|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 19:45:10   
bebbe RR
Hej! Evo mene! Doktor je opet mislio da je bebica malo pemala, pa me je poslao na color doppler, da provjere sve. I provjerili su - sve je, hvala Bogu, OK. Vidjela sam i male okice, i mala usta, i kako sisa mali palac i sva mjerenja su OK, a i tezina joj je OK. Ima 2 kile, sto je, kazu, za 33 sedmice super. Dinciii, hvala za podrsku. Meni je termin zapravo pocetkom decembra, alikako moram na carski rez, bebaca dolazi prije, 25. novembra. Kako napreduje tvoja trudnoca? Pozz

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 19:49:17   
Emina*
E bas mi je drago da je sve u redu user posted image  user posted image
Uzivaj u ostatku trudnoce.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 21:38:07   
Anoniman
ma baš si me obradovala!!!user posted image user posted image user posted image
drago mi je da je sve kako treba.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 21:46:11   
mamyca
user posted image user posted image user posted image user posted image Drago mi je sto je sve ok,sad se samo opusti i uzivaj.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 22:07:03   
mamabb
Eto, na kraju sve bude onako kako i treba...
Mnogo mi je drago zbog tebe i čuvaj se!

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 23:08:11   
Amela V.
Bas mi je drago da je sve hvala Bogu u redu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sada samo lagano i opusteno uzivaj u ostatku trudnoce

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
19.10.2008 23:58:42   
dinciii
user posted image super da je sve ok..to mi je jako drago...ma mi uvijek nesto nadjemo da se sikiramo....najvaznije je da je bebica dobro...ja sam usla danas u 35.sedmicu i za sada je hvala bogu sve dobro,kod mene je bebica malo krupnija ima vec oko 3 kg,mashala pa me onda jos vise strah hvata kako cu ja sve to :) al ako bog da proci ce sve ok.samo da se rodi bebica ziva i zdrava..ti mi se cuvaj...pa se cujemo....pusa

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
20.10.2008 6:34:34   
bebbe RR
Hvala vam, cure. Da nije vas MM bi potpuno poludio. Ovako ga ponekad ostavim na miru a i desi se po desetak minuta da ne pricam o bebiuser posted image .  A i ovaj dr kod kojeg sam bila na Color Doppleru mi je dao nalaz na arapskom, sto je u jednu ruku dobro - ne mogu vrsiti dubinske analize. Moram vjerovati njemu i svom dr da pise da je sve OK. U ovakvim situacijama razumijem nepismene ljude. Hehehehe....
A, Dinciii, kako je Shee jednom prilikom napisala, najbolje bi bilo da nam ni ne govore nista o velicini bebe, sve dok su ostale mjere OK, jer, njihovi nacini za ta UZ "vaganja" još uvijek nisu pouzdani, desi se da profule i u kilu, a mi se sekiramo - te premala, te prevelika beba. Ma, dok je sve drugo u redu, narasce nase bebe, aBd. Svim trudnicama, mamama i njihovim bebarama velika pusa. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
20.10.2008 9:37:35   
Nini
To da je sitna i mala beba u stomaku ne treba nikog da brine, bar mene nije brinulo...Doktorica mi je 2 sedmice prije poroda rekla da pijem B vitamin jer mi je beba presitna. Ta ista doktorica me je 2 sedmice poslije porodila i hvala Allahu dragom rodila sam curicu 3300 tesku i 53 dugu...Razmisljala sam da li da joj kazem sta mi je rekla prije poroda ali sam skontala da me se  i ne sjeca tako da sam bila zadovoljna i sretna sto sam rodila zivu i zdravu svoju Lanu, koja masala nije bila ni sitna ni krupna...zato ne brinite se

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
2.11.2008 18:27:50   
bebbe RR
Evo mene opet - upravo sam se vratila sa pregleda i konacno nisam izbezumljena: "stigli smo raju" cak i po UZ mog doktora!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Ema ima 2, 5 kg, sto je za punih 35 sedmica OK i u prosjeku, dobila je 500 grama za dvije sedmice, ja sam dobila 1,5 kg. Sada smo na +7kg, sto je dobro, s obzirom na povracanje od prvog dana. A i ja sam se opustila, jer mi je bilo samo vazno da ne bude pod tom tezinom, da ne bi morala u inkubator.
Imamo jos tri sedmice do poroda i par dana. Opet na kontrolu za dvije sedmice.
Samo da vam se jos jednom zahvalim na vasoj podrsci - stvarno ste sve odreda super! Ljubim vas!  

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Nini)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Premalena beba - prema UZ mjerenjima?!
5.11.2008 21:23:27   
melissad
bebbe,uopste nisi imala razloga da se brines jer te kilaze su priblizne mojim, a to su normalne kilaze. Bice abd sve ok, stalno se molim bogu, a meni se bebac okrenuo na gore i sve su prilike da cu morati carski roditi, ukoliko se za dve sedmice na vrati na dole. Puno te pozdravljam i nemoj se brinuti  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

19.11.2008. rodila se DINA, sreca moja najveca

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *