|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 17:31:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Skvo napiši koje ti fale...imama prijetljicu koja ima trafiku, nama su falili maza i lunja slučajno smo ih preskočili u kupovini 2008 o 2009 kada su se i pojavile...svaki mjesec čini mi se jedna je išla...pa smo ganjali...
kolegica mi nabavila mazu i lunju nedavnouser posted image

lako ti je imam samo aladinauser posted image user posted image user posted image


oK...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 17:33:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Volimo slikovnice i imamo ih mnogo.
Apsolutni favorit je: user posted image



jao i ja imam ovu svojuuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 21:13:46   
aazra

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

gdje ih tacno ima...mi imamo samo jednu...nazalost nikada ne naletim na njihuser posted image



Koliko sam u toku "24 sata" ih ponovo stampa zbog velike zainteresovanosti sto mi je drago user posted image , izlazi svake sedmice po jedna, ali nisam sigurna da li ih salju na nase trafike...mada nekad davno ih je bilo koliko se mogu sjetiti, na sajmovima knjiga i kod onih privatnih prodavaca sto imaju standove po trznim centrima...gledala sam i ja kod ovog u Robotu na prvom spratu, medjutim on nema...

Ja sam prve dvije kupile kod jednog prodavaca knjiga, koji je imao stand u Tusu...obavezno obrati paznju kad naletis na njih user posted image

Ili ako budes putovala u Hr user posted image

_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:31:49   
Skvo RR
Ako ima neko ovu disney plavu cudesni svjetovi na prodaju, ja sam zainteresovana.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:39:10   
aazra

IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Volimo slikovnice i imamo ih mnogo.
Apsolutni favorit je: user posted image




Ja sam je imala ta mi je bila najdraza user posted image

Ne znam, za nas pojam su skupe ove knjige bajki - koliko sam vidjela sve su oko 50 KM...zato svaka cast ovima s "24 sata", ono jeste da ganjas svaku bajku posebno, ali opet moze se probrati nekoliko najljepsih user posted image

Prije nekoliko mjeseci nisam mogla odoljeti kupila djetetu knjigu pjesama od J.J. Zmaja koju sam i ja imala i sve se prisjetih i ilustracija i pjesama u kojima sam i sama uzivala...samo malo mi smetaju one o narodnim herojima, njih preskacem kad citamo user posted image

_____________________________








(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:42:22   
Skvo RR
A cika jova..je umi favorit..peru kao doktora je naucila ima godinu i po....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:43:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ako ima neko ovu disney plavu cudesni svjetovi na prodaju, ja sam zainteresovana.


pregledaj pik skvo...
čudesni svet se sastoji do 4 knjige...ovo je jedna od njih...
ja sma 2012 kupila preko pika seki :))) jer ja kao starija odnijela sam oveuser posted image

ja imam i one ''Bajke u slici'' 12 komada...one su tanje al i one su superiška bašuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:45:12   
Skvo RR
Znam da su u cetri dijela...imala sam...moje su izgorile, emotivno bi volila imati ovu plavu...pogledam i ns piku.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 8.5.2013 22:46:24 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:45:14   
Hanady RR
ja sma neki dan kupila pjesme nasihe kapidžić hadžić...
jer zaboga zove se kao nanauser posted image
podjestila sma se na pjemsu MOst...i njima se dopada...starija skoro pa naučila...a mlađa se fura da i ona znauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:46:56   
leona81
M je opsjednuta sa winnie vjesticom i njenim mackom wilburom tako da smo sad u tom folu i znamo sve napametuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 22:47:09   
aazra
Mom je glavna ona mala ljutica sto joj nije ni do cega user posted image

I braco i seka kad se igraju "dziha - dziha"...user posted image

Ilustracije su prelijepe...ostavlju prostora da dijete samo ubaci i neki svoj sadrzaj...user posted image

Neprevazidjeni nas "Cika Jova"..user posted image



< Poruku je uredio aazra -- 8.5.2013 22:49:11 >


_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
8.5.2013 23:00:10   
canim

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Cmokvica

Volimo slikovnice i imamo ih mnogo.
Apsolutni favorit je: user posted image



jao i ja imam ovu svojuuser posted image



user posted image otkad je nisam vidjela i mi smo kao mali imali ovu kolekciju knjiga imamo je jos uvijek ali je kod mojih kuci, nisam je prisvojila user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
27.6.2013 14:06:25   
canim
Zanimljive slikovnice za djecu s vjerskim temama http://semerkand.ba/category/webshop/slikovnice/ super za Ramazana user posted image naravno za one koji odgajaju djecu u tom smjeru user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
12.8.2013 21:33:43   
Alma_27
za djecu predskolskog uzrasta da im citate :) nema puno slika ali su kratke.

http://laguna.rs/n2178_knjiga_vidovite_price_laguna.html

moj ima 3,5 i bas ih voli samo moram malo prilagoditi neke recenice da bolje razumije user posted image i malo smiriti njegovu potrebu da postavlja pitanja poslije svake druge recenice da bi se mogao opustiti i uzivati u prici user posted image user posted image

sa vecom djecom ne bi trebalo biti problema user posted image


mi inace citamo nodija, majstor boba i slikovnicu sa saobracajnim znakovima user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
12.8.2013 21:45:17   
Visnja RR
moje dijete je opčinjeno zvjezdama i planetama

naručila sam ovu knjigu

http://www.knjiga.ba/zvijezdje-i-planeti-djjecja-ilustrirana-enciklopedjija-m0719.html

ima li je neko?
ili imate li neki drugi prijedlog

uticaj mora i gladanja u zvjezde user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
12.8.2013 22:27:30   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

moje dijete je opčinjeno zvjezdama i planetama

naručila sam ovu knjigu

http://www.knjiga.ba/zvijezdje-i-planeti-djjecja-ilustrirana-enciklopedjija-m0719.html

ima li je neko?
ili imate li neki drugi prijedlog

uticaj mora i gladanja u zvjezde user posted image




ja sam takva bila user posted image tamo negdje sa 10-11 god i tada sam znala sve o suncevom sistemu sto sam mogla pronaci po skolskoj biblioteci i po mahali. bio rat pa se i nije hodalo dalje user posted image

ne znam za slikovnice, ali mozda joj se ovo svidi http://www.solarsystemscope.com/ ili ovo http://eyes.nasa.gov/launch2.html ili ukucaj interactive solar system

gdje je bio internet kad su mene zanimale planete i zvijezde user posted image

odosmo od teme ali morala sam user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
12.8.2013 22:33:00   
R&T@
Jao, moram mojoj ovo pokazati...user posted image

Nije mi palo na pamet da trazim po internetu, a "zapetljala" sam se u objasnjenjima...

Da ne odem previse od temeuser posted image :

Volim knjige, ali se bojim da ih vrijeme opasno gazi...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
12.8.2013 23:21:13   
Lejla Ka
Ovu knjigu nikad neću prežaliti što sam je u vihoru rata nekom dala i izgubila: "Hajdi, velika knjiga priča"

Imala sam staro latinično izdanje, ali su mi ove ilustracije, koje su i u ovom izdanju zadržali bile nešto najljepše iz djetinjstva. Nekad ih je bilo po sajmovima knjiga, a meni se nešto nije kupovalo na ćirilici. Zadnjih par sajmova nisam ih nikako viđala.

Mi smo na Hary Potteru.

< Poruku je uredio Lejla Ka -- 12.8.2013 23:22:17 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
16.8.2013 12:57:15   
misty
Da li neko od vas ima knjige " Nove priče o zečiću Karlu" ? i sl. Imaju li se kupiti u Sarajevu?
Kakve su? user posted image


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
13.9.2013 11:45:28   
tinkivinki
da li neko zna pjesmicu-recitaciju za djecu počinje nešto:ova riba plava,na dnu rijeke spava?spominje se još tetka žaba i kos crn sleteo na trn. hoće moja cura da nauči pa ako neko zna da mi napiše

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
13.9.2013 11:49:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

da li neko zna pjesmicu-recitaciju za djecu počinje nešto:ova riba plava,na dnu rijeke spava?spominje se još tetka žaba i kos crn sleteo na trn. hoće moja cura da nauči pa ako neko zna da mi napiše

user posted image
Na dnu mora plava,jedna mala riba spava.
Spavaj, ribo, slatki san, sutra ti je rođendan.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
13.9.2013 11:52:01   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

da li neko zna pjesmicu-recitaciju za djecu počinje nešto:ova riba plava,na dnu rijeke spava?spominje se još tetka žaba i kos crn sleteo na trn. hoće moja cura da nauči pa ako neko zna da mi napiše

user posted image
Na dnu mora plava,jedna mala riba spava.
Spavaj, ribo, slatki san, sutra ti je rođendan.


a nije ta,ovo je neka što djeca uče u prvom osnovne.njena drugarica recituje pa hoće i onauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
13.9.2013 11:57:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

da li neko zna pjesmicu-recitaciju za djecu počinje nešto:ova riba plava,na dnu rijeke spava?spominje se još tetka žaba i kos crn sleteo na trn. hoće moja cura da nauči pa ako neko zna da mi napiše

user posted image
Na dnu mora plava,jedna mala riba spava.
Spavaj, ribo, slatki san, sutra ti je rođendan.


a nije ta,ovo je neka što djeca uče u prvom osnovne.njena drugarica recituje pa hoće i onauser posted image


e u našem je udžebniku nije bio...
što nije čudno...kod nas su udžebnici po školama različiti a kamoli po entitetimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
13.9.2013 12:00:22   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

da li neko zna pjesmicu-recitaciju za djecu počinje nešto:ova riba plava,na dnu rijeke spava?spominje se još tetka žaba i kos crn sleteo na trn. hoće moja cura da nauči pa ako neko zna da mi napiše

user posted image
Na dnu mora plava,jedna mala riba spava.
Spavaj, ribo, slatki san, sutra ti je rođendan.


a nije ta,ovo je neka što djeca uče u prvom osnovne.njena drugarica recituje pa hoće i onauser posted image


e u našem je udžebniku nije bio...
što nije čudno...kod nas su udžebnici po školama različiti a kamoli po entitetimauser posted image

baš,kod nas 2 škole u gradu i kažu u knjižari pitaju u koju školu dijete ide,jer različite knjige valjdauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
13.9.2013 12:06:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tinkivinki

da li neko zna pjesmicu-recitaciju za djecu počinje nešto:ova riba plava,na dnu rijeke spava?spominje se još tetka žaba i kos crn sleteo na trn. hoće moja cura da nauči pa ako neko zna da mi napiše

user posted image
Na dnu mora plava,jedna mala riba spava.
Spavaj, ribo, slatki san, sutra ti je rođendan.


a nije ta,ovo je neka što djeca uče u prvom osnovne.njena drugarica recituje pa hoće i onauser posted image


e u našem je udžebniku nije bio...
što nije čudno...kod nas su udžebnici po školama različiti a kamoli po entitetimauser posted image

baš,kod nas 2 škole u gradu i kažu u knjižari pitaju u koju školu dijete ide,jer različite knjige valjdauser posted image


kod nas je više škola i knjigaaaaa hipteruser posted image
svako svoga uatora, izdavača ima...
tako da moje dijete učilo prvu pjesmicu leptirić...a kod komšinice u naslejdu do za tu pjesmu čulo nije nikadauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *