|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:09:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Ja bas htjedoh napisati, svaka cast pa "ubodoste" bebicu ako je samo 2x mjesecno.

Sigurno ti nije nimalo jednostavno user posted image . Sta mislis da probas sa samozadovoljavanjem i sexi igrackicama, al ostavljaj ih uvijek da ga "bodu" u oci; mozda ga to malo razdrmauser posted image


ovo mora zena zbog sebe. u braku a fali sexa - pa poluditi ce zena..
stvarno ti nije lako.. vidim da si probala sve.. nemam ti nista pametnije reci osim da sama sebi 'pomognes' a ako ga volis da se pomiris sa situacijom.. on ocito ima toliko pozitivnih stvari da se treba upitati da li je vrijedno prekinuti brak zbog toga.. ja nekako mislim da nije a opet nisam u tvojoj kozi..opet, neka nemate nekih vecih problema, nekad su oboje zdravi, vole seks ali imaju toliko zivotnih problema da im nije ni na pameti. hocu da kazem, ima i mnogo gorih stvari koje se mogu desiti u zivotu i braku..

P.S. sad mi pade na pamet luda ideja, malcice mu izdrobis kakvog stimulansa u pice user posted image user posted image i opa bato user posted image user posted image .. samo pazi da ga hercika ne strefi user posted image


D_K moze se pomiriti sa tim da imaju samo 2 puta mjesecno sex, ako je to sex da posle njega nemoze na noge koliko joj drhte itd. Ali ako je i to posle 10minuta gotovo kako ona kaze ja nebi mogla tako. Svi se mi umorimo, imamo obaveza ali bar jdnom sedmicno se moze

mene posebno zabrinjava i ovo sto nece oralnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:11:59   
veeseelaa
nemam ti nista pametnije reci osim da sama sebi 'pomognes' a ako ga volis da se pomiris sa situacijom.. on ocito ima toliko pozitivnih stvari da se treba upitati da li je vrijedno prekinuti brak zbog toga..


pa to je glavni razlog za razvod
neko se voli jer se želi, šta ga imam voljeti kad me se sexa, ma idi begaj

ja s takvim likom ne bi ostala u drugom stanju....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:13:52   
teacher75

Korisnici na ovoj temi: sretna sam jako, Ben 10, Emina F., canim, Cenzura83, Bihter, malena131, Hannan, Maya_K, HAHA, bejbibi, SailorMoon, ljubicica5, ajla86, Dzenana_G

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:14:11   
chuci
idana_85 baš lijepo napisano.
ne kontam kako će joj postovi o tome kako neko ne bi mogao tako pomoći, pustite se toga žene.


jedno rješenje je da razgovorom s njim dođeš do kompromisa. kažeš mu fino dobro tebi je dosta jednom u 15 dana. ja bi mogla svaki dan. daj da se nađemo na jednom dva puta sedmično. ja neću insistirati svaki dan, ti me nemoj odbijati ako je prošlo lupam 5 dana od prošlog odnosa, pa čak i ako ti se ne da. što to mora biti po njegovom.

izvini što ja vako otvoreno ali je li problem bude fizičke prirode kad te odbije ili psihičke. da prevedem jel mu se ne može dignuti ili taj dio fercera a on ipak neće kad ga ti otvoreno zavodiš i tražiš sex?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:14:40   
djoisa
ima nas i skrivenih user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:15:20   
teacher75
problem je bas ozbiljan, ja bih insistirala na dobrom razlogu i postavila mu ultimatum, ni ja ne bih mogla ostati u takvom brakuuser posted image mogu mislit kako ti jeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:15:38   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75


Korisnici na ovoj temi: sretna sam jako, Ben 10, Emina F., canim, Cenzura83, Bihter, malena131, Hannan, Maya_K, HAHA, bejbibi, SailorMoon, ljubicica5, ajla86, Dzenana_G

user posted image

a što mene nema user posted image mora da sam se i ja sakrilauser posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:16:38   
Emina F.
kad se krenemo sexat dize se bez problema, ali treba ga nagovorit. I sto kaze veselaa, dosta mi vise da izvodim nesto, pogotovo jer uopste ni ne primjecuje.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:18:09   
D_K

IZVORNA PORUKA: idana_85

Emina, imala sam i ja tako slican problem, bas sam pisala ovdje na forumu, ali nisam naisla na razumjevanje od strane rr zenica, zamalo su me lincovale user posted image
Mi smo bili u zajednici pa je sve to islo malo teze. Ja poslije poroda umorna, dijete se stalno budi, svekrva upada u sobu kako hoce,a i ostali,ja nervozna bojao se da pridje. U trudnoci isto tako rijetko, a i tad stalno pita boli li te,odgovarali ti itd. al prodje to. Mi nismo mogli cekati 40 dana nakon poroda, jedva 20 izdrzali. I jedno vece ja njemu rekoh zar sam tako ruzna nakon poroda nisi me ni u obraz poljubio danima. Kaze on ja ako ti samo pridjem blizu, eksplodiracu user posted image  ne moram ti pricati sta je dalje bilo :) Mi zene odmah sve analiziramo.

Ima ljudi koji su jednostavo takvi. Podjem od sebe. Nisam frigidna, ja mogu danju,ali uvijek ima neko, dijete ovo ono, a navece kad smo konacno sami miri i tisina ja se samo komiram nije mi do zivota. Nije da ne zelim, jednostavno nemam snage. Nekad to bude cesce,nekad rijedje,sve kako dodje trenutak, mozda je i on takav,mozda misli o necemu nesto ga iscrpljuje,ne mora znaciti da mu nisi privlacna. Ne brini bona, ne navaljuj,ne stvaraj mu to kao teret, pusti ga da te pozeli.


ovo je sasvim normalno stanje dok je bebica mala..
sigurno da nisi jedina. ja sam jedva cekala da se dohvatim jastuka i tako daaanima..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:18:37   
SailorMoon
Izvini ali ja u svom zivotu nisam jos nikad cula da ima muskarac koji nevoli da mu se po...si

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:18:42   
Bihter
Sexi igrackice, kao i sve dr vezano za to, njemu ne privlaci paznju. Znala sam jedno vrijeme, svaku noc prije spavanja se istusiram, depiliram svaku dlacicu, i gola legnem kraj njega, ili u necemu cipkastom, crno ili crveno, i bijelo sam znala obuci, sva mirisem. On samo pozeli laku noc i zaspe. A sto se inace toga tice, uvijek sam u tangama, uvijek ima tako neki detalj, ali eto. maksuz sam u sloveniji uzimala rublje za to, ali nije pomoglo. jedne prilike mi je rekao da mu je odvratan oralni sex, i to jos kad ga zena pruza muskarcu user posted image ... da ne govorim da on meni nikad nije. Pitala sam ga i za to, objasnjenje je bilo da mu nije bas privlacno. Tu se ta prica zavrsila... U zadnje vrijeme i kad bih mu prisla, automatski mi naumpadne kako ce me sad odbiti, koji ce sad izgovor biti i vratim se, odvojim u drugu sobu, spavam sama, zaspem placuci. user posted image
To za oralni sex mi me bas zabrinulo...stvarno mislim da je to muskarcima ono naj,naj. Ajde sto ga ne zeli tebi pruzati,monogo muskaraca koliko sam cuitala na netu to ne zeli (ukljucujuci mog mm) ali zato vecinom vole primati oralni sex. Cudno...user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:19:30   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: chuci

idana_85 baš lijepo napisano.
ne kontam kako će joj postovi o tome kako neko ne bi mogao tako pomoći, pustite se toga žene.


jedno rješenje je da razgovorom s njim dođeš do kompromisa. kažeš mu fino dobro tebi je dosta jednom u 15 dana. ja bi mogla svaki dan. daj da se nađemo na jednom dva puta sedmično. ja neću insistirati svaki dan, ti me nemoj odbijati ako je prošlo lupam 5 dana od prošlog odnosa, pa čak i ako ti se ne da. što to mora biti po njegovom.

izvini što ja vako otvoreno ali je li problem bude fizičke prirode kad te odbije ili psihičke. da prevedem jel mu se ne može dignuti ili taj dio fercera a on ipak neće kad ga ti otvoreno zavodiš i tražiš sex?


ja ne bih mogla ovako se seksati po planu i programu, mislim da bi baš tad ne bi bilo do seksa. Pa zar nije veča draž da me "razvrši" na trpezarijskom stolu usred ručka, lupam. Mladi (25 i 27 god) a da već prave raspored kad će se seksati, ne ide. To mi je nekako za matore, ono znaš svake druge srijede u mjesecu user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:19:54   
bejbibi
evo neko je napisao da je neko takav homo...mene iskreno na to vuce...izvini ako sam te uvrijedila al 2x mjesecno nije normalno......a kako kazes da si u top formi a da te ni ne vidi..hm ja bi se zapitala dal mozda voli drugi pol.....sorrz stvarno al tako izgleda kroz tvoje postove.......jeste,nismo svi isti al muskarac da samo dva put mjesecno zeli odnose i to na inicijativu zene!!!!!!!! to je ogroman problem....ako se ne slazete u krevetu necete ni u drugim poljima uskoro jer tebe pucaju hormoni ,njega bog zna sta i eto problema...svadje itd....ja bi psihologa preporucila pod hitno

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:22:37   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: bejbibi

evo neko je napisao da je neko takav homo...mene iskreno na to vuce...izvini ako sam te uvrijedila al 2x mjesecno nije normalno......a kako kazes da si u top formi a da te ni ne vidi..hm ja bi se zapitala dal mozda voli drugi pol.....sorrz stvarno al tako izgleda kroz tvoje postove.......jeste,nismo svi isti al muskarac da samo dva put mjesecno zeli odnose i to na inicijativu zene!!!!!!!! to je ogroman problem....ako se ne slazete u krevetu necete ni u drugim poljima uskoro jer tebe pucaju hormoni ,njega bog zna sta i eto problema...svadje itd....ja bi psihologa preporucila pod hitno


Ja sam to rekla i i meni sve ide na to. I kad se seksaju samo 10 minuta. nece oralsni sek, nece na moru, nevidi zenu....PROBELm

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:22:57   
teacher75
ali ako je homo kako mu se onda uopce digne, i kako je prije braka jednom mogao 7 puta zaredomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:23:16   
sretna sam jako
Cudno je sto on nece pa nece, ni ovako ni onako. Koliko sam skontala ne zive u zajednici- nema svekrve, zaove, ni petog ni desetog da im upada u sobu, nije u godinama, moze da obavi sve to kako spada al treba ga nagovorit.... user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:23:17   
chuci

IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: chuci

idana_85 baš lijepo napisano.
ne kontam kako će joj postovi o tome kako neko ne bi mogao tako pomoći, pustite se toga žene.


jedno rješenje je da razgovorom s njim dođeš do kompromisa. kažeš mu fino dobro tebi je dosta jednom u 15 dana. ja bi mogla svaki dan. daj da se nađemo na jednom dva puta sedmično. ja neću insistirati svaki dan, ti me nemoj odbijati ako je prošlo lupam 5 dana od prošlog odnosa, pa čak i ako ti se ne da. što to mora biti po njegovom.

izvini što ja vako otvoreno ali je li problem bude fizičke prirode kad te odbije ili psihičke. da prevedem jel mu se ne može dignuti ili taj dio fercera a on ipak neće kad ga ti otvoreno zavodiš i tražiš sex?


ja ne bih mogla ovako se seksati po planu i programu, mislim da bi baš tad ne bi bilo do seksa. Pa zar nije veča draž da me "razvrši" na trpezarijskom stolu usred ručka, lupam. Mladi (25 i 27 god) a da već prave raspored kad će se seksati, ne ide. To mi je nekako za matore, ono znaš svake druge srijede u mjesecu user posted image user posted image

bolje i to nego nikako

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:24:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: bejbibi

evo neko je napisao da je neko takav homo...mene iskreno na to vuce...izvini ako sam te uvrijedila al 2x mjesecno nije normalno......a kako kazes da si u top formi a da te ni ne vidi..hm ja bi se zapitala dal mozda voli drugi pol.....sorrz stvarno al tako izgleda kroz tvoje postove.......jeste,nismo svi isti al muskarac da samo dva put mjesecno zeli odnose i to na inicijativu zene!!!!!!!! to je ogroman problem....ako se ne slazete u krevetu necete ni u drugim poljima uskoro jer tebe pucaju hormoni ,njega bog zna sta i eto problema...svadje itd....ja bi psihologa preporucila pod hitno


Ja sam to rekla i i meni sve ide na to. I kad se seksaju samo 10 minuta. nece oralsni sek, nece na moru, nevidi zenu....PROBELm

meni ovo nije problem, al ovo ostalo jesteuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:24:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emina F.

kad se krenemo sexat dize se bez problema, ali treba ga nagovorit. I sto kaze veselaa, dosta mi vise da izvodim nesto, pogotovo jer uopste ni ne primjecuje.


ma naravcno da je smarno, ti ko avion, napucana, naložena a on mrtav hladan, de ba
možeš jednom, dva puta al vala svaki put trudim se oko njega de ba, ne može se

sve napisano može vrijediti kad je odnos normalan, pa da se sex potpuni al kao osnova za nekog nagovoriti na sex NE


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:24:55   
bejbibi
fakat to nije normalno......mozete svi pisat da ga zavodi ,da prica blabla..al hallloooooooooo on je ni ne vidi........nidje veze...pa oni su na pocetku braka trebali bi imat svaki dan po pet puta...pa ozbiljno.......
btw gledala sam na doktor oz da muskarac mora imat odnose min.dva puta sedmicno..to je za zdravlje:))))...i zena isto...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:26:48   
D_K

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemam ti nista pametnije reci osim da sama sebi 'pomognes' a ako ga volis da se pomiris sa situacijom.. on ocito ima toliko pozitivnih stvari da se treba upitati da li je vrijedno prekinuti brak zbog toga..


pa to je glavni razlog za razvod
neko se voli jer se želi, šta ga imam voljeti kad me se sexa, ma idi begaj

ja s takvim likom ne bi ostala u drugom stanju....



vesela, mozda to tako izgleda na prvi pogled ali ne znas sta ti zivot donosi. ja sam stekla utisak da ti ne bi bila tip koji ce ostaviti muza ako se npr. razboli pa ne moze nikako. to je samo jedan primjer.
je li to sex jedino sto vezuje partnere?
ja sam opet uvjerena da nije ali shvatam Eminu jer je njen muz zdrav, ona privlacna, trudi se oko njega, ali rezultati slabi. opet dobro je i da su slabi, da nije totalno presusio.. nemam sumnje da je problem u njemu ali nemam rjesenje za to. da je on spremniji na saradnju mogao bi otici kod doktora, malo razgovarati sa njim o tome, pa vjerujem da bi se tome lako nasao lijek ali mislim da od toga nema nista. ona ga moze ostaviti ali opet ne smatram da ce to njega promjeniti pa da se pomire i onda sex life da procvjeta. opet ostaje neki vid ucjene ali eto, Emina zna sta ce joj proci a sta nece. pod ucjenom mislim na nesto tipa 'ostavicu te ako ne bude tako i tako'..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:27:04   
leona81
ja sam citala da neki muskarci imaju problem sa sexom kad je zena trudna, boje se da joj ne naude, djetetu...i sl...zvuci cudno ali postoji i to, ali ako je od prvog dana braka lose onda je to bas cudno a u vezi je sve bilo ok? svasta

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:27:52   
bejbibi
pa moze se nakanit da ima iako je homo....pogotovo ako to nikom nije priznao pa se bori sam sa sobom

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:28:24   
veeseelaa
vesela, mozda to tako izgleda na prvi pogled ali ne znas sta ti zivot donosi. ja sam stekla utisak da ti ne bi bila tip koji ce ostaviti muza ako se npr. razboli pa ne moze nikako. to je samo jedan primjer.
je li to sex jedino sto vezuje partnere?


naravno da ga ne bi ostavila da je bolestan user posted image al da je zdrav i prav a da me ne želi bi, nema se tu šta više reći, gotovo je

ako je bolestan treba da kaže a ne da ćuti i očekuje razumijevanje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:28:39   
leona81

IZVORNA PORUKA: bejbibi

pa moze se nakanit da ima iako je homo....pogotovo ako to nikom nije priznao pa se bori sam sa sobom


mozda je bisex...ima ih dosta

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *