|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:27:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hurma

svaka ti cast... ne postoji na zemlji taj za kojeg bi se toliko zrtvovala da me jebe (da izvinete)... razumijem te skroz ali ja nisam taj tip... user posted image evo mi se kosa diže... nalupala bih ga, uh....


user posted image ni ja, ono volim se srediti i biti sexi za muškarca kojeg želim al kad je stvar obostrana a da ja sad nešto skažem oko njega a on ko nezaiteresiran meni je to ispod nivoa




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:29:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Kometar mm na to: Reci ti njemu ili ces me ti hebati ili nwko drugi. Pa izvoli


user posted image

sex je čudna stvar


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:30:42   
SailorMoon


Ma ja bi se sad bas zabrinula. Ako me nece u top formi, seksi, napucanu itd. kako ce onda biti posle poroda sa viska kila, blitavom kozom itd....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:32:27   
veeseelaa
ja se razbolim kad se iz nekog razloga ne sexam po 4-5 dana....
boli me glava, rastresena sam, ne mogu se skoncetrirati na posao, i svugdje vidim pe*is user posted image user posted image user posted image

mogla bi ja sad da duboko dišem, da šta proučim i da pokušam se skulirati, moram jednom probati da vidim koliko najduže mogu dobaciti

Emina F kako se ti osjćaš zbog tolikih pauza?


< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.7.2012 12:33:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:34:56   
Emina F.
Ma lako bi bilo naci nekog drugog, valja ovo popraviti. I ja sam prije tako govorila, ali nije to tako jednostavno dok ne dozivis. Nisam ni rekla da cu trpit do kraja zivota, nego da cu pokusati spasiti svoj brak. Barem znat cu da sam dala sve od sebe i necu se morat kajat nikad.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:35:15   
veeseelaa
Emina F kako se ti osjćaš zbog tolikih pauza?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:42:53   
Emina F.
Usamljeno, povrijedjeno, ljuto.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:44:36   
Dz3ni
Ma ne znam šta su se svi upalili da skontaju šta je čovjeku. Lijepo piše naslov teme "Šta da radim??", a nije "Odgonetnite šta je mm!" ili "Šta mislite da li je gay i da li me vara?" ili "Psihoanaliziraj situaciju". Žena fino kaže da je sigurna da nije gay i da je ne vara i treba joj vjerovati jer ga ona zna bolje od nas...

A šta bi ja uradila na tvom mjestu? Pa nakon svih tih neuspješnih pokušaja "zavođenja" i čega sve ne, sjela bi s njim i fino mu objasnila da razumijem da nam očito želja za sexom iliti libido nije na istom nivou, ali da ne želim živjeti nezadovoljena do kraja života i da razmisli o braku, svojoj sebičnosti i svojoj želji za mnom općenito pa da nađemo neki kompromis. Očito nije svjestan da bi te mogao izgubiti. Rekla bih mu takođe da nezadovoljena znači u isto vrijeme nesretna, a on je tu da te usreći. Očito je zaboravio neke bitne stvari u vezi braka. Onda bi ga pustila da vidim kad će me zaskočiti i ako se to ne desi... otišla bih kod svojih bar na neko vrijeme da vidi kako je bez mene ili ako ne to, onda bih ga bockala nekim komentarima (tipično žensko user posted image ) kako bih izazvala ljubomoru jer to očito pali. Treba takođe da zna da nije jedini na svijetu i da ako neće on, ima ko hoće obaviti "posao" user posted image (naravno da nećeš ništa slično uraditi, ali treba da zna da MOŽEŠ ako hoćeš)
Okani se krpica, očito ne pali. Pričaj s njim, izvuci to iz njega user posted image Mi možemo samo nagađati šta mu je ali nikad nećemo pogoditi user posted image

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:45:29   
veeseelaa
a zdravstveno? nemaš neke poteškoće? nervoza, glavobolje, rastresenost?





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:47:21   
idana_85
Ti se fino sredjuj pred njim ali mu ne prilazi,vidis da je ljubomoran kad si sinoc dala taj komentar,svasta ce mu kroz glavu proci pa ce se promjeniti. mozda mu nije zanjimljivo ako mu se nudis sama.

sinoc si mi napamet pala,da sam imala tvoj br  zvala bih te. kaze meni mm cudna si ti meni stalno se depiliras i mirises, nekoliko puta dnevno tusiras a svako vece prije mene zaspes,nikad nemas vremena za mene user posted image user posted image user posted image

rekla sam mu da je to zato sto je ljeto, uzasne vrucine i rekla sam mu da sam se sjetila onog perioda kad je on zaspao prije mene i nije me ni gledo,pa sad neka malo i on bude "junak" kako sam ja bila. nije mu bilo drago al je usutio nijedne nije rekao.

ne brini bona i kod tvog ce se to promjeniti,vidjeces kad djete dodje,kad se ti posvetis djetetu a ne njemu,odmah ce se on zabrinuti i dati u akciju

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:47:32   
Emina F.

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Pises da je imao neku dugu vezu, i da si ti pokusala doci do informacije da nije slucajno tu nesto se desilo sto bi moglo remetiti stvar. Mozda nisi dovoljno duboko otisla, do srzi problema, mozda tu nesto i ima sto blokira i koci njega kao muskarca. Mozda je i ta djevojka bila jako "fit i zgodna" kao sto tvrdis za sebe, a ipak ga na neki nacin duboko povrijedila, pa on to povezuje sa tobom u pojedinim trenucima. Ne znam zaista, nesto sigurno ima a sta mozemo samo nagadjati. Dok se on ne otvori bojim se da je to jedino sto mozemo svi mi raditi.


Djevojka nije bila nimalo fit ni zgodna, a tek lijepa. Duboko ga jeste povrijedila njena izdaja, pogotovo jer se to desilo s njegovim najboljim prijateljem.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:48:33   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zdravstveno? nemaš neke poteškoće? nervoza, glavobolje, rastresenost?

Zbog nedostatka sexa? user posted image  
Nek sam cula i to...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:48:49   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Emina F.

Ma lako bi bilo naci nekog drugog, valja ovo popraviti. I ja sam prije tako govorila, ali nije to tako jednostavno dok ne dozivis. Nisam ni rekla da cu trpit do kraja zivota, nego da cu pokusati spasiti svoj brak. Barem znat cu da sam dala sve od sebe i necu se morat kajat nikad.

Samo naprijed user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:54:48   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

pa draga Lady opće poznato je da osobe koje imaju redovne sexualne odnose nisu razdražljive, vesele su, pohitne itd
dok one koje ga nemaju u većini slučajeva možeš lako prepoznati user posted image mrzovoljne su, žale se na sve i svašta itd


evo jedan tekst


Seks je bez sumnje potreban ljudskom telu. Međutim, zbog svakodnevnih obaveza ljudi često ne primećuju signale koje im ono šalje. Najbolje je da posmatrate koliko negativnih misli i lošeg raspoloženja nestane odmah posle seksa. Imajte na umu i to da seks ne mora uvek da uključuje dve osobe. To znači i da je masturbacija jedna od opcija.

Signali koje možete da primetite zbog nedostatka seksa su nervoza, napetost, migrene, stres, gubitak apetita, smanjena potreba za snom, kontradiktorna osećanja o određenim osobama i česte seksualne fantazije, piše Sarajevo - X.

Nepostojanje seksualnog života uzrokuje mnogo reakcija, a u ekstremnim slučajevima može da dovede do različitih teških stanja, osipa, iritacija, besa... Takve osobe mogu da počnu da povređuju ljude u svojoj blizini, jer nisu uspele da "pročitaju" znakove koje im telo šalje.

Kada jednom u potpunosti budete mogli da prepoznate znakove vašeg tela koji vam govore da vam je potreban seks, biće vam dosta lakše da prepoznate i periode kada se javljaju ovi neprijatni simptomi. Ako ovo uspete, moći ćete i da ih sprečite. Intervali variraju od osobe do osobe, a zavise i od određenh faktora, kao što su starost, pol, način života, psihičko stanje, trudnoća, menopauza...

Sve u svemu, pobrinite se da nađete vremena i analizirate sami sebe, vaše potrebe i želje. Na taj način ćete shvatiti šta bi trebalo da uradite da se "vratite na pravi kolosek".


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:56:19   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image

pa draga Lady opće poznato je da osobe koje imaju redovne sexualne odnose nisu razdražljive, vesele su, pohitne itd
dok one koje ga nemaju u većini slučajeva možeš lako prepoznati user posted image mrzovoljne su, žale se na sve i svašta itd


Ne bih znala
Nemam problema s tim....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:56:35   
Emina F.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zdravstveno? nemaš neke poteškoće? nervoza, glavobolje, rastresenost?






Dobijem popizditis user posted image Kad bas popizdim, onda ne razgovaramo po nekoliko dana, nit kuham, nit cistim, nit ista drugo. Neraspolozena sam i ljuta, i gadno me glava zaboli i dodje mi da odmah odem, ali kako moji zive 300 km od mene, drugog nikog blize nemam, onda se smirim.Par puta se ja spakujem i krenem na bus, on mi ne da izaci. Cesto znam i sta za smirenje popit, tabletu kakvu, al sad kako sam trudna ne pijem ama bas nista. Onda on vidi koliko je sati, pa oko mene, pa bi onda sve, ali tad je mene vec sje***a situacija, pa se razgovaramo, kao dogoorimo, sexamo se tad i narednih 3-4 dana, i opet zatisje. I meni dosadilo uvijek pravit scene da bi dobila sta mi treba. On meni tada zna reci _tebi duso kad se sexa, samo mene za ruku i nikakav problem_ ali ja necu da uvijek ja njega za ruku.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:00:22   
bejbibi
tacno takko...nedostatak sexa jako lose utice na zdravlje......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:00:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image

pa draga Lady opće poznato je da osobe koje imaju redovne sexualne odnose nisu razdražljive, vesele su, pohitne itd
dok one koje ga nemaju u većini slučajeva možeš lako prepoznati user posted image mrzovoljne su, žale se na sve i svašta itd


Ne bih znala
Nemam problema s tim....


hB
i to varira od osobe do osobe, nekom je potrebno više, nekom manje sexa

IZVORNA PORUKA: Emina F.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zdravstveno? nemaš neke poteškoće? nervoza, glavobolje, rastresenost?






Dobijem popizditis Kad bas popizdim, onda ne razgovaramo po nekoliko dana, nit kuham, nit cistim, nit ista drugo. Neraspolozena sam i ljuta, i gadno me glava zaboli i dodje mi da odmah odem, ali kako moji zive 300 km od mene, drugog nikog blize nemam, onda se smirim.Par puta se ja spakujem i krenem na bus, on mi ne da izaci. Cesto znam i sta za smirenje popit, tabletu kakvu, al sad kako sam trudna ne pijem ama bas nista. Onda on vidi koliko je sati, pa oko mene, pa bi onda sve, ali tad je mene vec sje***a situacija, pa se razgovaramo, kao dogoorimo, sexamo se tad i narednih 3-4 dana, i opet zatisje. I meni dosadilo uvijek pravit scene da bi dobila sta mi treba. On meni tada zna reci _tebi duso kad se sexa, samo mene za ruku i nikakav problem_ ali ja necu da uvijek ja njega za ruku.


baš zeznuto, nikako da dokučim šta je njemu
očito da su vam potrebe za sexom različite user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:04:48   
veeseelaa
Kako seks utiče na zdravlje
-Poboljšava cirkulaciju
Seks je dobar za srce i cirkulaciju. Srce tokom seksa ubrzava ritam i sa 70 otkucaja u minutu penje se do 150 otkucaja. To je odličan trening za srce. Ako upražnjavate seks tri puta nedeljno, rizik od sr;anog udara smanjujete za 50 odsto.
-Čini koŽu mekšom
Dok traje seksualni odnos, žensko telo udvostručuje proizvodnju estrogena, što za rezultat ima povećani sjaj kose i mekšu kožu. Znojenje tokom seksa čisti pore što našu kožu čini sjajnijom i smanjuje rizik od nastanka dermatitisa.
-UblaŽava bol
Seks umanjuje bol čak i do deset puta bolje nego neki analgetici. Neposredno pre orgazma nivo hormona oksitocina raste pet puta što dovodi do velikog oslobađanja endorfina. On umiruje bol kao što je glavobolja, artritis, a za razliku od tableta, endorfin ne izaziva kontraindikacije.
-RavnoteŽa hormona
Estrogen kod žena štiti srce, a dugoročno štiti i od Alchajmera i osteoporoze.
-Poboljšava imunitet
Seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Seks omogućava i bolju kontrolu bešike.

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:09:05   
Emina F.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


-Poboljšava imunitet
Seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Seks omogućava i bolju kontrolu bešike.


Meni sex lijeci bronhitis.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:12:04   
koka i po
jedino rjesenje za tvoj problem je otvoren razgovor.ne samo o sexu nego o svemu.tvoj muz ima neki problem koji vjerovatno ne moze da rijesi a stidi se ili boji da potrazi pomoc drugih.cesto problemi uticu na smanjenje libida ali koliko sam skontala imate dosta dobar i lagodan zivot tako da to otpisujem.ne ocekuj da ce se sam promjeniti jer nece a neces ga ni ti promjeniti dok on ne rijesi to sto ga muci(a muci ga sigurno).jedina opcija su "otvorene karte" bez ustezanja ,ustrucavanja i straha od negativnog ishoda.nemoj da se bojis nego pricaj.nista ne mozes da izgubis nego samo da dobijes.
vi sve koje se ibretite kako je Emina mogla da izdrzi takvu "torturu" toliko dugo znajte da takav zivot nije nimalo lak i da se godinama pojavljuju nove i nove sumnje dok ne dodje do kulminacije negativnih osjecaja i otudjenosti.komunikacija izmedju dvije osobe nazaduje i nakraju skoro uvijek dolazi kraj.
sexi igrice,izazivanje ljubomore i ostalo samo trenutno rjesava problem.ovdje nije cilj postici sex nego dokuciti problem i rjesiti ga.
Emina....kratko i jasno...karte na sto ...direktan pogled oci u oci i otvoren razgovor.
sretno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:16:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Emina F.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


-Poboljšava imunitet
Seksualne aktivnosti znači i manje prehlada, gripa i zaraza. Seks omogućava i bolju kontrolu bešike.


Meni sex lijeci bronhitis.


pa naravno
ti zaista moraš s njim otvoreno porazgovarati, kako se osjećaš i fizički i psihički
reci mu da ti je ponizno i jako teško da ti uvijek budeš inicijator sexa, sve ono što si ovdje pisala
pitaj ga svakako da li ima nekih psihofizičkih smetnji, da se iste dešavaju i da ćete vas dvoje sve zajedno prebroditi
da ga voliš i da ti je neizmjerno stalo do njega

nadam se da je tm razuman i pametan čovjek da će uvidjeti ovaj problem i raditi na rješavanju istog

< Poruku je uredio veeseelaa -- 4.7.2012 13:17:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:19:07   
Lady26
Hebo sve lijekove na svijetu i terapije, pa sex sve lijeci user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:20:25   
Lady26
Ja se zaista nadam da ces uspjeti rijesiti svoj problem....pa ako tvoja inicijativa pali, znaci to sto ti je rekao kad pozelis sex da ga uzmes za ruku, zasto ne? Nema nista lose u tome...mozda samo njemu pomogne da se trzne malo....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 13:22:04   
veeseelaa
da, mnogo toga user posted image
ja kad sam nahladjena posexam se i odmah mi je bolje, kakvi lijekovi i bakrači user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *