|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:37:52   
teacher75
vojcice, ako si zeljela imati 3 djece nekad i ako ste u finansijskoj mogucnosti ne vidim problem, druga stvar da niste

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:42:20   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ovakvo pitanje nikada ne bih postavila na mjestu gdje mnoge žene godinama pokušavaju da dobiju dijete, svi znamo kako djeca nastaju, prema tome, ne bih tražila savjet mimo sebe same , eventualno svog muža. Nadam se da ćeš donijeti pravilnu odluku i zadržati bebu.


Ako vec mi postujemo trudilice, a ne znamo kako je u njihovoj kozi, red je da i one postuju nas, jer ne znaju kako je u nasoj kozi...

Nijedna kontracepcija nije 100 % sigurna i svakoj od nas se moze desiti nezeljena trudnoca...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:42:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

draga vojčice budi sretna draga moja, pa imaćeš troje djece, san mnogih majki!
divnoooo, moja snaha ima curicu od 7 godina, sina od 1 godinu i opet je [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/nosecka.gif[/image]
Svi smo sretni zbog toga a pomoći neće manjkati, vjerujem da će i tebi tvoji najbliži pomoći
Pogledaj situaciju i sa druge strane, zamisli se za koju godinu sa tri svoje zlatne jabuke user posted image
Djeca su sreća najveća


nisam znala, cestitam!!!


hvala draga
svi smo tako sretni



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:43:04   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ElmaB

IZVORNA PORUKA: felix

ako si imala prve dvije trudnoce uredne zasto se bojis trece kako su prvo dvoje odhranila i to ces zadnje trce
ako ne zelis trudnocu i za to nazalost postoji rijesenje al zadrzi moje misljenje ....opet kako god sretno


Inače mrzim kada ovako govore, a većina ih tako misli, svakodijete ima svoju nafaku. Ma daj molim te, kakva nafaka ako mu ti ne obezbjediš uslove za život. 
Ako ne postoje uslovi i ako misliš da ne treba da rodiš, onda tako i uradi. Naravno, niko nema pravo da te osuđuje ako prekineš trudnoću, jer to treba da bude vaša zajednička odluka, tvoja i tvog muža.

potpisujem elmu, ja definitivno ne bih mogla roditi 3.dijete


Uz duzno postovannje, teacher, ovdje nije rijec o tome sta bi ti mogla ili ne user posted image
Protiv sam abortusa! Za kontracepciju! Ali, nikome ne bih smjela reci sta da uradi! Velika je to odluka i velika stvar. To je jedan zivot! Tesko ga je i odrzati a jos teze i unistiti..

Ono sto ti mi, vojcice, mozemo reci je..dooobro razmisli. Uzmi si vremena, nemoj nagliti sa odlukom. I uzmi u obzir i cinjenicu da se zivot i zivotni uslovi mijenjaju. Situacije se mijenjaju. Ako je sada tesko...ne znaci da ce uvijek tako biti..i obrnuto. Ne zuri sa odlukom i ne dopusti da na nju uticu neki drugi...a pogotovo ne predrasude i ograniceni mentaliteti stranih ljudi...

Sretno! user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:44:18   
leona81

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ovakvo pitanje nikada ne bih postavila na mjestu gdje mnoge žene godinama pokušavaju da dobiju dijete, svi znamo kako djeca nastaju, prema tome, ne bih tražila savjet mimo sebe same , eventualno svog muža. Nadam se da ćeš donijeti pravilnu odluku i zadržati bebu.


Ako vec mi postujemo trudilice, a ne znamo kako je u njihovoj kozi, red je da i one postuju nas, jer ne znaju kako je u nasoj kozi...

Nijedna kontracepcija nije 100 % sigurna i svakoj od nas se moze desiti nezeljena trudnoca...




moze ali je bas rijetkost...vise se desi zbog nepaznje

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:44:19   
veeseelaa
Ono sto ti mi, vojcice, mozemo reci je..dooobro razmisli. Uzmi si vremena, nemoj nagliti sa odlukom. I uzmi u obzir i cinjenicu da se zivot i zivotni uslovi mijenjaju. Situacije se mijenjaju. Ako je sada tesko...ne znaci da ce uvijek tako biti..i obrnuto. Ne zuri sa odlukom i ne dopusti da na nju uticu neki drugi...a pogotovo ne predrasude i ograniceni mentaliteti stranih ljudi...

Sretno! user posted image


Dali svidjaš mi se user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:44:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

vojcice, ako si zeljela imati 3 djece nekad i ako ste u finansijskoj mogucnosti ne vidim problem, druga stvar da niste


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:45:33   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ovakvo pitanje nikada ne bih postavila na mjestu gdje mnoge žene godinama pokušavaju da dobiju dijete, svi znamo kako djeca nastaju, prema tome, ne bih tražila savjet mimo sebe same , eventualno svog muža. Nadam se da ćeš donijeti pravilnu odluku i zadržati bebu.


Ako vec mi postujemo trudilice, a ne znamo kako je u njihovoj kozi, red je da i one postuju nas, jer ne znaju kako je u nasoj kozi...

Nijedna kontracepcija nije 100 % sigurna i svakoj od nas se moze desiti nezeljena trudnoca...




Upravo tako!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:53:01   
vjestica
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ovakvo pitanje nikada ne bih postavila na mjestu gdje mnoge žene godinama pokušavaju da dobiju dijete, svi znamo kako djeca nastaju, prema tome, ne bih tražila savjet mimo sebe same , eventualno svog muža. Nadam se da ćeš donijeti pravilnu odluku i zadržati bebu.


Ako vec mi postujemo trudilice, a ne znamo kako je u njihovoj kozi, red je da i one postuju nas, jer ne znaju kako je u nasoj kozi...

Nijedna kontracepcija nije 100 % sigurna i svakoj od nas se moze desiti nezeljena trudnoca...



potpis
evo i ja se javljam kao bivša trudilica, koja je to dugo bila
znam kako je to kad ne možeš imati željeno dijete i dugo ga čekaš
druga je krajnost i pokušavam razumijeti ljude koji lako zatrudne i pored kontracepcije ( a znam ih koje su zatrudnile i pored spirale, pilula, a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)
vojčice da li ćeš roditi dijete ili ne, to je odluka samo tvoja i tm, odgovor ovdje nećeš naći (nema smisla da te mi ovako sa strane ubjeđujemo rodi ili nemoj roditi)
ali ako te zanima kako sa trećim djetetom, onda ovdje3 možeš dobiti iskustav majki koje imaju 3 djece

ja nema takvo iskustvo, ali moja mama je rodila nas troje, radila je, kombinovala vrtić, jaslice , školu i sl i još je rekla da je mogla, rodila bi još djece user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 10:53:56   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ono sto ti mi, vojcice, mozemo reci je..dooobro razmisli. Uzmi si vremena, nemoj nagliti sa odlukom. I uzmi u obzir i cinjenicu da se zivot i zivotni uslovi mijenjaju. Situacije se mijenjaju. Ako je sada tesko...ne znaci da ce uvijek tako biti..i obrnuto. Ne zuri sa odlukom i ne dopusti da na nju uticu neki drugi...a pogotovo ne predrasude i ograniceni mentaliteti stranih ljudi...

Sretno! user posted image


Dali svidjaš mi se user posted image



Veeseelaa, no thank's...i'm straight user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:01:21   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ovakvo pitanje nikada ne bih postavila na mjestu gdje mnoge žene godinama pokušavaju da dobiju dijete, svi znamo kako djeca nastaju, prema tome, ne bih tražila savjet mimo sebe same , eventualno svog muža. Nadam se da ćeš donijeti pravilnu odluku i zadržati bebu.


Ako vec mi postujemo trudilice, a ne znamo kako je u njihovoj kozi, red je da i one postuju nas, jer ne znaju kako je u nasoj kozi...

Nijedna kontracepcija nije 100 % sigurna i svakoj od nas se moze desiti nezeljena trudnoca...



potpis
evo i ja se javljam kao bivša trudilica, koja je to dugo bila
znam kako je to kad ne možeš imati željeno dijete i dugo ga čekaš
druga je krajnost i pokušavam razumijeti ljude koji lako zatrudne i pored kontracepcije ( a znam ih koje su zatrudnile i pored spirale, pilula, a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)
vojčice da li ćeš roditi dijete ili ne, to je odluka samo tvoja i tm, odgovor ovdje nećeš naći (nema smisla da te mi ovako sa strane ubjeđujemo rodi ili nemoj roditi)
ali ako te zanima kako sa trećim djetetom, onda ovdje3 možeš dobiti iskustav majki koje imaju 3 djece

ja nema takvo iskustvo, ali moja mama je rodila nas troje, radila je, kombinovala vrtić, jaslice , školu i sl i još je rekla da je mogla, rodila bi još djece user posted image



Vjestice svidja mi se tvoj post, i potpisala bih ga u potpunosti. To je zaista odluka koja treba biti individualna. A moze naci misljenje o abortusu na temi "abortus" a znam da ima dosta mamica ovdje sa 3 djece, a neke i sa 4tim na putu kojima bi se mogla obratiti za misljenje i savjet.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:02:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dalil@


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ono sto ti mi, vojcice, mozemo reci je..dooobro razmisli. Uzmi si vremena, nemoj nagliti sa odlukom. I uzmi u obzir i cinjenicu da se zivot i zivotni uslovi mijenjaju. Situacije se mijenjaju. Ako je sada tesko...ne znaci da ce uvijek tako biti..i obrnuto. Ne zuri sa odlukom i ne dopusti da na nju uticu neki drugi...a pogotovo ne predrasude i ograniceni mentaliteti stranih ljudi...

Sretno! user posted image


Dali svidjaš mi se user posted image



Veeseelaa, no thank's...i'm straight user posted image



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:02:33   
veeseelaa
a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)


ne diraj mi ovouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:07:01   
leona81

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)


ne diraj mi ovouser posted image



nevjerovatno ali mm i ja koristimo samo ovu metodu i nema nezeljene trudnoce...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:10:38   
mama75
Draga vocice, pred tobom je jako tezak period u zivotu. Ali koju god odluku da doneses nemoj vise nikad razmisljati: da li sam pogrijesila? Ja imam 2 djece: 6,5 i 2,5 godine i apsolutno te shvatam o cemu pricas. Nije stvar toga da li zelim ili ne zelim jos jedno dijete, nego da li mogu - fizicki i psihicki. Moja prva trudnoca, porod i dijete - sve bilo skolski. U 2. trudnoci: povracanje 24h/7dana/9mjeseci, prosirene vene, porod super, beba ... stalno place, ne spava nikako.... Dakle ta poredjenja ako su ti prve 2 bile ok su nidje veze. Dalje: kada sam zatrudnila imali smo para toliko da smo mogli jos 10 djece izdrzavati. I onda se sve preko noci okrenulo. Kada je mojoj bebici bilo nepuna 2 mjeseca usli smo u jako tezak period u nasem zivotu. Cak se desilo da smo 3 mjeseca bili bez ikakvih primanja, kredit da ne spominjem. Ali hvala Alahu sve se to opet promjenilo. Sada smo u situaciji da finansijski mozemo imati jos najmanje 1 dijete, ali ja licno mislim da to ne bih mogla trenutno izdrzati. JA! Zato se pazim, apstinencija je najbolja kontracepcija user posted image Evo ja ne smijem koristiti nikakvu kontracepciju zbog svog zdravlja. Znaci osudjeni smo na kondom. I desi se da pukne ili nesto tako i onda mi neko kaze: ako nisi htjela dijete sto se nisi pazila? Mislim da ne bih abortirala ako bi se desilo da zatrudnim, ali znam da mi ne bi bilo lako. Bar ne sada trenutno. Uglavnom, oduzih pravo, ali ono sto zelim tebi reci je da sama treba da odlucis, a nama ostalima da je bolje da ne pametujemo jer zaista niti znamo kako je nekome drugom u njegovoj kozi a niti sta nas uopste ceka, u zivotu je dovoljan jedan trenutak i da se sve okrene na bolje ili losije, sve je to u Bozijim rukama. Uglavnom, mi ti jedino mozemo biti podrska nakon sto doneses svoju odluku, kakva god ona da bude. Sretno!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:11:54   
ledy blue

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja ovakvo pitanje nikada ne bih postavila na mjestu gdje mnoge žene godinama pokušavaju da dobiju dijete, svi znamo kako djeca nastaju, prema tome, ne bih tražila savjet mimo sebe same , eventualno svog muža. Nadam se da ćeš donijeti pravilnu odluku i zadržati bebu.


Ako vec mi postujemo trudilice, a ne znamo kako je u njihovoj kozi, red je da i one postuju nas, jer ne znaju kako je u nasoj kozi...

Nijedna kontracepcija nije 100 % sigurna i svakoj od nas se moze desiti nezeljena trudnoca...



Tajra upravu si....ja kao dugo...dugo...dugogodisnja trudilica...ne osudjujem...prije mozda dok sam bila osjetljivija da..al sad..kad zrelost udari u glavu razumijem i drugu stranu...( jos uvijek osudjujem kad mladi imaju nezasticen odnos...pa se sa 17 god,dovede u situaciju da abortira )
Apsolutno mi je jasno i normalno..da se ne moze u svakom trenutnu misliti ni o kontracepciji...ma zanese se covjek user posted image i dobro je da je tako...user posted image
Inace...meni je uvijek zelja bila da imama troje djece user posted image


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:13:12   
veeseelaa
al sad..kad zrelost udari u glavu razumijem i drugu stranu...


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:13:24   
vojčica
Nije važno da li je bila nepažnja leonna ili pak nesh drugo, barem ne sada kada se već desilo... A vjeruj mi dobro znam šta je kontracepcija, kao što sam već ranije rekla ja sam od onih koje planiraju stvari, naročio ovako velike... No ostaje mi da kao što veli veselaaa, da dobro razmislim... i uzmem si potrebno vrijeme... hvala što se tu za mene user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:13:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)


ne diraj mi ovouser posted image



nevjerovatno ali mm i ja koristimo samo ovu metodu i nema nezeljene trudnoce...


isto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:14:56   
pipi_duga_capara
draga moja ovo je samo jos jedan ispit user posted image evo recimo ja bi rodila bez razmisljanja user posted image sigurna sam da se nista ljepse ne dogodi od rodjenja jednog malog bica user posted image i ne moze se sve staviti na papir i izracunati user posted image evo jedan primjer:
Imao otac bogatstvo aa bio siroke ruke, imao i sina koji se nije zbog toga bunio sved dok se nije vratio sa skolovanja.. kaze ocu svom: eh od sada cemo drugacije, ja imam plan i racunicu, nema vise djeljenja nemilice! ovo bogatstvo mozemo udvostruciti budemo li se drzali matematike.. otac odcuti pa rece: reci ti meni sine, koliko jedna zenka pasa okoti mladuncadi? sin: pa sta ja znam, 7,8,10... otac: a koliko jedna ovca ojanji za jedan put? sin: pa 1, rijetko kad 2.. otac: de mi sad reci cega ima vise na svijetu, pasa ili ovaca? sin: pa ovaca! otac: racunaj jos da pse ne jedemo a ovce da! sin: user posted image user posted image pa kako to oce, kakva je to matematika? otac: e to ti je sine Bozija matematika!
nije sve u nasim rukama moramo priznati htjeli to ili ne.. i na kraju, odluciti dali kucu ili stan, psa ili macku i sl. je ok, biras sta ti pase ali birati bebu ili NE user posted image ubicu bebu.. ma ne necu.. mozda ipak da, sta ono zna.. znalo ono ili ne ti si ubica SVOG djeteta! racunaj i na to ako vec sve racunas!
i da naglasim da me komntari za ovo stoo sam napisala NE ZANIMAJU user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:14:56   
veeseelaa
a sam od onih koje planiraju stvari, naročio ovako velike...


draga ista sam ti, sve isplanirano do 2020 user posted image šalim se, al volim planirati, znati kud gonim, tako je lakše
al eto neke se stvari dese, od Boga su, prihvatit ih treba


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vojčica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:16:07   
veeseelaa
da naglasim da me komntari za ovo stoo sam napisala NE ZANIMAJU user posted image


tako je user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:18:06   
vojčica

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a da ne spominjem prekinuti snošaj - to je još najnepouzdanija metoda)


ne diraj mi ovouser posted image



nevjerovatno ali mm i ja koristimo samo ovu metodu i nema nezeljene trudnoce...


To je bila i naša metoda ali...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:18:09   
leona81

IZVORNA PORUKA: vojčica

Nije važno da li je bila nepažnja leonna ili pak nesh drugo, barem ne sada kada se već desilo... A vjeruj mi dobro znam šta je kontracepcija, kao što sam već ranije rekla ja sam od onih koje planiraju stvari, naročio ovako velike... No ostaje mi da kao što veli veselaaa, da dobro razmislim... i uzmem si potrebno vrijeme... hvala što se tu za mene user posted image


ja bi iskreno stavila sve pluseve i minuse na papir...i odlucila se za dijete:) znam da se ovdje ja ne pitam ali zelim tebi da odlucis najbolje:)
ja sam prije M, zeljela 3 djece, sad...znam da bih dvoje ali za troje hm, ne znam...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu vojčica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 11:20:03   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

draga moja ovo je samo jos jedan ispit user posted image evo recimo ja bi rodila bez razmisljanja user posted image sigurna sam da se nista ljepse ne dogodi od rodjenja jednog malog bica user posted image i ne moze se sve staviti na papir i izracunati user posted image evo jedan primjer:
Imao otac bogatstvo aa bio siroke ruke, imao i sina koji se nije zbog toga bunio sved dok se nije vratio sa skolovanja.. kaze ocu svom: eh od sada cemo drugacije, ja imam plan i racunicu, nema vise djeljenja nemilice! ovo bogatstvo mozemo udvostruciti budemo li se drzali matematike.. otac odcuti pa rece: reci ti meni sine, koliko jedna zenka pasa okoti mladuncadi? sin: pa sta ja znam, 7,8,10... otac: a koliko jedna ovca ojanji za jedan put? sin: pa 1, rijetko kad 2.. otac: de mi sad reci cega ima vise na svijetu, pasa ili ovaca? sin: pa ovaca! otac: racunaj jos da pse ne jedemo a ovce da! sin: user posted image user posted image pa kako to oce, kakva je to matematika? otac: e to ti je sine Bozija matematika!
nije sve u nasim rukama moramo priznati htjeli to ili ne.. i na kraju, odluciti dali kucu ili stan, psa ili macku i sl. je ok, biras sta ti pase ali birati bebu ili NE user posted image ubicu bebu.. ma ne necu.. mozda ipak da, sta ono zna.. znalo ono ili ne ti si ubica SVOG djeteta! racunaj i na to ako vec sve racunas!
i da naglasim da me komntari za ovo stoo sam napisala NE ZANIMAJU user posted image


Ma daj majke ti,ubica svog djeteta,odrasti user posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *