ces nam ti bona moze dernek jednom i bez sefice user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prvi RR Baby Shower
26.3.2012 9:54:10   
tajra26
sta bi sa ovim?user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prvi RR Baby Shower
26.3.2012 13:24:45   
babina beba
IZVORNA PORUKA: tajra26

sta bi sa ovim?user posted image


Imas pp! 

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 13:20:04   
Lady26
ja sam zaaaaa, pisite meeeeeeeeeee user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 13:24:14   
Visnja RR
jedva cekam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 13:38:16   
Hanady RR
Sve ženice koje su se konkretno i javile na temu do sada (Lday ti si s ejavljala) biće uredno obavještene o planu i programu male zabave...
trdunica i domaćica su najprije postigle dogovor ( što je i normalno nećemo nikoga sikirati) pa smo strpljiviuser posted image

tako da sve koje s enisu prijavile za ovaj prvi nka budu domaćice ili gišće narednih koji bi nam trebali postati lijepa tradicija...računajući na uspijeh prvoga...

Domaćice hvalauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 13:56:03   
Lady26
Jel to nema vise novih kolacica? user posted image
To si htjela reci?
Ja sam iskreno zaboravila na ovo kako tema nije bila aktivna i jedna me forumasica napomenu maloprije user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 14:03:49   
Hanady RR
Nema novih kočaića, kasne ova trunica nam blizu...user posted image
ubrzo svi konkretni dogvori pa ćemo lijepo prezentirati zabavicu ekipi na forumu pa aBd da i ostale krenu istim stopama...domaćica, dragih trunica i vrijednih gošćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 14:03:59   
Nunny
bas steta sto nema vise prijavauser posted image ...u svakom slucaju zelim vam da se divnooo zabaviteuser posted image ...znam da ce vam biti prekrasno, a pogotovo mami u ciju cast budete organizovali bs..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 14:08:59   
Hanady RR
Nunny ja već imama ideju o narednomuser posted image
nadam se biću domaćica a ti gošća tadauser posted image
samo da ovaj porđe, amoja idejna trudnjača još malo odskoči...pa da joj predložimuser posted image
Biće ti dragouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 14:12:07   
Nunny
hanady moja draga bas ti hvala, bice mi cas_t user posted image user posted image
koja je sada sedmica..
kada je vrijeme za organiziranje bs.. mislim koliko treba trudnoca odmaci..


< Poruku je uredio Nunny -- 4.4.2012 14:18:13 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prvi RR Baby Shower
4.4.2012 15:28:12   
M kao Mama
Ovako, da se i ja javim, i kažem nekoliko riječi,

iako je domaćica rekla da nije problem taman da bude i 30 žena, ja sam ipak ovaj BS ograničila na 10 žena, i stoga zaista nema razloga da se neka žena nađe uvrijeđena, ljuta ili slično, jer ovo je prvi, a ne posljednji BS, i logično da ne mogus ve biti na svakom, stoga opet ponavljam, nema razloga za ljutnju, mada zadnjih dana do mene dolaze razne info, da bih ja najradije ljubazno se zhvalila domaćici i ovo sve ogdogila, iz razloga što ja nisam trenutno u mogućnosti fizički da ovo izorganizujem, a neprijatno mi je da nekoga opterečujem da 30 žena. Nadam se da shvatate i da neće biti ljutih, uvriješenih i slično.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *