|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 13:32:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Vojčica, ja imam troje djece, ali najiskrenije, voljela bih i četvrto. Međutim, živimo u malom stanu, preopterećeni smo kreditima, oboje radimo, a djeca su nam u vrtićima i produženom boravku. Jedini razlog je taj što se ne odlučujemo na četvrto. Međutim, ako se desi trudnoća, i u koliko ljekari kažu da mi nije rizično nakon dva carska reza roditi još djecve, vjereovatno bih ostavila.

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 13:33:17   
veeseelaa
Vojčica, ja imam troje djece, ali najiskrenije, voljela bih i četvrto.


user posted image baš si divna


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 13:33:53   
koka i po
koliko sam shvatila u ovom slucaju je u pitanju dvojba radi organizacije vremena ali i finansija.
po pitanju prvog ,ja bih rekla sve se moze kad se hoce i zeli.tesko ce biti ali su i druge zene othranile vise od troje djece pa su prezivile.na kraju dijete je Boziji dar i radi njih zivimo zar ne user posted image .uz malo vise truda i pomoci od strane supruga i bliznjih sve se da organizovati bas onako kako treba.
po pitanju drugog...jeste svako dijete ima svoju nafaku ali tesko onome ko ceka da ga ta ista nafaka "nahrani".od nafake se ne zivi kao ni od ljubavi.dijete ne moze razumjeti da ceka nafaku nego trazi ono sto mu treba i sto zeli.e sad je pitanje koliki je prag "tolerancije" majcinskog srca i koliko jedna osoba smatra da je djetetu potrebno ono sto zahtjeva.
licno....da sam cekala sve ono sto sam smatrala da je potrebno i neophodno da bi se zasnovala porodica vjerovatno se jos nebi ni udala a kamoli rodila djecu.
da sam cekala da ispunim sve normative za zajednicki zivot i podizanje potomstva davno bi se potpisala za samocu.
dvojba ove forumasice je u stvari mac sa dvije ostrice,odluka koja nece biti laka,i u kojoj jedina ona moze "izvagati"koji je pravi potez.
vremena su teska i tesko je bilo sta odluciti i s tom odlukom zaspati mirne duse.
na stranu sva pitanja o moralnosti.
vojcice....ovdje nije u pitanju nista drugo nego tvoja snaga i spremnost da se uhvatis u kostac sa zivotom.
sta god odlucis to ce biti tvoja odluka i ono sto je u datom momentu i po tvojim mogucnostima najbolje.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 13:52:29   
lepetetka
koko ona je u jednom postu napisala da i nije toliki problem s finansijama, da bi i željela treće , ali ne sada dok neke stvari ne posmjesti, fax i dr....
Tako sam bar ja skontala...user posted image
ElmaB user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 13:53:52   
koka i po
o tome ja i pricam .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 13:54:22   
ElmaB
Barem do 40-e da rodim još jedno, ali šta ako opet budu trojke???user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 14:01:19   
lepetetka
joj Elma user posted image user posted image ja se divim ženama sa blizancima i trojkama...ja sam priželjkivala, ali me i strah od istog hehe...ako me razumiješ išta...user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 14:03:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Barem do 40-e da rodim još jedno, ali šta ako opet budu trojke???user posted image

user posted image user posted image
kraljica....
nema dalje...

oa ti otvaračice teme vidiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 14:17:38   
ElmaB
Ja tako muža zezam, hajde bolan još jedno, pa šta ima veze, izvućićemo se iz kredita, reko još jednog pašu. Kaže on: " Ma hajde eto i da pristanem, ali šta ako budu trojica paša???? Onda bi se dobrovoljno za Jagomir prijavio" Isto tako, kada su poskupile cigare, kaže on meni, e jel da da ćeš sada prestati pušiti. Kažem ja njemu, ja ne pušim jedino kada sam trudna!!! I on se ušuti, ne progovori više ni jedne, već ode i kupi mi kutiju!user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 15:31:17   
jasmin
vojcice,dobrodosla!
Imam dvoje djece i ne bih voljela sada trece,najprije zbog zdravlja.A voljela bih da ih imam jos,no sada ne.Ali,ako mi se i pored kontracepcije desi...nikada ne bih bila prestravljena.Radovala bih se kao i prvom.Pogotovo uz cinjenicu da ja nisam htjela,a Bog mi ga podario.Za nafaku se nikada nemoj brinuti,jer nije covjek tvaraoc svoje nafake,covjek se samo trudi da nesto ima,ali Bog mu je dao sposobnost da moze da je pribavi.Ti si trenutno pocascena,desilo se...zasto razmisljati o gasenju malog zivota?!Zasto sad jednostavno ne razmisljas o tome kako se sto preciznije organizovati da uspijes uskladiti obaveze kad dodje bebica.Mozda ti sad sve izgleda `katastrofa`,ali nije,i uz malo truda bice ti s troje kao s dvoje.I ljepse,toplije,draze.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 15:34:57   
Nedi
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Isto tako, kada su poskupile cigare, kaže on meni, e jel da da ćeš sada prestati pušiti. Kažem ja njemu, ja ne pušim jedino kada sam trudna!!! I on se ušuti, ne progovori više ni jedne, već ode i kupi mi kutiju!user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 15:38:11   
*pcelica*
Ja iskreno ne planiram trece mada bi mm volio, ali ako se slucajno desi Boze moj. Radovala bih se i iscekivala kao i ova dva puta. Jedini razlog zasto nemogu da se odlucim na trece je moj nenormalni strah od poroda. Nije me strah boli, nemam neko lose iskustvo. Kad vidim kako se druge zene pate s ranom i slicnim zahebancijama ja sam super prosla. Treci dan sam bila kao da se nisam ni porodila ali jednostavno kad pomislim na porod i porodiliste ja pocnem plakati.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
9.2.2012 16:30:39   
hanabanana
Koka i po je fino rekla....ići na to da se dijete othrani po onoj " svako dijete ima svoju nafaku " je isto kao i ono " od ljubavi se ne živi "..... Ja vjerujem da moja djeca imaju nafaku, niko im je ne može uzeti, ali imaju i roditelje koji mjesečno za njihove boravke u produženom i vrtiću izdvajaju 400 KM ( to je nečija plata! )

Što se tiče pitanja roditi ili ne, odgovor na isto ne bih dala ni rodjenoj sestri.

Mislim da o tome treba da odluči žena, prvenstveno, a onda i druga strana.

Da se meni desi, ne znam šta bih uradila.
Ne znam sa sigurnošću....ali mislim da bih se ipak pouzdala u nafaku. user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
10.2.2012 0:10:06   
neki x
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: vojčica

Drage moje, dugo me nije bilo, zadovoljstvo mi je pozdraviti vas opet! Treba mi vaša pomoć, savjet. Čini mi se da mi se sasvim slučajno dogodila treća trudnoća i uhvatila me strašna panika! Imam dvoje djece jedno od šest i drugo od 2,5 god. Ružno je naravno, što ću to reći ali mi se ovo desilo u lošem trenutku, totalno neplanirano, neočekivano i zaista sam prestravljena.io Ja sam od onih osoba što planiraju velike stvari u životu i zato mi je veoma teško prihvatiti nešto što nisam planirala, Nikako nisam spremna na ovo i ne znam sta da radim. Kad samo pomislim na sve jos jednom ispočetka i to sada kada mi djevojčica polazi u školu, dječak bi trebao u vrtić... Uh kako se organizovati... a da ne spominjem u svemu tome i posao koji je btw nikakav koji sam najprije morala promjeniti da bi se ovo desilo... Jesam li luda ili šta već? Pomagajte miii!


Imaš pravo izbora...
o istom samo ti moraš i trebaš odlučiti...

mene koja imam dvoje djece sada u ovome trenutku kada ovo pitaš rekla bih ti rodi. Ne zato što svako dijete svoju nafaku ima...nego što se sve sa razlogom dešava. ja svoje treće aBd očekujem da se smjesti što prije...preosjetljiva sam da bih ti rekla ...možda je abprtus najbolje rješenje...

iako sam lično portivna njemu...isto sam tako za pravoo izbora...o ovome smao žena/majak odlučiti može....

razumijem i tvoju paniku...
Ko nema već dvoje, ko ne hrani, oblači, održava, socijalizuje , vodi u vrtić, škole, ispunjava želje dječije duže od 2 i pol godine neće te lahke šale ni shavtiti...
panika je opravdana i kod onih koji su željeli....
vremena nisu laka, novac koliko god on nama nebitan bio i ne bavili se materijalnim svijetom je neophodan da sve bude dostojno lijepoga života bez stresa i sikiracije...
ako ćeš roditi a onda se sikirati i oboliti jer ne možeš djeci obezbijediti...nije ni to riješenje...djetetu je zdrava majka potrebna i kad svoju djecu ima...

ja ti želim sreću...da panika te prođe...
da relano razmisliš i sa svojim bračnim partnerom staviš Za i Protiv ove trunoće...

Dijete jeste Božiji dar...al dijete treba revnosne roditelje koji su ga silno željeli i dočekali...
na silu nije rješenje ni djetetu ni tebi...
sila može biti ia bortus...sila može biti i da rodiš...

Odgovore nećeš naći ovdje...
isksutva o abortusima rijetko ćeš pročitati...

Pravo izbora poštujem...ali te molim da sjedeš i razmisliš...jeli vrijedno unutrašnje boli....
ja sam prije kratkoga vreman doživjela božiji ''''abortus'''', biohemisku trudnoći...fozički sma dobro...al psihički teško se mirim...tejšim sama sebe da je to znak d amože treće...da doće trenutak da ostane i jedva čekam taj dan da mi ispuni ovu sadašnju prazaninu.

Sretnouser posted image


nisam znala ovo user posted image user posted image


Ma nisam ni jauser posted image user posted image user posted image
Al se drzis zeno,svaka ti cast,uvijek nasmijana i raspolozenauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
10.2.2012 0:14:24   
Hanady RR
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
10.2.2012 9:09:08   
Miracle*3
Draga moja, ja ocekujem svoje neplanirano trece dijete. 
Meni abortus nije nikad bio opcija, a jednom sam prezivila spontani i molim Boga da ga niko ne dozivi, ni tu psihicku ni fizicku bol.
Kad sam uradila test plakala sam, nisam vjerovala, poceo Ramazan, ja na iftar zapalim, sama sebi govorila, ma nije moguce, ja nisam trudna. Posto se to desilo malo posle mog diplomskog, ode zena trazi posao, pisem cv, a stomak vec u prvom mjesecu odskocio, jer je trece i valjda da bas brze raste. Napravim neki dogovor za posao, svi se cude kako ces, moj odgovor je bio da cu traziti samo 15 dana da mi daju dok se oporavim od CR. Da se razumijemo, svima nama bi pored jedne plate dobro dosla jos jedna. Posto imam jako teske trudnoce desi se ono sto je i bilo za ocekivati, hospitalizacija, strogo mirovanje i da ti ne duzim.
Ponekad me bude strah tog osjecaja koji sam imala u pocetku, da me Bog kaznjava pa sam jednom pala niz stepenice, imala udes....da bi mi juce pala grijalica na stomak...ne moram ti reci koliko sam se uplasila, ne za sebe, nego za to malo bice, to je moje dijete.
Eh posto sam jako zelila raditi nesto, odlucila sam ono sto s djecom vec znam radit, pa sam odlucila nastaviti studirati, upisala sam master i tako sam sretna zbog toga.

I jedna vazna napomena, nikog nemam da mi pomogne. Ovdje ce se mozda poznati neka, kada sam morala u po noci u hitnu nisam kome djecu imala ostaviti, pa sam zvala ko bi mogao u ta doba doci, ostaviti svoju djecu i biti sa mojom. Ni roditelji mi nisu ovdje , ni svekar ni svekrva, za sve sto sam morala otic na predavanja, ispit, ili na posao kad sam radila na nekim projektima, sve sam morala platiti.
I sad kad me mjesec dana dijeli od rodjenja moje bebe, jedva cekam da se rodi. Ja ne zelim da kazem ni da sam neka super zena, ni super mama, samo stvarno vjerujem u nafaku, jer to je ono sto nikog ne moze zaobic, smrt i nafaka. Svaku odluku koju doneses, ti ces se s njom nosit, e ne neka od nas.

I opet cu ponovit, ja sam samo prvu sedmicu posle testa negirala trudnocu, nisam prihvatala, pa sam se ponasala kao da nisam trudna i sad osjecam grizu savjesti zbog toga, vjeruj mi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
10.2.2012 10:16:26   
Miimy
ja neznam kako ce sad ovo zvucati al cu samo napisati svo je misljenje, odi draga na temu cekaonica pa vidi kako se zene kao lavovi bore da ugledaju plus na testu, ista sam ta bila cekala sam skoro punih 8 mjeseci da me dragi Bog obraduje, svaki dan visila kod dr. ordinacija mi postala drugi dom, nezaposlena sam sa VSS muz samo radi, podstanari smo, al kad smo ugledali plus niko nije bio sretniji od nas, nosicu svaki dan istu majicu, iste pantole,jjescu samo hljeb i vodu al se najradosnijeg trenutka nebih odrekla nikad, i nisam jedina jos zena koje jedva cekaju user posted image su nezaposlene,i slabe financijske situacije al sam misljenja kad ti dragi Bog podari onda sam sigurna da ce to dijete imati svoju nafaku i put... a ipak ovo je 21 st. i kad neko nezeli vise trudnocu onda se samosvjesna,zena zena koja brine o sebi pobrine da nedodje do toga, hvala Bogu razne vrste kotracepcije postoje a ne da se baca u takvu dilemu i razmisljanju o abortusu zgrozena sam...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
19.3.2012 12:16:58   
sabinos
ma nema nista od abortusa,cim se ona premislja,rodit ce sigurno i meni bi bilo drago ioako je i ne poznajem.sretno kako god...
ni moja trudnoca nije bila planirana,hiljade "precih stvari" smo imali ali kad se desilo sve je palo u vodu i ja sam zaista uzivala u trudnoci i u majcinstvu

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
18.11.2012 11:20:05   
kaktuscic
Evo jedna porodica sa pet sinova :) Bas su veseli!

http://tuzlanski.ba/izdvojeno/89-izdvojeno/2964-vesela-porodica-sarajevska-doktorica-nauka-u-est-godina-rodila-pet-sinova-foto.html

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
18.11.2012 14:07:08   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Evo jedna porodica sa pet sinova :) Bas su veseli!

http://tuzlanski.ba/izdvojeno/89-izdvojeno/2964-vesela-porodica-sarajevska-doktorica-nauka-u-est-godina-rodila-pet-sinova-foto.html

user posted image

meni je naslov smijesan cuj prestravljena i da mi je peto ne bhi bila prestravljenauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
18.11.2012 14:21:39   
sretna_mama
Malo smiješno..ali kad pitaš..da i kažem šta mislim..

Činjenica je da danas niko nije u neš extra finoj situaciji..pa rađamo...

Trudnoća se planira..ali ako se "desi", kao što kažeš..mada mi je to malo glupo..ili imaš odnose ili ne..mislim nezaštićene..

Pomiri se s tim..prihvati se roditeljstva..i izdržat ćeš..

Ja također ne radim..sad zato i ne planiram 2.trudnoću..MAXIMALNO se trudim da sina hranim i odgajam najbolje što mogu..po cijenu da sutra idem mesti..čistiti drugima..nema veze..majka sam i moje je da se borim.

Zrela osoba mora misliti na posljedice..Ako ti se već dogodilo..glavu gore..i nema odustajanja..Tvoje je dijete.

Koliko bi ih voljelo samo jedno makar da imaju..

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
7.1.2013 8:33:33   
bigest mamy
ja ih imam troje i rodila bih i četvrto.
djeca su izvor moje snage. osjećam se tako jako i moćno jer sam mama njih troje. a sve što radiš za jedno radiš i za ostalo dvoje. to se jednostavno sve posloži.
user posted image

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
7.1.2013 8:36:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bigest mamy

ja ih imam troje i rodila bih i četvrto.
djeca su izvor moje snage. osjećam se tako jako i moćno jer sam mama njih troje. a sve što radiš za jedno radiš i za ostalo dvoje. to se jednostavno sve posloži.
user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bigest mamy)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
7.1.2013 8:51:18   
niki83

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

Draga moja, ja ocekujem svoje neplanirano trece dijete. 
Meni abortus nije nikad bio opcija, a jednom sam prezivila spontani i molim Boga da ga niko ne dozivi, ni tu psihicku ni fizicku bol.
Kad sam uradila test plakala sam, nisam vjerovala, poceo Ramazan, ja na iftar zapalim, sama sebi govorila, ma nije moguce, ja nisam trudna. Posto se to desilo malo posle mog diplomskog, ode zena trazi posao, pisem cv, a stomak vec u prvom mjesecu odskocio, jer je trece i valjda da bas brze raste. Napravim neki dogovor za posao, svi se cude kako ces, moj odgovor je bio da cu traziti samo 15 dana da mi daju dok se oporavim od CR. Da se razumijemo, svima nama bi pored jedne plate dobro dosla jos jedna. Posto imam jako teske trudnoce desi se ono sto je i bilo za ocekivati, hospitalizacija, strogo mirovanje i da ti ne duzim.
Ponekad me bude strah tog osjecaja koji sam imala u pocetku, da me Bog kaznjava pa sam jednom pala niz stepenice, imala udes....da bi mi juce pala grijalica na stomak...ne moram ti reci koliko sam se uplasila, ne za sebe, nego za to malo bice, to je moje dijete.
Eh posto sam jako zelila raditi nesto, odlucila sam ono sto s djecom vec znam radit, pa sam odlucila nastaviti studirati, upisala sam master i tako sam sretna zbog toga.

I jedna vazna napomena, nikog nemam da mi pomogne. Ovdje ce se mozda poznati neka, kada sam morala u po noci u hitnu nisam kome djecu imala ostaviti, pa sam zvala ko bi mogao u ta doba doci, ostaviti svoju djecu i biti sa mojom. Ni roditelji mi nisu ovdje , ni svekar ni svekrva, za sve sto sam morala otic na predavanja, ispit, ili na posao kad sam radila na nekim projektima, sve sam morala platiti.
I sad kad me mjesec dana dijeli od rodjenja moje bebe, jedva cekam da se rodi. Ja ne zelim da kazem ni da sam neka super zena, ni super mama, samo stvarno vjerujem u nafaku, jer to je ono sto nikog ne moze zaobic, smrt i nafaka. Svaku odluku koju doneses, ti ces se s njom nosit, e ne neka od nas.

I opet cu ponovit, ja sam samo prvu sedmicu posle testa negirala trudnocu, nisam prihvatala, pa sam se ponasala kao da nisam trudna i sad osjecam grizu savjesti zbog toga, vjeruj mi.


Miracle user posted image
Sve najbolje vam zelim u zivotu!
A za ovo boldirano si upravu isto.
Ja sam dva dana prije poroda dobila ugovor na neodredjeno, i uvijek kazem to je samo moje N nafaka, hvala Bogu.

_____________________________

N&N

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Treće dijete? Prestravljena...
7.1.2013 15:10:05   
didasa
Isto kao i BM da se moze i ja bi 4 bez razmisljana.Svako od nas ima svoju nafaku.Kad sam rodila prvo imali smo svega,kad sam ostala trudna drugi put ostala sam i bez posla al prezivilo se.Sad sa trecom smo oboje bez posla al snalazimo se osnovno za normalan zivot zaradimo malo MM malo ja.Al najvaznije je od svega da imamo jedno drugo i da se volimo i postujemo i sve ide kao podmazano.Bude teskih dana al njihov osmjeh i graja po kuci lijece sve.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *