|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:48:20   
veeseelaa
ma ako ti se dopada partner nije ok dva puta mjesečno
pa kako dva puta mjesečno? kad smo svako veče zajedno, mazimo se i ljubimo, ne može nikako da češće ne dodje do sexauser posted image
ja prosto ne bi mogla nikako iz zeze kad bi htjela izbjeći sex po 15-20 dana, nema šanse

ja kad imam mjesečnicu počnem da sanjam čudne snove, i nije mi dobro
pa kad ga vidim da se tušira i presvlači, mi se uvijek štipkamo i pipkamo
nikad ne prodje pored mene da me ne cmokne, štipne, lupi po guzi, a i ja sam ista

Ne prisjedam na muke, analiziram stvar

ono nešto nije ok s njim, mora se definitvno o ovom problemu s njim otvoreno porazgovarati
Emina F reci mu da su tvoje potrebe više i kako je planirao da ih "smiriš"
mora se izjasniti u čemu je problem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:49:08   
Emina F.
A vala ga ima dosta, sto se tice velicine. A i ja se trudim da vidi kako uzivam, jer i uzivam dok traje.

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:53:00   
chuci

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ne znam zasto meni ovo uopce nije cudna situacija,jer ja iskreno uopce nisam nesto luda za sexom,poslije 2 trudnoce mi to uopce nije vazno,cini mi se da bi mi bilo dovoljno i jednom mjesecno,jednostavno nemam potrebu


sad će ti reći da si gay user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:54:17   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ako ti se dopada partner nije ok dva puta mjesečno
pa kako dva puta mjesečno? kad smo svako veče zajedno, mazimo se i ljubimo, ne može nikako da češće ne dodje do sexauser posted image
ja prosto ne bi mogla nikako iz zeze kad bi htjela izbjeći sex po 15-20 dana, nema šanse

ja kad imam mjesečnicu počnem da sanjam čudne snove, i nije mi dobro
pa kad ga vidim da se tušira i presvlači, mi se uvijek štipkamo i pipkamo
nikad ne prodje pored mene da me ne cmokne, štipne, lupi po guzi, a i ja sam ista

Ne prisjedam na muke, analiziram stvar

ono nešto nije ok s njim, mora se definitvno o ovom problemu s njim otvoreno porazgovarati
Emina F reci mu da su tvoje potrebe više i kako je planirao da ih "smiriš"
mora se izjasniti u čemu je problem



Ja kad god imam imam sek-snove hahah

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:54:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ne znam zasto meni ovo uopce nije cudna situacija,jer ja iskreno uopce nisam nesto luda za sexom,poslije 2 trudnoce mi to uopce nije vazno,cini mi se da bi mi bilo dovoljno i jednom mjesecno,jednostavno nemam potrebu


sad će ti reći da si gay user posted image


ah joooj
ja sex mLooogo volem
kako to Emice draga, ti ko Hare Krišna


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:56:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ne znam zasto meni ovo uopce nije cudna situacija,jer ja iskreno uopce nisam nesto luda za sexom,poslije 2 trudnoce mi to uopce nije vazno,cini mi se da bi mi bilo dovoljno i jednom mjesecno,jednostavno nemam potrebu


sad će ti reći da si gay user posted image


ah joooj
ja sex mLooogo volem
kako to Emice draga, ti ko Hare Krišna



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:57:51   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ne znam zasto meni ovo uopce nije cudna situacija,jer ja iskreno uopce nisam nesto luda za sexom,poslije 2 trudnoce mi to uopce nije vazno,cini mi se da bi mi bilo dovoljno i jednom mjesecno,jednostavno nemam potrebu


sad će ti reći da si gay user posted image


ah joooj
ja sex mLooogo volem
kako to Emice draga, ti ko Hare Krišna



Jednostavno je tako,smorim se sa dijecom,obaveze po kuci,a i libido mi je opao poslije 2 trudnoce


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:58:34   
balasgirl
A da ga prestaneš oblijetati, posveti se sebi, kad ti dođe samozadovoljavaj se, olakšaj sebi. Možda kad skonta da se sad ti ne zanimaš za njega, probudi se nešto u njem, haj ga znaj. Ovo samo kao prijedlog navodim. Nije loš prijedlog od mala_sa ono sa seksi pomagalima.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:59:33   
teacher75
meni je isto libido dosta opao nakon sad ove trudnoceuser posted image a i mm je stalno pod stresom, i kod nas je pravo urijedilo al dobro je dok nijedno ne pati zog toga, mislim oboje smo tu negdje trenutno sa libidom

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:59:55   
veeseelaa
Jednostavno je tako,smorim se sa dijecom,obaveze po kuci,a i libido mi je opao poslije 2 trudnoce


joj nemoj me prepadati user posted image
znači mogla bi i ja manje željeti sex nakon rodjenja drugog djeteta???




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 13:59:56   
Dzenana_G
MM i ja smo prije moje trudnoce imali puno cesce. U trudnoci njega je bilo strah. Poslije trudnoce sve se promjenilo, pogotovo dok je beba bila mala. Jako rijetko smo imali sex. Uglavnom od kako sam pocela raditi nekada budem toliko umorna da uglavnom kada djete uspavam odem i ja spavati. Nekada to bude i dva puta u mjesecu kao kod Emine, a nekada cesce, zavisi. Uglavnom nije tako cesto, ali ne smatram da imamo problem. U svemu se slazemo pa i utome. kada sam umorna on razumije, a i obrnuto. 

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:00:05   
snijeg
A da nije do tebe, možda radiš nešto što ga odbija, blokira, čini nesigurnim user posted image

Za dobar sex jako je bitno poznavati sebe i partnera, zajednička interesovanja i prohtjeve. Npr. možda mu smeta zadah, način na koji uzdišeš ili ne uzdišeš.....masa stvari može biti pokretač za "ne sex". Ono što je važno je da partneri moraju, trebaju pričati o svojim seksualnim željama baš kao i o potrebnim namirnicama za taj dan, heftu. Masa žena ne doživi orgazam jer se stidi, nesigurna je i zbog ko zna kojeg razloga ne želi reći partneru da voli u krevetu pozu (neku), da voli da joj govori bezobraštine, da voli predigru..........ehh sad dolazimo do one činjenice međusobnog poznavanja, sposobnosti za dijalog među partnerima i uspješnosti braka, te povezanosti seksa i dobrog braka. Sad si trudna i imaj na umu da dosta muškaraca ima strah od seksualnih odnosa sa ženom u drugom stanju, savjetujem da razgovaraš, otvoreno i jasno.....seks je jako bitna karika za lično i bračno ispunjenje i ne dozvoli da tako olahko ishlapi jer vrijeme čini svoje.

P.S. Imaj na umu da emocije prema partneru nekad ne igraju ulogu kad je elja za seksom u pitanju. Hoću reći da nije nuno da te ne voli, ali ga moda nekim svojim postupcima "blokira" user posted image

< Poruku je uredio snijeg -- 3.7.2012 14:01:53 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:01:23   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je isto libido dosta opao nakon sad ove trudnoceuser posted image a i mm je stalno pod stresom, i kod nas je pravo urijedilo al dobro je dok nijedno ne pati zog toga, mislim oboje smo tu negdje trenutno sa libidom



Pa to se kod nas desava,milion problema,veliki stres,muz non stop radi,jednostavno nam nije do zivotauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:02:46   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednostavno je tako,smorim se sa dijecom,obaveze po kuci,a i libido mi je opao poslije 2 trudnoce


joj nemoj me prepadati user posted image
znači mogla bi i ja manje željeti sex nakon rodjenja drugog djeteta???






Nemoj se sekirati,to se tebi nece desitiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:03:14   
chuci
evo ti emina onda još jedno rješenje. odmah poslije ove bebe vi još jednu nekako spravite pa ćete se naći sa učestanošću

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 115
   [Obrisana poruka]
3.7.2012 14:07:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:07:38   
Emina F.
Znam ja lakse je reci nije do mene, do drugog je, ali nakon ovoliko vremena shvatila bih da u necem grijesim, glupaca nikad nisam bila. Ali kako vidim da ni vi ne znate sta bi mi vise savjetovale, onda cu pokusati jos jednom danas kad se odmori nakon posla, pa cu vam javit ishod

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:07:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednostavno je tako,smorim se sa dijecom,obaveze po kuci,a i libido mi je opao poslije 2 trudnoce


joj nemoj me prepadati user posted image
znači mogla bi i ja manje željeti sex nakon rodjenja drugog djeteta???






Nemoj se sekirati,to se tebi nece desitiuser posted image


ne znam draga, svima se sve može desiti
ja mislim da je stvar u u vremenu za sebe, možda

ono ako si smoren, i cijeli dan aktivan oko djece, domaćinstva i sl naravno da ti neće biti do sexa
Mogla bi ja sebe sad tako "srediti", zato ja kažem da se treba uvijek imati vrijeme za sebe lično


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:10:20   
Bihter




Objave: 748
Status: odsutan A da nije do tebe, možda radiš nešto što ga odbija, blokira, čini nesigurnim user posted image

Za dobar sex jako je bitno poznavati sebe i partnera, zajednička interesovanja i prohtjeve. Npr. možda mu smeta zadah, način na koji uzdišeš ili ne uzdišeš.....masa stvari može biti pokretač za "ne sex". Ono što je važno je da partneri moraju, trebaju pričati o svojim seksualnim željama baš kao i o potrebnim namirnicama za taj dan, heftu. Masa žena ne doživi orgazam jer se stidi, nesigurna je i zbog ko zna kojeg razloga ne želi reći partneru da voli u krevetu pozu (neku), da voli da joj govori bezobraštine, da voli predigru..........ehh sad dolazimo do one činjenice međusobnog poznavanja, sposobnosti za dijalog među partnerima i uspješnosti braka, te povezanosti seksa i dobrog braka. Sad si trudna i imaj na umu da dosta muškaraca ima strah od seksualnih odnosa sa ženom u drugom stanju, savjetujem da razgovaraš, otvoreno i jasno.....seks je jako bitna karika za lično i bračno ispunjenje i ne dozvoli da tako olahko ishlapi jer vrijeme čini svoje.

P.S. Imaj na umu da emocije prema partneru nekad ne igraju ulogu kad je elja za seksom u pitanju. Hoću reći da nije nuno da te ne voli, ali ga moda nekim svojim postupcima "blokira" user posted image
Ne bi bas ovo sve potpisala sto se tice izdisanja,uzdisanja,garderobe i tih gluposti..mislim da to ne treba biti tolika prepreka da se nema sexa.. Sex moze biti i spontan i kad se partneri i ne pripremaju i sredjuju puno za to. Meni se najbolji sex dogodi spontano.. bez haltera,tangica,grudnjaka...onako slucajno ...poslje tusa,ujutro.. Mm i ja smo imali jedanput sex dok smo krecili stanuser posted image . Obadvoje smo smo bili znojni,isflekani,prasnjavi i to nas je dodatno zagrijalo...brzo ali urnebesno smo to obavili i nastavili dalje.. A meni se sve koljena treskala.,nisam se smjela na ljestve popesti da nastavim krecitiuser posted image user posted image A sto se trudnoce tice..puno muskaraca se boji da ne naskodi djetetu ili zeni ali i to mu mozes lijepo objasniti...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:11:47   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Emina F.

Znam ja lakse je reci nije do mene, do drugog je, ali nakon ovoliko vremena shvatila bih da u necem grijesim, glupaca nikad nisam bila. Ali kako vidim da ni vi ne znate sta bi mi vise savjetovale, onda cu pokusati jos jednom danas kad se odmori nakon posla, pa cu vam javit ishod


Ja ne znam kako se možeš igrati mice toliko dugo.
Pa pitaj ga bona, toliko ste već u braku i ti ništa???
Do trudnoće nije, jer kažeš da se ni ranije nije baš pretrgao od seksa.
Možda je jednostavno takav.
Ti si možda više seksualno biće od njega.
I sad vidi šta ćeš s tim.
A možda ga jednostavno ne uzbudjuješ.

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:12:01   
Medić*
Emina uzivaj ti u trudnoci, nadam se da ce se taj vas odnos editi nekako.

Zasto malo ne budete razdvojeni, ne rastavljeni, vec odes svojima nekoliko dana, pustis ga, ne zoves, mozda se promijeni, pozeli te ponovo, shvati da mu nedostajesuser posted image Das mu vremena da razmislja sta gubi i dobija.

Vidim inicijator si svega ali nista ne pomaze. Nemam ti neki savjet drugi. Nista sto navodis, umor i sl, ne moze biti razlog vasem problemu.

Ja bih otisla nekoliko dana svojima, cekala da me nazove.....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:30:42   
Mirkica
Emina ja cu ti navest tri primjera ti vidi sta mozes izvuci iz njih

Moja naj prijateljica je godinama u vezi i braku sa svojim muzem zena izgleda kao grom al definitivno ni vesela joj nije ravna user posted image user posted image user posted image samo da se moze uporediti :) a i ima jake potrebe sexualne medjutim sta je problem njn muz nema , imaju odnose jednom u nekoliko mjeseci , on nju stvarno voli ali sexa nema pa nema na moj nagovor je pricala s njim njegovo odgovr je bio da on se toliko nalaozi na nju i posle toliko dugo da brzo zavrsi i da ga je stid vise toga i radije nece nikako jer nju je kao jako tesko zadovoljiti . KAKo su dalje ne znam , nismo se dugo cule ali znam da je on dao to obrazlozenje njoj.

Drugi primjer da muz nece da spava sa zenom koja je isto zgodna lijepa itddd. jer tokom cijelog sexa ona govori jojj boli nemoj tako de ovako de ovo de ono , napuca se ona jadna i izgleda fino ali muzu na prosto dodje muka od njenih upustava i sagledanja u svakoj pozi kako izgleda


Treci muz ima drugu/druge ma kako god da se jadna supruga obuce sredi i napuca on se vec zadovoljio

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 14:52:42   
sara.at
Ja sad citam i kontamuser posted image Nas Nije porod promjenio,meni je dovoljno da ga Vidim poslije tusiranja,odmaaaah mi se digne "pritisak"user posted image ... I moj dodje umoran,mada je njegov posao vise psihicki umor i onda "netrazim" on Ode lijepo spavati a ja sacekam i samo ga fino probudim user posted image e tad mi je bas Ono cejf.
Zato moj savjet neka on zaspe a ti nemoj biti sramezljiva i prepustati sve njemu nego lijepo pod Jorgan i polako sve dok se on ne probudi. Samozadovoljavanje pred njegovim ocima, nevjerujem da postoji muskarac na ovom svijetu koji nebi prosao svojoj zeni da joj "pomogne"
Malo hodaj Gola kroz kucu,malo u sexi rublju, malo gledaj kako sjedas cisto onako da se svasta nesto vidi i savjet koji nerado Dajem,flertuj pred njegovim ocima i reci ili ce ti dati StO ti Treba ili Ces naci ko ce ti dati user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:05:38   
teacher75
moj bi mene izbacio iz stana kad bih ga probudila umornog

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:12:11   
mama_mo
Emina ja bih ti preporučila jedan iskren i otvoren razgovor s mužem. Nema braka bez kriza, ovih ili onih, ali kad te nešto muči bolje pitati otvoreno nego sebe mučiti pitanjima i sumnjama. Obveze odvuku na svoju stranu, svima nam nedostaje vremena, živaca...ne treba puno da se ljudi udalje jedni od drugih. Tko zna kakve ga brige muče, šta se njemu mota po glavi? Možda nije ništa, možda se samo "ulijenio". Pitaj ga otvoreno, reci mu šta mišliš, šta želiš i ako mu je stalo potrudit će se da ti udovolji i bome da te zadovoljiuser posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *