|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
11.8.2009 13:49:24   
Anoniman
I ja sam svoju vjencanicu kupila.
Zeljela sam da je nekad moje dijete iskoristi....Sentimentalno sam vezana za nju, znala sam da cu i biti, zato sam je kupila, a ne iznajmila.


PS. Cijena nije wooow! pristojna je. To nije klasicna vjencanica. Roskasto-sive je boje(pretapaju se boje), iz dva dijela je...Ma meni je predivna i bas onakva kakvu sam zamisljala.....

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 11.8.2009 13:55:20 >

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vjenčanice
11.8.2009 13:53:00   
leli§
ja sam svoje obje (opstinksu i serijatsku) haljine dizajnirala i dosle su u moje ruke dan prije vjencanja... nisam se ni sekundice dvoumila za iznajmljivanje...odmah je bilo da haljinu kupim, ali posto nisam nasla onakvu kakava mi se svidja onda sam izmislila sebi onakvu kakvu hocu:) nisam ni razmisljala o nekim sentimentalnim vrijednostima ili sl...nego o tome kako je to samo moj i jedan dan u zivotu i kako ne zelim nositi haljinu kakvu je neko drugi nosio....

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vjenčanice
11.8.2009 15:45:50   
dinciii
Drage moje kad vidjeh ovu temu da vam ispricam ja moju pricu!!!!


Naime ja sam svoju kupila ovde u Austriji,prije toga sam trazila na svim mogucim mjestima u bosni
al nije mi se nista toliko dopalo,a nisam ni mrsica da mi sve stoji user posted image helem ja je kupim ovde....
La Sposa Toskana marka!Predivna bas onakvu kakvu sam si zamisljala...
Poslije svadbe ostavim je ja mami da je odnese na ciscenje pa kad budes sljedeci put dolazila u bosnu reko ponijeti cu je.
Eh za to nije bilo vise prilike jer mi je ukradena vjencanica....user posted image Imamo pred kucom nesto nalik Garazi i mama ostavila tu u kesi savijena
da ne pogledas u nju ne bi ni znao da je vjencanica...helem samo moja vjencanica ne stala..sve ostalo je tu....
a bilo je jos brdo stvari...To me je pogodilo pravo...Bila sam zatecena i cesto sam se prisjecala toga...Jer sam imala zelju da je cuvam i jednog dana
mojoj djeci da pokazem...

Eh ovo nije kraj price user posted image user posted image

Nedavno mi se rodjak zenio i moja mama isla s njima da kupe jastucic za burme...U tuzli jako poznat salon sa orginalim i sta ugleda moju vjencanicu...
Odmah me je nazvala da mi javi da je pronadjena,ja tad bila u Sarajevu...Ode u policiju prijavi da je pronadjena stvar(a kad je ukradena isto smo prijavili)
i odu par policajaca i blokiraju vjencanicu znaci ne moze je prodat nit iznajmiti nista...Vjencanica je pomalo vec izfucana haman da je dobro je iznajmljivala.
Kad sam dosla u Tuzli odem ja kod inspektora i kaze mi da je tuzim i da ima dva nacina...Jedan da mi je vrati dobrovoljno a drugi sudski...

Kad sam krenula za Bec mama mi javi da gospodja ne zeli da vrati haljinu dobrovoljno i sad se ganjamo na sudu...Ne mogu da vjerujem da je zena tako ohola
i da mi je ne zeli vratit...Nece mi ostat duzna to garantujem!!!


Eto da vam ispricam reko i svoju pricu...I eto nakon 2 godine imat cu ako bog da opet svoju vjencanicu!!!!!

< Poruku je uredio dinciii -- 11.8.2009 15:46:10 >


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vjenčanice
10.1.2010 23:31:40   
Anoniman
Dinciii nikad stić da te pitam jesil dobila svoju vjenčanicu, šta se desilo????

(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vjenčanice
11.1.2010 0:10:59   
MELLI
ja tek pročitah tvoju priču dinciii

Ne mogu da vjerujemuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vjenčanice
11.1.2010 0:12:15   
Anoniman
I j a tek vidjeh, ma ja bih joj je uzela iz radnje makar u cuzi zavrsila, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vjenčanice
12.1.2010 15:36:19   
reallove
I ja sam svoju vjencanicu kupila evo jos uvijek ju imam,cuvam..Kupila sam u Bosni..Draga dinciii evo tek sam procitala pricu,sto kaze sahara ja bih joj iz radnje uzelauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu na_na_na)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 19:46:11   
Neshia
Drage moje,logovala sam se na ovu stranicu samo da bih mogla da ucestvujem u ovoj diskusiji.Relativno sam mlada,u februaru sam napunila 21.godinu i UDAJEM SE 12.JUNA AKO BOG DA.I veze nemam sta da radim za vjencanicu.Razmisljala sam o iznajmljivanju,a za kasnije,tj za svadbu bi vjerovatno sasila nesto ili kupila..

Drago mi je sto sam nasla nekog sa kim mogu da razgovaram o ovome jer nijedna moja prijateljica nema iskustva u ovome,tako da... .user posted image


_____________________________

...when you''re halfway up, you''re always halfway down...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:00:22   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Neshia

Drage moje,logovala sam se na ovu stranicu samo da bih mogla da ucestvujem u ovoj diskusiji.Relativno sam mlada,u februaru sam napunila 21.godinu i UDAJEM SE 12.JUNA AKO BOG DA.I veze nemam sta da radim za vjencanicu.Razmisljala sam o iznajmljivanju,a za kasnije,tj za svadbu bi vjerovatno sasila nesto ili kupila..

Drago mi je sto sam nasla nekog sa kim mogu da razgovaram o ovome jer nijedna moja prijateljica nema iskustva u ovome,tako da... .user posted image



Dobro dosla prije svegauser posted image user posted image
Ja isto ove godine,aBd,ulazim u bracne zivot,negdje u 9. ili 10.mjesecu,nista jos tacno nismo odredili.
Ja isto planiram iznajmiti vjencanicu,a poslije vjencanice,imam neku crvenu haljinu do koljena,pa onda nju obucem ili nesto kupim,ne znam sama..
A,odakle tipkas??user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:09:42   
ivana st
Neshia obiđi sve salone vjenčanica, isprobaj što se sviđa i ono što misliš da ti najljepše stoji unajmi,kupi ili uslikaj pa daj da ti netko sašije. Nemojte nikad oslučivat samo po slici, treba probat jer puno toga drugačije izgleda kad se obuče.
Ja sam najprije htjela nešto jednostavnije, ali sam u tome izgledala kao djete na prvoj pričesti.Onda sam isprobala one velike raskošne krinolne, ali sam u njima izgledala kao barbika koja se stavi u tortu, glavica ko zrno graška a haljina ko kuća user posted image user posted image user posted image .Odabrala sam na kraju nešto između, ni odveć jednostavno i usko ni odveć nakićeno i široko.Cure uživajte u organiziranju svog vjenčanja, to je samo jednom u životu user posted image !


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:13:37   
Neshia
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: Neshia

Drage moje,logovala sam se na ovu stranicu samo da bih mogla da ucestvujem u ovoj diskusiji.Relativno sam mlada,u februaru sam napunila 21.godinu i UDAJEM SE 12.JUNA AKO BOG DA.I veze nemam sta da radim za vjencanicu.Razmisljala sam o iznajmljivanju,a za kasnije,tj za svadbu bi vjerovatno sasila nesto ili kupila..

Drago mi je sto sam nasla nekog sa kim mogu da razgovaram o ovome jer nijedna moja prijateljica nema iskustva u ovome,tako da... .user posted image



Dobro dosla prije svegauser posted image user posted image
Ja isto ove godine,aBd,ulazim u bracne zivot,negdje u 9. ili 10.mjesecu,nista jos tacno nismo odredili.
Ja isto planiram iznajmiti vjencanicu,a poslije vjencanice,imam neku crvenu haljinu do koljena,pa onda nju obucem ili nesto kupim,ne znam sama..
A,odakle tipkas??user posted image user posted image

Hvala,bolje te/vas nasla.. :))..Pa ti imas jos fore,rano je da se bas sekiras..Mi smo odredili datum u roku od dva dana-hocemo li-hajd hocemo i tako.Svi mislili da se zezamo.. .:))

Ja sam nasla na internetu prelijepu dugu haljinu boje ciklame pa cu vidjeti ako nista ne nadjem nju da sasijem..

Tipkam iz glavnog grada nase nam prelijepe i jedine domovine..Iz Sarajeva.. .))


_____________________________

...when you''re halfway up, you''re always halfway down...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:17:50   
acudesa
Dobro nam došla, Nesiha, i neka ti je sa srećom user posted image u svakom smislu (oko haljine i vjenčanja)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:18:57   
Neshia
IZVORNA PORUKA: ivana st

Neshia obiđi sve salone vjenčanica, isprobaj što se sviđa i ono što misliš da ti najljepše stoji unajmi,kupi ili uslikaj pa daj da ti netko sašije. Nemojte nikad oslučivat samo po slici, treba probat jer puno toga drugačije izgleda kad se obuče.
Ja sam najprije htjela nešto jednostavnije, ali sam u tome izgledala kao djete na prvoj pričesti.Onda sam isprobala one velike raskošne krinolne, ali sam u njima izgledala kao barbika koja se stavi u tortu, glavica ko zrno graška a haljina ko kuća user posted image user posted image user posted image .Odabrala sam na kraju nešto između, ni odveć jednostavno i usko ni odveć nakićeno i široko.Cure uživajte u organiziranju svog vjenčanja, to je samo jednom u životu user posted image !


Morat cu tako uraditi,ne gine mi to hodanje i isprobavanje,ali kao sto kazes,to je jednom u zivotu.Bar se nadam da je jednom. :))..Ja nisam nestio posebno zahtjevna,necu nesto ni glamuroznu frizuru,kod mene je parola:sto jednostavnije-to je ljepse,pa cemo vidjeti.. Hvala na savjetima svakako.. user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:22:07   
ivana st
Postavi sličice haljina koje ti se svide, joooj ja obožavam sve vezano za vjenčanja user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:23:17   
Neshia
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Dobro nam došla, Nesiha, i neka ti je sa srećom user posted image u svakom smislu (oko haljine i vjenčanja)


Hvala puno.Ma vjerovali ili ne ja se toliko ne preopterecavam svim tim koliko moj vjerenik,on ne spava nocima ako mi vjerujete.Govorim mu da se smiri,da nigdje nije zapisano da sve mora biti savrseno,da nije toliko bitno kako ce sve izgledati koliko je bitno ono sto cemo mi osjecati taj dan..Ali ne,on je kao navijen.daj ovo-daj ono..

Hvala punoo na lijepim zeljama..user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:25:39   
ivana st
IZVORNA PORUKA: Neshia

Hvala puno.Ma vjerovali ili ne ja se toliko ne preopterecavam svim tim koliko moj vjerenik,on ne spava nocima ako mi vjerujete.Govorim mu da se smiri,da nigdje nije zapisano da sve mora biti savrseno,da nije toliko bitno kako ce sve izgledati koliko je bitno ono sto cemo mi osjecati taj dan..Ali ne,on je kao navijen.daj ovo-daj ono..

Hvala punoo na lijepim zeljama..user posted image user posted image



Kod nas je bila obrnuta situacija user posted image



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:28:43   
acudesa
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:30:50   
acudesa
MORAM postaviti par fotkica...ja jako volim vjenčanice, rekla sam: kad bi 5 ljudi bilo na svadbi, ja ću biti u vjenčanici....imam fantastične slike (ako ništa drugouser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:35:33   
ivana st
I ja obožavam gledat vjenčanice, i danas se zalijepim za svaki izlog salona vjenčanica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:35:33   
Husic10

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

MORAM postaviti par fotkica...ja jako volim vjenčanice, rekla sam: kad bi 5 ljudi bilo na svadbi, ja ću biti u vjenčanici....imam fantastične slike (ako ništa drugouser posted image )


user posted image user posted image
Dobro ti opisa moju svadbu bona...user posted image 5 ljudi samo nigdje vjencanice...sad mi bas zao..al tako ispalo.user posted image

Ova gore mi je preljepa, samo bi druge boje onu masnu...mozda zlatne ili srebrene boje bi bila ljepa...kad bi me ovaj moj ponovo htio zeniti...tako bi nesto izabrala. Al nece...user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:37:06   
Neshia
IZVORNA PORUKA: ivana st

IZVORNA PORUKA: Neshia

Hvala puno.Ma vjerovali ili ne ja se toliko ne preopterecavam svim tim koliko moj vjerenik,on ne spava nocima ako mi vjerujete.Govorim mu da se smiri,da nigdje nije zapisano da sve mora biti savrseno,da nije toliko bitno kako ce sve izgledati koliko je bitno ono sto cemo mi osjecati taj dan..Ali ne,on je kao navijen.daj ovo-daj ono..

Hvala punoo na lijepim zeljama..user posted image user posted image



Kod nas je bila obrnuta situacija user posted image

A znam,mi smo zene neponovljivi panicari.U zivotu ne treba stvarati samo dodatnu frku.Sve to na kraju ispadne ok.Ja sam uvjerena da hoce,ali njega covjek ne moze ubijediti.U neka doba noci me nazove,ono kao sta radis,ja ne mogu da spavam..Panicar samo takav.. user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:54:24   
fatimica09
Ja sam 2-3 godine prije vjencanja radila jedno snimanje za gospodju koja drzi salon vjencanica i bilo je to divno iskustvo.....ja sama i bezbroj vjencanicauser posted image
i desi se tako ,,ljubav na prvi pogled"user posted image moja vjencanica je tada bila ,,posljednji krik mode"user posted image mada mi je to bilo malo sega, jer je meni svaka u sustini manje-vise ista...ali hajd da se ne petljam gdje mi nije mjesto user posted image al da je bila posebna, bila je...user posted image boja sampanjca, sa nekim neobicnim providnim pjenastim materijalom ciji se posljednji sloj presijavao u sve dugine boje na suncu, a u hladu djelovao kao zlatni sjaj.....user posted image user posted image user posted image
helem, pretprosle godine.....deset_ak dana uoci svadbe, nazovem u salon....kad moja vjencanica me cekauser posted image user posted image user posted image user posted image i to ostala samo jedna glanc nova.....kaze teta u salonu, sad cure traze opet ,,posljednje krike" user posted image a ovu nece.....
ja sam ovu kupila, i uz nju sam dobila gratis svu ostalu opremu...bolero, marama, tasnica (ona kao na barbikamauser posted image ),korpa za cvjetice, jastucic za prstenje.....samo sam cvjetice i kitnju auta platila.....


Kostalo je itekako...ali nisam se pokajala.....cuvam je s velikom ljubavlju!

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:57:40   
ivana st
Fatimice pa gdje su sličice user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:58:45   
Neshia
IZVORNA PORUKA: fatimica09

Ja sam 2-3 godine prije vjencanja radila jedno snimanje za gospodju koja drzi salon vjencanica i bilo je to divno iskustvo.....ja sama i bezbroj vjencanicauser posted image
i desi se tako ,,ljubav na prvi pogled"user posted image moja vjencanica je tada bila ,,posljednji krik mode"user posted image mada mi je to bilo malo sega, jer je meni svaka u sustini manje-vise ista...ali hajd da se ne petljam gdje mi nije mjesto user posted image al da je bila posebna, bila je...user posted image boja sampanjca, sa nekim neobicnim providnim pjenastim materijalom ciji se posljednji sloj presijavao u sve dugine boje na suncu, a u hladu djelovao kao zlatni sjaj.....user posted image user posted image user posted image
helem, pretprosle godine.....deset__ak dana uoci svadbe, nazovem u salon....kad moja vjencanica me cekauser posted image user posted image user posted image user posted image i to ostala samo jedna glanc nova.....kaze teta u salonu, sad cure traze opet ,,posljednje krike" user posted image a ovu nece.....
ja sam ovu kupila, i uz nju sam dobila gratis svu ostalu opremu...bolero, marama, tasnica (ona kao na barbikamauser posted image ),korpa za cvjetice, jastucic za prstenje.....samo sam cvjetice i kitnju auta platila.....


Kostalo je itekako...ali nisam se pokajala.....cuvam je s velikom ljubavlju!


Znas kako se kaze,nije kome je namijenjeno nego kome je sudjeno..Ja cu morati obici sve moguce salone u potrazi za nekom meni odgovarajucom jer imam tijelo..Khh,khm..Da Bog sacuva..Nisam debela,ali je svakako da Bog sacuva..A uzimajuci u obzir kako sam teska po pitanju odjece i kupovine bice to mukotrpan posao.. :))


_____________________________

...when you''re halfway up, you''re always halfway down...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 20:59:43   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image

ma joj ja sam duduk teski za slicice.....isla na kurs i na fb da ih postavim user posted image user posted image user posted image

al hajd skontacu veceras....pa valjda ih ubacim do ujutro user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *