|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 13:24:58   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

ne moze da otvori link nije dobar

evo uredila sam

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 13:40:26   
Emica_sa
ja nisam vidila ovako nesto

imas i ove seats namjestaj,oni narucuju i Ikea namjestaj,a mozes od njih isto nesto naruciti iz kataloga ikea, pa se mozes raspitati

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Kupovina namjestaja
16.8.2014 14:50:51   
canim

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ovako nesto mi se svidja...jel ima kod nas?

http://images.kika.com/db/kikaV5/phpthumb/cache/c/c7/c7c/cache_srcc7cf87eb026618c2a70d5bb5819105d5_parf6e0b439561e51be8484c300f2bebf02_dat1363595415.jpeg

Ima po salonima svugdje ovakvih kauca, mozda u kalei da pogledas jer oni imaju najveci izbor, moja sestra ima nesto na taj fazon ali njoj je radjeno po narudjbi prije nekih 10tak godina i zadovoljna je.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Kupovina namjestaja
20.9.2014 11:49:26   
scarlett
Je li ko sluičajno u posljednje vrijeme vidio ovakvu tdf garnituru u nekom salonu u Sarajevu?

http://www.formaideale.rs/artikal/garnitura-milano/

Bitan mi je samo model, moja sestra i zaova imajuisti model, ali zbog materijala i dezena su sasvim različiti, ali su jako udobni i za sjedenje i za spavanje, sve isprobano i sada mi sebi tražimo, ali nisam nigdje vidjela.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Kupovina namjestaja
21.9.2014 11:34:31   
Hannan
Jesi gledala u MAlagicu?Vidi na njihovoj stranici , Oni su ovo prodavali...Imam je i ja...bila od eko koze i sva ispucala,sad smo je alkantarom presvukli.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Kupovina namjestaja
21.9.2014 21:42:32   
scarlett
Bila sam ljetos u Malagiću i tražeći je, nije je bilo. Vidjet ću da opet pogledam.
Jučer smo je uspjeli naći u FISu, ali mi se ne sviđa štof karta, izbor je jako loš, pa ću pogledati još negdje.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Kupovina namjestaja
21.9.2014 22:01:32   
minie
Ima u Sokolovic koloniji u fabrici namjestaja 3A, mozes izabrati stof koji god pozelis. Mislim da nije ni skupa, a razvlaci se i trosjed i dvosjed. Sve ovo znam jer sam radila na sajmu namjestsja za tog covjeka, najprodavanije su bile. Nije moja firma, ne reklamiramuser posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Kupovina namjestaja
21.9.2014 22:17:08   
R&T@

IZVORNA PORUKA: minie

Ima u Sokolovic koloniji u fabrici namjestaja 3A, mozes izabrati stof koji god pozelis. Mislim da nije ni skupa, a razvlaci se i trosjed i dvosjed. Sve ovo znam jer sam radila na sajmu namjestsja za tog covjeka, najprodavanije su bile. Nije moja firma, ne reklamiramuser posted image


Imas li neki kontakt?
Imaju li stranicu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Kupovina namjestaja
21.9.2014 23:15:58   
minie

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: minie

Ima u Sokolovic koloniji u fabrici namjestaja 3A, mozes izabrati stof koji god pozelis. Mislim da nije ni skupa, a razvlaci se i trosjed i dvosjed. Sve ovo znam jer sam radila na sajmu namjestsja za tog covjeka, najprodavanije su bile. Nije moja firma, ne reklamiramuser posted image


Imas li neki kontakt?
Imaju li stranicu?


Evo sad gledala, nesto im ne radi stranica. Ne znsm br sad, jedino da ti sutra na pp posaljem dok provjerim.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Kupovina namjestaja
22.9.2014 0:33:17   
scarlett
Pošalji i meni broj tel. ako ti nije problem. Provjerit ću s njima da li ih još uvijek imaju pa da odem pogledati, nemam auto, pa da se ne peglam uzalud javnim prevozom. Hvala velika na prijedlogu.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Kupovina namjestaja
23.9.2014 15:30:42   
gagala
ne znam drage moje što taj pločasti namještaj ganjate po firmama - toliko stolara privatno radi za dosta manje novaca, a vrlo često i bolje ......

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 14:16:27   
Just smile
Eh da malo osvjezim ovu temu! :) Mi smo pred kraj s renoviranjem stana. Oni sto nismo kupili ni trazili su tepisi, lusteri i dan noc zavjese. Gdje ste uzimali tepihe u zadnje vrijeme i okvirno cijene? Meni se svidjeli nekoliko u Belloni ali ne znam kakvi su njihovi? I ne znam hoce li nam biti ok dimenzije. Mi smo nekad davno uzimali u jednoj radnji na Vojnickom ali nje vise nema. Sto se tice lustera, narucivali smo kod jednog cike Eglo lustere na zatvorenoj Otoci. Nemam pojma da li on jos postoji.. I zavjese dan noc.. znam da radi Mikado i Exclusiv.. razlika u 5 KM... Sve ideje i informacije dobro su dosle! :)

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 15:35:35   
Hanady RR
Eee blago tebi ti pres kraj ja tek pocela hahaha


Nego zebra tj dan noc zavjese vidi firma bosfor nadji ih na piku i na fb...
Imaju u sarajevu predstavnistvo...
Najpovoljniji do sada sti sam nasla.....


Meni treba rasvjeta....ima na otoci i.novog zgradi gdje.je nekad kino bilo eglo...a inaj ciko na otvorenoj nema eglo vise samo.losije ponesto...

Cilimi...tepih centar googlaj rakovica
A ima divnih nova radnja u wizi new.colection gdje jw bio beneton nekad...
Cijene...e koliko materijalom bojom velicinom trebas..
A ja cu sto manje da kupim...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 15:47:48   
dzenica
Meni je zebra zavjese (dan noć) ugrađivala firma MSDrol, imaju izložbeni salon na Grbavici. Prezadovoljna sam bila i cijenom i uslogom.

Sretno sa opremanjem :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 15:57:01   
Hanady RR
Koiko po metru rade ...one obicne linine nikakvi dezeni

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dzenica)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 21:31:33   
Just smile
Hvala draga Hanady! :) Ovaj Bosfor cemo odmah zvati mozda i za vikend da dodju da vidimo sta i koliko. Ako sam dobro skontala na netu skoro su duplo jeftiniji od Mikada Excluziva isl. A za Eglo znam za radnju ali ciko je bio bas povoljan... :) Steta.. Onda radnja pa jedan po jedan :) I hvala za tepihe, pogledat cemo oboje. A i tebi sretno dalje s renoviranjem. Ja jedva cekam da udjemo aBd. :)

< Poruku je uredio Just smile -- 17.6.2015 21:32:08 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 21:33:32   
Just smile
MSD rol je cijenom mislim kao Mikado itd. Pogledat cemo i njih aki nam ove prve verzije otpadnu. Hvala! :)

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Kupovina namjestaja
17.6.2015 22:15:15   
salmy
Eglo ima extra rasvjete

mi smo uzeli lampe kod njih..definitivno najjaci izbor

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Kupovina namjestaja
18.6.2015 0:48:46   
canim
Ima u Lamperu na stupu veliki izbor cilima, bas sam se iznenadila nedavno kad sam usla, i ima finih na ilidzi u onoj radnjici kod kruznog toka.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Kupovina namjestaja
18.6.2015 10:51:43   
ziki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


Nego zebra tj dan noc zavjese vidi firma bosfor nadji ih na piku i na fb...
Imaju u sarajevu predstavnistvo...
Najpovoljniji do sada sti sam nasla.....



da ih pohvalim, odlični su i profesionalni, odradili odlično, zavjesa super a cijena ubedljivo najjeftinija.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Kupovina namjestaja
30.6.2015 7:38:53   
Just smile
Mi smo pokupovali sinoć lustere u Eglu. Sve je divno, krasno, samo malo cijena... :) Ali sami smo birali. Dolazio nam je momak iz "Bosofora"-a za zavjese, nisu mi se svidjeli uzorci tako da to tražimo dalje. Planiramo večeras do Exclusiva, u Mikadu nisu imali potrebne boje. I tepihe još nismo gledali. :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Kupovina namjestaja
30.6.2015 7:51:32   
Hanady RR
Eglo lusteri imaju i u adazalu :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Kupovina namjestaja
16.9.2015 19:09:21   
almondray
JS ,Hanady pa gdje su slike ?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Kupovina namjestaja
16.9.2015 19:49:35   
Bonesa
Zna li neko gdje bih mogla pronaci bijeli trpezarijski sto, da nije puno skup :)

Hvalaa

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 524
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *