|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 14:38:33   
Alma_27
ako covjek nece dijete, ne mora samo meni nije jasno zasto te je toliko zavlacio i govorio da hoce samo ne tada user posted image cisti bezobrazluk i sebicnost. ne dozvoli da ne tebe to prebacuje pa da ispadne da si ti sebicna. sigurno postoji neko ko zeli dijete i ko ce zeljeti dijete bas s tobom i kome treba dati sansu.

jedna forumaqsica je rekla da je nju muz ucjenio pa su dobili dijete i bas je dobro ispalo. to je mozda zato sto je i ona na kraju shvatila da zeli biti majka. a sta ako ti njega pritisnes i dobijete dijete a on ga i dalje ne zeli? kod moje prijateljice se desilo bas to. i covjek sada pomaze oko djeteta samo koliko mora (finansijski bez pogovora ali nije tu kad njoj i djetetu treba). ona pati jer je sve na njoj iako je presretna kao majka.

ti izvagaj sve pa odluci sta je za tebe najbolje. ni najveca ljubav ne vrijedi puno ako ti nisi sretna



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 16:18:06   
vjestica

IZVORNA PORUKA: lana84

osmjeh moga djeteta ni jedan gušt na ovom svijetu ne može zamjeniti, ni jedan. i hvala Bogu da mi je dao razum da tako razmišljam....

oov je baš super, nemaš savjet za postavljačicu teme, ali važno je sipati so na ranu user posted image user posted image user posted image
btw potpisujem višnju, ona je to sročila

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 20:30:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: lana84

osmjeh moga djeteta ni jedan gušt na ovom svijetu ne može zamjeniti, ni jedan. i hvala Bogu da mi je dao razum da tako razmišljam....

oov je baš super, nemaš savjet za postavljačicu teme, ali važno je sipati so na ranu user posted image user posted image user posted image
btw potpisujem višnju, ona je to sročila


kako nema savjet , bas je fino rekla drugim rijecima on nije vriejdan da bi ona zbog njega ostala uskracena za taj osmjeh i pogled , a ne mora se odmah napadat i biti negativan .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 21:14:59   
felix
sretno da tm brzo odluci za bebu savjeta nemam neznam sta bi rekla ti .....neznam al stvarno...



< Poruku je uredio felix -- 2.5.2012 21:21:32 >

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 21:17:39   
Neca xxx
Hm. Jako nezgodna situacija i jako je nezahvalno da ti bilo ko savjetuje sta da uradis, jer sta god da odlucis sada, ta odluka ce veoma promijeniti tvoj dalji zivot.
Prvo, mislim da je jako ruzno od tvoga muza sto ti ranije nije rekao da ne zeli djecu nikako. Jer to je jako bitna cinjenica u bracnom zivotu. Ali sada nema svrhe razglabati o tome.

Vjerujem da ti je sada tesko donijeti odluku da li da odustanes od majcinstva ili od muza (sa kojim je, koliko razuijem, brak u svim ostalim segmentima ok). Dobro razmisli sta je to sto ti zaista zelis i donesi odluku. I uradi to sto prije, nemoj pustiti da ti prodje jos 8 godina u iscekivanju i odlucivanju, jer ce tada mozda biti kasno.

U svakom slucaju, sretno!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:04:33   
veeseelaa
ako ga istinski voliš a razidješ se s njim možda nikada nećeš naći sreću s nekim drugim muškarcem.... možda nikada to neće biti to, pazi na odluke

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:13:50   
Hanady RR
cirkus...
kako beze utrošeno 8 godina...user posted image

baš je lijepo da ga istinski voliš a on tebe baš i ne...user posted image
mislim tvoju želju za majčinstvom on da gasi...

meni to nema veze sa ljubavlju...oprosti možda sam drska ali sam iskrena...

toliko parova ima porbleme sa zatrudnjivanjem i godinama rade na tome, bore se i rješevaju eventulane porbleme o istom uopće ne vodeći brigu dal je do žene ili muža porblem u zatrudnjivanju...jer ljubav je to...

sve i da ne uspiju imaju jendo drugo, svoju ljubav, želju, vrijeme koje su uložili...i to im niko nikada neće oduzeti...

a ti...
ti nemaš mogućnost ni da pokušaš...
jer se ''Boga'' igra mušakarac kojega istinski voliš...
ja bih se zapitala dali on mene voli...
ne tražim mu ništa previše samo da pokušamo biti majka i otac jednom plodu ljubavi i to nakon 8 godina ....

ja bih znala što bih...odmah noćas....
ili čak 2 godine prijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:18:30   
veeseelaa
ja bih se zapitala dali on mene voli.


ovisi s koje strane gledaš
šta bi bilo da njen muž želi četvoro djece a ona samo jedno, da li bi to značilo da ga ne voli jer mu ne želi ispuniti želju?

anonimna najbolje zna dal je njen muž voli ili ne....






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:30:46   
Emica_sa
Ja ne znam majke mi koji je k... ljudima,ja svaki dan cujem pricu,nece da imaju djece ili jedva jedno ne pada mi na pamet drugo i onda sam ja jadna kako izdrzim sa dvojeuser posted image

Iskreno draga ja nebi cekala 8 godina ja bi ga vec davno ostavila,ne znam uopce sta radis sa takvom osobomuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:32:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bih se zapitala dali on mene voli.


ovisi s koje strane gledaš
šta bi bilo da njen muž želi četvoro djece a ona samo jedno, da li bi to značilo da ga ne voli jer mu ne želi ispuniti želju?

anonimna najbolje zna dal je njen muž voli ili ne....







najprije uskratiti joj želju da ima i jedno dijete na način na koji on nju zavlači 8 godina...ljubav nije sad da ti meni odvje na trepavicama dubiš...

i ne ovisi sa koje ja strane gledam..ovisi kako s eon ponaša...
ovo ponašanje nije vrijedno zaista daljnjega života...otliki egoizam ...d aubijaš moju želju za potomstvom i 8 hej ne 2 nego 8 godina mi uzmeš tek tako jer me kao voliš...opristit ćeš al dobro bezobrazno....

a recimo u slučaju škorpijinom ja se u potpunosto slažem s anjenim mužem...
da ipak sačekaju jer neće zakasniti ni za durgo dijete još malo dok ne nađu stabilnije poslove koji će im omogućiti da više vremena provode sa svojom djecom...

no razlog kod dotičnog muža...
nije uopće finansijske prirode...
nego egoizam...a to je jedna teška bolest...


voljeti me može muž koji sa mnom želi dijete...
voljeti me može muž sa kojim mi nije uspjelo imati dijete...

al znamo šta smo radili...šta pokušali....

evo ja i moj suprug želimo treće...i ne ide...
nije razlog da se razilazimo...
al imamo pravo da pokušavamo...i da oboje želimo isto....

ne pričam o kupobini automobila, stana il kilograma jabuka pa bil domaće il hibridne...pričam o poridic, sticanju iste, željenju iste...stavranju za nju...

nemati dijete jer tako viša sila nalaže je ejdno...stalno ulažešte zajedno da dobijete to dijete...
al pričati mi da e voliš a biti toliki egosista d ami uzemš 8 godina...

mislim baš je meni pojam ljubavi nešto posebeno...

a to posebno podrazumijeva ova osjećanja koja piše članica foruma...sve mimo toga i blisko stavu njenoga muža veze sa ljubavi nemauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:33:18   
Anoniman
ja ne mogu shvatiti kako neko ne zeli da ima svoje dijete i to nakon cak 8 godina braka sa voljenom i ljubljenom zenom, situiran i bez ikakvih fin. poteskoca???


(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:38:56   
fatimica09
Višnju bih potpisala onako politički user posted image , lijepo je pojasnila moguću situaciju....ali ako bih zaista bila iskrena, slažem se sa Hanady 100 % i još bih nadodala da je taj muškarac krajnje sebičan i kukavica, da ne kažem pi...user posted image , zalud utrošeno vrijeme!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:42:01   
veeseelaa
jbg
situacija je zeznuta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:45:57   
veeseelaa
ja nekako mislim da će se situacija srediti, i da će suprug uvidjeti da je ok imati dijete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:53:29   
fatimica09
ih ti vječni optimista, pa zar i nakon 8 godinauser posted image
ja sam imala frajera koji je tako slično razmišljao...do praga Amerikanac, preko praga Balkanac i odjebaus.....user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:55:45   
Leena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


ja nekako mislim da će se situacija srediti, i da će suprug uvidjeti da je ok imati dijete

ja uopšte ne mislim da je mudro davati savjete u ovoj situaciji. I još nešto, mislim da nemaju svi ljudi roditeljski instinkt i da je to nešto što se ne može nametnuti nekome. Nefer je što tonije rekao prije osam godina znajući da ti to želiš, a da li on tebe voli nema veze s time želi li s tobom dijete

< Poruku je uredio Leena -- 2.5.2012 23:59:53 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
2.5.2012 23:58:25   
Hanady RR
čuj sreditiuser posted image user posted image

šta će se srediti što nije za prethodnih 8 godina...

vesela ženo...koliko si ti u braku...
de se varti unazad i skontaj koliko je 8 godina ono pravoooooooo...nije to obični broj

nemojmo se zavaravati...
il nek ga ostavi il nekada ga psihologu vodi da vidi koja je trauma u pitanjuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:11:06   
veeseelaa
ma joj, nemojte tako, polako, ženi je teško
najlakše se razići, da je spremna na to već bi isto uradilauser posted image
ja mislim da trebaju razgovarati, da mu treba reći iskreno svoje želje i nadanja, koliko je usrećuje pomisao na dijete itd Pa nije ni on mostrum da isto ne razumije i da tek tako odbaci njenu priču....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:13:44   
Emica_sa
Vesela izvini ali jeste monstrum,8 godina u braku,njemu preko 40,sta tu ima dalje da se cekauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:14:14   
veeseelaa
i pala mi je jedna misao na um: šta ako on iz nekog razloga ne može imati djecu, možda mu je ta priča samoutješna... kao ne želi dijete a ustvari je nešto drugo u pitanju user posted image
možda se boji reći istinu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:16:03   
Hanady RR
uopšte se ije najlakše razići....
okuda tebi takva informacija....


a on je u mojim očima monstum...

ona je sda najspremija d amu d ašup kartu u jednom prvacu...

jer da ije držala bi to sebi i ko 8 prethodnih godina....

8 godina zavlačiti iduće godine ideuć...
da je rekla 4 godine u braku pa ja bih rekla hajde biće iduće...
al 8...fakat to je puno....

i naravno d ajoj je teško jer j svjesna da i druge su skontale ono što ona nije sebi htjela priznati...sve je mislila pormjenit će se...

nažalost ova ćud s eneće mjenjati...
8 godina je puno..on je u stanju još toliko d aje zvalači...
user posted image


brutalno al istinito....user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:16:39   
Halimaa
aa škorpija, i moj je isti slučaj, i ja bih zelila drugo dijete ( pomalo nerealno s obzirom na mnoge neke faktore ) ali muz nece dok se ja za stalno ne zaposlim. Inače radim honorarno, dva dana sedmično, znači ni staž ni koji vrag. Nije lako, odmah pocinjemo preispitivati i sam brak i osobu s kojom zivimo... A najteže je preispitati samu sebe! Ali, kroz zid se ne može. Nakon nekoliko durenja, pokušaja nagovaranja, argumenata, prebacivanja o egoističnosti , itd itd prihvatila sam da, zasad, necemo imati drugo dijete. Necu ga valjda praviti svojevoljno! I dalje pokusavam promijeniti njegovo razmilsljanje, ali jednostavno, riječ je o tome da sam ja više idealistčna, odrasla u imućnoj porodici, a on je realističan, zna šta je neimaština... Ne znam, treba se strpiti.. Ali, ono što je ne podnosim je iznevjereno obećanjE.Znači, ako smo odlučili imati dijete, i ti izvrdavaš, onda treba staviti ultimatum. Ili-ili.user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:18:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i pala mi je jedna misao na um: šta ako on iz nekog razloga ne može imati djecu, možda mu je ta priča samoutješna... kao ne želi dijete a ustvari je nešto drugo u pitanju user posted image
možda se boji reći istinu user posted image



e tek je onda monstrum....

stupiti u brak sa tim sazananjem...
slagati je i lagati idalje....

da joj je rekao...za ovih 8 godina našli bi rješenje venetulano...ako ga nema dogovorili o posvojenju...ako neće ni to...bili sretni i presretni zajedno...
jer ona njega dovoljno voli da višu silu nebi koristila u svrhu d aga ostavi.....to sma sigurna 100% jer 8 godina mu je tek tako dala....

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:18:26   
Visnja RR
ma veeseela meni je svasta pamalo na pamet ... al necu da dosipam ranu na soli nasoj forumasici... ali mislim da tu kod njih ljubavi nema vec samo navika na lijep zajednicki zivot...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
3.5.2012 0:32:24   
veeseelaa
ma veeseela meni je svasta pamalo na pamet ... al necu da dosipam ranu na soli nasoj forumasici..


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *