|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:11:48   
veeseelaa
predložila bih bračnoga savjetnika...
prihologa...
grupnu terapiju itd...


user posted image user posted image user posted image a čemu ovo? da ga đuture ubjedjuju kako treba imati dijete user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:24:42   
muaaa
Ja mislim da ovdje lezi dublji problem.

Ti trebas njemu dati da bira.Jednostavno mu postavi ultimatum ili dijete ili razvod.Mozda ja zvucim grubo ali jedan brak koji funkcionise dobro,bi trebao da ima i te svoje plodove.

8 godina nije malo a i ko zna koliko jos ce biti zavlacenja.Evo kazes da te voli,pazljiv dobar je ali ti nisi opet sretna.Znaci da ti fali majcinstvo.

Neznam sta je u pitanju mozda covjek zna da nemoze imati djecu pa na taj nacin izbjegava i nece tebi da kaze da te ne povrijedi,a vrijedja te ovako.

Ovo je moje misljenje,a ti popricaj s njim i pitaj direktno koji je razlog jer mu nijedan do sada nije bas ubjedljiv...sretno

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:26:23   
Anoniman
A mozda je sterilan...a nece to da prizna ni sebi ni njoj... user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:29:58   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

A mozda je sterilan...a nece to da prizna ni sebi ni njoj... user posted image


Pa i ja to napisah,jer nejasno da neko ne zeli djecu s voljenom osobom ako nema nekih problema tj.ako nemoze imati djecu

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:37:32   
sunce27
Bila sam u slicnoj situaciji, tako da postavljacicu ove teme u potpunosti razumijem. Moj muz nije htio djece, kada mu spomenem dijete on poludi i tako je bilo 5 godina, ja plakala, klela, svadjala se sa njim, postavljala razne ultimatume nista nije palilo, onda vise ohladila i pravila se da mi je svejedno i nakon 5 godina zatrudnim.
On nikada nijedno dijete nije pomilovao, bio je tako hladan a mene je to ubijalo, plasila sam se da nesto krije, da je bolestan, ma razne misli su mi prolazile kroz glavu.
Sada imamo djevojcicu od 14 mjeseci i on je lud za njom, sada vec cekamo drugu bebu i kada mu kazem pa sto smo morali ovoliko cekati kaze ja sam bio velika budala i plasio se svega.


< Poruku je uredio sunce27 -- 4.5.2012 10:39:10 >


_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:48:41   
minja_
Nego, ssaa, kad vec imate vremena na pretek, nadam se da svoju sigurnost imas u svojim rukama, da radis i da u tom smislu ne zavisis ni od koga.

Prijateljica moje sestre se razvela u 45. godini, nakon 12 godina zabavljanja i 13 godina braka. Na početku veze su odlučili da neće imati djece. I gospodin prosle godine ode na sluzbeni put i to jutro joj na vrata dođe zahtjev za sporazumni prekid braka, razlog, nepomirive razlike, on želi djecu, ona nije u godinama da bi to ostvarila!!! A on ih nije htio 25 godina. Nije imao ni petlju reci joj to u lice. Ona se sa koferima vratila roditeljima jer je 20 godina ulagala u stan njegove tetke koji on nikad nije htio prevesti na sebe i u privatni posao koji se cijelo vrijeme vodio na njegovom bratu. Gospodin se ozenio i dobio dijete. Ona je sama, počinje život od nule.

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:54:05   
veeseelaa
da, da Minja dobro si rekla!
samo draga ssaa obezbijedi sebe i uzdaj se u se i u svoje kljuse, samo budale slijepo vjeruju u zajedništvo... do groba



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 10:55:37   
muaaa
Eh, pa mislim da ti ova prica od minje otvori oci....ne bih dalje da komentarisem...sretno kako god da odlucisuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 11:24:38   
yasemin
mislim da su muškarci nekad kukavice , misle da će im dijete sve pokvariti , možda dožive trumu gledajući nekog svog jarana kako je sav nikakv jer ima djecu i slično .
Ja hvala Bogu nisam imala takav problem sa mm , borili smo se sa neplodnošću tri dugeeeeee godine i uspjeli prirodno zatrudniti , sad akoBogda 01.07 kad je terrmin očekujemo našeg malog bebana .....
meni lično brak bez djece (ako nije u pitanju viša sila kao nemogučnost zbog nepoldnosti) zato što mm neće djete , ne bi trajao duže nego što traje brakorazvodna parnica , jer bi sve gubilo smisao , nije li dijete plod ljubavi , pa kakv bi to bila ljubav ako ne želi dijete.

_____________________________

yasemin

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 11:57:01   
škorpija
u 99 posto slučaejva muškarac koji kaže da ne želi brak, želi ga, ali ne sa tom osobom s kojom je trenutno, vjerujem da je tako i sa djecom, što dokažuje minjina priča

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 12:25:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

predložila bih bračnoga savjetnika...
prihologa...
grupnu terapiju itd...


user posted image user posted image user posted image a čemu ovo? da ga đuture ubjedjuju kako treba imati dijete user posted image



vesela ako nemaš svoj konkreta savjet sem kako je to kod tebe i tvoga mm nemoj se patrljati u moj....

osobito sa smajilijima koji nisu na mjestu...

postoje intitucije i ljudi koji ''liječe'' probleme...ili pomažu čovjeku da se sa istima izbori
nisma ni pomislila da ga ubjeđuju da ima dijete...nego sma pomislila a i napisla da čovjek ima dublji problem, neku treumu, strah, prihološke misli koje ga plaše budućnosti koja dolazi...

u razgovoru s aonima koji za to jesu školovani, koji imau sisitem i poznaju teoriju i praksu...ovaj čovjek u dogledno vrijeme može sam reći '' draga ženo želim dijete sa tobom''

žena neće da ga ostavi, voli ga i sasvim je ok da u slučaju da on ima neke traume za koje ni na ne zna biće uz njega da ih prebrodi...





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 12:39:33   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: škorpija

u 99 posto slučaejva muškarac koji kaže da ne želi brak, želi ga, ali ne sa tom osobom s kojom je trenutno, vjerujem da je tako i sa djecom, što dokažuje minjina priča


slazem se

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 12:47:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: škorpija

u 99 posto slučaejva muškarac koji kaže da ne želi brak, želi ga, ali ne sa tom osobom s kojom je trenutno, vjerujem da je tako i sa djecom, što dokažuje minjina priča


al što ej onda s tom osobom? ja to ne kontam, koji miševi hebo te
pa idi si nađi ko ti se svidja, niko ni sa kim nije na silu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 12:49:37   
veeseelaa
ssa ti njemu lijepo reci da ćete se razići ukoliko on ne želi promjeniti miišljenje u vezi sa djecom, dja mu rok i to je to, budi dostojanstvena....
ako neće dijete, a ti hoćeš ja ne kužim šta bi se tu moglo raditi? sve mi se više čini da rješenja nema..... mislim izuzev razvoda

do duše sama sa sobom moraš raščistiti možeš li ti nastaviti i kako bez tm....
do duše bez svega se može


< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.5.2012 12:50:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 12:53:26   
Blue rose RR
A šta ako i njena želja za djetetom nije tolika da bi se odrekla muža?
Zar se ne može desiti da oboje nakon npr. pola godine se slože oko djeteta, pa možda to bude i nakon 10 godina?
Jednostavno ima i takvih insana i to njima odgovara.

Isto kao što ja želim samo jedno dijete.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:00:58   
Ella_H
Hanady rjetki su oni koji zaista imaju traume,
samo lijepo bi ja njemu rekla hoces ono za ono, volis me
a nezelis da imas djete samnomuser posted image nema logike.
I financije donekle mogu biti izgovor ali ako se to bas odugovlaci
ja bi dobro razmislila ostati s takvim covjek jednostavno psihicki bi me to ubijalo...
Znam da smo sve mi zene razlicite, emancipacija, zenska prava bla bla,
ali u sustini za mene zivot u braku znaci porodica sad neko zeli jedno nego dvoje
neko sedmero mi snujemo Allah dz. odlucuje.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:25:03   
minja_
Gledam neke svoje prijatelje/ice, ja ih smatram hladnim i sebičnim, a redom su svi sa izuzetno pozitivnim porodičnim iskustvom, toplim i privrzenim roditeljima a odrasli su u emotivno hendikepirane ljude, koji nikada nisu naučili dijeliti, uzvracati i davati. Neki su postali i roditelji, po meni su svom djetetu samo ime i prezime u rodnom listu, sav teret roditeljstva prebacuju na djedove, nene, tetke, beba se ostavi u trecem mjesecu zivota i ode sa muzem na more, da se zaboga malo odmori, dijete dođe kao strano tijelo koje je poremetilo savrsenu strukturu savrsene slike.
Hocu da kazem, ne treba velika trauma za biti ovoliko sebican, karakter svih nas teško da se moze promijeniti. U šta bi to ona njega trebala ubjeđivati?!

Tek kad sam rodila, shvatila sam da partnerski odnos s nekim ljudima jednostavno ne bi uspio uz dijete, zbog čiste sebičnosti i različitog poimanja roditeljstva, koje se ničim ne bi moglo popraviti ili promijeniti. Što kažu, kako sam gledala, dobro sam se udalauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:31:12   
snijeg
Svakom svačije, ali ja nikad ne bih muntala muža da dobijem dijete. Dijete nije kupi - vrati, pokušaj - odustani. To je slatka obaveza za cijeli život i svaki bračni partneri koji svjesno i zajednički donesu odluku o imanju istog se nađu u problemima i razmiricama, a kad jedan bračni partner to ne želi ne mogu ni zamisliti moguće ishode. Kad ga dijete probudi 10 noći za redom prebacit će ženi kako je to njena želja i odluka, pa opet i iznova je cijeli život podsjećati na njeno muntanje. Jbo takav brak, a ni to dijete neće biti presretno. Priča može imati, naravno, i sretan kraj, ali ko to želi rizikovati sretan život dijeteta?! Dakle, u ovim stvarima muntanja nema, ili jesi ili nisi i draga moja skontaj s čim/s kim možeš živjeti, a opet bez čega ti život neće biti interesantan i primamljiv.

P.S. Fakat mi nije jasno da na današnjem vaktu neko ima potrebu nekog muntati i biti premuntan, a ova teza sexom do cilja mi je bezveze, kakvo je to uživanje u ostvarenom cilju ako znam šta sam morala primjeniti da dosegnem isti user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:42:23   
veeseelaa
Gledam neke svoje prijatelje/ice, ja ih smatram hladnim i sebičnim, a redom su svi sa izuzetno pozitivnim porodičnim iskustvom, toplim i privrzenim roditeljima a odrasli su u emotivno hendikepirane ljude, koji nikada nisu naučili dijeliti, uzvracati i davati. Neki su postali i roditelji, po meni su svom djetetu samo ime i prezime u rodnom listu, sav teret roditeljstva prebacuju na djedove, nene, tetke, beba se ostavi u trecem mjesecu zivota i ode sa muzem na more, da se zaboga malo odmori, dijete dođe kao strano tijelo koje je poremetilo savrsenu strukturu savrsene slike.


wtf??? pa ko si ti da sudiš o nečijem roditeljstvu? neki soc radnik???
da se razumijemo ja nikada svoju A (do sada) nisam ostavljala negdje da bi išla na more al znam masu roditelja koji svoju djecu ostave,  baš tako da odmore,  a roditelji su da im možeš pozavidjeti!

ako je nana zdrava što ne bi pomogla svojoj djeciuser posted image , pričuvala dijete da joj kći ode firizeru, na masažu, pedikeru i sl
Bolje to nego da hoda ko bauk a šatro požrtvovana mama a u stvari nema izborauser posted image





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:44:41   
henna ze
stvarno ne kontam..moj mentalni sklop ne može skontati da neko može smatrati kako dijete može biti smetnja nečemu..da nešto ne možeš postići jer imaš dijete..da negdje ne možeš otići jer imaš dijete..
ta sva halabuka oko nespavanja, dreke, pelena ..temperatura traje godinu dvije..pa hajd ako si sretnik i tri...svim ženama kažem nema spavanja do kraja života kad rodš dijete..makar ćeš jednom ustati da vidiš treba li da se pokrije ili slično..
ali...kad dijete malo stane na noge..na tibet možeš ići ako želiš...i sve ima još veći čar jer ste onda neka nerazdvojna ekipa..
sa svojom curom sam išla na koncert..vriskale ..skakale kao najbolje prijateljice...nas troje smo gledale utakmice reala i bayerna sa uživancijom..često zapadnemo u finansijsku krizu al se i iščupamo...

nego nek taj tvoj muž malo pročita ove naše postove na rr...sve će mu se samo kazati...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:49:13   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: snijeg

Svakom svačije, ali ja nikad ne bih muntala muža da dobijem dijete. Dijete nije kupi - vrati, pokušaj - odustani.


Potpisala bih ovu pametnu ženu.

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:50:29   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Gledam neke svoje prijatelje/ice, ja ih smatram hladnim i sebičnim, a redom su svi sa izuzetno pozitivnim porodičnim iskustvom, toplim i privrzenim roditeljima a odrasli su u emotivno hendikepirane ljude, koji nikada nisu naučili dijeliti, uzvracati i davati. Neki su postali i roditelji, po meni su svom djetetu samo ime i prezime u rodnom listu, sav teret roditeljstva prebacuju na djedove, nene, tetke, beba se ostavi u trecem mjesecu zivota i ode sa muzem na more, da se zaboga malo odmori, dijete dođe kao strano tijelo koje je poremetilo savrsenu strukturu savrsene slike.


wtf??? pa ko si ti da sudiš o nečijem roditeljstvu? neki soc radnik???
da se razumijemo ja nikada svoju A (do sada) nisam ostavljala negdje da bi išla na more al znam masu roditelja koji svoju djecu ostave,  baš tako da odmore,  a roditelji su da im možeš pozavidjeti!

ako je nana zdrava što ne bi pomogla svojoj djeciuser posted image , pričuvala dijete da joj kći ode firizeru, na masažu, pedikeru i sl
Bolje to nego da hoda ko bauk a šatro požrtvovana mama a u stvari nema izborauser posted image






Vesela ovoga ima pravo puno,ni ja ne kontam kako neki ljudi odu na more,a dijete ostave ,za mene to nisu dobri roditelji,to mi je za povratiti,ili skacu po kafanama svaki vikend dok im majka odgaja dijeteuser posted image

Jedno je ostaviti dijete nekada,ali svaki drugi dan moras negdje i dijete ti smeta,to mi je bas previse


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:50:53   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: minja_

Gledam neke svoje prijatelje/ice, ja ih smatram hladnim i sebičnim, a redom su svi sa izuzetno pozitivnim porodičnim iskustvom, toplim i privrzenim roditeljima a odrasli su u emotivno hendikepirane ljude, koji nikada nisu naučili dijeliti, uzvracati i davati. Neki su postali i roditelji, po meni su svom djetetu samo ime i prezime u rodnom listu, sav teret roditeljstva prebacuju na djedove, nene, tetke, beba se ostavi u trecem mjesecu zivota i ode sa muzem na more, da se zaboga malo odmori, dijete dođe kao strano tijelo koje je poremetilo savrsenu strukturu savrsene slike.
Hocu da kazem, ne treba velika trauma za biti ovoliko sebican, karakter svih nas teško da se moze promijeniti. U šta bi to ona njega trebala ubjeđivati?!

Tek kad sam rodila, shvatila sam da partnerski odnos s nekim ljudima jednostavno ne bi uspio uz dijete, zbog čiste sebičnosti i različitog poimanja roditeljstva, koje se ničim ne bi moglo popraviti ili promijeniti. Što kažu, kako sam gledala, dobro sam se udalauser posted image


potpisujem

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 13:59:15   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: ssaa

Nas brak je savrsen u svakom drugom pogledu i tek tako otici malo je tesko...znam da je za neke od vas moj muz vjerovatno monstrum ali ja mislim da je to preteska rijec jer u sustini on nije los covjek...kad pogledam neke porodice u kojima muz pije,vara zenu,tuce je i sve drugo moj muz je perfektan..uvijek sam mu na prvom mjestu i znam da bi sve dao za mene...na ovaj forum sam se prijavila vise iz ocaja jer moja zelja je i da zadrzim brak i da ga na odredjeni nacin ubijedim za dijete...mislila sam da je vec neko od vas imao slicnih problema sa ubjedjivanjem druge strane za dijete....


Ssaa.....tvoj brak je savršen utoliko koliko je tebi laganje dugo 8 godina takodje savršeno.
Isto toliko je i tvoj muž savršen. I moram ti reći jednu istinu: ja za svog muža ne bih sve dala, ali bih život dala za svoju djecu. Ne bih ni okom trepnula, za muža ne bih.
Moj brak nije savršen, ma ni slučajno....iskreno, ne vjerujem u savršenstvo.
Ja sam ti rekla svoj primjer, škorpija svoj.....dakle ja sam svog bračnog druga ubijedila tako, a i škorpijin je nju ubijedio na sličan način. Ali mi nismo isti....meni moj muž nikada nije rekao da ne želi djecu, nego da ne želi u tom trenutku u kojem bi ja htjela.
Da se ne lažmo bilo je i dana kada je on rekao: mogli bi.....a ja sam rekla, ma neeeee....nećemo još.

Ali da je i u jednom trenutku moj muž meni rekao: ja ne želim djecu nikako, mrtav ozbiljan.......meni na pamet ne bi bilo da ga ubijedjujem u suprotno.
Prvo, bila bih vrlo povrijedjena jer me je lagao.
Drugo, vrlo sam nezgodna kad sam povrijedjena.
Treće, čekala bih da se glava ohladi i uradila ono što smatram da moram.
Pošto sam ja uvijek mislila da želim djecu, ja bih se razvela i nikada ne bih ni pokušala imati dijete s nekim ko je eksplicitno mi rekao: Ja ne želim djecu!

(odgovor članu ssaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: sta ako vam muz ne zeli dijete
4.5.2012 14:06:15   
Blue rose RR
Pitanje  je da li želi dijete ili želi muža?
Ako želi muža, očito je da neće imati dijete.
A ako želi dijete onda će ostati haman bez muža.
A osam godina je prošlo.
Pitanje je takođe koliko je sada njoj godina, je li materijalno neovisna, je li se smatra sposobnom za nastaviti dalje?





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *