|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi poroda
19.2.2009 14:33:42   
Anoniman
Nego da ja ne iscitavam pet strana..pa da vas pitam user posted image ovako...39 sedmica, u zadnje vrijeme mi se malo manta, toplotni udari kao i pred menstruaciju (tako to kod mene normalno biva), braxton hicks kontrakcije odavno vec imam, i nervozaaaaaaaaaaaaaaa uzasno...bas kao pred menzes...jel to to...jesam blizuuser posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu visibaba)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prvi simptomi poroda
20.2.2009 23:32:14   
Anoniman
Joj, i ja sam danas nervozna. Ljuta, place mi se... user posted image Molim vas, djevojke, odgovorite. Dadada i ja imamo termine koji su blizu jedan drugom...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 21:46:35   
Anoniman
Dadada, kako si? Ima li ista novo kod tebe? Kod mene nista posebno. Jos sam nervozna. Sad me presijece bol u donjem dijelu stomaka. Trajalo je oko min.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 21:50:34   
enna
Ja sam imala uzasne bolove u ledima i sutradan mi je pukao vodenjak bila sam isto razdrazljiva pa drage moje sretno vam!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 21:53:12   
mala curica
Drage moje zelim vam sto brzi i laksi porod user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 22:02:45   
Anoniman
Enna, ja sad imam bplove u donjem dijelu stomaka. Nalete, pa prestanu. Ne mogu sjediti. Vidjet cemo sta ce biti. Mala Curica, hvala puno. Tek sam sad pocela bivati svjesna da se porod priblizio... user posted image

(odgovor članu mala curica)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 22:16:26   
ziki
Mene je boljelo i u donjem dijelu ledja. Bolovi su sa nekih 15-20 min u roku od 4 sata dosli na 2 min i otisla sam u bolnicu, bila otvorena 2.5 cm.Zelim vam obema brz i lak porod

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 22:30:13   
Visnja RR
Draga Dindin zelim ti sto laksi porod... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:29:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dindin

Dadada, kako si? Ima li ista novo kod tebe? Kod mene nista posebno. Jos sam nervozna. Sad me presijece bol u donjem dijelu stomaka. Trajalo je oko min.


Tek sam sada vidjela tvoj post...ma suti, jos nista..nekako nezgodno vrti glavom pa mi je zlo svaki put  i jedva disem, bas citam kao trebalo bi disanje biti lakse premda se beba spustila, meni je do sada najteze...odem do kuhinje osjecam se kao da sam se popela pjeske na deseti..a nervozna sam uh...i jos me danas glava ocajno bolila i sva kao da cu gripu fasovat...ustvari kao da cu dobiti...zna me presjeci ali jos nista alarmantno...drzi se!!! i izvjestavaj

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:30:39   
Anoniman
I hvala vam svima na podrsciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:33:50   
Nunichi
Uh vi mene isprepadaste,mene presjeca u tom donjem dijelu stomaka,ali ja imam jos mjesec dana.
user posted image user posted image user posted image

dadada drzim ti fige da kad krene bude sto bezbolnije i lakse...  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:41:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Uh vi mene isprepadaste,mene presjeca u tom donjem dijelu stomaka,ali ja imam jos mjesec dana.
user posted image user posted image user posted image

dadada drzim ti fige da kad krene bude sto bezbolnije i lakse...  user posted image



Hvala ti punouser posted image i neboj se...sve ti je to normalno, mislim da nekad i presjece...polako se i tvoje tijelo priprema.user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:41:36   
mnn
ma draga moja Azra i mene to ulovi..ja pitala susjeda ginekologa...i kaže da je to normalno...i da ču svakako znati kad krene porod...i trudovi...draga to su mišiči napeti..moraju nam još omekšati...kažem ja susjedu pa neču valjda biti ko spužva bob...user posted image  a on meni nečeš to je sve normalno...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:43:00   
mnn
dadada sretno ti! želim ti da ti sve prođe super!user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prvi simptomi poroda
23.2.2009 23:46:05   
Nunichi
Sve ja to znam,na trenutke sama sebi govorim ma to je normalno,a na trenutke se prepadnem sta se desava. user posted image
Uh samo da se izgura...ovih zadnjih 10 dana sam bas slomljena,a mogu mislit kako ce sad biti u devetom. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prvi simptomi poroda
24.2.2009 1:21:59   
mala curica
Mala Curica, hvala puno. Tek sam sad pocela bivati svjesna da se porod priblizio...


Uskoro ces drzati svoju bebicu u svojom narucnju
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ako vec veceras nisi zaglavilauser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prvi simptomi poroda
24.2.2009 11:21:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mnn

dadada sretno ti! želim ti da ti sve prođe super!user posted image


Hvala ti punouser posted image ...

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 11:00:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Draga Dindin zelim ti sto laksi porod... user posted image


Visnja, hvala puno. Jos nista novo. Ali upravo sam zavrsila CTG kod babice. Beba je ok i imala sam male trudove user posted image . Konacno. prosle sedmice bila ravna crta. Opet mi je radila akupunkturu da ubrza, pa vidjet cemo...(ja bas i ne vjerujem u akupunkturu, ali mm kaze da tu nesto ima inace je osiguranje ne bi placalo user posted image ) Prethodne dvije noci nisam mogla spavati. Ne razlikujem da li su to bile kontrakcije ili se beba odjednom snaznije i vise vrti. Imam utisak da su to kontrakcije, ali ne mogu da ocijenim kad se zavrse, jer se onda beba pocne vrtiti. Za to vrijeme imam blagi bol u ledjima i pritisak/bol u donjem dijelu stomaka. Nadam se da ce uskoro pravi trudovi. Pozdrav svima i hvala za podrsku user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 11:04:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dindin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Draga Dindin zelim ti sto laksi porod... user posted image


Visnja, hvala puno. Jos nista novo. Ali upravo sam zavrsila CTG kod babice. Beba je ok i imala sam male trudove user posted image . Konacno. prosle sedmice bila ravna crta. Opet mi je radila akupunkturu da ubrza, pa vidjet cemo...(ja bas i ne vjerujem u akupunkturu, ali mm kaze da tu nesto ima inace je osiguranje ne bi placalo user posted image ) Prethodne dvije noci nisam mogla spavati. Ne razlikujem da li su to bile kontrakcije ili se beba odjednom snaznije i vise vrti. Imam utisak da su to kontrakcije, ali ne mogu da ocijenim kad se zavrse, jer se onda beba pocne vrtiti. Za to vrijeme imam blagi bol u ledjima i pritisak/bol u donjem dijelu stomaka. Nadam se da ce uskoro pravi trudovi. Pozdrav svima i hvala za podrsku user posted image



Znaci ni kod tebe jos nista...evo ni kod mene...mozda cemo skupauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 11:07:26   
Anoniman
Jos nista, dadada... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 12:21:07   
Anoniman
enna,

S obzirom da ja user posted image  čekam sedam godina željela bih da mi napišeš šta si ti sve prošla za tih 9 godina.Imaš li neki savjet,preporuku? Moj muž je operisao varikokelu prije 3 godine i sada nam je sve uredu,ali user posted image  nema. Svi kažu: "Kad se najmanje budete nadali doći ćeuser posted image ..."

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 12:57:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dindin

Jos nista, dadada... user posted image


Ma bice...meni je danas miran...jucer je divljao..pa vise ne znam nista...a sutra idemo na kontrolu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 13:46:50   
tresnjicaaa
Eh i ja u 38 sedmici i samo osluskujem. A tako sam i sa prvim. I on dosao dva dana pred termin. Zato se sad ni ne nadam nesto ranije. A sutra idem na pregled. Kad ces ti na pregled dadada? Jekl ti rekao u koliko sati? Meni nije. Samo mi je rekao da dodjem sutra.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prvi simptomi poroda
25.2.2009 14:14:20   
Anoniman
tresnjice imas pp

(odgovor članu tresnjicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prvi simptomi poroda
27.2.2009 11:03:41   
Anoniman
Ja sam danas bila na kontroli (39 + 5). Termin mi u nedjelju. CTG OK, ali ja zatvorena. Samo je grlic skracen na 50 % i nesto omeksan, kaze doktorica. Rekla mi je da su prvi simptomi poroda: 1. trudovi koji se ponavljaju sa kracim razmacima u toku jednog-dva sata (na 5-10 min razmaka da krenem za bolnicu). 2. Isticanje plodne vode: rekla mi je da glavica bebe nije cvrsto u kanalu ( jos se moze pomjerati) i ukoliko istekne puno plodne vode moram zvati hitnu i biti transportovana u bolnicu u lezecem polozaju (dok cekam hitnu moram lezati i staviti jastuk pod guzu). 3. krvarenje.
Eh, sad ovo ne zvuci tako strasno u teoriji, a vidjet cemo kako ce biti zaista. Samo beba nece jos... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *