|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 11:14:45   
mamana
Ima li neko informaciju da li je počeo upis u prvi razred i kakva je procedura?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 11:33:26   
Emmy
Mamana mi smo predali papire i testiranje (razgovor) nam je zakazan u petak u 09.00user posted image

Ono što je potrebno za početak je sistematski pregled djeteta (ako to već niste završile). Mi smo je odveli njenoj pedijatrici i tu je dobila uputnice, odveli je na pregled stomatologu, fizijatru i očnom i nakon toga nam je izdato ljekarsko uvjerenje (sve smo to završili za par sati).

U školu smo ponijeli ljekarsko uvjerenje, uvjerenje da je dijete pohađalo vrtić, rodni list (ne stariji od šest mjeseci), kopiju CIPS prijave jednog roditelja i kopiju L.K (mada nisam sigurna da li je to obavezno, ali mi smo pripremili).

Jos jedna napomena, barem su mi tako u vrticu rekli, od ove godine vise nema klasicnog testiranja (crtanje, pisanje itd.) nego samo razgovor sa djetetom (uciteljica/ucitelj i pedagog)...

Nakon razgovora cu vam se javiti sa jos informacijauser posted image .

Uglavnom 1. rok za upis je poceo sa 01.04.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 11:38:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama_alma

a kakav je carioca program iz ekslkuziva


nama se super pokazao...cas_tel fiber njihova marka...ovaj carioca je više za igranja kući iskreno
bojice posbeno one velike ...jako boje, super se šilje i izbor je boja da se ne sikira dijete :)))
jedno polugodište jedne su trajale...pa smo umanjene otavili seki a mi uzeli druge i evo ih koristi super...
i flomasteri su nam njihovi imamo one velike njihove i imamo jedna komlet dvostranih njihovih super su za korištenje
a tempere su fantastične...najvažnije perive fino u slučjau da mimo kecelje se namaže po robici :)

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.4.2013 11:41:37 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 11:40:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

joj, moram sjesti i zapisivati ove marke pa da se uputim u kupovinu, kad me spuca septembra neću znati gdje sam, akobogda


TOZ olovke alma uzmi nećeš se pokajati...mi smo baš u merkuru naletili u toj knjižari po 70 pfeninga na olovke uzeh odmah 10...
em su roze em imaju neke natpise zanimljive na sebi...pa mi ne leti na one kity dora fazone , a lijepo pišz, kad briše gumicom nema tragova po sveskama pa je uredna jako a šiljenje fantastično ide
nisu im loše ni tempere al olovke su mi se super pokazale

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 12:38:36   
mamana
Mamana mi smo predali papire i testiranje (razgovor) nam je zakazan u petak u 09.00

Ono što je potrebno za početak je sistematski pregled djeteta (ako to već niste završile). Mi smo je odveli njenoj pedijatrici i tu je dobila uputnice, odveli je na pregled stomatologu, fizijatru i očnom i nakon toga nam je izdato ljekarsko uvjerenje (sve smo to završili za par sati).

U školu smo ponijeli ljekarsko uvjerenje, uvjerenje da je dijete pohađalo vrtić, rodni list (ne stariji od šest mjeseci), kopiju CIPS prijave jednog roditelja i kopiju L.K (mada nisam sigurna da li je to obavezno, ali mi smo pripremili).

Jos jedna napomena, barem su mi tako u vrticu rekli, od ove godine vise nema klasicnog testiranja (crtanje, pisanje itd.) nego samo razgovor sa djetetom (uciteljica/ucitelj i pedagog)...

Nakon razgovora cu vam se javiti sa jos informacija .

Uglavnom 1. rok za upis je poceo sa 01.04.


Hvala puno za detaljne informacije. Mi još nismo obavili ni sistemacki. Mogu li ja sama kod pedjatrice uzeti uputnice za te preglede, da nju ne vodim bez veze po domu zdravlja.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 12:48:12   
Emmy
Mislim da moes, ali samo da uzmes uputnicu, za pregled je potrebno prisustvo djeteta. Najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš, tako sam i ja. Zavisno od Doma zdravlja (mi pripadamo DZ Saraj polje), tamo se sve završava kod njih (i stomatolog i fizijatar i očni ljekar), tako da smo mi jednim udarcem dvije muhe, nju odmah odveli na sve preglede, vratili se po ljekarsko i primila je vakcinu kod svoje pedijatrice, pravo su bili susretljivi. Sretno......

< Poruku je uredio Emmy -- 2.4.2013 12:49:51 >


_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 12:48:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamana

Mamana mi smo predali papire i testiranje (razgovor) nam je zakazan u petak u 09.00

Ono što je potrebno za početak je sistematski pregled djeteta (ako to već niste završile). Mi smo je odveli njenoj pedijatrici i tu je dobila uputnice, odveli je na pregled stomatologu, fizijatru i očnom i nakon toga nam je izdato ljekarsko uvjerenje (sve smo to završili za par sati).

U školu smo ponijeli ljekarsko uvjerenje, uvjerenje da je dijete pohađalo vrtić, rodni list (ne stariji od šest mjeseci), kopiju CIPS prijave jednog roditelja i kopiju L.K (mada nisam sigurna da li je to obavezno, ali mi smo pripremili).

Jos jedna napomena, barem su mi tako u vrticu rekli, od ove godine vise nema klasicnog testiranja (crtanje, pisanje itd.) nego samo razgovor sa djetetom (uciteljica/ucitelj i pedagog)...

Nakon razgovora cu vam se javiti sa jos informacija .

Uglavnom 1. rok za upis je poceo sa 01.04.


Hvala puno za detaljne informacije. Mi još nismo obavili ni sistemacki. Mogu li ja sama kod pedjatrice uzeti uputnice za te preglede, da nju ne vodim bez veze po domu zdravlja.


mi nismo prošle godine mogli bez djeteta...
vagali je, mjerili visnu...
dali d avidi boje neke na cvjetu, popričala s anjom...
dogovorili oko vakcine koju pred školu primit je ona trebala...
onda nam rekli gdje da idemo...nismo dobili uputnice...ako nemate karton kod zubara otvorite ga i dbijete potvdu...kod fizijatra nas poslali bez uputnice ona znala da doleze školarci maleni...
očnom nismo upućeni pitala je sestrica u domu zdravlja na onoj tabli i nije bilo potrebe

najbolje nazovi pedijtariju i pitaj...čak su se određeni nalazi razlikovali od pedijatra do pedijatra neko je radio i krvnu sliku itd...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 12:50:47   
mamana
Mislim da možeš, najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš, tako sam i ja. Zavisno od Doma zdravlja (mi pripadamo DZ Saraj polje), tamo se sve završava kod njih (i stomatolog i fizijatar i očni ljekar), tako da smo mi jednim udarcem dvije muhe, nju odmah odveli na sve preglede, vratili se po ljekarsko, pravo su bili susretljivi. Sretno......

I mi pripadamo Saraj polju,, svratit ću danas s posla da pitam. U koju školu se vi upisujete?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 12:54:36   
Emmy

IZVORNA PORUKA: mamana

Mislim da možeš, najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš, tako sam i ja. Zavisno od Doma zdravlja (mi pripadamo DZ Saraj polje), tamo se sve završava kod njih (i stomatolog i fizijatar i očni ljekar), tako da smo mi jednim udarcem dvije muhe, nju odmah odveli na sve preglede, vratili se po ljekarsko, pravo su bili susretljivi. Sretno......

I mi pripadamo Saraj polju,, svratit ću danas s posla da pitam. U koju školu se vi upisujete?


U Skender Kulenović (pored Mercatora). A vi? Evo ti broj pedijatrije na S. polju ako zatreba: 277-601. Savjetovaliste radi u dvije smjene, mislim da je od 08-12 ujutro i od 14-16 popodne.

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 12:56:19   
mamana
U istu školu, bićemo drugari. Jeste li se vi raspitivali za učiteljicu?

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 13:01:19   
Emmy

IZVORNA PORUKA: mamana

U istu školu, bićemo drugari. Jeste li se vi raspitivali za učiteljicu?

Superuser posted image , rr raja.... Nisam jos i iskreno i sad za sad nemam namjeru, mada mi je vec receno koje bi bile dobre (koje kace ovu generaciju), iako se realno postavlja pitanje ko ustvari moze dati objektivno misljenje kada je rijec o njegovom djetetu. Svi mi govore kako cu se u nekoj fazi morati ukljuciti da "intervenisem" ako me zapadne "ta i ta", ali ja ipak zelim dati uciteljicama fer sansu i ne bih da krenem vec sa prvim razredom sa bilo kakvim predrasudama. Mislim da cu samo otici da pogledam spisak i kojoj uciteljici je pripala i to je to. To je moj stavuser posted image .

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 13:26:17   
mamana
Možeš li mi poslati svoj broj na pp, da se čujemo da vidim kako izgleda taj razgovor i da mi kažeš imena tih "dobrih" učiteljica.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 13:41:14   
Emmy
Svakako, javim se za razgovor nakon sto bude gotovo. A sto se tice uciteljica, posto me nije nesto posebno zanimalo, iskreno nisam se trudila da zapamtim imena. Informacije sam dobila od mojih poznanika, ali ja jedino mogu prosudjivati za svoje vlastito iskustvo, tako da kao sto rekoh nisam se nesto posebno trudila da zapamtim rang listuuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 13:44:39   
mamana
Jedino što je meni važno kod učiteljice je da je ona pedagog u pravom smislu te riječi, a ne samo po profesiji. Svakako se čujemo.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 15:42:10   
Emmy

IZVORNA PORUKA: mamana

Jedino što je meni važno kod učiteljice je da je ona pedagog u pravom smislu te riječi, a ne samo po profesiji. Svakako se čujemo.

Vaziuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
2.4.2013 22:35:08   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mamana



Hvala puno za detaljne informacije. Mi još nismo obavili ni sistemacki. Mogu li ja sama kod pedjatrice uzeti uputnice za te preglede, da nju ne vodim bez veze po domu zdravlja.




možeš draga, ako češ ti uprvi razred da se upišeš,

mi moobavili krajem februara sistematski, labaratorije, stomatolog, fizijatar, pedijatar, pedijatrica nije primjetila ništa sa očima, ali sam tražila uputnicu za očnog dr. u dz. me žđena isprepadala, da dijete ima strobizam, na koševu skorz druga priča, mala ima malo dioptrije, dobila je očale, a li o strbizmu ni riječi, kađe dr. sirok joj nosni korjen pa se dr. učinilo,

kod naz sa upis treba rodni list, potvrda iz vrtića iljekarsko, ja sutra akobogda predajem

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
17.4.2013 16:29:41   
Hannan
Upis prosao, na red dosla skolska torba...danas sam bila u exkluzivu i imaj usnizenje nekih rukasaka,oko 60KM sa anatomskim uloskom, lagani, Targer ali mi se onaj materijal cini nekako tanakuser posted image
Je li neka iskusnija mamica bila u exkluzivu ovih dana, d aje vidjela te ruksake imaju spiderman, nindzakornjace, bakugan, pokemoni...M. je probao jedna ok mu je, i boja mi odgovara, ali sve se bojim d ane fulim.
Da li je bolje da ima vise onih pregrada? Ovaj ima samo jedan dio , i jos ejdan sa snjurom koji s emoze prosiriti, ispod veci dzep kao za pernicu i sa strane one za flasu, i ima onaj "poklopac" na cicak s elijepi...trazim sliku na netu i ne mogu da nadjem.
Pa eto ako moze savjet...hvala.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
6.5.2013 12:27:18   
Hanady RR
E imama pitanje...
gdje da idem po dobar targer ruksak sada za dječaka....
trebam dobra ruksak sa likovima za dječake pa da bira dijete...
jel imate ieju...ko je kupovao ovih dana...imal gdje sniženja kakvihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:02:34   
Visnja RR
E vrijeme da se mame prvacica 2014 javljaju...user posted image
Mi sinoc imali roditeljski s informacijama

u martu liječničko uvjerenje
u aprilu upis...ponijeti: liječničko uvjerenje, rodni list ne stariji od 6 mjeseci ili ovjerenu kopiju), potvrda iz vrtića...u školi se popunjava obrazac za upis djeteta
u maju testiranje...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:16:26   
bebacha
I ja prijavljujem prvačića ove godineuser posted image user posted image
mi još nikakvi informacija nemamo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:17:47   
Hanady RR
Već pripreme krenuleuser posted image
Nova generacijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:21:34   
ElmaB
A kod mene dva prvačića, ako Bog da.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:25:09   
sirnica
I ja imam prvačićauser posted image Mi smo se još u pktobru evidentirali, ne idemo u predškolsko jer smo u vrtiću. U maju je testiranje, dio u vrtiću, dio u školi.
Sretno svim našim prvačićićima, da bude puno petica, i da budu dobri drugoviuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:26:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

A kod mene dva prvačića, ako Bog da.


E draga dorbo si, stalsili i blizanci...
čovječe ala leti ovo vrijeme
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Za Vas koji ste već spremile i spremate ...
26.2.2014 20:26:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sirnica

I ja imam prvačićauser posted image Mi smo se još u pktobru evidentirali, ne idemo u predškolsko jer smo u vrtiću. U maju je testiranje, dio u vrtiću, dio u školi.
Sretno svim našim prvačićićima, da bude puno petica, i da budu dobri drugoviuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *