|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
3.10.2008 18:07:30   
Monia
Skontala sam da to ovisi iskljucivo o mom raspolozenju.Kad mi je dobro i sve ide dobro,za sve imam razumjevanja,visok prag tolerancije i odnos da ne obracam bas previse paznje.No,u danima kada nisam dobro,eee onda mi smeta sve i svasta.Jedino sam uvijek osjetljiva na ne vaspitanje.

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
3.10.2008 18:48:01   
Anoniman
Dobra tema utješila sam se kad sam pročitala vaše priče, ja se samo pitam je li samo kod nas takav mentalitet ili to još negdje postoji u svijetu? Ja imam jednu mušku osobu koju bih volila premlatit svaki put mi prebaci za fakultet koji sam završila a on ga je napustio u drugoj god. jer je bio "pametan" znao da nema posla, pa mene z....... a ja neznam niti mogu biti bezobrazna da mu odbrusim. Jednostavno čovjek mora biti rođen za to

(odgovor članu Monia)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
3.10.2008 23:38:19   
sanelicaaa
Ufff...ima i kod mene osoba koje me nerviraju!!!
Trenutno me najvise nervira "dama" od muzevog prijatelja (totalno umisljeno i odvratno stvorenje)...
a po belaju ucestali nam sa dolascima u zadnje vrijeme! Kad mi muz kaze da ce doci,meni muka bude user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
6.10.2008 0:54:01   
Anoniman
To je trenutno jedna moja radna kolegica...ufff ..ma ima komentar na svaku,svakom loncu poklopac. Svakom govori iza leđa i ne mogu vjerovati da ne zna granicu. Sreca pa je sad  u prvoj smjeni pa je puno ne viđam inače bi ..........Jos pogotovo starija zena moze mi nena biti ali dzaba nikakve kulture....Iskreno muka mi je kad je vidim! user posted image

< Poruku je uredio ispočetka -- 6.10.2008 0:55:11 >

(odgovor članu sanelicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
9.10.2008 20:51:50   
suncan_dan
a kod mene je trenutno jedna sa rr 

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
10.10.2008 1:04:27   
maslačak82
Svekrva

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
10.10.2008 18:40:51   
Amrino
Meni je bolje da drzim jezik za zubima user posted image .
Nema ko ne koristi internet ovih dana...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
10.10.2008 21:24:27   
neki
Ma vi ste kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mene trenutno nervira jedna zena zrelih godina...Toliko od meneuser posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
10.10.2008 22:04:36   
Emina*
Heh, amrino, bas me nasmija...
Mene trenutno nervira jedna zena,  u klimaksu garant user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
17.10.2008 15:15:26   
Zoe
IZVORNA PORUKA: amrino

Meni je bolje da drzim jezik za zubima user posted image .
Nema ko ne koristi internet ovih dana...user posted image



Samo se mogu potpisati na ovo..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
17.10.2008 15:17:36   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Zoe

IZVORNA PORUKA: amrino

Meni je bolje da drzim jezik za zubima user posted image .
Nema ko ne koristi internet ovih dana...user posted image



user posted image

Samo se mogu potpisati na ovo..


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
17.10.2008 16:32:41   
maida 28
hahaa jel ovo citanje izmedju redovauser posted image , bitno je da se razumijemo.necu vise nista reci......

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
1.11.2008 8:51:46   
tea lana
Nervira li koga svekrva il samo mene,nisam nigdje pronasla da je neko spomenuo Slatku mamicu nisam valjda ja izuzetak.user posted image

(odgovor članu Amra k)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
1.11.2008 9:02:45   
Romali
tea lana, ima tema posvećena baš slatkicama pa pročitaj. user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
1.11.2008 9:22:29   
haidy
Mene nervira jedna komsinica koja zabada nos u tudje stvari. A ima isto bebu, dva i po mjeseca starija od moje koju kljuka svim i svacim, hljeb i mileram joj je glavni obrok, grickalice, cokoladne bananice, a ima sedam mjeseci. I stalno mi govori, vidis kako je moja beba krupna i vec skoro ustaje (a kao moja nista, iako je mladja), ako hoces da i tvoja Nelda bude ovakva hrani je hljebom. user posted image user posted image te stavljaj je na noge (ona je svoju od treceg mjeseca) i tako milion gluposti.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
11.11.2008 11:38:18   
Alisa.
MENE MAJVISE NERVIRA ZAOVA,UFFFFF

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
11.11.2008 12:15:54   
ziki
Mene ne nervira jedna osoba nego čitava jedna populacija starijih gospođa koje me prvi put u životu vide i odmah mi nešto pametuju o bebi kako nešto loše radim. Prije 15-tak dana u Merkatoru sam jednu zamalo adresirala znate već đe, mada ne psujem, al me baš nanervirala, pa je muž smirivo strasti. Usputne kometare ne registruje, al da mi se direktno obrati sa nekim kritikama a nema pojma o čemu je riječ, dijte niti je plakalo niti kenjkalo samo se probudilo i bilo u kolicima a ja ga nisam izvadila, stvarno sram me bilo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
11.11.2008 13:13:40   
sadi
Samo jedna osoba... pa prosto nemoguce...
Nase kancelarije dijele hodnik i WC sa susjednim firmama. I imaju dvije zene koje redovno vrse veliku nuzdu u tom istom zajednickom WC. Mozete mislit... fuj...user posted image user posted image user posted image
A da ne pisem o tracevima. Jedna kad prodje sve koje sjede otracaju tu koja je prosla.
Onda ludi vozaci u 7h ujutro koji te izguraju u susjednu traku, brkate prodavacice i neljubazno osoblje, pegle s kojima funkcionalno saradjujes pa te placaju da te pegla jedna te ista osoba s besmislenim pitanjima i istim takvim konstatacijama, glupa pitanja na RR tipa "nisam dobila, jesam trudna?",user posted image ...

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
11.11.2008 13:18:55   
akica b
Mene nervira vise njih,joj grozna sam,a vjerovatno i ja njih nerviram,jer ja ne znam sakriti to..Ali izdvojicu jednu koja me na poseban nacin nervira..Ima nekih 20-ak godina a ponasa se kao da  joj je 40-ak,sa svojim tracanjem,mahalanjem,ogovaranjem.a posebno me nervira kad kaze,ne bi ja,nisam ja,ja sam ti prijatelj,ona je ovakva,onakva a s njom ili s njima se lize,ljubi,tepa.....ma nema joj ravne..Eh ta me nervira..uhhhhh

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu sadi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
12.11.2008 19:56:20   
Mače
Joj što me nađe-baš si opisala licemjerku sa kojom ja, nažalost, silom prilika moram povremeno biti u kontaktu...samo kažem jadan onaj ko nasjedne da mu ona želi biti prijatelj...cura ima bolesne komplekse i liječi ih na drugima...jadno!
Ipak je više žalim...tužno je to pomalo...



_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.12.2008 4:29:18   
sanela.d
Nerviraju me osobe koje vole da nerviraju druge ljude.
I te osobe su najsretnije kad nekoga nerviraju.

Zato fino izbrojis do deset u sebi, udahnes duboko i osmijeh na lice.
Ili jos bolje ono u fazonu ti nista ne kontas, naivna do bola, a onda nek se taj drugi nervira.

Kad dodjes kuci iskalis se na ukucanima HAHAHAHAHA (salim se) ali ima i toga:):)
Ali najbolji lijek jeuser posted image user posted image user posted image , probajte:)

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
27.12.2008 12:26:09   
HannaS
Hahaha,zene dobre ste.Ma super ste miuser posted image Ima tih osoba..vazda!Sto mi tracamooooooooouser posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu sanela.d)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
4.1.2009 20:28:30   
dana3
mene nervira moja bivsa kolegica i prijateljica ,koja se isto tako doselila u ssvedsku i koja me zvala da se zali na svekrvu akad ja dam moje misljenj onda udari drugu pricu.prestala sam s ejavljati an tel kad zove ali me nervira zato sto mislim da je ona sad svaki put kad zvoni tel.a napoooooooorneee zeneeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
4.1.2009 20:37:12   
mnn
IZVORNA PORUKA: sanela.d

Nerviraju me osobe koje vole da nerviraju druge ljude.
I te osobe su najsretnije kad nekoga nerviraju.

Zato fino izbrojis do deset u sebi, udahnes duboko i osmijeh na lice.
Ili jos bolje ono u fazonu ti nista ne kontas, naivna do bola, a onda nek se taj drugi nervira.

Kad dodjes kuci iskalis se na ukucanima HAHAHAHAHA (salim se) ali ima i toga:):)
Ali najbolji lijek jeuser posted image user posted image user posted image , probajte:)



kažem ja svojo naj prijateljici da bi bilo dobro kad bi se neki ljudi mogli ukinuti...samo klik i nema ih...bar na kratko...user posted image user posted image



_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu sanela.d)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ima jedna osoba koja me bas nervira...
4.1.2009 20:54:38   
žana o8
Svekrva-teška do boli.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pušenje u trudnoći
Inda_25

Štetnost cigara u trudnoći

Nikako (57%)

Ponekad (9%)

Uz kafu (8%)

10 cigara dnevno (26%)


Broj svih glasova: 344

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *