|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:28:39   
leona81
ma kako se ulijenio kad je 2 godine situacija ista...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:29:24   
chantal
ja bih ti preporučila jedan iskren i otvoren razgovor s mužem.


pa napisala je da je razgovarala s njim o tome i njegovo obrazloženje

on me onda uvjerava da je to kronicni umor, ili fibromijalgija, ili stres...

i šta bi mu čovjek sad?!kako ga natjerati da prizna šta je na stvari?a možda nema šta priznati,možda jednostavno nema potrebe za češćim seksom user posted image

Draga Emina,možeš ti još koji put pokušati i razgovorom i zavođenjem,ali nakon toga okreni se sebi,zadovoljavaj se kako znaš i umiješ,ali ne trudi se oko njega,možda mu se tad javi želja,možda si mu previše navalentna i napasna s tim dotjerivanjem i stalnim pokušajima,mada en bi trebalo da jesi,ali sve je moguće...Ovo ti je naravno neko privremeno riješenje user posted image

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:33:31   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: veeseela
kad smo svako veče zajedno, mazimo se i ljubimo, ne može nikako da češće ne dodje do sexauser posted image

pa kad ga vidim da se tušira i presvlači, mi se uvijek štipkamo i pipkamo
nikad ne prodje pored mene da me ne cmokne, štipne, lupi po guzi, a i ja sam ista




slazem se,mislim da vama dvoma ne dostaje komunikacije,i bitni su ti sitni dodiri,i krevet,mm nikada nije dao da spavamo razdvojeni,obicno kad se djete rodi jedno se iseli iz kreveta,kod nas nije tako mi se jos jednim jorganom pokrivamo a kad osjetis nekog do sebe gdje ces da budes ravnodusan


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:54:30   
mama_mo
Ne stignem sve pročitati, pa mi ne zamjerite... 2 god.??? To je već veći problem nego sam mislila...E ne znam šta bih rekla...Ja ne bih mogla 2 god. takvo ponašanje gledati...Teško mi je povjerovati da ga sex ne zanima, možda i ima nekog "sa strane"user posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:58:30   
mama_mo
slažem se, ne smijete dozvoliti da se bliskost izgubi, mora se uvijek imati vremena i bliskosti jedno za drugo

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 15:59:13   
Nedi
Nemam nista pametno reci za Eminu...ali imam jedan biser od mm vezan za temu.
Kako cekamo da maleni zaspe onaj ko uspavljuje izadje iz sobe i ono tiho"ksksks" i to znaci "Hajde" I tako neku noc zedna se probudim u neka doba i ugledam mineralnu na stolu. Kako sam otvorila flasu tako je flasa prizvela onaj zvuk"kssssss" a mm skoci po ofuren "Jel Zaspao"
Reko pajki samo pijem mineralnuuser posted image
I nebi nista od pajkenjauser posted image

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 16:17:44   
mama_mo

IZVORNA PORUKA: Nedi

Nemam nista pametno reci za Eminu...ali imam jedan biser od mm vezan za temu.
Kako cekamo da maleni zaspe onaj ko uspavljuje izadje iz sobe i ono tiho"ksksks" i to znaci "Hajde" I tako neku noc zedna se probudim u neka doba i ugledam mineralnu na stolu. Kako sam otvorila flasu tako je flasa prizvela onaj zvuk"kssssss" a mm skoci po ofuren "Jel Zaspao"
Reko pajki samo pijem mineralnuuser posted image
I nebi nista od pajkenjauser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 16:40:07   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Nedi

Nemam nista pametno reci za Eminu...ali imam jedan biser od mm vezan za temu.
Kako cekamo da maleni zaspe onaj ko uspavljuje izadje iz sobe i ono tiho"ksksks" i to znaci "Hajde" I tako neku noc zedna se probudim u neka doba i ugledam mineralnu na stolu. Kako sam otvorila flasu tako je flasa prizvela onaj zvuk"kssssss" a mm skoci po ofuren "Jel Zaspao"
Reko pajki samo pijem mineralnuuser posted image
I nebi nista od pajkenjauser posted image



user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Sta da radim??
3.7.2012 16:57:14   
sara.at
E ajmo sad iskrenouser posted image Da li bi I jedan muskarc na svijetu trpio da mu zena nece sex a da se on ne razvedene ili da se jadnicak cjeli zivot samozadovoljava????? U ovo ne ubrajam trudnocu, bolest I sl!

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 0:24:21   
mala_sa
Emina meni nije los ni treci svajet od Sara at.; ja kad mm samo provucem kroz usi kako je neki muskarac "dobar"; tu noc "gori tlo pod nogama" user posted image .

Sara at. ja ga do sada nisam srela; da je sjedio kuci i trpio 2 godine bez sexa.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 8:20:52   
idana_85
emina,smiri ti malo hormone,cekaj porod, kad dodje bebica nista ti nece biti na pameti pa ce onda on oko tebe oblijetati, onda ce se on zabrinuti, kazem ti iz licnog iskustva, sto se vise opsjedas tim i njega bice gore, kad se prepustis samo ce se srediti, on ce tebe ganjati.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 8:31:33   
Lulu_08
Mislim necu lagati, definitivno se desilo u odredjenim trenucima da nam je apetit za sex opao, i to pretezno sa moje strane. Pisala sam negdje ranije o tome, bila sam nezadovoljna sama sa sobom (udebljala se POSLJE 1og poroda) a onda i obaveze oko bebe i vratila se na posao nakon sest mjeseci itd. U tom periodu se definitivno znalo desiti da izbjegavam tu temu po 10ak dana. Ali kako uvidjeh problem poradih na istome i regulisah stvari. Otvoreno sam govorila sa MM o tome, o problemu, naravno - ne odjednom nego nakon nekoliko postepenih razgovora. Priznala sam mu da nisam zadovoljna i da moram nesto promijeniti, a on mi je u tome pomogao (kupio mi keksi ves, pomogao mi oko vjezbica nekih i oko hrane da malo regulisem i sl.).

U ovom slucaju ocigledno postoji "nesto" kod tm Emina, sta - ja to zaista ne znam. Aludira se na njegovu seksualnost, odnosno da li je mozda homosexualac. Hm, ne znam, moguce je sve, ali bas da je imao svojevremeno strastven odnos sa tobom mi govori da to mozda nije slucaj. Ja licno mislim da on definitivno ima neki problem, ali ocigledno jako duboko sakriven.

Pises da je imao neku dugu vezu, i da si ti pokusala doci do informacije da nije slucajno tu nesto se desilo sto bi moglo remetiti stvar. Mozda nisi dovoljno duboko otisla, do srzi problema, mozda tu nesto i ima sto blokira i koci njega kao muskarca. Mozda je i ta djevojka bila jako "fit i zgodna" kao sto tvrdis za sebe, a ipak ga na neki nacin duboko povrijedila, pa on to povezuje sa tobom u pojedinim trenucima. Ne znam zaista, nesto sigurno ima a sta mozemo samo nagadjati. Dok se on ne otvori bojim se da je to jedino sto mozemo svi mi raditi.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 11:45:34   
Gucci

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

To za pedera nebi ja ruku u vatru. moj rpijatelju je imo i cura i seksa s njima i sve dok ne skonta da je peder. A cuven dizajner Joop je imo i zenu i 2 djece i u 30 i nekoj mu naumpade da je peder. Voli zenu i djecu is ad, ali zena mu je ko sestra....


Bas tako, znam i ja jednog uglednog gospodina koji je homo a ima 3 dijece iz dva braka... trenutno ima zenu, to mu je znaci treci brak, ali mislim da je ta zena s njim samo zbog interesa jer lik nema sta nema, a on na taj nacin "skriva" da je homo... jos je stariji covjek 40+, znaci nije balavac neki ali dzaba on kad vidi musko pobudali...
Citajuci sve ove postove meni jedino pada na pamet da je homoseksualac ili da vara zenuuser posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:01:02   
veeseelaa
meni nikako nije jasno da muškarac ne želi sex, ja to nikad nisam čula
ajd za žene jesam al muško ne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:05:41   
chuci
Bože dragi de popustite ženu sa tim homićima i varanjem. žena je trudna ne treba joj dodatna sikiracija.
nigdje nije napisala da on ne želli sex. čovjek ga ne želi tako često kao ona. to je sasvim drugi problem od onog da on nikako ne želi.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:07:19   
Dz3ni
Ma sumnjam da je homoseksualac, pa i oni vole oralni sex... a ovaj njen veli da nije ljubitelj...user posted image user posted image user posted image
Ne znam, nije mi jasan...

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:09:56   
veeseelaa
ja ne vjerujem u 100 % gej osobe
ja mislim da oni žele i jedno i drugo
meni se takvi svidjaju


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:11:30   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: chuci

Bože dragi de popustite ženu sa tim homićima i varanjem. žena je trudna ne treba joj dodatna sikiracija.
nigdje nije napisala da on ne želli sex. čovjek ga ne želi tako često kao ona. to je sasvim drugi problem od onog da on nikako ne želi.

muskarac kome je 2 puta mjesecno dosta i to samo po 10min maksimalno to je ko da i nema seksa


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:14:38   
Medić*

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: chuci

Bože dragi de popustite ženu sa tim homićima i varanjem. žena je trudna ne treba joj dodatna sikiracija.
nigdje nije napisala da on ne želli sex. čovjek ga ne želi tako često kao ona. to je sasvim drugi problem od onog da on nikako ne želi.

muskarac kome je 2 puta mjesecno dosta i to samo po 10min maksimalno to je ko da i nema seksa



I jos da dodam da je uvije ona inicijator u svemu, dakle problem itekako postoji

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:16:24   
veeseelaa
muskarac kome je 2 puta mjesecno dosta i to samo po 10min maksimalno to je ko da i nema seksa


pa nije kao da nema, mislim da dobar br parova se sexa kao i njih dvoje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:16:30   
Hurma

IZVORNA PORUKA: chuci

Bože dragi de popustite ženu sa tim homićima i varanjem. žena je trudna ne treba joj dodatna sikiracija.nigdje nije napisala da on ne želli sex. čovjek ga ne želi tako često kao ona. to je sasvim drugi problem od onog da on nikako ne želi.


fakat!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:21:18   
Hurma

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

muskarac kome je 2 puta mjesecno dosta i to samo po 10min maksimalno to je ko da i nema seksa


pa nije kao da nema, mislim da dobar br parova se sexa kao i njih dvoje



upravo... nije nam se jednom desilo... stresovi u porodici, poslu... jednostavno u tim perodima je dovoljna njeznost podrške, razumijevanja, zagrljaj, poljubac a ne skakanje jedno po drugom... nekad se desi u sedmici svaki dan... a nekada i jednom mjesecno, na odnose puno toga utice... ne samo privlacnos, neprivlacnost...
evo u ovom saad periodu od poroda ne znam jesmo li 3x... haj uganjaj da obojica spavaju i kad uganjas da ti je sta uraditi po stanu... rucati u miru...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:21:40   
Emina F.
Eh za sinoc sam imala plan, ali nam iskrsnuo neki belaj, pa nije ni meni bilo do sexa. Ali sam komentarisala nekog drugog muskarca (po savjetu nekog od vas user posted image ), na pozitivan nacin, da vidim njegovu reakciju. Naljutio se sto sam gledala.To je zasad to. Isto neko rece da cekam da se porodim pa onda poradim bas bas na tome. A za tu priliku sam kupila kratku koznu haljinu a visoke stikle s crvenom potpeticom vec imam user posted image . Hvala svima na savjetima.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:24:02   
Hurma
svaka ti cast... ne postoji na zemlji taj za kojeg bi se toliko zrtvovala da me jebe (da izvinete)... razumijem te skroz ali ja nisam taj tip... user posted image evo mi se kosa diže... nalupala bih ga, uh....

(odgovor članu Emina F.)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Sta da radim??
4.7.2012 12:26:29   
SailorMoon


Kometar mm na to: Reci ti njemu ili ces me ti hebati ili nwko drugi. Pa izvoli

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *