|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
20.2.2008 20:07:40   
Anoniman
                   user posted image

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vjenčanice
21.2.2008 8:50:46   
almi
AJMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PA ni ja ne pogledah datum...............hihihihihihihihihihiiiiiiiiiiiiii....ali eto, valjda neka pročita ......

dina i ja sam išla u vitez, ali sam ja šila vjenčani komplet, suknja korzet i sako.....jako praktično jer ti poslije ostaje svečani komplet koji se fino može iskoristiti, čak i ako malo promijeniš "figuricu". user posted image ....kad stignem, postavit ću slike da vidite

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vjenčanice
21.2.2008 8:57:42   
almi
tj. vjenčani komplet sam šila ovdje u sarajevu, ne u vitezu....cijena bila ista

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vjenčanice
21.2.2008 21:46:11   
lavica




e cure sad sam se smijala do suza, ne mogu da vjerujem!!!!
desava se , sta reci.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vjenčanice
6.3.2008 14:12:06   
laras
Uh, a ja sam se tek uclanila na forum i gutam ove teme!
Nek su stare al informacije dobro dodju.
Ja se udajem u maju ili junu, jos nismo skontali datum.user posted image

_____________________________

La vita e bella!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vjenčanice
6.3.2008 15:09:20   
M kao Mama
i draga laras kako ti možemo pomoći

(odgovor članu laras)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vjenčanice
6.3.2008 15:59:33   
laras
Hvala!
Ma eto, bice manja svadbica,oko 30 ljudi, nesto skromno, al ipak zelim da imam detaljcice i da bude onako posebno.
Naravno budzetom smo ograniceni pa moramo ganjati jeftinije varijante.
Haljinu sam kupila, nije vjencanice, jer ne volim, vev onako slatka ledeno bijela, uslikacu pa cu poslati, e to je sve sto imam.....user posted image  

_____________________________

La vita e bella!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vjenčanice
31.5.2008 19:07:35   
idana_85
Ja sam svoju vjencanicu sila i sivanje platila 200KM, a materijal i ostali dodaci su me izasli nesto manje od 250 KM. Odnijela sam zeni sliku i sto sam trazila to sam i dobila,a i imam je za uspomenu. Na netu sam nasla svoju idealnu vjencanicu, ali nigdje takvu nisam mogla pronaci a nisam htjela ni odustati. Tek sad vidim da se pomalo pojavljuje taj model vjencanice

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vjenčanice
28.6.2008 10:11:10   
mamsi
Ja sam svoju vjenčanicu(na nagovor mnogih,nisam je želila obući,ali mi je danas drago što jesam) unajmila u Zenici.Sve(vjenčanica koju je malo trebalo proširiti,ukrasi,veo,cipele...) platila 120 KM i kad vidim koliko drugi plaćaju stvarno sam jeftino prošla.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vjenčanice
28.6.2008 21:59:26   
anitaMO
ja svoju iznajmila .prije 2 god.platila 800 km.za taj mi dan nije bilo zao dati tolike pare jest da je markirana

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vjenčanice
9.7.2008 11:57:07   
Najdraza mama
Imala sam komplet koji je bio predivan ..hlace i sako ujedno sa prslukom nista pretjerano moderno je i sad vjerujete ga obucem jer ga stvarno volim ..bez boje 

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vjenčanice
9.7.2008 12:16:25   
Skvo RR
Ja nisam bila nesto specijalno kreativna. Znala sam da ne zelim vjencanicu, pa sam kupila bijelo odijelo (sako i suknja do koljena) u Jones-u....  Ispalo je bas onako kako sam i htjela...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vjenčanice
11.8.2008 14:15:29   
lino
Ako je neko imao "zimske" svatove, neka nabaci koju ideju oko haljine ili vjenčanice. Svatovi su mi u Decembru i za sada baš nemam neku ideju. Nemam ništa ni protiv šivanja haljine ali slaba sam sa odabirom materijala. Svaka pomoć je dobro došla...user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vjenčanice
9.10.2008 10:17:38   
hrvojica
Čovječe 250 je još i jeftino za iznajmljivanje vjenčanice , ja svoju platim 900 km i bila je preskupa ali i predivna

_____________________________

Danas sam sretna i odlucila sam da takva budem svaki dan u inat glupostima.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vjenčanice
14.10.2008 9:29:44   
pocahontas
drage gdje da kupim haljinu, duzina do koljena, svijetle nijanse...pa ne mozes vjerovati gdje mi zivimo u sarajevu nigjde nema radnje da imas kupiti tako nesto - slatko normalnu svecanu haljinicu koja moze posluziti i biti bas ok za vjencanje.....balske vjencanice preduge toliko da zamnom mora ici 10 ljudi da je pridrzavaju me ne interesuju....dakle, very simple...

ili neka dobra preporuka krojacice....za normalnu svotu novca...ipak sije haljinicu a ne haljicetinu..... :D
thanx.....

(odgovor članu hrvojica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vjenčanice
16.12.2008 20:47:20   
Deseo
I ja bih da šijem haljinu. Zanima me gdje se u Sarajevu moze kupiti materijal za vjenčanice?

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vjenčanice
19.12.2008 14:57:28   
dacy
ja sam svoju vjencanicu iznajmila u Bijeloj dami u Vitezu, kostala je 600 KM, uz nju sam dobila cipele, veo, korpu za cvjetice, nakit i jastucic za prstenove user posted image

(odgovor članu Deseo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vjenčanice
19.12.2008 20:53:53   
mnn
Kako se udajem uskoro iznajmit ču vjenčanicu za 700eura, ovo vam je jedna od najeftinijih verzija cjene ako tu vjenčanicu nije nitko nosio...i vidio...znači nije bila na ni jednom sajmu vjenčanja...uz to ču dobiti košaru i jastučiče za prstene...jako je skupa ali sam ja prva koja ču je nositi...ostale koje su nošene kreču se od 400- do 600 eura ovisno koliko je puta iznajmljena...a da vam ne pišem koliko koštaju one od naših kreatora...pravo bogatstvo...kako sam ja trudna nisam mogla puno birati jer ne prepravljuju svaku vjenčanicu...a ova je iz dva djela...korzet i suknja..ko krinolina je..ma predivna je..user posted image user posted image



_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vjenčanice
16.4.2009 14:09:05   
manuela RR
Jeste da se niko dugo nije oglašavao na ovoj temi ali eto da i ja napišem,pa možda nekome i pomogne.
Ja sam svoju vjenčanicu iznajmila u salonu vjenčanica Hika i iznajmljivanje je bilo 300 KM uz nju sam dobila:veo,bolero,tijaru i ogrlicu,a cipele, buket i ukrase sam ja naknadno kupila.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vjenčanice
10.8.2009 15:39:22   
Suzana
Slučajno nabasah na ovu temu!
E pa ovako, ja sam se udala prije 2 godine i imala sam predivnu vjenčanicu, jednostavnu i elegantnu a sveki mi je kupila u Americi. Marka je David's Bridal.
Ako ima neko od djevojaka koje planiraju vjenčanje i treba im lijepa haljina, rado ću im prodati! Sigurna sam da se više isplati to nego dati ove grdne pare za najam...




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vjenčanice
10.8.2009 18:16:17   
Blue rose RR
Uh vidi vidi teme: ja sam svoju vjenčanicu sašila, po svom ćejfu i hatru.
Još uvijek stoji u ormaru, i stojat će još dugo vremena.
Neki dan sam dala kikici da obuće: uz malo prepravki, mmmmmm izgledala je prelijepo.
Ljepša od svoje mame . user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vjenčanice
10.8.2009 18:34:30   
ivana st

Iako nemam namjeru udavati se po drugi put, kad god prođem pokraj salona vjenčanica zaljepim se za izlog i gledam što sve lijepog tu imauser posted image A kad me muž pita šta to gledam,kažem mu da je to za slučaj ako me bude ljutio pa odlučim naći drugoguser posted image
Za vjenčanje sam kupila klasičnu vjenčanicu(koja će vjerojatno bit u modi i za 20 godina), bijelu,satensku sa kristalićima i sa šlepom. Izludila sam dok sam je našla ali se trud isplatio. Stoji u ormaru ,ali je ne bih dala nikom, nekako sam emotivno vezana za nju user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vjenčanice
11.8.2009 0:25:00   
ena23
I ja sam svoju vjencanicu kupila-  a koliko sam je platila  stid me rec, samo da kazem da je bila na rasprodaji od 75% u jednom corsokaku u istanbulu... i bila je bas onakva kakvu sam sanjala. Nije mi zao sto sam je kupila, kao sto neko rece, emotivno sam vezana za nju...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vjenčanice
11.8.2009 13:31:49   
Suzana
Pa iskreno... I ja sam emotivno za svoju vezana, ali mi evo već dvije godine stoji okačena na vratima jedne sobe (u svom "omotu"), nemam je gdje.. a i ja bih je ostavila za uspomenu. Stoga...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vjenčanice
11.8.2009 13:45:20   
Blue rose RR
Moja gazi uspješno već šestu godinu ... doduše pođahkad obradujem muža i pojavim se u njoj. user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *