|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 0:07:24   
škorpija
mm i ja smo se zabavljali 7 godina, nikad o djeci nismo pričali, bili smo dovoljni jedno drugom, a on kaže da može drugo dijete ako se barem jedno od nas zaposli u firmi u kojoj se radi od 8 do 16 i da su nam neradni vikendi, s obzirom da mi to sad izgleda kao science fiction, gubim svaku naduuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 0:40:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: napolitanka

strašno je to, da se žene iznad 30-tih, neudate i još dodatno bez djece smatraju paničarkama, i da im je prošao svaki voz, a sve to samo zato što im sredina tako nameće.... svako može uzeti život u svoje ruke, ma gdje god živio, jer svi smo mi na kraju sami za sebe odgovorni...ja se ne smatram paničarkom što se nisam ostvarila kao majka, a imam 33 godine, i boli me briga, sta ko misli o tome, dovoljno mi je samoj sa sobom.... i jesu u Njemačkoj ljudi opušteniji po pitanju braka i djece, a ko nas tjera da upadamo u kliše??? i nije mi bio san sa 20 da se udam, san mi je bio da završim fax, i da dovoljno uložim u sebe, da sutra mogu sama da opstanem, jer da opet ponovim, sami smo za sebe odgovorni...



slazem se al sta da rade kad ne mogu nikog normalnog upoznatiuser posted image u njemackoj im to ne bi bio problem jer bi lakse upoznali slobodne svojih godina jer vise izlaze i opusteniji su po tom pitanju i ne bi se na njih gledalo kao na panicarkeuser posted image igrom slucaja jako sam bliska sa par takvih cura i znam kako se osjecaju, nije im dobro nikakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 0:58:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma nije više problem u djeci koliko je možda problem nekima u tridesetim se uopće i udati, to su te paničarke
valja naći nekog u tim godinama
, kad si zreo, stavljaš svašta nešto na vagu i sl
kad si mlad nisi svoj user posted image


Moze biti...pa se zalete iako su u 30etim...i belaju nigdje kraja (iako su se udale u 'zrelim' godinamauser posted image user posted image )...




svega ima....
mada teško da će neko srljati sa 30 kao one sa 20, mnogo, mnogo teže
znamo po sebi a i pisala si čini mi se na temi "tridesete" da si sad mnogo obazrivija i sl
Tako bi bilo i da si solo, muškarac bi morao ispuniti mnogo toga da bi ti bio suprug il dečko, ne bitno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:00:32   
veeseelaa
slazem se al sta da rade kad ne mogu nikog normalnog upoznatiuser posted image u njemackoj im to ne bi bio problem jer bi lakse upoznali slobodne svojih godina jer vise izlaze i opusteniji su po tom pitanju i ne bi se na njih gledalo kao na panicarkeuser posted image igrom slucaja jako sam bliska sa par takvih cura i znam kako se osjecaju, nije im dobro nikakouser posted image


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:06:10   
ssaa
hvala vam svima na odgovorim...kod mene je situacija ocajna...vec smo 8 godina u braku i muz ne zeli dijete...njegova strana price je da sacekamo jos godinu,jos godinu i tako vec 8 godina da bi mi na kraju rekao da uopce ne zeli dijete da nam remeti mir...kao dovoljni smo sami sebi...a ja zivot ne vidim bez djeteta a vec sam previse godina u braku i slazemo se po svim pitanjima osim po tom pitanju...imamo sve...stan,kucu,nikakve kredite i probleme,normalno zivimo ali eto izgovor sa njegove strane je da su ovo nesigurna vremena a i da ne zeli da mu dijete kvari mir koji imamo...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:08:23   
ssaa
na pitanje da li imamo vec dijete samo da odgovorim da nemamo jer on ne zeli...a godine idu...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:10:42   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ssaa

hvala vam svima na odgovorim...kod mene je situacija ocajna...vec smo 8 godina u braku i muz ne zeli dijete...njegova strana price je da sacekamo jos godinu,jos godinu i tako vec 8 godina da bi mi na kraju rekao da uopce ne zeli dijete da nam remeti mir...kao dovoljni smo sami sebi...a ja zivot ne vidim bez djeteta a vec sam previse godina u braku i slazemo se po svim pitanjima osim po tom pitanju...imamo sve...stan,kucu,nikakve kredite i probleme,normalno zivimo ali eto izgovor sa njegove strane je da su ovo nesigurna vremena a i da ne zeli da mu dijete kvari mir koji imamo...

zaprijeti mu razvodom, ja sam bila ista kao tvoj muž, a sad ne bih mijenjala ovaj život za stari NIKAD, vremena su nesigurna, ali život je jedan, a ipak mislim da bez djeteta ništa nema smisla, ok ako par ne može nikako imati dijete, onda se čovjek pomiri i traži druga rjšenja za sretan život, ali da ti neko namjerno uskrati roditeljstvo je sebično

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ssaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:26:03   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ssaa

hvala vam svima na odgovorim...kod mene je situacija ocajna...vec smo 8 godina u braku i muz ne zeli dijete...njegova strana price je da sacekamo jos godinu,jos godinu i tako vec 8 godina da bi mi na kraju rekao da uopce ne zeli dijete da nam remeti mir...kao dovoljni smo sami sebi...a ja zivot ne vidim bez djeteta a vec sam previse godina u braku i slazemo se po svim pitanjima osim po tom pitanju...imamo sve...stan,kucu,nikakve kredite i probleme,normalno zivimo ali eto izgovor sa njegove strane je da su ovo nesigurna vremena a i da ne zeli da mu dijete kvari mir koji imamo...

Mislim da vi nemate uopšte mir, iako nemate djece, jer da imate ti ne bi bila očajna. Ja bih mu otvoreno rekla da želim dijete i da ne vidim svoj život bez djece. Ako se on ne vidi u toj priči i nema razumjevanja za moje želje, ja bih ga ostavila. Koliko sam shvatila njemu je lijepo i ne bi ništa mijenjao, a ne pita tebe jeli i tebi to odgovara???

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ssaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:34:05   
ssaa

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: ssaa

hvala vam svima na odgovorim...kod mene je situacija ocajna...vec smo 8 godina u braku i muz ne zeli dijete...njegova strana price je da sacekamo jos godinu,jos godinu i tako vec 8 godina da bi mi na kraju rekao da uopce ne zeli dijete da nam remeti mir...kao dovoljni smo sami sebi...a ja zivot ne vidim bez djeteta a vec sam previse godina u braku i slazemo se po svim pitanjima osim po tom pitanju...imamo sve...stan,kucu,nikakve kredite i probleme,normalno zivimo ali eto izgovor sa njegove strane je da su ovo nesigurna vremena a i da ne zeli da mu dijete kvari mir koji imamo...

zaprijeti mu razvodom, ja sam bila ista kao tvoj muž, a sad ne bih mijenjala ovaj život za stari NIKAD, vremena su nesigurna, ali život je jedan, a ipak mislim da bez djeteta ništa nema smisla, ok ako par ne može nikako imati dijete, onda se čovjek pomiri i traži druga rjšenja za sretan život, ali da ti neko namjerno uskrati roditeljstvo je sebično


ne vrijedi prijetiti ni razvodom jer sam i to probala pa nista...samo kaze da sam ja sebicna jer bi ga ostavila nakon svih godina

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 1:37:09   
ssaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: ssaa

hvala vam svima na odgovorim...kod mene je situacija ocajna...vec smo 8 godina u braku i muz ne zeli dijete...njegova strana price je da sacekamo jos godinu,jos godinu i tako vec 8 godina da bi mi na kraju rekao da uopce ne zeli dijete da nam remeti mir...kao dovoljni smo sami sebi...a ja zivot ne vidim bez djeteta a vec sam previse godina u braku i slazemo se po svim pitanjima osim po tom pitanju...imamo sve...stan,kucu,nikakve kredite i probleme,normalno zivimo ali eto izgovor sa njegove strane je da su ovo nesigurna vremena a i da ne zeli da mu dijete kvari mir koji imamo...

Mislim da vi nemate uopšte mir, iako nemate djece, jer da imate ti ne bi bila očajna. Ja bih mu otvoreno rekla da želim dijete i da ne vidim svoj život bez djece. Ako se on ne vidi u toj priči i nema razumjevanja za moje želje, ja bih ga ostavila. Koliko sam shvatila njemu je lijepo i ne bi ništa mijenjao, a ne pita tebe jeli i tebi to odgovara???



govorim otvoreno svaki dan ali ne pomaze jer sam ja ta koja je sebicna u njegovoj prici i zelim da nam mijenjam zivot a lijepo nam je i ovako...pocinje sa pricom kako mnogi nemaju djece pa su sretni...a samo da kazem njemu je 41 godina a meni 31 i kako sad ostaviti sve i otici nakon toliko godina braka...ja ne mogu da se pozalim da mi je u braku lose,imam divnog supruga ali nedostaje jos samo dijete....zadovoljila bi se sa jednim djetetom ali on to ne zeli

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 7:54:25   
Mirkica
ssaa mozda tvoj muz ima neku traumu iz djetinjstva , mozda ne moze imati djece mozda mozda ima pozandina. Bilo kako bilo ja bih njega ostavila . Draga moja i tvoj sat kuca TIK TAK TIK TAK a Bogme njegov ne kuca on moze i za 20 postat otac

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ssaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 9:34:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma nije više problem u djeci koliko je možda problem nekima u tridesetim se uopće i udati, to su te paničarke
valja naći nekog u tim godinama
, kad si zreo, stavljaš svašta nešto na vagu i sl
kad si mlad nisi svoj user posted image


Moze biti...pa se zalete iako su u 30etim...i belaju nigdje kraja (iako su se udale u 'zrelim' godinamauser posted image user posted image )...




svega ima....
mada teško da će neko srljati sa 30 kao one sa 20, mnogo, mnogo teže
znamo po sebi a i pisala si čini mi se na temi "tridesete" da si sad mnogo obazrivija i sl
Tako bi bilo i da si solo, muškarac bi morao ispuniti mnogo toga da bi ti bio suprug il dečko, ne bitno


Pa one u 20etim idu za zovom srca...cemu srljanje?Bar one imaju svo vrijeme svijeta, ali idu za ljubavlju i sto misle da su spremne za brak...a zene, kad podje otkucavati, znaju srljati...pa se poslije kajati, nazalost. Ja sam na doticnoj temi, istina, pisala kako sam sa 30. iskusnija, ispunjenija...ali ja sam se udala u 23oj...sve odradila do 30eteuser posted image user posted image
Nezahvalno je pricati 'moje je najispravnije', jer svi se mi razlikujemo...Nekome je rano da se uda i sa 35...ali kad dodje 5 do 12, znaju se u zurbi velike greske napraviti.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 10:00:07   
Mirkica
a kako srce zna da te prevari ihiii , ali eto kad je kome sudjeno . One koje bi se udale za svakog one bi se udale i sa 20 i sa 30 , one koje su izbirljive ne bi nikada da ne znam ko naidje .
Gledaj ja sam imala momka dok smo bili ono djecica bili smo super ,godinama svako je postajao individua za sebe , razvijali smo se u razlicitim smjerovima , on sebi ja sebi , drugaciji intresi SVE DRUGACIJE , ja kao puno zrelija osoba znala sam sta hocu i sta necu i kao zrela osoba svatila sam da je ON bas ono sto ne zelim, sreca nismo bili u braku , jer bi se tada SIGURNO pomirila sa sudbinom i ostala s njim , ovako odlucila sam se za SVOJ zivot , i kada sam upoznala mm tacno sam znala da je on to sto zelim , naravno nije sve 100 % ali dobar dio pase , onaj glavni . I da mm je bio zreo covjek valjda je znao sta zeli user posted image user posted image user posted image user posted image

Nek mi se niko ne zamjeri ali ja stavrno nisam pristalica ranog braka NIKAKO , mogla sam se udat i sa 17 user posted image user posted image user posted image mogla sam sto sta ali ja jednostavno smatram to previse rano , treba sebe spoznati pa onda donositi odluke . Ovo je moj stav.

ALI ovo nije tema ove price nego zena ciji muz ne zeli djecu , sot mi je jako zao takos to cuti nakon svih tih godina ulaganja u nesto .

< Poruku je uredio Mirkica -- 2.5.2012 10:01:05 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 11:09:08   
ivana29
Jako tesko je odgovarat na ovo..tebi je najteze...mislim da je tu problem njegova egositcna strana...bitno je sto zelite oboje...mene mir u kuci ubija..zelim nemir..vrsitanje po kuci..ihgracke na podu...to je sm isao zivota..pricaj sa svojim muzem...mozda iza svega cuci strah u njemu...a musko ko musko..naci ce sasvim drugi razlog..povedi ga ko neke prijateljice koja ima malu bebu...neznam...samo ga nemoj osuđivat ada prije ne probas sve..puno srece ..

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 11:31:18   
Volim Te!
Tesko je ovo sve za tebe jer on se ogradi onom "napad je najbolja odbrana", a ti ga najbolje poznajes probaj sve metode pa ako nista ne upali ne znam sta da ti kazem.A sto se godina tice ja sam se u 21 udala i ne kajem se nimalo,imala sam vezu od tri godine i posto nisam znala bas na cemu sam prekinula,sa muzem se dopisivala nekih mesec dana,posle se videli izasli na dva sata,nakod nedelje dana sam mu bila zena tako da mislim da je do sudbine i mislim da je svaki brak lutrija koliko god poznajes il ne poznajes osobu.

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 11:38:37   
Visnja RR
ja sam jako dugo imala taj mir u kuci i moram priznati da donekle razumijem tvog muza.. cinjenica je da smo MM i ja zeljeli dijete ali cesto je kroz glavu prolazilo misljenje "da li mozemo biti uspjesni roditelji" jer smo navikli da 11 dugih godina zivimo onako kako meni i njemu odgovara...
gledajuci nase prijatelje vidjeli smo koliko je zivot drugaciji kad imas djete... sve nekako mora biti bar kratkorocono planirano...
nema vise onog: "nama padne na pamet u 15 h da bi mogli preko vikenda na more i i vec oko 17 h krecemo", "ili krenes u Jablanicu na janjetinu i zavrsis u makarskoj na talijanskoj piroski","Meni se jede sladoled a MM me odveze u Dubruvnik na sladoeld jer bas taj volim" itditd ...
kad zivis sam ( u dvoje) dugi niz godina onda naviknes na neke stvari koje jesu lijepe a koje mozes samo kad nemas djete .... nekom te stvari postaju potreba bez koje ne mogu (vjerujem da je i s tvojim muzem tako) ...
Ali kad dodje mala mrvica u vas dom vrlo prirodno i jednostavno se prioriteti mjenjaju... i onda shvatis da je mir u kuci onaj najljepsi mir u kuci kad vase usnulo djete pajki jer vam je sve do tada dok nije pajkilo pravilo najljepsu buku na svjetu...
I onda shvatis da nema mjesta za brigu "da li cu biti dobar roditelj", postajes najbolji roditelj...

tvoja situacija je nezgodna jer on ne zeli dijete uopste...ti treba da odlucis da li zelis nastaviti zivot s njim bez djeteta ili zelis djete (sto bi znacilo da ga trebas napustiti)...Da li je ljubav prema muzu jaca od zelje da imas dijete? (sad mi prodje kroz glavu misao da li se udajemo da bi imali djete ili zato sto nekog volimo bez obzira imali ili ne dijete... hmmmm) I da neke stvari se zaista moraju definisati jos dok se zabavljamo...


< Poruku je uredio Visnja RR -- 2.5.2012 12:00:18 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ivana29)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 11:46:26   
Cickolini
Slazem se sa Visnjom upotpunosti... Definitivno niste u situaciji da cekate jos 8 godina. Prvo ti trebas da doneses odluku sta su tvoji prioriteti i onda da porzgovaras sa svojim muzem.

Jako mi je ruzno da te je godinama zavlacio da bi ti na kraju rekao da uopste ne zeli djecu. To mi djeluje krajnje podmuklo.

Ali pitanje je takodjer ako se ti iz ljubavi prema njmu trebas odreci najljepse uloge na svijetu, a to je biti majka... kolika je onda njegova ljubav prema tebi kad ti ne zeli podariti nesto najljepse na svijetu bez obzira na taj njegov strah....

< Poruku je uredio Cickolini -- 2.5.2012 11:47:06 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 11:47:48   
Ella_H
Potpisujem skorpiju,
Udaja sa 20 i 30 nemaju nikakve veze,
sve zavisi od osobe i njenih licnih interesa ili sebicnih interesa
u ovom slucaju. Draga moja te stvari se jos rjesavaju i prije braka
sta kako koliko i zasto o razno raznim stvarima, ma da uspiju
muski nekad i prevaritiuser posted image . Sve najbolje ti zelim
i da se tvoje iskusenje zavrsi sa svakim dobrom Amin!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 12:58:42   
veeseelaa
Pa one u 20etim idu za zovom srca...cemu srljanje?Bar one imaju svo vrijeme svijeta, ali idu za ljubavlju i sto misle da su spremne za brak..


pa ne znam srce i mozak moraju ići u paketu....
znam mnoge koje vole likove ne radnike, ljenguze, probisvjete, sklone alkoholu i drogama a one ih vole iznad svega.... i trebale bi se udati? ma daj, glupost
naravno da trebaš voljeti izabranika al trebaš i realno gledati na stvari ko je šta je, čim se bavi.... sa 20 baš i ne rasudjuješ

ja sad kad bi se udavala koji bi to spisak bio što bi neko morao ispuniti hihihihi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 13:03:27   
veeseelaa
i polako s tim preporukama da ga ostavi jer ne želi dijete, ljudi se po svim pitanjima slažu izuzev po ovom... a mnoge se slažu samo po jednom pitanju (u vezi djece) a ni po kom drugom osnovu se ne slažu pa ostaju u braku....

nego razgovor i razgovor, Višnja je to dobro napisala i opisala, kad si sam, solo, radiš, neovisan dijete ti dodje ko "teret".... nisi imao dijete i ne znaš kakav je osjećaj

mene sad sva raja zeza jer sam znala često reći "fuj djeca" user posted image kad bi nam djeca od prijatelja, familije i sl remetila planove, naravno to je bilo u šaljivom tonu al ja tada nisam imala djece i sva djeca su mi bila draga i mila a i napast do bola user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 13:05:19   
veeseelaa
jedne godine u Antaliji, švrljamo po gradu, nas desetak a malena od mog brata se rasplakala, neće ni lijevo ni desno i oni se vrate u hotel
ja kontam u sebi "ne bi ja ovo trpila ni za brdo karamela" hahahah
jednostavno nisi navikao, solo si, svo vrijeme je tvoje i ne želiš da te neko sputava  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 13:13:29   
lana84
osmjeh moga djeteta ni jedan gušt na ovom svijetu ne može zamjeniti, ni jedan. i hvala Bogu da mi je dao razum da tako razmišljam....

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 13:27:19   
veeseelaa
ma naravno al tako razmišljaš tek kad dobiješ dijeteuser posted image
bar većina, jer kako drugačije znati koji je to merak

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 13:27:27   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pa one u 20etim idu za zovom srca...cemu srljanje?Bar one imaju svo vrijeme svijeta, ali idu za ljubavlju i sto misle da su spremne za brak..


pa ne znam srce i mozak moraju ići u paketu....
znam mnoge koje vole likove ne radnike, ljenguze, probisvjete, sklone alkoholu i drogama a one ih vole iznad svega.... i trebale bi se udati? ma daj, glupost
naravno da trebaš voljeti izabranika al trebaš i realno gledati na stvari ko je šta je, čim se bavi.... sa 20 baš i ne rasudjuješ

ja sad kad bi se udavala koji bi to spisak bio što bi neko morao ispuniti hihihihi


a sta da joj savejtuje covjek ILI HOCE ILI NECE karte na sto , ako nece ( a stvarno nema razloga zdravstvenog) nema se tu sta vise traziti niti narednih 8 godina protraciti zasto ni zasto a kad godine odu bioloski sat otkuca onda je i svejedno kao sto lena rece niko i nista nije vrijedan osmjeha moga djettea , ni jedan cejf nit jedan covjek .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 13:29:11   
veeseelaa
e ne znam, stvar treba riješiti u kratkom periodu
reći svoje želje, svoja nadanja, ljepotu roditeljstva i sl
e sad ako baš neće ništa drugo ne preostaje nego razići se
a inače ne kužim kako 8 godina niste ovu temu već pretebirili?
ipak nije mal period za ne imati dijete, ne kontam



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *