|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:00:55   
D_K

IZVORNA PORUKA: Lady26

A ovo ostalo, ako si bas bila toliko aktivna i bavila se sportovima, onda je promjena bas velika...ali ne bih rekla nagore i sad da je to toliko "strasno" pa da tvoj muz ima problema s tim, valjda bi trebao biti ponosan user posted image ...


te aktivnosti se uvijek mogu ponovo pokrenuti a potpisujem Lady, pa treba da bude ponosan, super hot i sexy supruga koja je potpuno predana porodici i njemu..ali nije to glavna stvar, neka se ublazi malo on, malo se prilagodi ti i eto ti idile.. brak funkcionise na taj nacin..
bas mi je drago zbog tebe user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:05:34   
Emina F.
Termin mi je za 2 mjeseca. Mogu se vala jos toliko strpit.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:12:17   
veeseelaa
ne kužim što bi se neko šišao jer se udao odnosno dobio dijete?
Inače Emina F razumijem da u trudnoći nisi možda mogla mnogo toga al mnogo toga si i mogla, npr plivati, ići na fitnes i bar šetati na traci, voziti biciklo

a nije zabavno ni to čišćenje po stanu i kuhanje
vi ste mladi, ko da uvijek morate jesti kuhano u kući, malo dosadno zvuči
ja i mm često jedemo vani

jednom me je mm pitao ima li šta za ručak, rekoh halo ba nisam ja tu da kuham nego da se sexam user posted image

i on kaže: poštenouser posted image

hoću reći de malo sve na šalu okreni, nemoj sad ko neka teta hebo ga, klasika ona, mm ćekaš s posla s ručkom, jedete, gledate tv, heklate, ma daaaaj, dosadno sestro.....

ajde nekad al svaki dan, mladi ste, zezajte se

ok je čistiti stan, al sad da ti je to jedino što radiš je baš smor

on te očito samo vidi kako kuhaš i čistiš, de malo poludi




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:16:08   
ajla86
evo iskustvo moje licno...
mm nikad nece primjetiti imal prasine po coskovima i jesul prozori prljavi ali ce primjetiti ako sam promjenila parfem..akos am se drugacije nasminkala i te sitnice na meni...
nikad ga encu oduseviti dobrom klopom kao npr ako u 12 ili 1 u noci pocnem se spremati i akzem vodi me van nemogu biti u kuci vise....to ga dize iz mrtvih i neke monotonije poso-kuca
mladi muskarci nisu nasi ocevi da se dive dobroj zimnici ili super ustirkanom kucom...oni hoce zensku proed sebe da ih pali i zari
vidim kako smo se nas dvoje priomjenili ja sam sad user posted image i evo 7 mjesec bez sexa i bez nekog drustvenog zivota jer sam na mirovanju ali vidi i on da nije do mene pa mi nema sta dizati obrvu a znam da ga to smeta....
emina duso ofarbaj se...malo pusti glas...trzni se hebes i kucu i kuhinju cuvaj brak i to strasti sto je opstalo izmedzu vas....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:16:53   
djoisa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jednom me je mm pitao ima li šta za ručak, rekoh halo ba nisam ja tu da kuham nego da se sexam user posted image

i on kaže: poštenouser posted image





user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:17:42   
veeseelaa
mladi muskarci nisu nasi ocevi da se dive dobroj zimnici ili super ustirkanom kucom...oni hoce zensku proed sebe da ih pali i zari


user posted image

emina duso ofarbaj se...malo pusti glas...trzni se hebes i kucu i kuhinju cuvaj brak i to strasti sto je opstalo izmedzu vas....


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:18:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: djoisa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jednom me je mm pitao ima li šta za ručak, rekoh halo ba nisam ja tu da kuham nego da se sexam user posted image

i on kaže: poštenouser posted image





user posted image  user posted image  user posted image


ma to sam se ja šalila, al u svakoj šali ima istineuser posted image al dobra vadiona, nego reći "nisam ništa skuhala" user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:19:31   
djoisa
morat cu te opet citirati tamo na onim provalama user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:21:28   
animagical
hoću reći de malo sve na šalu okreni, nemoj sad ko neka teta hebo ga, klasika ona, mm ćekaš s posla s ručkom, jedete, gledate tv, heklate, ma daaaaj, dosadno sestro.....

ajde nekad al svaki dan, mladi ste, zezajte se



vesela,skidam kapu...receno na skroz zanimljiv nacin,ali opet istina ziva.... kao sto ni ja ne zelim da u braku budem sa svojim ocem, tako ni mm ne zeli pored sebe svoju majku, uvijek topao rucak i ciste carape.... nije takvu ni upoznao (da naglasim,ne kazem da hodamo prljavih carapauser posted image )

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: RR rečenica/misao dana!
5.7.2012 13:22:47   
djoisa
.

< Poruku je uredio djoisa -- 5.7.2012 13:23:03 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:26:45   
sara.at
Zar je jos uvijek bauk farbanje u trudnociuser posted image
Ja upravo sjedim u frizerskom (imam jos 5 Dana do termina), stavljala pramenove I cekam da mi kosu pere. Ako Sam trudna nisam bolesna I netrebam da izgledam zapusteno. Cure me zezaju da mi nepadne na pamet da sad dobijem trudove, inace ce me poslat u radjaonu sa folijom na glaviuser posted image volim I Ja kuhati I ocistiti Ali volim I zgrabiti svoja dva djecaka ugurati u auto I otici na rucak, u setnju, u kino. Dok Sam sa prvim bebijem bila trudna svi su mi govorili da cu se u autu poroditi. Ja nisam nikad bila kuci I kad dodjem mm odslepam da idemo jesti, pa makar na sir I domaci sok kod seljaka. Kad dodje beba dok uspostavis ritam I raspodjelis obaveze, prodje vreme. Koristi sad jer sljedeci su kad bebi bude 9-10mj

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:27:16   
veeseelaa
kao sto ni ja ne zelim da u braku budem sa svojim ocem, tako ni mm ne zeli pored sebe svoju majku,


da, baš tako

i treba mu reć pojedi još jednu sarmicu, ljubi te ženica user posted image pa da ti poraste velikiiiii user posted image user posted image user posted image

eto i ručak okreni na zezanciju



< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.7.2012 13:29:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:28:27   
Emina F.
Ma kad ja vidim da je to bio problem, mogu se i tetovirat, nije problem user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:30:40   
veeseelaa
Emina F ma nije ni to sad farbanje zabermedet, ko bitna stvar, izuzev ako nemaš sijedih
ja se nisam farbala do skoro, izraslo mi par sijedih pa odlučim da to prekrijem bojom moje kose.....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:31:43   
mama_mo

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mladi muskarci nisu nasi ocevi da se dive dobroj zimnici ili super ustirkanom kucom...oni hoce zensku proed sebe da ih pali i zari


user posted image

emina duso ofarbaj se...malo pusti glas...trzni se hebes i kucu i kuhinju cuvaj brak i to strasti sto je opstalo izmedzu vas....


user posted image



upravo tako user posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:33:08   
shpagica

Meni malo nelogicno da si pisala kako si izvlacila maksimum iz sebe (glede fizickih atributa) i hodala napucana, gola, vaka-naka ne bi li ga nagovorila na sex, sa sad ispade da se ne lozi na tebe jer si postala dosadna tetica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:34:58   
bananica
E `vako. Sinoc smo razgovarali, kako sam i kontala. Detaljno sam mu objasnila, kako se osjecam, kako to nije nimalo ok s njegove strane, kako cemo ubrzo imat problema u svemu drugom nastavimo li imat sexualnih, i tako. On me saslusao, zapalio cigaru i rekao da me razumije, kako ni njemu nije lako bez sexa, i da postoje 2 razloga sto mu se neda. Prvi, sto mu je sad zbog trudnoce, malo ga strah, a drugi sto ja nisam vise osoba koju je ozenio. Prije sam bila dosta drugacija, kako neko kaze looda. A i fizicki sam bila drugacija, imala sam drukciji stil na koji se lozio, a otkad dodjoh promijenih se, umirila se i et. I rekao mi je jos "ako mislis da ti nesto mutim, slobodno isprobaj jel istina ili ne".



prvi razlog razumijem i mogu povjerovati u to, al ovaj drugiuser posted image user posted image meni smjesno, to mu je razlog zasto mu se ne da sexati, ma hajde, za mene cista glupost

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:37:55   
veeseelaa
prvi razlog razumijem i mogu povjerovati u to, al ovaj drugiuser posted image user posted image meni smjesno, to mu je razlog zasto mu se ne da sexati, ma hajde, za mene cista glupost


misliš? ajd ga znaj

ono sad gledam vako, da ja mm gledam kako puši lulu i čita novine uz pijuckanje pive klipače sa zapuštenim stomakom možda bi mislila slično user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:39:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

prvi razlog razumijem i mogu povjerovati u to, al ovaj drugiuser posted image user posted image meni smjesno, to mu je razlog zasto mu se ne da sexati, ma hajde, za mene cista glupost


misliš? ajd ga znaj

ono sad gledam vako, da ja mm gledam kako puši lulu i čita novine uz pijuckanje pive klipače sa zapuštenim stomakom možda bi mislila slično user posted image





mozda bih i ja mislila, al bih se sigurno sexala i pokusala promijeniti tu gadnu navikuuser posted image
al da zena cisti kucu i pravi rucak, a njemu nije do sexa, pa bas prica za malu djecu

< Poruku je uredio bananica -- 5.7.2012 13:40:12 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:44:15   
veeseelaa
ma on je njoj rekao da nije kao što je bila, luckasta i zabavna a ona je to spojila s kuhanjem i čišćenjem, što je djelić .... a ne glavni dio.... očito se njen duh poprilično promijenio.... 

< Poruku je uredio veeseelaa -- 5.7.2012 13:45:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 13:58:40   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma on je njoj rekao da nije kao što je bila, luckasta i zabavna a ona je to spojila s kuhanjem i čišćenjem, što je djelić .... a ne glavni dio.... očito se njen duh poprilično promijenio.... 




opet mu ne vjerujem, mene ne bi ubijedio da mu je to razlog zasto mu nije do sexa


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:05:37   
animagical
posto ovo zvuci vise kao zafrkancija, najbolje da emina postavi svoju sliku prije i poslije braka, pa da joj objektivno kazemo je li se toliko promijenila, za ne pozeljeti... ja nesto ne vjerujem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:07:56   
ziki

IZVORNA PORUKA: shpagica


Meni malo nelogicno da si pisala kako si izvlacila maksimum iz sebe (glede fizickih atributa) i hodala napucana, gola, vaka-naka ne bi li ga nagovorila na sex, sa sad ispade da se ne lozi na tebe jer si postala dosadna tetica user posted image user posted image user posted image

ni meni ovo nije nikako logično, a pride što ne kontam šta falo kratkoj kosi, ja uglavnom imam kratku kosu a ništa mi ne fali

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:11:20   
veeseelaa
ma ja ne mislim da se njena promjena odnosi na fizički izgled koliko na njenu psihu.... nisu  seksi žene koje samo dobro izgledaju, ima masa lijepih žena bez sexipila

ono što će muškarca natjerati da misli o ženi kao sexulanoj partnerici je svakako i gestikulacija, način zezanja, smijanja, gard i slično

zamislite lijepu ženu koja se rijetko smije i ima smarne teme, ja je ne bi .... neka hvala


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Sta da radim??
5.7.2012 14:12:43   
Hurma
ma jasta nego zafrkancija user posted image ... plus zena nikada ne moze biti sigurna da je muz ne vara... a takav razlog je fakat prvi znak za prevaru... ali evo kako otkriti :) user posted image :

Kako otkriti prevaru?

1 – Vodite dnevnik partnerovih aktivnosti. Zapišite vrijeme, imena mjesta i druge ljude upletene u partnerove aktivnosti, izlike koje vam je dao i sl. Taj dnevnik je vrijedan jer ćete moći uvijek usporediti što vam je rekao s telefonskim računima, izvješćima s kreditne kartice, razgovorima s drugim ljudima. Partner će vjerojatno mijenjati svoju priču ili dovoditi u pitanje vaša sjećanja, zbog toga su zabilješke nužne.

2 – Pratite telefonske pozive, bilježite vrijeme i brojeve.

3 – Planirajte iznenadne posjete na posao, dođite kući u neočekivano vrijeme ili objavite kako ćete raditi do kasno, a zatim dođite kući ranije.

4 – Ako možete uvijek tražite potpuni ispis suprugovog telefonskog računa. Obratite pažnju na neuobičajenu količinu telefonskih poziva na neki broj. Provjerite čiji je. Ne oslanjajte se na imena upisana u telefonski imenik, provjeravajte brojeve, jer često se ispod imena prijatelja kriju brojevi ljubavnika ili ljubavnica.

5 – Nikad ništa ne pitajte partnera, sve dok niste sigurni, imate neosporive dokaze i znate što ćete učiniti. Neke dokaze sačuvajte za kraj. Partner će vas započeti ispitivati kako bi vidio koliko točno znate.

Prije svakog suočavanja partnera sa svojim optužbama morate znati što ćete učiniti. Što ćete učiniti ako prizna? Ako ne prizna?

Ako znate da ćete preći preko toga, a da će se partner ponovno uplesti u takvu situaciju onda ga nemojte bezvezno opterećivati i kreirati napete i neugodne situacije.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *