|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skinuti ili ne prsten u trudnoci?
17.4.2012 22:29:41   
reallove
Ja nisam nista skidala,imala sam 2 prstena,narukvicu,lancic,otisla se zena poroditi pa se sredila..Drugi put cu da pazim aBd

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Skinuti ili ne prsten u trudnoci?
17.4.2012 23:20:49   
SailorMoon
Nisam nista skidala jer za bozije cudo meni prsti uvjek tabnki dali sa 57kg ili 85kg. Sve se siri osim prstiju tako da nisam otome ni razmisljala. ali inace nikad neskidam veru ni zarucni prsten

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Skinuti ili ne prsten u trudnoci?
17.4.2012 23:23:17   
leona81
skinula u 5 mj i nikad je vise nisam vratila...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Skinuti ili ne prsten u trudnoci?
5.5.2012 10:57:15   
Semica
ja sam skinula u 7mom mj i nisam stavljala dok s enisam porodila...kada sam otisla u bolnicu primljena je samnom bila i zena kojoj su prsti toliko otekli bili da nije mogla skinuti prstenje pa su galamili na nju...kako joj skidose na kraju ne znam-da li su rasjekli prstenje ili sta vec..nemam pojma :/

_____________________________

Mami i tati poklon za 5 mjeseci braka-nasa princeza Sarah 15.09.2011 :)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Skinuti ili ne prsten u trudnoci?
5.5.2012 11:19:04   
sara.at
Ja Sam sa Arianom vec pocetkom 7mj skinula burmu i nosila je na lancicu a na porodu je mm nosio na vratu. Sad Sam u 7mj burmu normalno mogu skinuti Doduse nisam udebljala 25kg kao sa Arianomuser posted image Ali cu Opet skinuti i na lancicu je nositi. Nedao Bog da je nemognem skinuti Koliko je debela Prije bi mi Prst odrezali nego burmuuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *