|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
6.10.2013 1:10:46   
leona81
scarlett tek sad ovo vidimuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
17.9.2014 21:48:04   
scarlett
Drage moje, danas je puna godina dana od kako sam saznala da je srce moje bebice prestalo da kuca. Tada mi se činilo da nikako neću moći da se odvojim od toga što se desilo i da nastavim dalje, u mislima sam se stalno vračala na to, u jednom momentu sam potražila i stručnu pomoć. Hvala vam svima od srca što ste bile uz mene, bodrile me i tješile u svako doba dana i noći. Danas je puno lakše, ali ostala je ogromna praznina i ne prođe dan a da ne pomislim šta se desilo i kako bi bilo danas da je sve prošlo u redu. Želim nam svima puno zdravih bebica i da niko nikada ne doživi tako nešto.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
17.9.2014 21:49:02   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 22:04:05   
ena23
Danas mi ljubazni doktor rece da imam spontani pobacaj. Jedanesta sedmica. Da se mrva jos malo drzala za mamu uspjele bi uci u drugo tromjesecje. Ali nije.

Samo mogu zamisliti koliko je tesko zenama koje, gluho bilo, izgube veliku bebu u pupi, ili vec rodjenu bebu. Moja mrva bila mrvica, pa opet boli ko ludo sto je vise nema.

Bye bye mrvice.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 22:07:28   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ena23

Danas mi ljubazni doktor rece da imam spontani pobacaj. Jedanesta sedmica. Da se mrva jos malo drzala za mamu uspjele bi uci u drugo tromjesecje. Ali nije.

Samo mogu zamisliti koliko je tesko zenama koje, gluho bilo, izgube veliku bebu u pupi, ili vec rodjenu bebu. Moja mrva bila mrvica, pa opet boli ko ludo sto je vise nema.

Bye bye mrvice.

zao mi je mila :(((( da ti Alalh dragi olaksa

scarlet user posted image user posted image user posted image

meni je ova skolska godina bila bas ono teska svaki put kad sam citaal vidjela o prvacicima (krenuo bi u prvi razred ) kao da me neko bas zabode al nedam se ja sve je to zivot i uvjke ima gore .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 22:08:56   
niki83
Zao mi je Ena user posted image saljemo ti 1000 user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 22:09:19   
veeseelaa
ena tako mi je žaouser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 22:09:46   
Hannica

IZVORNA PORUKA: ena23

Danas mi ljubazni doktor rece da imam spontani pobacaj. Jedanesta sedmica. Da se mrva jos malo drzala za mamu uspjele bi uci u drugo tromjesecje. Ali nije.

Samo mogu zamisliti koliko je tesko zenama koje, gluho bilo, izgube veliku bebu u pupi, ili vec rodjenu bebu. Moja mrva bila mrvica, pa opet boli ko ludo sto je vise nema.

Bye bye mrvice.

Žao mi je. Mislim da ssm sinoć pročitala da si trudna. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 22:17:43   
R&T@
Zenice drage...

Ena, halali nam sve sinocnje sale...

Saljem ti veliki zagrljaj...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
19.9.2014 23:27:28   
Galicia
Enice, user posted image .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 13:52:59   
aidana
Ena user posted image
I ja sam imala spontani prije 3 mjeseca...pocela krvariti i nakon 2 dana malo srce prestalo kucati. Sve se tjesim s tim frazama da nije bilo sudjeno, da je bolje sto je bilo na pocetku trudnoce, bice jos prilika itd...al mi ne ide bas. Jos ne mogu to spomenuti a da me ne stegne u grlu. Ni ja ne mogu zamisliti kako je zenama koje izgube bebu u kasnijoj trudnoci kad skontam koliko sam se ja vezala u par sedmica.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 13:59:58   
MicoTico
Ena, draga moja, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja mrzim broj 11 upravo zbog te iste sedmice u kojoj sam izgubila jednu malu mrvicu, baš kao ti.
Tvoji lijepi dječaci i njihovi osmjesi činiće bol podnošljivom, vjeruj.
Ljubim te i grlimuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:05:39   
Anoniman
Ena, zao mi je. user posted image Tek sad vidjeh... user posted image user posted image Da dragi Allah olaksa!

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:06:37   
Medić*
Scarlet, Ena tako je vada trebalo biti, nedajte se user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:08:36   
muaaa

IZVORNA PORUKA: ena23

Danas mi ljubazni doktor rece da imam spontani pobacaj. Jedanesta sedmica. Da se mrva jos malo drzala za mamu uspjele bi uci u drugo tromjesecje. Ali nije.

Samo mogu zamisliti koliko je tesko zenama koje, gluho bilo, izgube veliku bebu u pupi, ili vec rodjenu bebu. Moja mrva bila mrvica, pa opet boli ko ludo sto je vise nema.

Bye bye mrvice.

Draga ena...user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 490
   [Obrisana poruka]
20.9.2014 14:12:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:15:26   
minja_
Draga Ena, tako mi je zao user posted image


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:31:16   
ena23
hvala vam na utjesnim rjecima i na suosjecanju. Danas je vec puno bolje. dva lava i nedaju bas da puno razmisljam i budem tuzna user posted image

mico, nisam znala da ti se isto desilo user posted image ali u pravu si, djeca cine da bude puno podnosljivije (je li ovo uopste rjec?)

svima nama zelim da se ovo nikada vise ne desi.



_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:31:55   
teacher75
Ena draga, strasno mi je zaouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:32:19   
ziki
Ena, tek sad ovo vidim. Bas mi je zao user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 14:39:48   
lovepower
Ena zao mi je user posted image
ee ne mogu da vjerujem da ja pisem na ovoj temi...
26 augusta sam otisla na gak oko ponoci sa razmacima od 2 minute,znate porodjajne bolove, a ja se smijem sa mm idemo po naseg djecaka,nasu prvu radost,nase prvo cekanja,nasa prva ljubav,sve je spremno,ispeglano namjesteno ostalo u sobi...
iako sam bila 36 punih sedmica nisam uopste pomislila da se nesto moze desiti
gore su mi ustanovili da nema otkucaja,uz potvrdio da je bebica mrtva...
i ja lezim u nekom bunilu,moram tek da se poradjam...
necu vam pisati kako mi je bilo,rodila sam nekako kazu 01:05 bas brzo,vidjela sam ga cupica moj maleni,najljepsi na svijetu...
uspavali su me da mi izvade posteljicu,rekli su mi da ne bi vise mogla izdrzati bol...kad sam se probudila prvo sam pitala za mm,rekli su mu,hocu da ga vidim,ne moze...oko 02:50 sestrica donosi telefon,on me zove otisao po mog brata,cekali skupa,skupa i saznali,ne place ni on ni ja...samo mi govori da me voli kaze rekli su te ovuda provuci oko 03:05
medjutim tek oko pola sest ujutro me vode iz sale,iz one krvi,on i brat na hodniku blijedi,ljube me maze,samo mi govore koliko me vole i da ce sve biti uredu...u sobi sam sama na ginekologiji buljim u plafon i placem,razne faze prolazim...oko podne na svoju odgovornost izlazim kuci,nista me ne boli,sve sama radim a niko mi ne nudi pomoc...vidim da mi mm nije uospte dobro,pitam sta je on se sklupca kraj mene,nije znao da je beba bila mrtva,mislio je da sam se napatila na porodu i kad me nisu provuukli kraj njega u 03:05 da sam i ja umrla,dozivio sok,moj brat kaze da mu se tijelo nekontrolisano treslo i da je krenuo da me trazi po hodnicima a on se ne sjeca,samo je kraj mene lezao i gledao u mene...mm brat me sanja onako u krvi sa iglama prekrivenu oim zelenim carsafom...ujutro brat krece po mamu koja je bila 400 km udaljena oko 14h je zove i govori joj ja strahujem za nju,nije bas najboljeg zdravlja,oca nemam poginuo je,mama dolazi navece oko 23h jedva ulazi na vrata ne moze da hoda od lijekova...ljudi ne vjeruju,ja jos manje,odmah sa zatrudnila,trudnoca uredna ma savrsena ali eto takva je sudbina,proslo je skoro mjesec i poprilicno sam dobro,idemo dalje,cekamo nalaze sa patologije...Bog mi je dao ogormnu snagu,zivot se vratio u normalu,znam da sam ranjena za citav zivot ali ne daj Boze gorega...sad cu poceti ganjati nalaze,jer ima ogroman strah od iduce trudnoce ali pobijedit cu ja to...moje mlade godine su dosta prosle,zenice meni je tek 21 godina ali idemo dalje,sto mi je rekao jedna moj dobar prijatelj nema povlacenja,nema odustajanja i sto je najvaznije nema predaje...


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 15:10:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

Danas mi ljubazni doktor rece da imam spontani pobacaj. Jedanesta sedmica. Da se mrva jos malo drzala za mamu uspjele bi uci u drugo tromjesecje. Ali nije.

Samo mogu zamisliti koliko je tesko zenama koje, gluho bilo, izgube veliku bebu u pupi, ili vec rodjenu bebu. Moja mrva bila mrvica, pa opet boli ko ludo sto je vise nema.

Bye bye mrvice.

Lijepa mojauser posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mi je zaouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 15:13:08   
elmaL
user posted image user posted image
Bas kao sto naziv teme kaze da ti srce pukne samo citajuci, ne mogu ni zamisliti kako je to proci.

Junakinje ste velike, da vas Bog dragi cuva i podari vam ono sto najvise zelite.

lovepower user posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 15:19:24   
rose 87
ena user posted image user posted image
lovepower user posted image user posted image
zao mi je,rijeci za utjehu ne postoje,nadam se da ce vam vrijeme pomoci da se malo bolje osjecate ali vjerujem da ce oziljak na srcu vjecno biti tu..user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Srce puca... duša jeca :(((
20.9.2014 15:40:22   
škorpija
ena, lovepower user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *