|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sakupljanje medvjedića
8.1.2009 13:11:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: skvo

Pocela ja nagradna igra...e ovako...
....       6   medvjedica- gumena patkica
....       12  medvjedica- raspjevani prijatelj
...        20   medvjedica-  zirafa
....       3o  medvjedica- cudesni automobil.


ja skupljlala pa pobacala...dobila na samom pocetku onu neku igrackicu koja pusti neki cudni zvuk ... i mislila to je to nema  vise...
jel ima neki sajt o tome ...posalji na pp

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sakupljanje medvjedića
8.1.2009 13:13:38   
Crvena
Hvala skvouser posted image Znas li gdje mozemo dobiti koverte?

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sakupljanje medvjedića
8.1.2009 13:14:32   
M kao Mama
Evo mene sa inf. iz prva ruke, kada već nema ništa oko plina, ima brate oko pampersa,


Sada je nova nagradna igra, počela je u novembru, i traje do ljuna 2009. godine.

Za sve informacije javite se na 033 551 - 155, toje Marketinška agencija Communis, koja radi sve za pampers i tražite Arifa, on će Vam poslati koverte.


Eto, ovo mi je malo popravilo dan, ugred, evo sjedimo ukencelarijama s kapama i kaputima, još samo fali da zapuca, što Višnja maločas reče

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sakupljanje medvjedića
8.1.2009 13:16:07   
Skvo RR
Ja dobila koverticu od pampersa..sa letkom za ljepljenje medvjedica....ucestvovali smo na onom takmicenju, pa smo dobili promotivni materijal.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sakupljanje medvjedića
8.1.2009 13:20:26   
M kao Mama
Za sve informacije javite se na 033 551 - 155, to je Marketinška agencija Communis, koja radi sve za pampers i tražite Arifa, on će Vam poslati koverte.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sakupljanje medvjedića
8.1.2009 13:25:10   
Crvena
                        user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 9:45:45   
M kao Mama
Drage moje, mi smo dobili kovertice na kućnu adresu, pa ovim boršurama vidim da se informacije mogu dobiti na sajtu www.pgbalkans.com

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 10:51:44   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja prije dva dana bacila 26 medvjedića nisam znala gdje ću naći koverte i stoje mi već godinu dana i ja ih bacila.

Ma kako mi je samo krivo...A imamo žirafu i raspjevanog prijatelja sad smo moglu dobiti i auto.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 11:02:22   
M kao Mama
Pa, kako ženo draga, ja sam prije nekoliko dana stavila obavijet zua koverte, joj, pa ima li kakve šanse da nađeš tu kesu sa smećem

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 11:08:02   
Aminad
user posted image Ma sad sam čitala nisam prije vidjela. Ma imala sam ja toga čak sam i davala prijateljicama, i onda kontam nema toga više to je završeno što da ih čuvam više i bacim. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 11:32:49   
mukica
E super mi radimo sa Comunisom sad cu ih zvati da mi posalju tu kovertu, hej kolko sam meda onda bacilauser posted image user posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 11:40:11   
M kao Mama
cure, auto  je haos, ako uspijem sa skeniram pa ću vam postavioti sličicu, nešto mi je skener u defektu

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 13:26:20   
Aminad
Pronašla saaaaaaaaaaam!!!!user posted image

22 medvjedića + 4(jutros otvorili 2 paketa).

Hej nemate pojma kako mi je drago. Hvala draga mama alma na informacijama, da nisam pročitala def. bi ih danas bacila jer smo neke plakare premiještali i kupili nove pa sam prenosila neke papire, knjige i ostalo iz njih. Kad me MM pitao šta ćemo s medama rekla sam mu baci ih šta će nam kad to više ne važi ALI on nije bacio ne znam zašto nema ga da ga pitam. Sad sam pretražila sve te papire knjige i na dnu zadnju nađem kovertu s medama. Danas ću da slažem te knjige ma bacila bi ih 100%.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:14:23   
M kao Mama
Amina samo da znaš kako mi je drago, zovi Arifa iz Comunisa, on će to odmah da ti pošalje, vidiš bona bilo suđenjo, sudbina je htjela da dobijete bibi, evo za tebe i sve ostale mame postavila sam na albumu pampers bibi.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:24:07   
stella
Almice draga hvala ti,ja sad vidjela i zvala i poslace danas a kod mene ce biti za 2 danauser posted image thenxuser posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:26:24   
M kao Mama
Ništa, skupljajte, šaljite, pa akoboga na ljeto je takmičenje u vozanju ovih bibija, ahahahaha

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:33:02   
batterfly
Joj,jeste me sad obradovale pravo...Ja neki dan htjela da bacim ove mede,jer nisam dobila u bolnici tu kovertu,ali je Lida skupljala i davala njoj,i kaze ona ostavljaj sebi,mozda nadjemo negdje kovertu....
Tako da sam ja od tad nakupila tih medaaaaauser posted image user posted image user posted image i samo mi stoje bezze....

De sad vi mene uputite sta da radim,kako da dodjem do ove koverte,i ono najvaznije jesu li iste igracke u pitanju????
Vidim imam broj za naszvati,ali sta cu reci kad nazovem???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Fakat nisam u toku sa ovim nista,samo sam skupljala mede,ako bi akd sta naletilouser posted image user posted image user posted image

mama Alma,hvala puno osevapila si se zeno!!!!!user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:42:58   
M kao Mama
Aidice, nazoveš ovaj broj, tražiš Arifa, on radi do 17 sati, i fino kažeš da si zainteresovana za kovertu i da sam ti ja dala broj, i to je to, ako imaš više meda tražiš dvije koverte,

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:44:41   
Visnja RR
jos nisam zvala Arifa...
nego jel se pikaju mede samo sa pelena ili i sa vlaznih maramica?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:46:50   
M kao Mama
Višnja, koliko me pamčenje služi, nemaju mede na maramicama, mislim samo sa pelena, nazovi Arifa u svakom slučaju,

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 15:50:19   
batterfly
HVALA ti puno draga moja,zovem cim mi se djete probudi.....
Imam ,imam,...trazit cu dvije,ako mi bude mrsko sve poslati,mogu nekoj od vas kojoj fali....A ja cu bar jos pola godine kupovati pelene,tako da kad ja posaljem svoje,mogu nekoj skupljati  i posati,nije problem nikakav,da se ne baca djabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 16:18:42   
bebacha
a kakav je taj raspjevani prijatelj

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 19:02:13   
ziki
Patkicu i raspevane prijatelje imas u Bingu, koliko sam ja vidjela to su iste igracke ko do sad samo jos bibi dodat. Zirafa je super, ja cu da posaljem za nju. Jesu li iste koverte ko do sad, meni jos sedi ona iz porodilista.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 19:42:37   
bebacha
a kako izgledaju ti prijateljiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a zirafa je super.mala od jetrve je ima.bas me interesuje koliko kosta u prodaji

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sakupljanje medvjedića
15.1.2009 19:58:17   
Aminad
Meni raspjevani prijatelj nije nešto posebno jer ima jedan kanap koji treba povući i onda on proizvodi zvuk životinje zavisi kojeg je oblika, ali je jako teško povući čak i meni a mala djeca nema šanse da povuku jedino je dobro što su mu uši za grickanje kad zubi niču i za trljanje desni, baš su prilagođene za to. Ali sve u svemu lijepa igračkica.user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *