|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:27:09   
Anoniman
ne brinem se ja za to da bi se oni snašli, ima majka 'aščinica' za sve probleme. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:29:11   
Lulu_
e medavi da mi je biti ko ti...ja bi ga nacelavo osisala sa istom tom masinicom
ne mogu vise zavrtilo mi se uglavi
odoh lec

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:31:59   
medavi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

ma znate sta evo ja priznajem prva sta me briga user posted image  ja imam zenu svoju sa dvie zlatne rke dodje mi svake sedmice ali nije mi majke mi neuredno dok ona ne dodje odrzavam ja to user posted image
a kad smo kod zena za ispomoc
cim pocnem da radim obavezno!
Imam jednu koja mi dodje ovako od generalke do generalke
ma nema sanse da bi mogla bez nje kad se sve digne za krecenje i pranjeuser posted image
a ovo interno stizem nekako sama
mam moja kaze ja ti se divim vili kako su djecaci zivi i nemirni
kod tebe je apotekauser posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:32:19   
Anoniman
ja sad zasad sama sve radim, zvala sam npr. ženu prije poroda da mi pomogne, pa kad krečimo, kad mi treba peglati zavjese i paravane, i tako u nekim malo većim akcijama. Jer ja samo poludim kad joj moram svaku sitnicu naglašavati, onda kad vidim da se spora, i nikad ti neko dr. neće uraditi kao ti sam, a plus ne volim da mi neko po kući muzevira i zaviruje po stvarima, a inače ako ne bih mogla stići, pa svaka pomoć bi bila dobra.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:33:05   
medavi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

e medavi da mi je biti ko ti...ja bi ga nacelavo osisala sa istom tom masinicom
ne mogu vise zavrtilo mi se uglavi
odoh lec
hej lulu pa mm  je celav
sisa se na celavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:35:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medavi

IZVORNA PORUKA: Lulu_

e medavi da mi je biti ko ti...ja bi ga nacelavo osisala sa istom tom masinicom
ne mogu vise zavrtilo mi se uglavi
odoh lec
hej lulu pa mm  je celav
sisa se na celavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jao!user posted image Onda bi mu samo učinila uslugu, i taj posao sebi na leđa natovarila!user posted image

(odgovor članu medavi)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:36:02   
jasmina_mm
ja najvise sto mrzim je prljava WC solja i zlo mi je kad udjem iza mm i vidim da nije cista, ali dotjerala sam maka na konacuser posted image user posted image user posted image , nakon nepune tri godine naucio je da WC solja MORA biti cistauser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:36:30   
novi clan
Meni je najvaznije da mi kupatilo bude uredno za to sam bolesna. A ostalo sve mi je na svom mjestu ali ne bas tip top koliko mogu da stignem, jer djeca su mala . Mada sinu ne dovoljavam da iznosi igracke iz svoje sobe al zato tamo napravi haos koji nece da raspremi user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:36:55   
medavi
kaze govorili mu da je procelav
veli on e necu bit procelav volim bit celav dibidususer posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:39:09   
jasmina_mm
Mada sinu ne dovoljavam da iznosi igracke iz svoje sobe al zato tamo napravi haos koji nece da raspremi


Moj sin je jos mali a toliko nemiran da ga nigdje ne smijem ostaviti jer odmah se penje i pada, ionako je sav u modricama. Tako sta god ja da radim radi i on uz mene. Ako perem sudje u kuhinji je, ako peglam ves u sobi je, ako usisavam puze zamnom i pali gasi usisivac. Sad je skontao da se moze penjati po namjestaju i odmah padne tako d ami mora biti uvijek na oku.

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu novi clan)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 0:40:25   
novi clan
i moj mm je celav i kad cujem zvuk masinic sva se najezim, svako drugi dan se sisa a dlacica svuda, a on to kao ocisti user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 12:49:31   
Lulu_
ja bi mu rekla nemoj a se i ja osisam na celavo pas ti moje dlake kupit. hahaha sala

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu novi clan)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 14:32:03   
lamka
uh drage moje
ja mislim da svaka zena ima isti problem iako je moj mm kad smo se tek uzeli sve obaveze dijelio sa mnom ali je sad svakim danom sve gori.recimo najvise me nervira kada se brije i onda sve to lijepo ostavi na umivoaniku od paste za brijanje ,brijace a ja ludim
ali kada ima slobodnog vremena onda on sve po kuci raspremi i milion puta sam dosla s posla a sve je na svom mjestu.iako i mi imamo malu curicu a stambeni prostor nam je oskudan pa se jadno dijete nema gdje igrati ali opet nekako uspijevam.ne volim prljavstinu ali to s vremenom popusti pa covjek nekako moze da gleda kada nemas vremena za ciscenje iste.ja svaki dan usisavam i brisem prasinu i ocistim wc ac za ostale aktivnosti hm kad imam vremena sto je jako rijetko jer radim svaki dan 7 dana u sedmici tako da koliko stignem uradim.a prije je bilo drugacije samo sam cistrila i prala a saad moze se i gledati.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 15:15:39   
malecka60
Ma skoro svi muskarci su isti. Npr. mm kaze da nista ne zna raditi user posted image ,na sto ja poludim user posted image .
Zna napraviti kafu, jaja, przenice, palacinke i supu iz vrecice. On usisava kucu. E onda sam ja mislila bolje ista nego nista.
Medjutim, bili smo sami u Zagrebu nekih 7 dana. Radi k`o doksa sve zivo zna user posted image , a uopste mu nisam govorila da mi pomogne.
Bilo je situacija kad nesto ne uradi kako ja hocu, ali ne preuzimam taj posao od njega, nego kontam da ce sam nadoci i skontati da to treba bolje uraditi. I tako je i bilo.
Pozitivno sam se iznenadila, sad znam da umije i da hoce, tako da, od sada, mogu racunati na njega i njegovu pomoc bez svadje i natezanja. Samo lijepa rijec gvozdena vrata otvara, ne kaze se dzaba.
Na kraju krajeva i njemu je ljepse kad je stan uredniji, s toga mora i on da ucestvuje u tome, a ne da sve obaveze budu na mojim ledjima.


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 16:51:22   
neki
Kod mene je umjereno uredno,nisam neka picajzla,sto bi rekli,ali naravno nije mi ni katastrofa u kuci.Ovih dana sam se bas nesto ulijenila,muzic je sutra slobodan,pa cemo skupa u radnu akciju pred bajramuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 16:58:40   
RAJA
I ja sam od onih koja voli urednost i čistoću
ali.....  uz moja dva mala sina to i nije baš uvijek moguće trudim se poput ostalih da to sve uredim i očistim ali kuća je robija nekažu đaba stari
mm mi stvarno pomaže u većini stvari osim peglanju jer i on sam voli da je čisto

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 17:48:49   
Anoniman
nesto sto najvise volim je urednost i cistoca,osjetljiva sam kad je prljavo,nemogu da jedem negdje gdje je tako.volim da cistim i uredujem,jer se osjecam bolje,pored troje svoje male djece stignem sve-imam svoj program kad sta cistim i sta radim tako da je uvijek cisto.mm isto pazi,ali on ne cisti ima dovoljno svog posla.user posted image

(odgovor članu RAJA)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 18:37:16   
mamsi
Ja se trudim da mi je uredno u stanu i volim to,ali ne mora mi biti sve na svom mjestu,Moj problem je što su kod mene većinom stare stvari i koliko god ja čistila uvijek nekako prljavo izgleda,a MM mi kaže da nisam normalnauser posted image .Svaki dan nešto rasklanjam kao i većina vas,a vikendom većinom spremam ono detaljnije i dodijalo mi je više,voljela bih da imam čarobni štapić i kad mahnem njim da mi sve blista,ali mogu samo maštati,ovako imam svoje krpe i sredstva za čišćenjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 20:28:31   
fanamatik
Za mene je neurednost kad uđeš u sobu u kojoj je velika vjerovatnoća da ćeš nešto slomiti dok dođeš do njenog drugog kraja. Dakle, trudim se da svojim ukućanima obezbjedim sigurno okruženjeuser posted image
Nisam opterećena urednošću, iako se naravno bolje osjećam kad je uredno. Od prioriteta bih navela kupatilo, tu sam malo osjetljivija na nečistoću...
Ali čim osjetim da mi čišćenje predstavlja opterećenje, npr. ako sam pospana a suđe je neoprano, odustanem i treniram sama sebe da živim bez stresa...
Pa dovoljno nam je stresa u životu da se još i sa tim nebitnim stvarima opterećujem.user posted image
Eto, to je moja sva filozofija...No srklet filozofija.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 20:31:12   
Anoniman
kod mene je precistouser posted image nije da se hvalim,al jest.Sveki takodje zena je uredna,i sve je na svom mjestu.MM.nevoli razbacano a ni,ja imam vremena i svaki dan,cistim...

(odgovor članu medavi)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 20:32:51   
fanamatik
Zaboravila sam dodati da je ovaj moj stav rezultat toga što sam cijeli život gledala svoju mamu kako mrtva umorna dolazi s posla, ali odmah počinje pospremati...I uvijek je bila shrvana stavljajući urednost na prvo mjesto. Čemu? Nećemo se sutra sjećati prošlosti u stilu: EH, KAKO SU TO BILE GODINE ČISTOĆE I UREDNOSTI. Sjećamo se bitnih stvari: ljubavi, igre, humora, iznenađenja...
A čini mi se i da je vrijeme suviše dragocjeno da bismo ga trošile glancajućiuser posted image

(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
27.9.2008 21:59:48   
Romali
Ja ne volim da mi je prljavo, da ima prašine, neusisano i sl. A ako su igračke na podu, deke nesložene, krevet neraspremljen i sl., to mogu podnijeti.Nisam ludački opterećena čišćenjem, nemam neki raspored kad i šta. Sad posebno kad je user posted image okupirao moje dane i noći.

A skroz mi se sviđa ovo što je fanamatik rekla user posted image , svaka čast!


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu fanamatik)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
29.9.2008 11:54:07   
travnicanka
Neznam da li je vrlina ili mana ali ja sam bas pedantna,i to bolesno uredna....sve mora biti na svom mjestu,uredno i cisto.....s dvoje male dijece bas i nije lako ali onako iskreno cu reci poslijednju godinu dana padam s nogu..user posted image user posted image user posted image user posted image ....vidjet cemo dokle cu izdrzati takvim tempom.....
Pozrdav svima!!!!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
29.9.2008 13:05:05   
Lulu_
ah sta je ovo nabiste mi komplex...sve sam et=radite daj imal sad netko neuredan DA ME POPRAVIuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko ste uredne i sta je za vas neurednost
29.9.2008 14:09:41   
Blue rose RR
Volim da mi je sve na svom mjestu, a i ovo svojih dvoje treniram da zajedno učestvujemo u svim kućanskim poslovima, tako da sam svoje obaveze oko stana podijelila na tri.
I pored svih dnevnih zadataka stignem sve uraditi u normalnom vremenu ne zalazeći u noć, a valjda zato što sam brzac...ne volim prazan hod... i svaki mora biti 100 % iskorišten.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *