|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:00:04   
acudesa
fatimiceuser posted image ....al moram ti reći da ja najviše volim bijele vjenčanice....ništa to kod mene prema obrazu ne paliuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:00:06   
SdZ
Daj nam,fatimice,slicicu kojuuser posted image user posted image user posted image
Bas sam znatizeljnauser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:04:16   
Hanady RR
ja barte volim jednostavne a lijepe vjenčanice...i nevolim puno detalja uz vjenčanicu...tipa ima djevojaka stave u isto vrijeme i onu mreži ispod suknje da bude napuhana vjenačanica, rukavice, krunicu, veo, tašnica bolero...sve u istom trenutku pa ti vjenčanicu akibeti ni vidjet nemožeš. nevolim pretjerivanja.
ja sam se vjenčala u vjenčanici i to je bila prva na koju sam naletila...doduše priznajem...moja kolegica drži salon vjenčanica na Baščaršiji već dugo godina i znala je moj stil...odmah mi je ponudila ono što je za mene donijela i Njemačke nedavno...moj broj...moj stil...bila sam oduševljena.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:04:25   
fatimica09
ma vjeruj....mislim da ti je Ivana ili Acudesa vec rekla....obavezno probaj, nista po slici....ja sam onako solidne gradje, dugo sam bila manekenka i srazmjerna sam....mislim glupo je sad user posted image ali vjeruj i nakon poroda su mi proporcije 97-65-97 aliiii kad sam tada oblacila vjencanice, jos sve moj broj tadasnji 36 user posted image ne stoji svaka idealno kao sto su mnogi pretpostavljali...nekom bolje stoje otvorenije, nekome uze, nekom dvodjelne.....bitan je model jako i tvoja gracioznost! U svakom slucaju ces biti lijepa ali odluci se za nesto sto ce ti biti i udobno, da mozes manevrisati, u pocetku...izmedju gostiju....a kasnije i kroz ,,mracni zivot" user posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:04:34   
Neshia
IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image user posted image

ma joj ja sam duduk teski za slicice.....isla na kurs i na fb da ih postavim user posted image user posted image user posted image

al hajd skontacu veceras....pa valjda ih ubacim do ujutro user posted image


Dobrodosla u klub..Jos uvijek nisam skontala nacin na koji prebacujem slicice,a imam divnih haljina za pokazati vam.Sve sam ja to detaljno pregledala..


_____________________________

...when you''re halfway up, you''re always halfway down...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:08:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Neshia

IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image user posted image

ma joj ja sam duduk teski za slicice.....isla na kurs i na fb da ih postavim user posted image user posted image user posted image

al hajd skontacu veceras....pa valjda ih ubacim do ujutro user posted image


Dobrodosla u klub..Jos uvijek nisam skontala nacin na koji prebacujem slicice,a imam divnih haljina za pokazati vam.Sve sam ja to detaljno pregledala..



e sad ja jedva čekam te tvoje sličice...dobro si me namusaletila na ovu temu evo pa probaj
kako postaviti sliku na forum


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neshia)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:11:12   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

fatimiceuser posted image ....al moram ti reći da ja najviše volim bijele vjenčanice....ništa to kod mene prema obrazu ne paliuser posted image



user posted image user posted image user posted image ACUDESAAA haaa vratio se SIME ( mislim, ja!)user posted image
ma i ja volim bijelo i uvijek sam govorila ,,samo bijela i buket crvenih ruza" ali sipak.....ova me ocarala! Ni nalik onom sto sam ,,mislila da zelim" a bila sam i zadovoljna kako mi je stajala....

HANADY user posted image user posted image user posted image slazem se i s tobom....i meni cesto mlade izgledaju kao da su sve moguce uzorke zavjesa, onih birvaktile pokacile na sebe.....ne volim ni ja kic i puno dzidza...moja mozda zvuci malo pompezno ali nije bas je jednostavna bila....jest da se malo caklila...user posted image user posted image user posted image pa jbg dedina seljacka krv proradila user posted image (to mi je mama rekla user posted image )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:13:31   
Neshia
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Neshia

IZVORNA PORUKA: fatimica09

user posted image user posted image user posted image user posted image

ma joj ja sam duduk teski za slicice.....isla na kurs i na fb da ih postavim user posted image user posted image user posted image

al hajd skontacu veceras....pa valjda ih ubacim do ujutro user posted image


Dobrodosla u klub..Jos uvijek nisam skontala nacin na koji prebacujem slicice,a imam divnih haljina za pokazati vam.Sve sam ja to detaljno pregledala..



e sad ja jedva čekam te tvoje sličice...dobro si me namusaletila na ovu temu evo pa probaj
kako postaviti sliku na forum

[Ima prelijepih haljina.Sad vas napustam drage moje.Uskoro zavrsavam smjenu tako da moram polako da se spremam kucici..Sutra se svakako cujemo opet.I postavljam slicice obavezno..

Pozz svima user posted image


_____________________________

...when you''re halfway up, you''re always halfway down...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:14:17   
ena23
user posted image

najjednostavnija koju sam mogla naci user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:14:25   
Hanady RR
joj fatimice ti si zmaj....

elem...ja sam također za bijelu boju vjenčanica...nekako mi to lijepo....ali kad sam vidjela kolegicu u boji leda koju joj je šila naša kreatorka poznata...šokirala sam se ljepotom. Nisma više sigurna da kad bi sad birala nebih tu boju izabrala...al znam sigurno nebi izabrala one tzv. boja šampanjca...a šampanjc i one niđe veze...nekako mi žute pa mi izgleda kao da su prljaveuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:14:46   
acudesa
ne dam Šimu nikomeuser posted image ...lati se slikomata i daj sliku, evo i ja tražim svoju kakvu lijepu da je postavim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:15:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image

najjednostavnija koju sam mogla naci user posted image



e gledala sam ove tvoje sličice na nekoj od tema i baš sam seki pokazivala ovu ljepotu. savršeno....meni je ovo vrh bio kad sam vidjela.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:15:44   
ivana st
IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image

najjednostavnija koju sam mogla naci user posted image



Preljepo user posted image user posted image , jako sličnu je imala jedna moja kolegica.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:17:38   
acudesa
I, da...bez krinoline mi nije TO TO...džaba je sto moda, meni nije vjenčanica ako nije extra napuhana

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:18:57   
acudesa
Ups..ispravljam se...ena, tvoja je prelijepa...i ti si prelijepauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:19:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image

najjednostavnija koju sam mogla naci user posted image


mašala, plahe nam forumašiceuser posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:20:18   
ivana st
Nisam ni ja ljubitelj boje šampanjca, ali opet ovisi o nijansama. Moja rodica je imala takvu i izgledala kao da je vjenčanica požutjela od stajanja user posted image , nije mi se svidjela, a jedna prija je također imala haljinu boje šampanjca ali je bila malo nježnija nijansa i izgledala je odlično.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:26:34   
noaa
fatimice samo ti sliku nekako dobaci do na RR Hanady ce je postaviti ko i meni svaki put user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:31:14   
Hanady RR
user posted image

user posted image

i još da vidite moj cvijet u kosi...na njega sam posebno bila ponosna
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:32:59   
teacher75
ja, za razliku od acudese, nisam nikad bila ljubitelj krinolina i previse raskosnih vjencanica. svidjaju mi se jednostavne vjencanice kao npr. enina, pravo je po mom ukusu. sto jednostavnije, to bolje. buduci da nikad nisam voljela nositi duge haljine, ja sam nekako uvijek sebe na vjencanju zamisljala u nekoj kratkoj- sexy haljiniciuser posted image posto je kod nas tesko naci kratku vjencanicu, ja sam za svoje vjencanje sila kratku bijelu haljinicu sa crvenom masnom (buduci da je moja omiljena boja citav zivot crvena, nekako sam morala tu boju ubaciti i na svoje vjencanje). dugo sam gledala casopise i trazila dizajn koji bi mi se svidio. na kraju sam napravila neku kombinaciju po svom ukusu i prezadovoljna sam kako je ispalo. imaju slike na temi vase vjencanje. mm je imao crno odijelo, bijelu kosulju i crvenu kravatu, a bidermajer je bio od crvenih ruze (kako bi sve bilo u tonu) sad cu potraziti neku svoju sliku pa cu je i ovdje postaviti

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.3.2010 21:36:36 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:33:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

fatimice samo ti sliku nekako dobaci do na RR Hanady ce je postaviti ko i meni svaki put user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahahah
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:33:12   
SdZ
Handy i ena,prelijepe vjencanice,krasne ste miuser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:34:09   
ivana st
Hanady ovo je ako se ne varam vjenčanica od satena,jako lijepo, posebno mi se sviđa gornji dio user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:35:34   
acudesa
Hanady, sad ćeš vidjeti moje vjenčanice-skoro ista, ali ne bez krinoline (joj, teacher, ja volim komplikovano...user posted image )...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vjenčanice
23.3.2010 21:36:15   
teacher75
evo tih slika:
evo jedna slicica ispred opcine:
http://img20.imageshack.us/img20/4518/vjencanje.jpg
i jos jedna:
http://img97.imageshack.us/img97/7756/vjencanje2.jpg


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *