|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:34:33   
aida.

IZVORNA PORUKA: Leva

Lijepi privatluk!! Barem znas koliko sta kosta, dobijes racun za tu uslugu i niko te ne pravi budalom.



ja idem kod dr.privatno, fino platim pregled koliko me sljeduje.. svaki put 20km cak mi 2 puta nije htjela ni naplatiti kaze to ja tebe pocastim malo... (zna mi svekija) user posted image ali prema vecini je takva i koga zna i koga ne zna.. i ako je u gradu kad bilo koju trudnicu zaboli kaze da je nazove u bilo koje doba dana ili noci, ako je u mogucnosti, doci ce.. kaze meni na zadnjem pregledu, kad se aBd budem poradjala, kad osjetim bol da je nazovem, ona ce me pregledat i reci kolik ootprilike da cekam dok porod ne krene da se ne patim po bolnici...i kad krenem za bolnicu da je nazovem ona ce doci, naravno ako bude u gradu (nadam se da bit)...ma zena je zlato...user posted image da je bogdom vise takvih... (iz gracanice sam)..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 0:58:15   
magnolija*
Ja nisam bila trudnica i ne mogu govoriti sto se tice takog iskustva u nasem Brankovcu, centru za majku i dijete, u Mostaru. Ali sto se tice normalnog ginekoloskog  pregleda je jako tesko obicnom covjeku, koji nema nikoga da ga pogura, kaze koju finu rijec za tebe, pa makar to bila i cistacica u brankovcu, ako se za tebe zauzme kod sestre ili doktora, PUNO JE DRUGACIJE. Jedna velika sramota i katastrofa, al je stvarno tako.
Znaci mogu samo da govorim sto se tice redovnog pregleda i nicega drugog. Jadne zene danima mogu dolaziti i cekati, a da se ne pregledaju. Jednom sam 5 puta zaredom izlazila s posla i pokusavala uhvatiti doktora za pregled, ali bezujspesno. Jedino sam ga mogla uhvatiti privatno. Sramota. Sestre bukvalno kriju kad su doktori dezurni. meni je jedna sestra, nakon vise bezuspjesnih dolazaka i sakrivanja kad doktor radi,  rekla kao "sta hocete vi studenti, vase je da cekate, nemate nimalo strpljenja, bla bla bla" valjda je ona zakljucila da sam ja mlada i da moze ona sta hoce sa mnom.  e tad mi je puko film, pa sam se na sred hodnika izderala na nju, da ja nisam nikakav student, da sam radnik isto kao i ona, i da se od moje plate odbija njoj za platu i jos svasta nesto, a ona je ostala zabezeknuta, i kad je dosla malo sebi, e onda se prica promijenila. tako da s nasom djubradi treba izgleda samo lose postupati. i onda mozes dobiti ono sto bi te trebalo normalno sljedovat.
jednom sam potfreila kad je jadna zena dosla da trazi nalaz papa testa kojeg je ona radila prije pola godine (kad zena rece datum zamantalo mi se), znaci oni su njoj rekli da ce joj nalaz biti gotov tek za pola godine, a zena je mogla do tada umrijeti hiljadu puta. a to je sve zbog toga sto svi doktori koji imaju privatnu praksu papa testove koje privatno odrade, laboratorijski obrade u brankovcu i svi ti testovi su prioritetni, tako da za jadne zene koje urade u brankovcu papu boga pitaj kad ce znati rezultat. da mi je neko pricao ne bih vjerovala, da nisam cula svojim usima.
isto tako situacija sa trudnicama i rodiljama je katastrofalna. bar sto cujem iz prica. a u sve to apsolutno vjerujem.  mislim da ne postoje zene, koje koriste usluge u brankovcu, a koje su zadovoljne radom i tretmanom, da nemaju stelu i ne placaju na neki nacin sestrama i doktorima.
i svaka postena i realna osoba ce ovo isto reci.
procitala sam ovdestari  post od jedne mostarke, nabrojala je samo one koji su joj bili dobri, a jednom doktoru sa kojim nije imala fino iskustvo nije rekla ime. mislim da bismo ovde trebale iznositi te stvari, da se zna sta od kojeg doktora mozes ocekivati, koji trazi lovu, koji je dobar a koji nije.
vidim da i u ostalim gradovima ove nase bajne zemlje je slicna situacija. al mislim da mostar u tome prednjaci.
kako je moguce da jedan direktor centra za majku i dijete ima privatnu praksu? gdje je tu sukob interesa?
slazem se i za pokretnaje teme, kako je neko i napisao, o tome da se pise koji doktori primaju mito.
jes da se nista s tim ne moze promijeniti, to svi znamo, al bar da znamo sta od koga ocekivati.



_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 1:26:36   
Super dada
IZVORNA PORUKA: ena23

lijepo mi oftopicarismo ali ev: u tuzli posotji (a ne znam u sarajevu dal ima) plava poliklinika u kojoj se svaka moze poroditi za 5000KM. hitne slucajeve, medjutim, poslat ce na gak, za to nisu spremni.... 


U Plavoj poliklinici se moze uraditi planirani prirodni porod, ali kosta 850 KM, a ne 5000 KM.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 1:32:37   
Super dada
Cijela ova tema je otisla u krivom smjeru, svi komentarisu o korupciji i mitu. Svako od nas ima svojih licnih problema i preokupacija, tako da nema vremena da se bori sa korupcijom, ipak bi to trebalo biti na visem nivou. Bila bi to borba sa vjetrenjacama da se bilo ko od nas pojedinacno bori protiv cijele situacije. A to nije samo tako u zdravstvu nego u svim sverama nase BiH svakodnevnice.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 8:54:08   
vjestica
možda bi se taj dio off topic o mitu i korupciji mogao izdvojiti u posebnu temu, jer ipak je to jedan veliki problem koji se tiče svih nas
i nmožda i mi nešto možemo uraditi
ali sve dok govorimo ma običaj je da počastiš babicu koja te porodila/okupala bebu/iznjela bebu i dok pričamo ma imala sam super iskustvo,a a dala im koverte, ništa se neće promjeniti



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 11:15:00   
n1kky
sad sam se cula sa prijateljicom...moraju joj vaditi maternicu, a nije sigurno hoce li izdrzati operaciju....
ne znaju ni oni sta ce...ima povisenu temperaturu, komplet maternica joj je pod upalom...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:04:12   
leona81
IZVORNA PORUKA: n1kky

sad sam se cula sa prijateljicom...moraju joj vaditi maternicu, a nije sigurno hoce li izdrzati operaciju....
ne znaju ni oni sta ce...ima povisenu temperaturu, komplet maternica joj je pod upalom...



kako su to uspjeli uraditi, mozes li nam reci koji je doktor radio ako si saznala, ovo se odmah treba u javnost dati pobogu, sto o tome ne pisu u avazu?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:11:02   
mamana
U Plavoj poliklinici se moze uraditi planirani prirodni porod, ali kosta 850 KM, a ne 5000 KM.

Nijedna privatna klinika nema pravo raditi porode, zato što nema svu potrebnu opremu za to. Koliko sam da upoznata Ministarstvo za tako nešto još uvijek nije izdalo nijednu saglasnost, ako to rade onda je to ilegalno.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:15:07   
škorpija
sad sam se cula sa prijateljicom...moraju joj vaditi maternicu, a nije sigurno hoce li izdrzati operaciju....
ne znaju ni oni sta ce...ima povisenu temperaturu, komplet maternica joj je pod upalom...


n1kky imaš pp

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:17:36   
škorpija
Nijedna privatna klinika nema pravo raditi porode, zato što nema svu potrebnu opremu za to. Koliko sam da upoznata Ministarstvo za tako nešto još uvijek nije izdalo nijednu saglasnost, ako to rade onda je to ilegalno.


E ni ovo mi nije jasno, zašto ne dopuste porodiljama koje imaju finansijsku mogućnost da se porode privatno, tako bi se i porodilišta malo rasteretila i svima bi bilo bolje, doduše, ja bih prva od usta odvajala samo da se privatno porodim, ikao nisma loše prošla u općoj bolnici, ali lnije loše je daleko od dobroga

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:23:02   
mamaajna
zato ako dodze do komplikacija za zivot bebe i majke opet salju i iz opste na kosevo.

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:26:29   
škorpija
ma  čini mi se da do komplikacija i dođe njihovo greškom jer ne puste da porod teče svojim tokom već sve hoće na silu i na brzinu, evo opet moram spomenuti svoju nenu, 4 djece je rodila kod kuće, od toga troje sama samcijata, tek kad rodi zove nekog da joj pomogne i hvala bogu svi zdravi i svi preživjeli

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:29:36   
Super dada
IZVORNA PORUKA: mamana

U Plavoj poliklinici se moze uraditi planirani prirodni porod, ali kosta 850 KM, a ne 5000 KM.

Nijedna privatna klinika nema pravo raditi porode, zato što nema svu potrebnu opremu za to. Koliko sam da upoznata Ministarstvo za tako nešto još uvijek nije izdalo nijednu saglasnost, ako to rade onda je to ilegalno.


Plava poliklinika je poprilicno uredjena ustanova, ne vjerujem da bi javno isticali uslugu, na svojoj web stranici, koju nemaju po zakonu pravo da pruzaju.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:31:33   
mamana
Zato što oprema koja je potrebna je jako skupa,pa se privatnim klinikama ne ispati ulagati tolika sredstava,jer nisu sigurni koliki će interes biti za tu uslugu, a da bi dobili odobrenje od Ministarstva moraju imati svu tu opremu. Ni opća bolnica nema svu opremu u slućaju neke komplikacije, a ipak je finasiski puno jača, nego bilo koja privatna klinika.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 12:59:05   
Tity
Da se i ja priključim,
Najdraža tema mi je mito i korupcija, jer smatram da dr. uopšte n isu ti koji traže, već da je problem u nama koji dajemo. Ja kad sam se porađala prvin put (u Mostaru - Brankovac), niko mi nije marke zatražio, al sam ja (jer je to kao običaj) nakon poroda dala kovertu i dr i babici i svima onima kojima je kao neki običaj dati kovertu. Sad se spremam na porod u Vojnoj ako Bog da, primijetila sam da ima jako puno dr. stoga ukoliko želim da platim platit ću onome kome ja budem htjela da platim, tj da mi bude na porodu.... a ako mi je čitavu trudnoću vodio jedan dr. pa mi na porodu se potrefi drugi dr. ne vidim razlog zašto da ja njemu ili njoj dajem određeni novac....

I još jedna stvar, ukoliko želite platiti porod to možete i preko VIP ambulante na Koševu, dobit ćete apartman, pet dana, birat ćete hranu i sl.... sve za nekih 800 - 900 KM....

Sorry, al ova me tema tako potakne na pisanje......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 13:15:16   
mamaajna
PRVO DJETE SAM RODILA BEZ IKAKVIH STIMULANSA,BOLILO JEST AL JE IZASAO BEZ PROBLEMA A S IMAN COVJECE JA OTVORENA SKROZ NEMA TRUDA KONSTANTNI BOLOVI,BEBA VISOKO,KAZE DR.SIDZI MALO S STOLA,DA SAM MOGLA SICI JA BI SE PORODILA NA PODU,U TOM BABICA NA UVO"DE SE TI NAPNI DA POGURAS BEBU"I TAK SE JA NAPNEM I ONA IZLETI.A S PRVIM SE ZNALO TRUD NAPON OVO S INFUZIOM JE BOLLLL A NE TRUDDDD

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Tity)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 13:26:28   
n1kky
razgovarati cu ja s njenima oko iznosenja  u javnost...tuzit pojedince sigurno hoce...
curi je samo 22 godine i upropastise joj zivot...

hvala vam sto mogu  s vama podijeliti i dobre i lose stvari i sto ste tu da me utjesite i razumijete...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 14:00:05   
milenium
n1kky
podjeli ovde s nama šta se dogodilo,mi ćemo to na sva zvona ošinut! sram ih bilo!!!

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 15:26:50   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: n1kky

razgovarati cu ja s njenima oko iznosenja  u javnost...tuzit pojedince sigurno hoce...
curi je samo 22 godine i upropastise joj zivot...

hvala vam sto mogu  s vama podijeliti i dobre i lose stvari i sto ste tu da me utjesite i razumijete...



Ovo je uzasno, ja nemam rijeci! Bas me pogodilo...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 18:14:42   
leona81
sve u javnost, imena odgovornih nakaciti na sve moguce forume i traziti da se kaze istina, boze dragi sta zeni uradise, kao da zivimo u zabiti nekoj pa se ovo desava, uzas

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 20:26:26   
magnolija*
katastrofa sta djubrad od doktora sebi dozvoljavaju, ponasaju se ko da su Bogovi user posted image
n1kky kako ti je prijateljica, jel se ista rijesilo?

mislim da je bas bitno da ovdje govorimo javno o problemima i iskustvima, da se znaju koji doktori prave greske, koji traze lovu.

evo, ja znam da  u Brankovcu dr. Šuko, radi svojih vjerskih uvjerenja, nije htio zenu prikljucit na drip, a trebao je, jer NJEMU NJEGOVA VJERA NALAZE DA SVE IDE PRIRODNIM TOKOM !?!?!?!?!
Bili su u opasnosti i majka i dijete, al sad su valjda dobro, hvala Bogu.
Uglavnom doktor je sam na kraju rekao suprugu od porodilje "udari me ako ce ti biti lakse...". znaci da je priznao vlastitu krivicu.
jao jao ko nam o zivotima odlucuje...


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 20:36:23   
lirio
užas jedan,bar u zenici...od uslova( jedan wc na čitav odjel, njihove poderane spavaćice, žohari, infekcije kod beba kad se rode...oni gnjojni prištići itd), osoblja, sam način funkcioniranja gak-a... samo se jedan dr može izdvojiti , bar po mom mišljenju, dr malik šestić a svi ostali 0 bodova...ma valjda će se za 100 godina stanje popraviti pa da ljekari cjenjeni skontaju da su oni tu radi nas a ne mi radi njih...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 20:39:46   
ena0002
IZVORNA PORUKA: n1kky

pozdrav svima :)
zao mi je sto ovu temu dizem negativnim postom, ali to je nasa realnost...

prije 10 dana mi se najbolja prjateljica porodila u GAK Kosevo na carski rez...trudnocu joj ej vodio dr.Dekovic, ali je bio na odmoru mjesec dana koji je kacio i termin njenog carskog...
otisla je kod profesorice Dizdarevic i pitala je jel bi je ona htjela raditi...naime profesorica joj ej vodila trudnocu prva 4 mjeseca jer je trudnoca visokog rizika...
prof.Dizdarevic je pristala bez ikakvih problema, rekla joj kad da dodje i sve divno krasno...
nedjeljom je smjestena u bolnicu, u pon u 9 sati zakazan carski...
profesorica joj je dosla u ponedjeljak oko 8 sati rekla joj da ce je uskoro pripremati...da bi je pred sam carski ostavila, navodno ima nesto hitno da zavrsi...
njoj su dali anesteziju bez da je znala ko ce je raditi...
probudila se na intenzivnoj i koga god je pitala ko ju je radio govorili su joj da ce joj se reci u viziti ili ce taj doktor doci da je pogleda...
prebacena je sa intenzivne i pustena kuci 3 dana po porodu...kazu nema potrebe da je vise tu i ona i beba su dobro....
7 dan po porodu joj se rana zagnojila, imala je konstantno temperaturu i ode na GAK...urade joj UZ i ustanove da u njoj ima nesto 10cm dugu i 5 siroko, moraju je otvarati...
nisu mogli naci nikoga da je otvara jer naravno nece niko tudje greske da popravlja...i tad sazna kako ju je radio neki doktor koji je ustvari bio na godisnjem ali taj dan dosao da nesto zavrsi na klinici i usput je operirao...

moj i njen muz i njen otac su taj cijeli dan bili na klinici, profesoricu su nasli ujutro, ona navodno taj dan nece biti na klinici i nemoze joj ona raditi OP, ali naci ce se neko...i nakon toga vise je nisu mogli naci...
popodne su otisli kod Gavrankapetanovica i zaprijetili mu tuzbom (cura lezi na klinici, rastaje se sa zivotom, a niko da joj pridje a o necemu drugom i da ne pricam)  i on nazove GAK i nasao se dokt da je uradi...
izvadio je 250ml gnoja i posteljicu (!!!!!!!!!)....jedan od slojeva koji su trebai biti siveni nema ni jednog sava...cini mi se misicni sloj ali nisam sigurna...
nisam mogla vjerovati...
jos je na GAK-u, temperatura joj nikako ne spada, drenovi nikako da se primire, na antibioticima je, radili su joj neke nalaze, ali i to samo jer joj otac i muz vise gore i svadjaju se sa doktorima...

i sta lijepo reci o klinici i doktorima gore...ja zaista nemam rijeci...

sorry na dugom postu, ali sam morala bijes izbaciti iz sebe...


Evo ovo citam i ne mogu da vjerujem sta se sve desava user posted image .....bas mi je zao tvoje prijateljice user posted image  ...nadam se da ce se brzo oporaviti.....a zasto ne reci koji je dr. radio, ako vec nije uradio kako treba onda neka se svugdje prica o njegovoj nestrucnosti user posted image

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 20:42:47   
ena23
sad sam se cula sa prijateljicom...moraju joj vaditi maternicu, a nije sigurno hoce li izdrzati operaciju....
ne znaju ni oni sta ce...ima povisenu temperaturu, komplet maternica joj je pod upalom...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

o majko draga....

stoka jedna neobrazovana, daBoga ih stiglo ko god je kriv!

< Poruku je uredio ena23 -- 29.1.2010 20:43:09 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vaše mišljenje o GAK-u u Vašem gradu
29.1.2010 20:48:00   
lirio
IZVORNA PORUKA: ena23

sad sam se cula sa prijateljicom...moraju joj vaditi maternicu, a nije sigurno hoce li izdrzati operaciju....
ne znaju ni oni sta ce...ima povisenu temperaturu, komplet maternica joj je pod upalom...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

o majko draga....

stoka jedna neobrazovana, daBoga ih stiglo ko god je kriv!

upravo tako...joj jesu nafurani majko mila...a bože sačuvaj...samo se nadam da će tvoja prijateljica biti ok...



_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

guscija mast za bronhitis
malalopuza

da li je neko od vas koristio gusciju mast za lijecenje bronhitisa, ako jest da li je pomoglo

da (51%)

ne (49%)


Broj svih glasova: 61

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *