|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
17.9.2013 12:24:59   
Alma_27
gdje u sarajevu se mogu kupiti ove price o zecicu karlu? http://planetzoe.net/shop/prodaja/karlo-mama-tata-i-baka-zecic-razvojne-price

hitno je user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
19.9.2013 16:50:12   
misty
E i ja sam to isto pitala pa kako nisam dobila odgovor sama sam istraživala i našla ovo na njihovoj stranici :
Obavijest za naručitelje iz inozemstva:

Sve knjige šaljemo poštom u sve zemlje svijeta. Radi jeftinijih troškova dostave i lakšeg naručivanja možete naručiti i izravno kod naših inozemnih partnera.

Naručitelji iz BIH:
- sve naše naslove možete naručiti u tvrtki: Logovita d.o.o.
- kontakt podaci: 88000 Mostar, tel./faks: +387 36 328 020, e-mail: logovita@tel.net.ba
- sve naše knjige možete naručiti telefonski, e-mailom ili faksom i dobiti poštom na željenu adresu ili osobno ih podići u knjižari Logovita


Inače su mi te knjige super i sama ću ih naručiti user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
19.9.2013 22:32:30   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: misty

E i ja sam to isto pitala pa kako nisam dobila odgovor sama sam istraživala i našla ovo na njihovoj stranici :
Obavijest za naručitelje iz inozemstva:

Sve knjige šaljemo poštom u sve zemlje svijeta. Radi jeftinijih troškova dostave i lakšeg naručivanja možete naručiti i izravno kod naših inozemnih partnera.

Naručitelji iz BIH:
- sve naše naslove možete naručiti u tvrtki: Logovita d.o.o.
- kontakt podaci: 88000 Mostar, tel./faks: +387 36 328 020, e-mail: logovita@tel.net.ba
- sve naše knjige možete naručiti telefonski, e-mailom ili faksom i dobiti poštom na željenu adresu ili osobno ih podići u knjižari Logovita


Inače su mi te knjige super i sama ću ih naručiti user posted image



hvala! i ja cu tako

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
20.9.2013 10:43:10   
Trnoruzica
Dugo nisam bila na forumu, cim sam vidjela ovu temu odmah sam se aktivirala user posted image

Mi imamo te slikovnice Disney-eve, svih 20 smo skupljali skoro godinu dana user posted image Volimo knjige, jako cesto ih citamo user posted image

Zadnje sto smo kupili su Disneyeve enciklopedije "Predivan svijet znanja", komplet je odlican, ne prestajemo da ga citamo user posted image

http://www.njuskalo.hr/image-bigger/djecje-knjige/disney-predivan-svijet-znanja-slika-15088867.jpg

https://www.google.ba/search?q=predivan+svijet+znanja+disney+komplet&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=bgk8UtT0IMfDswbUyYCABw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643&dpr=1#q=predivan+svijet+znanja+disney&tbm=isch

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
20.9.2013 14:46:25   
milenium
trnoružice gdje ima ovih slikovnica i koliko dođu?

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
28.9.2013 9:04:10   
Trnoruzica
Milenium, izvini, nisam bila tu par dana. Mi smo ih kupili na sajmu, 6 KM je jedna knjiga. Doduse, jeste da ih ima puno, ali isplati se svaka user posted image
Mozda je za malo stariju djecu, da ona sama istrazuju, ali mi smo prezadovoljni
user posted image

Toplo preporucujem user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
10.8.2016 13:00:02   
Just smile
Drage mame, moze li preporuka za neku knjigu za djecaka za 1. rodjendan i gdje kupiti? Do nekih 30 KM. Kupili smo nesto od odjeca i uz to sam htjela jos neku edukativnu igracku ali ovih dana vise razmisljam o knjizi. Mozda neka sa zvucnim pritiskom isl. Znam da je mama djecaka ljubitelj knjiga kao i ja pa mislim da bi se svi obradovali. Hvala vam! :)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Slikovnice/knjige za djecu
10.8.2016 13:27:19   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Just smile

Drage mame, moze li preporuka za neku knjigu za djecaka za 1. rodjendan i gdje kupiti? Do nekih 30 KM. Kupili smo nesto od odjeca i uz to sam htjela jos neku edukativnu igracku ali ovih dana vise razmisljam o knjizi. Mozda neka sa zvucnim pritiskom isl. Znam da je mama djecaka ljubitelj knjiga kao i ja pa mislim da bi se svi obradovali. Hvala vam! :)

ja sam prije pola godine imala jedan rodjendan isto prvi isto djecak i umjesto knjige kupili smo lego i neki dan smo se druzili sa djecakom i mama i djecak su odusevljeni legom (ja sam licno fan lega i moja curica uziva u igranju sa istim).
od knjige sam odustala iz vise razloga: nesto kvalitetnije ne mozes ispod 50 KM da kupis, onda to mi je nekako vise za vecu djecu dok izrastu i steknu naviku citanja knjiga. ovako bi ista stajala i skupljala prasinu jer je i kod mene jos uvijek tako jer curica voli vise slikovnice od knjiga, tek nedavno se pocela zanimati za dugometrazne crtice.

imas fiseh price slikovnicu koja svira u stvari vise dodje ko slikovnica sa nekim leptirom na postulju ima neke pjesmice ali po meni je preskupa.
topla preporuka za lego onaj neki manji od godinu i po
http://www.lego.com/en-us/duplo/products/my-first-garden-10819
mi smo ovaj kupili i to uhvatili neku akciju cini mi se da smo oko 23 KM platili
meni licno favoriti za manju djecu
http://www.lego.com/en-us/duplo/products/creative-animals-10573
http://www.lego.com/en-us/duplo/products/my-first-caterpillar-10831

ako se ipak odlucis za knjigu, knjizara kultura (u alti i konzumu na socijlnom) definitivno najveci izbor
takodjer razmisli o nekoj ideji drvenih kocki (iz licnog iskustva - takodjer nesto sto smo kupili jednom djecaku za prvi rodjendan)

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *