|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život mi se okrenuo naopačke
9.7.2012 18:36:03   
Medić*
Vjestice slazem se sa napisanim vezano za starcake domove. Njima je tamo odlicno cak imaju pored navedenog i frizere, zamislte, dosta se sklapa brakova unuar tih udruzenja. Radila sam u jednom pa dosta stvari znam. Ljudi su zaista sretni.

Ovdje je bila rijec o roditeljima koji iz nekih sebicnih razloga, a ima ih vjerujte dosta, daju svoje roditelje tam. A ti roditelji idu jr nemaju drugu soluciju i nerado u ovom slucaju. Medjutim nije tema ove teme, ali neko gore spomenu pa se nadovezah.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Život mi se okrenuo naopačke
10.7.2012 0:39:21   
milenium

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja njemu ne branim da ide uopšte, a on mene ne sili da idem, mada on želi da ja idem jer je tako njemu lakše

anonimna ja onda uopće ne kontam u čemu je problem.ti njemu ne braniš on tebe ne sili... sad mi ništa nije jasnouser posted image
al nek si ti sad zadovolnja nakon naših odgovorauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Život mi se okrenuo naopačke
11.7.2012 10:05:27   
veeseelaa
Ovdje je bila rijec o roditeljima koji iz nekih sebicnih razloga, a ima ih vjerujte dosta, daju svoje roditelje tam. A ti roditelji idu jr nemaju drugu soluciju i nerado u ovom slucaju. Medjutim nije tema ove teme, ali neko gore spomenu pa se nadovezah.


pa nek imovinu ostave državi i vozdra, kad im djeca ne zaslužuju nasljedstvo

anonimna imal šta novo?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Život mi se okrenuo naopačke
11.7.2012 10:56:11   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

... Moje pitanje njemu je bilo samo koliko će to trajati a onda je došlo do prepirke jer bože moj kakvo je to pitanje. MM je stvarno jedna emotivna osoba, uvijek se možeš na njega osloniti u ovakvim situacijama i zato ga i volim, ali s druge strane već mjesecima smo u nekom petom planu te zbog svekrove bolesti a onda i smrti na žalost. ...

Bašum sagosum/žao mi je zbo tvog svekra, neka mu je lahka zemlja. Iskreno mi je žao što svi morate prolaziti kroz "teške dane". Nije lahko.
Niti tebi, niti tvom mužu, niti tvojoj svekrvi ...
Jesi li razmislila da tvoje pitanje upućeno mužu je kod njega dodalo (možda) ulje na vatru? Možda je i njemu svega preko glave, možda je umoran i fozočki i psihički, ali ne zna kako da kaže :"Dosta je".
Možda ne zna na koji način da se vratite (svi vi) u kolotečinu života, u kojem će svako imati svoj mirni kutak?

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Sve vi imate pomalo pravo, ima tu svega i hormona, i inata pomalo ali koliko čovjek može da popusti a da ne pogubi sve konce svog života? Volila bih samo da su svi malo realniji i da bolje prihvataju novonastalu situaciju jer sam ja takva osoba, što me ne ubije ojača me. Ja njemu ne branim da ide uopšte, a on mene ne sili da idem, mada on želi da ja idem jer je tako njemu lakše, vjerovatno ga ne peče savjest ako ja ostanem sama.....


Sve bi se mi na isti ili sličan način ponijele kao i ti. Neke od nas bi u tišini "kopnile", druge bi to "sasule u oči", a trećima bi bilo svejedno...
Kako si ti osoba koja crpi snagu iz negativnih iskustava (ako se tako meže definisati, ali da ne tražim bolji izraz), možda tvoj muž ne zna kako da se bori sa time.

U svakom slučaju imaš dvije opcije - ponovo razgovarati sa mužem i otvoreno mu reći da znaš koliko je i njemu teško, ili druga opcija porazgovaraj sa svekrvom i reci joj šta te tišti.

Sretno šta god da odlučiš,i nadam se boljem po sve vas.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

muzika.
felix

šta najviše volite i inace slušate ...

narodnjake (40%)

zabavnjake (15%)

tehno (1%)

stranu (8%)

pop-rock (15%)

nešto deset_o hahah nabroj. (21%)


Broj svih glasova: 146

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *