|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
14.10.2013 15:43:25   
M kao Mama
Azra vidi ovo

http://www.jysk.ba/4/58/657/1229870/a/catalog

i ja uz njihove posteljine kupim onaj čaršpav na navlačenje na Ciglanama kod jedne žene domaća proizvodnja, pamuk, znaš kako su kvalitetni, 8 km za ovu dimenziju od ove posteljine

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Kupovina namjestaja
14.10.2013 23:36:52   
aazra
Hvala Alma, i meni je nekako laknulo kad smo odustali od Domavije, jer imala sam neki predosjecaj i ti si me jos dodatno uvjerila da ih zaobiđemo user posted image

Što se posteljine tice, danas sam i ja vidjela da su u Jysku na akciji "disney" posteljine 35 KM, ali tek za dva dana, medjutim isli u igraonicu pa svratili u Bagatelu i tu kupimo posteljinu - nisu autici, vec neki kao krugovi, elipse na tamno - plavoj podlozi, svidjeli mi se pravo ti "svemirski" motivi pa nisam puno razmisljala.

Ionako imamo deku "cars", lani smo postavili i ukrasnu tapetu sa slikom auta, tako da nam svima godi malo promjene pa i Bilal se zagledao u ove apstraktne motive, njemu je ionako svo vrijeme bilo svejedno, samo ga zanima novi krevet user posted image

Ipak kupili smo u Jysku tanki jorgan, tj. štep - deku zaista imaju raznovrstan izbor i po cijeni i po kvaliteti, mi smo kupili jedan od 20KM, nasla sam jedan da nije puno "napuhan" user posted image


_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 20:50:17   
Hannica
Da li neko ima iskustva sa dogtas exkluziv namj. Ja i mm danas trazili po Sarajevu garnituru za dnevni boravak,bili u doktasu,domaviji,dalasu,natuzzi-ju,eco neki user posted image . Svidjelo n se nesto u dogtasu,nisu bas ni jeftini pa me zanima kvalitet. I da li postoji jos neki salon namjestaja u Sa,malo bolji?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 20:52:28   
canim
Jeste bili u belloni ? Oni imaju fin namjestaj, imas i cardin ali bellona je bolji. Pogledaj na njihovoj stranici modele.

...Ima i alfemo i njihovu stranicu mozes pogledati.

< Poruku je uredio canim -- 18.10.2013 20:57:31 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:03:06   
Hannica
Bellona ima i u Ze,to smo gledali.
Sto je Malagic zatvoren,da nije negdje odselio?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:07:40   
canim
Malagic ne znam, jeste isli u Kaleu?
Bio je nekad salon Urban na ciglanama jeli jos uvijek radi? oni su imali finih materijala, tj sve su se navlake skidale i mogli su se prati u masini.

< Poruku je uredio canim -- 18.10.2013 21:11:37 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:11:29   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

Bellona ima i u Ze,to smo gledali.
Sto je Malagic zatvoren,da nije negdje odselio?



to traje mjesecima...i uvjek se pitam gdje je sad?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:12:10   
Hannica
Nismo,ima kalea u Vitezu,vjerovatno je mm vec prekrizio.user posted image
Kad ti nista ne treba u koji god salon udjes sve lijepo,a kad trazis da kupis nigdje nista.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:13:56   
Hannica

IZVORNA PORUKA: canim

Malagic ne znam, jeste isli u Kaleu?
Bio je nekad salon Urban na ciglanama jeli jos uvijek radi? oni su imali finih materijala, tj sve su se navlake skidale i mogli su se prati u masini.

E,to je za mene,da se moze prati svake sedmice.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:41:00   
niki83

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: canim

Malagic ne znam, jeste isli u Kaleu?
Bio je nekad salon Urban na ciglanama jeli jos uvijek radi? oni su imali finih materijala, tj sve su se navlake skidale i mogli su se prati u masini.

E,to je za mene,da se moze prati svake sedmice.user posted image


Hannice meni su one sofe iz Ikee extra, sto svojom jednostavnoscu i linijom, sto tim "prekrivacima" koji se skidaju najnormalnije i peru.. Tako da cemo mi cekati sa kupovinom dok nam se Ikea ili nesto slicno ne priblizi user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:53:34   
canim
Tvornica koja proizvodi urban namjestaj je sila navlake upravo za ikeu zato i imaju taj stil navlaka, kad sam zadnji put bila u ikei vidjeli smo i neke drvene stolice koje su proizvedene u BiH.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 21:57:39   
aidana
Bice Ikea sljedece godine u Zagrebu, taman kad ja budem aBd selila u novi stanuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 22:05:49   
niki83
Ma znam za Zg, ali nije ni to bas blizu za dovesti sofe user posted image
Pitam se da li ce nekad sinuti ideja da dodju i u BiH user posted image
Canim nisam znala za taj Urban namjestaj ..

_____________________________

N&N

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 22:08:07   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: niki83

Ma znam za Zg, ali nije ni to bas blizu za dovesti sofe user posted image
Pitam se da li ce nekad sinuti ideja da dodju i u BiH user posted image
Canim nisam znala za taj Urban namjestaj ..

idi bona u Bohu odnesi sliku i napravit ce ti, bar su nam rekli da rade sta god zelis user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 22:41:37   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: niki83

Ma znam za Zg, ali nije ni to bas blizu za dovesti sofe user posted image
Pitam se da li ce nekad sinuti ideja da dodju i u BiH user posted image
Canim nisam znala za taj Urban namjestaj ..

idi bona u Bohu odnesi sliku i napravit ce ti, bar su nam rekli da rade sta god zelis user posted image


Ja sam u Bohi radila ugaonu,po svojoj zelji.lijepo nacrtali k kazem hocu ovako,ovako i ovako.izabrala platno i ljudi mi napravili.bas sam zadovoljna.inace,ugao mi se jastucima s kojih se navlake skidaju i perive su u masini.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 22:46:39   
Hannica

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: niki83

Ma znam za Zg, ali nije ni to bas blizu za dovesti sofe user posted image
Pitam se da li ce nekad sinuti ideja da dodju i u BiH user posted image
Canim nisam znala za taj Urban namjestaj ..

idi bona u Bohu odnesi sliku i napravit ce ti, bar su nam rekli da rade sta god zelis user posted image

To su mi komsije,preko puta. Mogla bih nadgledati radov

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 22:49:35   
ananas_ze
i ja sam zadovoljna njihovim radom, a cijene su bas povoljne user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 23:04:58   
niki83
Moji su roditelji isto radili kod njih garnituru, i nisu zadovoljni uslugom, npr. rok za koji kazu da ce biti gotovo je duplo duzi, a ni materijal nije onaj koji su izabrali oni, dosla im je garnitura sa drugom nijansom..
Mi smo svoju ugaonu isto sa jastucima radili prije 5 god. u Fantasiju, i nisu losi stvarno, urade isto tako sve kako zelis, ali meni je lepeza onih materijala i boja totalno out, presareno..itd. Jedva da mozes naci platno koje je u jednoj boji..tako da su kod mene cvijetni jastuci user posted image user posted image
Nekad je neka forumasica postavila sliku svog dnevnog boravka ovdje, i na njoj su extra dvije sofe, sad cu probati da nadjem na compu.
Evo je, bas su mi simpa ove.
user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 23:28:35   
niki83
ili ovo:
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/S19886009/7

_____________________________

N&N

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 23:30:40   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: niki83

Moji su roditelji isto radili kod njih garnituru, i nisu zadovoljni uslugom, npr. rok za koji kazu da ce biti gotovo je duplo duzi, a ni materijal nije onaj koji su izabrali oni, dosla im je garnitura sa drugom nijansom..


nama je uradjeno na vrijeme sa materijalom koji smo mi izabrali, a i kavalitetom smo hB za sad zadovoljni...

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Kupovina namjestaja
18.10.2013 23:51:01   
hatepsut
Ja vec drugi put radim kod njih,prva garnitura je jos uvijek u odlicnom stanju,ja sam sad htjela malo promjene i sarenila user posted image .uradjeno u roku i onako kako sam ja htjela.oni reklamcije uvazavaju tako da znajuci sebe sigurno bi se zalila.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 0:00:45   
niki83
Nemojte me vas dvije sad ovdje razapeti user posted image user posted image ali stvarno je kod nas tako bilo.

_____________________________

N&N

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 0:34:13   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Da li neko ima iskustva sa dogtas exkluziv namj. Ja i mm danas trazili po Sarajevu garnituru za dnevni boravak,bili u doktasu,domaviji,dalasu,natuzzi-ju,eco neki user posted image . Svidjelo n se nesto u dogtasu,nisu bas ni jeftini pa me zanima kvalitet. I da li postoji jos neki salon namjestaja u Sa,malo bolji?

AP Interijeri na Dobrinji.
Mi smo kompletan stan kod njih opremili.
Ispostovali su sve nase zelje, rok isporuke bio sasvim uredan.
S tim da nisu bas jeftini, ali i ovdje vazi ona "kol'ko para, tol'ko muzike..."

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 11:29:22   
Hannica
Kakve su cijene, odprilike? Ne ocekujme da cu za 1000 KM kupiti namjestaj iz snova, ali ne planiram ni 10000 dati za garnituru.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Kupovina namjestaja
19.10.2013 11:32:53   
Hannica
Niki lijepe su mi ove sofe sa slike, i mi trazimo nesto u tom fazonu. A sto se Bohe ticemne bih komentarisala, nikad nisam vidjela nista od njihovog namjestaja. Ili bar mislim da nisam.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *