|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:38:55   
muaaa
Pridrzavati se uputa,pored tekucine tj.vode dosta setnje,i naravno gledati sta jedemo,kako jedemo i koliko jedemo.Ja sam ustajala od stola kad mi je bilo najsladje jesti i imala sam super kilazu i izgled.Kako se toga ne pridrzavam zglajzala sam i dobila koju viska.Ali sada opet krecem s tim principom ustajanja od stola.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:42:21   
ziki
Dobra tema al kod mene ne djeluje. Dzaba sam ja postavila na frizider sliku mene sa 20 kg manje, ja kad sam nervozna jedem slatko. 20 kg viska mojih plus djeca mali 12 kg i stariji 19 kg moja kicma ne moze da podnese. Racunala sam i BMI i on je iznad normale al.... trenutno mi se desavaju eke ne bas lijepe stavari, hvata me depresija i lijecim je cokoladom. Krenula sam na zumbu mozda ce delovat da bar 5 skinem uhar jeuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:43:57   
samedi
kuku meni,kod mene 25.5 user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:44:54   
reallove

IZVORNA PORUKA: ziki

Dobra tema al kod mene ne djeluje. Dzaba sam ja postavila na frizider sliku mene sa 20 kg manje, ja kad sam nervozna jedem slatko. 20 kg viska mojih plus djeca mali 12 kg i stariji 19 kg moja kicma ne moze da podnese. Racunala sam i BMI i on je iznad normale al.... trenutno mi se desavaju eke ne bas lijepe stavari, hvata me depresija i lijecim je cokoladom. Krenula sam na zumbu mozda ce delovat da bar 5 skinem uhar jeuser posted image

Zumbauser posted image ja sam kombinovala zumbu i tae bo,super jeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:45:26   
canim

IZVORNA PORUKA: sara.at

Jel se racunaju One Koje su usle u tesku kategoriju prilikom trudnoce user posted image
85kg pred porod i 10mj kasnije 59kg user posted image i onda se zeznem i Opet ostanem Trudnauser posted image
Poslije cu Opet imati Novi izazov ispred sebe..
Zaboravi Visinu 1.69cm

user posted image user posted image

Ja 98 kg pred porod 14 i po mjeseci poslije tj danas 67,4 user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:45:58   
Hanady RR
ziki...ti si rodila prije nepune godine...dok mlađem ne bude godina ne očekuj da kreneš prema dole....

dalje ...nakon druge trudnoće kilogrami sporije odlaze....


depresiju zaista ne trebaš liječiti čokoladom...al pokušaj sebi napraviti nešto kao zamjenu....tipa kolači sa džemovima domaćim a ne čokoladu d ajedeš...

ja se nadam da će sa kretanjem na posao ta depresija da se smiri, da se malo kovrcneš i onda vratiš u nek relane okrvire kilograma...
u pravu si kičma to najteže podnosi...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:50:39   
felix

IZVORNA PORUKA: muaaa

Kod mene 21,9...da zadrzim tezinuuser posted image

i kod mene je 20 , i rece isto kao tebi da zadrzim tezinu user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:52:54   
veeseelaa
a di se to računa?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:55:26   
canim
bmi
http://www.zazdravlje.com/bmi.htm

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:56:37   
veeseelaa
hvala 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 13:57:31   
veeseelaa
veli idealna  user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 14:00:58   
ziki
Hanady hvala. Posle prvog poroda je islo bolje i brze. Bila sam fino skinula prije Nove godine al sam opet dosta vratila. Nadam se samo da ce se stvari konacno poslozit kako treba, posle ce sve bit bolje

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 14:08:44   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Tnx Hanady. Ma i ja to sve lijepo znam teoretski. Ali nikako da mi vise klikne u glavi i da kazem: e sada je dosta! user posted image  Nisam karakter. Mene  


ja sam u postu prethodnom napisla...
imperativ neka vam bude zdravlje...

Ma to i jeste jedan od osnovnih razloga. Naravno i ja sam tašta i zelim da lijepo izgledam, ali se takodje plasim dijabetisa, povisenog holesterola, krvnog pritiska i sl. Da budem dugo ziva i u mogucnosti da uzivam u zivotu. I u pravu si, to mi je taj klik. Zato i kazem da je krajnje vrijeme. Evo ga KLIK! Sto sam pojela cokolade, pojela sam. user posted image

ti si meni prelijepa i divno nosiš svoje kilograme...
 
Hvala ti puno draga moja. user posted image user posted image  Ih, jos da si me vidjela sa 20 kg manje. user posted image
 


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 19:22:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Mene jako zbunjuje kad mrsavi
komentarisu o debljanju pa necu dalje
elaborirati svoje stavoveuser posted image .

A sto te to zbunjuje...? Ko bi ti bolje mogao skrenuti paznju na neke stvari ako ne doticni...? Ja ne poznajem dvije punackije osobe(da ne kazem, debele) koje ce voditi iskren razgoovr izmedju sebe u vezi ishrane i svoje slike u ogledalu...

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 21:18:49   
Rabi
Vesela ti razligu sa ove temeuser posted image Ti si tip top!!!
Pahuljo po tvojoj racunici, moja idealna kilaza je 54 kg. U jednom periodu sam bila sletila na 53 i izgledala sam k'o zivi mrtvac....PREMRSAVA!!! Tako da se ni sama sebi ne svidjam sa ovim minimalnim kilicama!

A po ovom zadnem BMI-u upadoh u idealneuser posted image
Eh, cuj idealne....
Ma da je meni skinuti barem 4-5 kg.....ja bih bilauser posted image user posted image
No, neda mi se ni na kakve dijete i cuda....Sad cu malo zadavati pjehaka pa cemo vidjeti hocel' sta spastiuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 23:09:50   
leona81
naravno meni pise malo iznad normale:) jos malo mi fali da udjem u odjecu prije trudnoce:) a onda do idealne tezine, ako postoji takvauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 23:14:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

naravno meni pise malo iznad normale:) jos malo mi fali da udjem u odjecu prije trudnoce:) a onda do idealne tezine, ako postoji takvauser posted image

user posted image user posted image

ovo je dobro...učinila si korak i dosljedna siuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
27.3.2012 23:17:45   
leona81
ja sam otisla na porod sa preko 100 kg, tako da sam zadovoljna, ali kod mene to sporo ide, spor metabolizam, visok prolaktin i postadoh ogromna...polako ali sigurno se vracam u normalu ali eto trebalo je skoro 2,5 god...ne znam da li ce mi stomak ikad biti vracen u normalnu s obzirom da sam rodila na carski i imam rez od slijepog crijeva?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 8:46:50   
azra I ADI
user posted image Ja sam prije par godina zaglavila na 65-66 kg,odatle ni grama nisam mogla skinuti, i izađe knjiga Ishrana, savjeti i zdravlje, tada je bila promocija na raznim tv emisijama, pa sam se baš zainteresovala i kupila je. Sjećam se da je bila 40 km. Puna je savjeta o zdravoj ishrani, ima tabelu koliko koja namirnica ima kalorija, koliko koja aktivnost troši kalorija...Iznenadile biste se koliko griješimo u ishrani...Kad sam vidjela da zbog šake kikirikija moram trčati pola sata, vidjela sam da se to ne isplati i klonula sam se tih nezdravih stvari. Uglavnom, za mjesec dana sam došla do 58-59, a uskoro do 55 i bila sam prezadovoljna. I posle poroda mi je pomogla, pa sam posle 40-tnice izgledala kao da se nisam ni porodila. Inače, knjiga je puna savjeta o ishrani beba, djece, zatim o ishrani kod raznih bolesti....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 9:36:50   
veeseelaa
Vesela ti razligu sa ove temeuser posted image Ti si tip top!!!


mene u biti u pojam ubi moja mama user posted image
često mi nešto šije i kad uzima mjere žena se ibreti
i onda isuče svesku u kojoj su zapisane moje mjere prije 10 godina i upoređuje
a kad mi kaže izgledaš ko da si bar četvrti mjesec trudnoće pozli mi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 9:38:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Ella_H

Mene jako zbunjuje kad mrsavi
komentarisu o debljanju pa necu dalje
elaborirati svoje stavoveuser posted image .

A sto te to zbunjuje...? Ko bi ti bolje mogao skrenuti paznju na neke stvari ako ne doticni...? Ja ne poznajem dvije punackije osobe(da ne kazem, debele) koje ce voditi iskren razgoovr izmedju sebe u vezi ishrane i svoje slike u ogledalu...


aj nemoj tako, ja sam samokritična user posted image

a inače sit gladnom ne vjeruje, vazda bilo user posted image ko po svim osnovama u životu, mislim da je na to Ella mislila


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.3.2012 9:39:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 10:13:11   
vjestica
to da je idealna težina kad od visine oduzmeš 110 mi je pretjerivanje user posted image
jest ali za manekenke (neki dan na earobiku samnom cura pravi vitka, kažu rekli joj da mora sinuti 7 kila , meni to nije normalno nikako, koliko pretjerana težina nije dobra za zdravlje , nije ni premala)
ja sam visoka 1,61, kad sma imala 51 kilu, svi su bili zabrinuti za mene jesam li bolesna
ali hajd tad sam imala 20 g i nije bilo staršno, da sad imam toliko kila, bila bi kost i koža
inače sad imama 60 kila, BMi mi je 23, znači u granicama normalne (čini mi se da je oko 22 neki "idealni"), nije mi zdravlje ugroženo, pa moj motiv je vraćanje i staru odjeću
ja se ipak neuporedivo ugodnije osjećam kad mi kile počinju sa 5
to je samo moj subjektivni osjećaj, srećom okolina me ne pokušava ubiti pojam, čak naprotiv (moja mama mi uvijek govori da sam zgodnica, pa i kad sam imala 51kg, 55 i sad sa 60 user posted image )

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 10:22:10   
veeseelaa
ma naravno, nikako ne valja ni biti premršav jer zaista izgledaš bolesno....
ajde kad ti je 15-16 godina al sa 30 biti kost i koža, bez guze i sl nije ok, ja to ne bi ni željela.....
isto kao što suosjećam sa punačkim osobama još i više suosjećam sa mršavicama pretjeranim

Mada kažu nisi nikad dovoljno mršav ni bogat user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 10:22:17   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

naravno meni pise malo iznad normale:) jos malo mi fali da udjem u odjecu prije trudnoce:) a onda do idealne tezine, ako postoji takvauser posted image

user posted image user posted image

ovo je dobro...učinila si korak i dosljedna siuser posted image user posted image

user posted image user posted image i od mene
sve hoću da napišem, kad sma te neki dan vidjela da si super smršala, ali i ne samo to, nego super izgldeaš, zračiš i imaš ten za poželjeti user posted image
ovo pišem zato što mnoge žene nakon skidanja kila izgledaju iscpljeno i imaju loš ten, ovako mi se čini da si super režim ishrane uvela, dijeta koja je istovrmeneo i zdrava i dobro utiče na tebeb (ja sam inače protivnik dijeta)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes ...
28.3.2012 10:25:32   
veeseelaa
srećom okolina me ne pokušava ubiti pojam, čak naprotiv (moja mama mi uvijek govori da sam zgodnica, pa i kad sam imala 51kg, 55 i sad sa 60 user posted image )


ma kakvo ubijanje u pojam user posted image
u mom slučaju je to zezanje, mene nekolicina prijatelja od milja zove debela i meni je to superuser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *