|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanjin Dekovic
16.4.2012 9:10:05   
novi kolacic
Samo se dogovori sa njim, od 26.je na godisnjem...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dr Sanjin Dekovic
18.5.2012 23:50:52   
sanjalica_m
Pozdrav svima, moze li mi neko poslati broj od dr.Sanjina u pp?

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.5.2012 6:48:44   
novi kolacic
poslala...

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.5.2012 10:36:44   
sanjalica_m
Hvala user posted image

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dr Sanjin Dekovic
23.5.2012 9:13:34   
novi kolacic
Ima li ko info da li je dr.poceo raditi i da li je u guzvi, za koliko dana se uspije zakazati pregled?

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dr Sanjin Dekovic
29.5.2012 9:07:34   
novi kolacic
Ima li iko da mi javi da li dr.radi?

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dr Sanjin Dekovic
29.5.2012 9:18:49   
chuci
nazovi 250 285 i pitaj kad je on na uzv

ovo je broj za uzv na jezeru (valjda on radi na jezeru). fina je sestra pravo i kaže ti ako je na godišnjem.
a možeš probati i nazvati portirnicu na jezeru pa pitati. ne znam koji je broj. provjeri ima li na temi RR telefonski imenik.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dr Sanjin Dekovic
29.5.2012 9:20:37   
novi kolacic
Hvala...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.6.2012 10:19:31   
novi kolacic
Molim vas da me uputite...jedno malo indiskretno pitanjce...Moze i odgovor na PP...
Da li i ovaj doktor ocekuje cascenje i ako da, sta ste mu dale pare ili neki poklon?
Ja sam se u prosloj trudnoci nadavala i sakom i kapom Prof.Dizdarevic, a dr. Dekovicu nisam nista dala, rekoh da jednom i to probam user posted image . Posteno, po zakonu user posted image .
Medutim, posto trudnoca nije vrijeme za heroje, voljela bih znati na vrijeme, ako moram dati, da se pripremim.
Hvala na svakom odgovoru...

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.6.2012 10:42:01   
idana_85
novi kolacic, dekovic ne uzima novac, koliko ja znam i kako je mene uputila njegova bliska prijatlejica.
mi smo mu prvi put odnijeli vino i bajaderu (jer to obozava) i ruzio nas je. I pred kraj turdnoce isto, bas mu je bilo neugodno, ali eto posto smo mu donijeli domace vino zahvalio se i rekao da ce uzeti. obisao me kad sam se porodila,al i je otisao prije otpusta nije htio sacekati ni da ga pocastimo. doktor je divan i strucan, mislim jedan od rijetkih u ovoj zemlji. pa eto,ako ga zelis pocastiti...po vino i bajaderu ;)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.6.2012 10:43:30   
novi kolacic
Hvala na odgovoru...To je doduse, najmanje sto mogu uciniti user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.6.2012 10:54:40   
idana_85
Meni je dr Dekovic vodio prvu trudnocu 2008 godine, bio je divan. Detaljan i temeljan, fer do kraja. fino sms mu sarnes sto god treba i on odgovori cim stigne, cak nekad i u 6h ujutro. Jedini doktor koji obilazi svoje pacijentice nakon poroda.Kada mi je doktor koji je radio papa test rekao da sam otvorena i da moram raditi serklaz i vjerovatno necu iznijeti trudnocu, dr dekovic me odmah primo, upao dole u salu sa 4D uz i sve provjerio te me smirio i odlucio da ne radi serklaz da ce sve biti uredu i bilo je. 

Samnom je lezala zena koja se porodila na carski rez u 7 mjesecu i beba je lezala u inkubatoru. Kad je dosao mene da obidje i nju je upitao kako je i gdje je beba i puno,puno joj je pomogao,zena je plakala nije mogla da vjeruje.

Isto tako jednu nasu forumasicu koja je samohrana majka, nije iz naseg kantona i bila je vec u 5 mjesecu trudnoce je primio iako nije imala zdravstveno osiguranje, dao joj folacin, prenatal i sve sto je trebalo i ni dinar nije htio uzeti.
Kada sam usla u deveti mjesec dao mi je za citav mjesec spisak dezura i ljekara i ukoliko krene porod kojeg od dezurnih ljekara da trazim. Kada je porod krenuo on je bio dezurni,cekao me sat vremena poslije dezure, pripremio me i sam nazvao dr Begica i zamolio ga da me porodi i vodi racuna o meni. Vjeruj te mi ja placem dok pisem o tom covjeku...zaista ga toplo preporucujem svima

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dr Sanjin Dekovic
28.6.2012 15:01:39   
novi kolacic
Znala sam da je fin jer sam lezala na patologiji 2 mj. u prvoj trudnoci i tad sam primijetila njegovu ljubaznost, al ovo sto ti napisa je stvarno za nepovjerovati user posted image . Svaka mu cast! Takve mi nije ni mrsko pocastiti ako treba...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.7.2012 11:49:15   
ajla86
Meni ince vodi trudnocu Boris Nikulin koji je trenutno na godisnjem pa cu morati ici kod Sanjina na jednu ili dvije kontrole...njega vidzam na hodnicima iako se neznamo uvjek pita kako sam koga cekam moze li pomoci...
neni je bio cudan onako voli da prica...kad je moj dr prosli put bio na god ja sam isto isal kod Dekovica i cekala ga 4 sata da dodze iz sale....nadam se da cu ovaj put biti bolje srece....
sad..moram poslati sms jelde opet da se narucim kod njega.....
koje vino da uzmem???od kud mi domace user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.7.2012 15:58:16   
novi kolacic
A mene nece poroditi Dekovic jer ide na godisnji i ja sam uzasnuta jer cu potpasti pod Nikulina user posted image . Uzasava me taj covjek pravo jer sam se upravo vratila iz bolnice sa cuvanja trudnoce i vidjela sam kako svoje pacijentice ostavlja na cjedilu ako ga ne potplate user posted image .

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.7.2012 16:45:10   
ajla86
neznam sta da ti akzem...neznam sanjina a znam nikulina...bas mi djeluje da se brine....
nadam se da ces lagano proci na porodu pa koji god dr bio....
javit cu utiske dr sanjina..akd on ide na godisnji jel kad se vrati nikulin???

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.7.2012 16:48:01   
vjestica
ajla kome da noiš vino? dekoviću?
što mu uopšte moraš šta nositi?
on je ljubazan i detaljan prema svima, donijela, ne donijela mu išta
ja se s tim uopšte nisma opterećivala, nit sam kome šta nosila,a par puta me i deković pregledao, čak me vodio tokom poroda cijelo vrijeme, dok mu nije završila smjena, a i tad je došao da mi kaže da mu je završila smjena i da je moj dr Godinjak zadužio Idrizbegovića da me preuzme (on me je i porodio)
iako sma i za idrizbegovića čula da uzima lopatom, prema meni je bio ok, i sutradan došao da me obiđe i rekao sestarma da mi urade ks , jer sma prelijeda, a ni njemu nisam ništa donjela
novi kolačić a zašto ćeš kod dr Nikulina?zar moraš kod njega, a ne možeš kod drugog? hoćeš li se poroditi prirodno ili carski?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dr Sanjin Dekovic
7.7.2012 19:22:14   
ajla86
vjestice sta znam jako cesto cujem dok cekam pregled da zene u cekaonnici razmjenjuju informaciju koja sta i koliko daje..pa sam nekako skontala da haman svi daju neko kes neko poklon ovaj ili onaj....
pa gdje svi turci tu i mali mujo heheheehe
hajde super kad iam tako finih dr da obilaze i paze pacijente mada koliko sam upratila da Sanjin tu ima najvise bodova a da se Nikulin nije bas pokazo kao najbolji......
pa garant ce je kaciti akd Sanjin bude na godisnjem onda svoje pacijente prebacuje Nikolinu..kao sto je sad Nikulin prebacio svoje kod njega...oni se saltaju tako...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.7.2012 19:04:09   
novi kolacic
Da, upravo je to saltanje u pitanju :(
Zao mi je jer sam Dekovica odabrala zbog toga sto je pazljiv i djelovao mi je da i pored uzimanja ce raditi jednako savjesno i onu koja ne da, a predlozio mi je Nikulina jer se oni tako sveraju... U pitanju je carski i princip mog muza koji kaze da zato oni i traze jer smo mi ovce koje stalno daju...Ja bih mu dala tih jebenih par stoja, nece MM pod noz, ali on neda iz principa, kaze zbog takvih nadrljaju jadnice koje to sebi ne mogu priustiti. Ja mogu, ali eto...Mada, prosli put sam Jadranku Dizdarevic potplatila sa 500km koje mi je bukvalno iznudila jer sam vodila patolosku trudnocu u bolnici i nije me htjela pregledati bez para, pa je opet zaboravila na me i na konce - nije ih izvadila...
Nema covjek srece ni kad plati, al cula sam da je Nikulin pravi seronja po tom pitanju a i osvjedocila proslu sedmicu kad sam lezala na Patologiji :(

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dr Sanjin Dekovic
8.7.2012 22:45:56   
vjestica
ni ja nedam iz principa
zbog neplodnosti sam se liječila kod Godinjaka, ni nisam nikome dala ništa (osim 2 sestre po bombonjeru i kafu)
na porodu i 10 dana provedenih u bolnici su svi bili ok, pa ne znam jeli to što sma pacijentica dr Godinjaka i stanje nakon neplodnosti, ili što sam naletila na osoblje koje nema ništa protiv ni da im daš, ali su isti i ako ne daš (kad sam radila laparoskopiju i ležala u bolnici predoperativno, bila je žena koja je 3-4 velike kese razdjelila sestrama - dok je podmirila svaku smjenu, ja nisma nikome ništa, nit je ona bila bolje tretirana, nit ja lošije bog toga)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.7.2012 13:59:13   
happy girl
pozdrav svima...kada sam vidjela temu nisam mogla a da ne odgovorim...prija dva dana sam iskrvarila i imala sam spontani  u 7 sedmiciuser posted image ..inace trudnocu mi je vodila dr.Nidzara Abadzic privatno...ali obzirom da sam iskrvarila u toku noci morala sam na GAK (nikad nisam bila gore niti poznajem bilo kojeg doktora) gdje me je docekao neki dr. mislim da je bio Silajdzic uglavnom jako mlad i neiskusan,ali srecom pozvao je starijeg kolegu..na moju srecu pojavio se dr. Dekovic koji mi je kasnije i uradio kiretazu..lezala sam tu noc i sljedeci dan u bolnici i jedina osoba koja se ljudski ponasala prema meni je upravo bio on, kada je zavrsio s kiretazom prozvao me na mob. da mi ostane njegov broj da mu se mogu javiti na kontrolu za pet dana, naravno ja sva u soku jer mi je i prva trudnoca placem kao malo dijete a on me grli i tjesiuser posted image  dok je sestra bila no coment, cijelo vrijeme galamila na mene sto placem, da ne ostavljam stvari svugdje i da se malo trznem...
U ponedeljak aBda idem na kontrolu kod njega...

daj nam Boze jos ovakvih kao sto je Sanjin user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.7.2012 15:23:38   
novi kolacic
Ma ne znam sta da ti kazem...I ja sam ponukana tom njegovom ljudskoscu dosla da mi on vodi trudnocu, al sad se pomalo kajem. Koliko god da je fin, toliko je i preopterecen, saljem mu poruke 5 puta prije nego mi stigne odgovoriti, nije me 2 mj.kako treba pregledao, stalno me salje nekom drugom jer nema vremena ili je na godisnjem user posted image .
Olicenje ljubaznosti jest, al sta mi to vrijedi kad nema vremena za me user posted image

(odgovor članu happy girl)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.7.2012 15:28:10   
happy girl
To vjerujem da je tako nazalost user posted image . Ali moj stav je da je trudnocu uvijek najbolje voditi kod privatnika,naravno ako se ima user posted image  i negdje u 8 mjesecu ici na GAK ili gdje vec.
Raduje me sto sada znam barem jednog doktora gore,jednog ali vrijednog user posted image .

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dr Sanjin Dekovic
20.7.2012 16:08:19   
novi kolacic
Pa to jest istina, ako je regularna trudnoca. Ja imam dodatno zdravstveno koje mi pokriva pdlaske privatnicima, ali sam ipak isla u bolnicu jer sam imala jako rizicnu proslu trudnocu. a i ovu sam zaglavila u bolnici na par dana na Patologiji, tako da sam morala.

(odgovor članu happy girl)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dr Sanjin Dekovic
27.7.2012 13:05:27   
novi kolacic
Zna li neko kad dr Dekovic ide na godisnji u Avgustu?

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *