|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Komentari poslije pobačaja
12.5.2016 14:41:16   
ljiljo
...gubitak bebe na bilo koji nacin koji nije s tvojom namjerom, je neopisiv i samo ti znas kako ti je, bilo da ti je to prva, druga , treca ili ko zna koja trudnoca. U rukama drzati nalaz bete koja opada, saznanje da tvoja beba odlazi user posted image polahko od tebe...samo onaj ko je to dozivio moze znati.
Meni se to desilo, druga je trudnoca bila, imam zivog i zdravog sincica hvala Bogu, ali i dan danas me tako zaboli kad mi kazu:" pa sta hoces imas vec jedno "... ma kao noz u srce, bukvalno se jezim na tu recenicu. Ma ne znam ni koji djavo sebi daju za pravo da uopste smiju komentarisati.

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Komentari poslije pobačaja
14.4.2019 10:32:53   
Iammom
Nažalost, prošli mjesec sam se suočila sa trećim spontanim pobačajem... Najgori mogući komentar stigao je od člana bliže porodice... Rečenica :" Što se đaba trudite kad ne možete da imate djecu više...". Sreća pa u glavi ponavljah da je sabur na prvu....




_____________________________


¦2011¦

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Komentari poslije pobačaja
14.4.2019 13:49:49   
Visnja RR
Iammom draga, glavu gore!
Probaj te glupe komentare gurnuti od sebe....

user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Iammom)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Komentari poslije pobačaja
16.4.2019 9:51:49   
vortex RR
Lammom, bas strasno kako ljudi nemaju filter za svoje gluposti. Mnogo mi je zao sto kroz to prolazite.

Samo vas 2 znate kako vam je i kroz sta prolazite. 
Glavu gore i samo po svojoj odluci radite, druge zanemarite, iako znam koliko komentari znaju povrijediti, iznervirati, rastuziti, itd.
U mislima sams tobom

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Komentari poslije pobačaja
17.4.2019 8:26:10   
tajchy_93

IZVORNA PORUKA: Iammom

Nažalost, prošli mjesec sam se suočila sa trećim spontanim pobačajem... Najgori mogući komentar stigao je od člana bliže porodice... Rečenica :" Što se đaba trudite kad ne možete da imate djecu više...". Sreća pa u glavi ponavljah da je sabur na prvu....




Na takve komentare, covjek jednostavno ostane bez teksta, ne mozes da vjerujes da neko moze i da razmislja tako.
Ali ja se opet vodim time da mozda na neki nacin i mogu shvatiti takve ljude, jer onaj ko to nije dozivio (na svu srecu i ne daj Boze nikome ni da dozivi), nikad,ali nikad nece moci razumjeti bol onoga ko je prosao vec to. Tako da stvarno ne treba trositi snagu na bilo kakva objasnjenja, jer to je uzaludan posao, i koliko god mozes, ne dozvoli da te takvi komentari doticu. user posted image user posted image

(odgovor članu Iammom)
Neposredna veza do poruke: 80
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *