|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 14:33:45   
Skvo RR

user posted image

Nije model bio kooperativan..user posted image user posted image user posted image  Ali valjda se vidi, sa strane su dva cvjetica

Uz ovu kapicu trenutno pletem suknjicu....user posted image

user posted image  



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 14:34:33   
Skvo RR
Nego...konac dadada imas na pijaci Otoka..kod "teta Jasne"...otvorena pijaca.user posted image   Najbolje otidji i sama izaberi kombinaciju koju zelis.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 14:43:10   
Anoniman
Hvala dzenanauser posted image user posted image

hvala teta Skvouser posted image user posted image user posted image user posted image ...Jopet BRAVOuser posted image user posted image user posted image a Umcetu velikiuser posted image

a lady...sta te vuce bonauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam skontala

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:32:36   
new mama
Skvo predivne su kapice,a model je za 10user posted image ,nego pletes li i za raju da narucimo jednu kapicuuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:37:35   
Skvo RR
A new mamauser posted image .....ovo je samo za nasu dusu...ali bilo bi mi zadovoljstvo nasoj drugarici ajnici jednu kapicu isplesti....samo mi pp-om javi koja vam boja za iducu zimu odgovara...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:41:35   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

A new mamauser posted image .....ovo je samo za nasu dusu...ali bilo bi mi zadovoljstvo nasoj drugarici ajnici jednu kapicu isplesti....samo mi pp-om javi koja vam boja za iducu zimu odgovara...user posted image user posted image user posted image

E dusica moja,hvala ti user posted image user posted image ,ma mi smo ti u ljubicastvenom tonu uvijekuser posted image user posted image user posted image user posted image nego moram ja na instukcije kod tebe za pletenjeuser posted image ,bas mi se svidjaju kapiceuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:45:03   
Skvo RR
Okej...user posted image

Nego....mogli bi kakvu radionicu organizovati....user posted image user posted image user posted image user posted image ..ma jednostavno je..ali zaista...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:46:26   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Okej...user posted image

Nego....mogli bi kakvu radionicu organizovati....user posted image user posted image user posted image user posted image ..ma jednostavno je..ali zaista...user posted image

E sad ozbiljno jesi li sad ustelila pletenje ili si od ranije znala,ja  sam nesto kao mala fol plela,ali sam zaboravilauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:49:00   
Skvo RR
Od ranije sam znala....ali nisam iskreno odavno plela...nekako nikada..vremena..user posted image ..zaboravila sam da je to takva zaraza.user posted image .I evo opet pocela....trenutno pletem umi suknjicu uz ovu kapicu....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:51:54   
new mama
Nista moracu ja mamu uganjati da me malo obuciuser posted image ,ovo bi mi mogao biti bas hobiuser posted image
nego Skvo zamisli nas u nekoj radionici,ono cvike na ocima i pletemouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:53:32   
Skvo RR
Hahahahh..tesko mi ide.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 1.4.2011 23:54:34 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
1.4.2011 23:58:52   
mama75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Od ranije sam znala....ali nisam iskreno odavno plela...nekako nikada..vremena..user posted image ..zaboravila sam da je to takva zaraza.user posted image .I evo opet pocela....trenutno pletem umi suknjicu uz ovu kapicu....user posted image user posted image user posted image

Jel pletes ili heklas? Meni heklanje nekako brze ide user posted image I da te pitam kakve su cijene pamucnog konca na pijaci kod te tete? Ja sam neki kupovala u gradu, ali je poprilicno skup.
btw i ja sam u fazi "suknjica uz kapicu" ali ja heklam user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 0:00:33   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Hahahahh..tesko mi ide.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 0:05:00   
Skvo RR
Pletem....vunica je od 3km do 4 km, 100 gr...

konac cu ti provjeriti..trebam ici po jos ljubicasteuser posted image ...svakako fali mi...A kada ovo zavrsim, imam jednu kapicu za newmamu.user posted image ...pa cu onda nesto plesti sa pamucnim koncem...hajde provjerim ti....jer treba i meni..ja ne heklam, nego, pletem sa koncem...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 0:08:57   
Medić*
evo kako bi to moglo biti nekad u 70 tim user posted image  super baka user posted image

user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 0:20:15   
canim
Ja sam mislila da samo ja u ovom vaktu uzivam u pletenju kad ono ima nas jos user posted image i ja vam pletem 

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 0:21:21   
milenium
IZVORNA PORUKA: dadada

Dzenana, ako mozes pitati svoju mamu da li bi ovakvu kapicu znala isplesti? koliko bi to kostalo? i sta  tj. koji konac bi ja trebala za ovo kupiti...posto bih voljela sama izabrati bojuuser posted image bitan mi je i ovaj obod- jel se to tako zoveuser posted image al da je ovako mali

user posted image



i mi imamo ovakvuuser posted image 9km koštala

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 0:48:06   
canim
Od moje princeze cipelice i rukavice user posted image
user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 10:31:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: canim

Od moje princeze cipelice i rukavice user posted image
user posted image

preslatkouser posted image user posted image user posted image user posted image

ja se divim vama koji to znate...voljela bih da i ja znamuser posted image user posted image ...samo sam totalno smotana za ovakve stvari...jedino sto ja znam isplesti je sal...a i on ispadne pun gresakauser posted image user posted image ...a to me plaho nervira, jer volim perfekcijuuser posted image zato radje kupujemuser posted image user posted image ...to sam nazalost naslijedila od moje mameuser posted image ...mislim, smotanost za ovakve stvariuser posted image user posted image ...jer moja tetka plete, sije...boli glava...i to ovako ko skvo...za cas...poslije poslauser posted image user posted image ...nikad necu zaboraviti jeans jaknu koju je sasila mom rodjaku...ma hebo kupovnuuser posted image user posted image ...nikakve razlike...majkemi...i jos je s starih leviski odsila njihov znak i prihevterila ga...ej...nema sanse da provalis da je kucna radinostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 10:32:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: dadada

Dzenana, ako mozes pitati svoju mamu da li bi ovakvu kapicu znala isplesti? koliko bi to kostalo? i sta  tj. koji konac bi ja trebala za ovo kupiti...posto bih voljela sama izabrati bojuuser posted image bitan mi je i ovaj obod- jel se to tako zoveuser posted image al da je ovako mali

user posted image



i mi imamo ovakvuuser posted image 9km koštala
a gdje ste je nabavili?

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
2.4.2011 22:49:45   
Medić*
Ovako bih ja nesto sebi samo da znam plesti ili heklati, evo prijedloga i mustre za mame koje znaju user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
3.4.2011 0:01:16   
mama75
Joj medic ovo mi je super, ali ja nikako nisam mogla skontati one seme za cvjetice. Nisam bas neki pletac, pa zato. Ako neka od mama odgonetne molim da mi javi, bas mi se svidja user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
3.4.2011 9:39:42   
Dzenana_G
Dadada moja mama je rekla da zna da napravi takvu kapicu. Ako ces neku za ljetni period da kupis konac, a ako hoces za zimski period vunicu. Cijena je 13 KM. Naravno ako neces kupiti ovo kao sto ti je milenium rekla.

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
3.4.2011 10:35:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Dadada moja mama je rekla da zna da napravi takvu kapicu. Ako ces neku za ljetni period da kupis konac, a ako hoces za zimski period vunicu. Cijena je 13 KM. Naravno ako neces kupiti ovo kao sto ti je milenium rekla.


Zdogovoreno...ja kupim bojice pa cemo se dogovoriti oko preuzimanja...jos samo pitaj mamu, molim te, koliko otprilike konca treba...znaci konac...ljetna kapica...za zimu imam drugu ideju...imace posla ako budem zadovoljnauser posted image user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Tutorijali ili seme za heklanje i pletenje
3.4.2011 13:39:42   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: canim

Od moje princeze cipelice i rukavice user posted image
user posted image


Super canim,,,user posted image user posted image user posted image user posted image Okaci nam jos radova..super si izvela ove cvjetice.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *