|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
29.1.2009 10:24:08   
Sonja
ja sam bila kod mame kad sam uradila test
kad ce pojavila i druga crta nisam mogla da vjerujem i mislila sam da umisljam
izletila sam iz kupatila i pravo mami stavila test pred oci...reko vidis li ti 2 crteuser posted image user posted image user posted image user posted image kaze ona vidim heheheh i ja pocnem plakat heeh onda sam javila MM i on nije mogao da vjeruje ...1000 puta me nazvao s posla da pita jel ga zezam...
moj tata je skontao kad je vidio da sam cijeli taj dan povracala i samo je pitao"hocul ja to postat djed?"user posted image
isti dan smo rekli i svekrvi i svekru i kumovima....kasnije se razglasilo samo od sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
1.3.2009 8:29:00   
aida84
Ja sam prvu trudnocu razglasila sa 2,5 mjeseca, jer sam tada prvi put otisla ginekologu...Sliku sa UZ sam dala mami, ona se odusevila, a tata pita sta je ovo, cije je ovo...izgubio se sav...nije dobro zavrsilo...

Sada sam rekla mami poslije prvog pregleda sa 6 sedmica...a ona je dalje razglasila...
Slazem se sa Dinom u potpunosti...a i sve je sudbina i u Bozijim rukama...




_____________________________

28.09.2009. si nam uljepšala život svojim dolaskom!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
9.3.2009 15:54:57   
zenicanka86
ja sam uradila test i tad smo rekli njegovoj sestri,jer je ona sumnjala!bila sam kod nje i zadnju menstruaciju sam
dobila dan nakon nje!sljedeci mjesec ona dobila,a kod mene jos nema!
nakon drugog testa sam rekla komsinkama,a tek nakon pregleda smo zvali nase!
moja mama se sto puta zahvalila Bogu,jer smo ovu bebu cekali vise od 2 godine!

(odgovor članu aida84)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
5.4.2009 13:51:50   
nikita
Naravno da je je sudbina u Bozijim rukama i rekli mi ili ne rekli odmah isto ti se piše, ali poucena iskustvom prve trudnoce sad kad sam ostala trudna nismo nikome rekli ,osim roditeljima i ne namjeravam bar jos mjesec dana nikome govoriti. To je cisto iz razloga da me ljudi ne ispitivaju ako se nesto lose desi.

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
5.4.2009 14:15:37   
mariva
nikita slobodno svima razglasi tu radosnu vjest jer u velikoj većini nakon prvog spontanog druga trudnoća bude uredu. kad sam ja imala prvi spontani ovdje kod nas isto ko da jee to bilo neko virusno oboljenje skoro svaka trudnica koju sam znala imala je prvu trudnoću spontani a poslje bi sve bilo uredu stvarno jedno vrijeme je to bilo nenormelno učestalo da se već počelo o tome raspravljat. Eto zato naoružaj se optimizmom i dobrim raspoloženjem i nastoj iako znam da nije lako nemislit šta je bilo prvi put. ja ti ovo sve govorim jer sam imala takvo iskustvo i poslije sam rodila dva zdrava sina. Naravno da me oba puta bilo strah ali trudnoću sam objavila čim mi je doktor potvrdio da sam trudna

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
5.4.2009 14:22:14   
nikita
da, cula sam i ja da je vecinom druga trudnoca u redu ali eto, i sama znas, ne moze da te ne bude strah !
ma ne znam koliko cu izdrzat... svima bih razglasila svoju srecu,jer bas je nezgodno pravit se ali muz i ja smo se dogovorili da necemo govoriti pa eto ispostovat cu bar dok ne udem u 3mj. a to je 18.4


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
12.5.2009 14:04:38   
bubuli
heh odakle da krenem...

meni je mens kasnila samo dan kad sam radila prvi test i bio neg.

uradim sljedeci za 4 dana i bio je nesto izmedju-jedna crta se bas vidjela a druga nazirala,pa ja ponovo test za 2 dana i pozitivan jeeeeeeee

mm je sve znao od prvog testa...odmah za 2 dana isli smo skupa na pregled gdje potvrdjena trudnoca i poslije smo otisli na sladoled i razgovarali da necemo govoriti nikom dok se nepojave kucaji bebinog srca ali...vec sutra su svi znali i sa moje i njegove strane heheh

rekao mi je "koliko sam sretan sad bih isao i galamio ulicom-postat cu otac"

sad sam trudna 9 sedmica i zasad je sve ok,nadam se i u buducnosti

mi smo regularno govorili da sam trudna kao da kazemo dobar dan heheh


_____________________________



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
17.5.2009 12:32:44   
mirelamedin
mi smo rekli kad sam bila 5 sedmica trudna, rekla ja budala svekrvi...

a ona: pa nisi ti jos bila kod doktora, iako sam radila test za trudnocu...

drugi put cu cekati sto duze... a njoj pogotovo necu reci 1. to sigurno ne!

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
21.5.2009 7:55:41   
andjelika
Ja sam imala srece, prvu trudnocu sam objavila odmah
(u 4 nedelji), i to prvo M, pa svekrvi. Zena se bila odusevila!!
Drugu trudnocu je objavio moj sin!
E tu mi je bilo krivo, primili su nekako kiselo!
A za trecu trudnocu su odlepili.Mada na njihovu srecu,a
moju veliku nesrecu tu bebu sam izgubila.
Sad sam u 5 nedelji, rekli smo muzevoj koleginici, njegovim
gazdama, i ja sam saopstila mojim prijateljicama.
Moji na poslu ce da sacekaju da izvucem bolovanje, pa cu
tek onda da ih obavestim. A buduce bake i deke, e pa
bas me briga!! Kad budu saznali saznace!

(odgovor članu mirelamedin)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
22.5.2009 10:35:54   
delly
mi smo rekli kad sam bila u 2 mj t. i to prvo mojoj mami pa sveki i svekru i ostatku,i to na nacin ovaj_ napisali smo sms poruku tipa zelim vam sve najbolje za ovu godinu (posto je bilo pred novu god) zao mi je sto necu na ovu godinu da budem sa vama ali cu biti ovdje iduce godine kad izadem iz maminog stomakauser posted image i to je mm cito njima kao da je dobio od nekoga ..bilo je lijepo...svi su plakali od srece user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:16:50   
dojbinica
da mi je samo dočekati da dobijem taj tako željeni user posted image , i mislim da nikome neću reći do 4 mjseca, pa mozda čak ni mm, neće saznati

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:28:28   
amarilis
Ja sam prvo rekla mm jer i on je učesnik user posted image , mami sam rekla poslije prvog pregleda a svima ostalima kada se stomačić pokazao oko 4 mjeseca.

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:37:51   
amarilis
Mirelamedin, moja sveki kada je saznala (vidjela stomak), komentar je bio 'ništa ja to ne pikam dok se ne rodi', pa eto ima sve gore od goreg... 

(odgovor članu mirelamedin)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:40:46   
biloko
IZVORNA PORUKA: amarilis

Mirelamedin, moja sveki kada je saznala (vidjela stomak), komentar je bio 'ništa ja to ne pikam dok se ne rodi', pa eto ima sve gore od goreg... 

user posted image user posted image user posted image user posted image  E svakakvih ljudi. I cuj to "ne pikam" kao da se radi o ne znam ni ja cemu a ne ljudskom zivotu...

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:52:35   
amarilis
Ih, Biloko, još da zna da je moj bebač curica, tek onda ne bi ništa 'pikala'user posted image . K'o starina, što kaže naš naroduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:56:45   
Anoniman
ej svasta moja amarilis user posted image user posted image
mojoj sveki nije bilo drago sto jeuser posted image ona biuser posted image curicu al sipak ipak je pisonjauser posted image user posted image user posted image
jesmo ih zeznuli svihuuser posted image

(odgovor članu amarilis)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 18:59:51   
biloko
IZVORNA PORUKA: amarilis

Ih, Biloko, još da zna da je moj bebač curica, tek onda ne bi ništa 'pikala'user posted image . K'o starina, što kaže naš naroduser posted image user posted image user posted image user posted image


E pa ovdje na rr su curice veoooma cijenjene user posted image ...buduci da se u 2009, barem do sada, ocekuje skoro duplo vise pisonja user posted image user posted image

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 19:03:47   
amarilis
E, ima ona dvije user posted image pa bi sada user posted image . Meni svejedno a i mm, nakon svih belaja koje sam imala, samo da mi je zdravo i živo... I doc mi je rekao curica, ali ja je i dalje zovem bebač, rekoh da se ne izletim gdje, ne dao mi Bog i taj belajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 19:57:09   
Ella_H
mah amarilis sta god ona htjela ili ne htjela sta je tu je to je ljudski zivot i sve normalne se osobe raduju...
moja je sveki a i ja prvi put navijala za pisulju ali jos pisonja i svi smo bili presretni...
drugi put mi kaze jedva ceka al zna da je pisonjaaaaa pa nece nista da kaze hehehe i tako je i bilo
pisonja opet i svi su prezadovoljni...najvaznije je da je djete u dobrom zdravlju i normalno to najvise zelim
i sebi i drugima...

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 20:09:42   
djevojčica
kad je riječ o strpljenju, mislim da ga moja jetrva ima na pretek...........za njenu, već bivšu trudnoću, se saznalo tek kad se porodila

_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
6.6.2009 20:19:04   
amarilis
To je najbitnije, zdravlje... Hiljadu ljudi - hiljadu ćudi... Kada bih vam ispričala priču moje rodice, smijale bi ste se do neba, koja budalaština, pa još u Sarajevu... 

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
4.9.2009 13:11:38   
Zoe
Trudnoću uopće nisam ni slutila iako mi je user posted image  kasnila - inače oduvijek imam problema sa ciklusima i pijem Dabroston da bi mi dolazila na vrijeme, međutim prošli mjesec sam preskočila zbog preklapanja mojega i docinog godišnjeg.
Kako mi je i dalje kasnila dogovorimo se za UZV kad tamo jedno malo čudo user posted image  trudna 5+3user posted image user posted image
S obzirom da smo jaaakoo dugo čekali na user posted image  a od naše okoline nikad nismo ništa krili i većinom su svi  bili upoznati sa našom situacijom, taj dan kad smo saznali vijest odlučili smo nikome ništa govoriti do idućeg pregleda, samo sam kazala svojim trudilicamauser posted image  
Međutim, naša sreća je bila prevelika, tako da smo javili roditeljima i najbližim prijateljima istu večer.

Nadamo se da će aBd sve biti u redu, ali držim se vjere i tamo lijepo piše ( neću sad bukvalno pisati): kad se dijete začne , njemu je propisana sudbina, tako da ako se nažalost i dogodi nesretni gubitak djeteta sigurno nije zbog toga što smo ranije rekli za user posted image ..

@gvendolina - da ne bi pisala novi post spojit ću sa ovim - hvala ti user posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 4.9.2009 13:24:13 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
4.9.2009 13:17:29   
gvendolina
zoe cestitamo na user posted image da aBd sve bude u redu

Mm i ja smo se dogovorili da nikome odma ne govorimo,tek nakon 3 mj smo rekli najblizima iz porodice i prijateljima.
Slazem se sa tobom zoe da ce biti onako kako je sudjeno,ali mi smo samo htjeli izbjeci stalno zapitkivanje o tomeuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
4.9.2009 13:29:33   
Meri29
Ja sam uradila test na poslu, muz je otisao i kupio test i zajedno smo cekali i kada su se pojavile dvije crtice od posla vise nije bilo nista user posted image
Navecer smo otisli do moje ujne, jer smo sa njom jako bliski i rekli joj, ona me je ujutro odvela u bolnicu i izvadila sam krv, potvrdili da sam user posted image .
Muz je odmah sve nazvao i svima razglasio, tako da je do navecer sva porodica i bitna familija znala za user posted image Ma nije mogao cekati ni dana, a ja sam voljela da smo samo mi malo uzivali u tome, ali kada njegovoj sreci nije bilo kraja user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kada reci da ocekujete bebu
4.9.2009 13:51:38   
ziki
Kad sam saznala da sam trudna što sam izašla iz ordinacije sam zvala MM da mu javim. Odmah ujutru sam rekla koleginicama za stolom, popodne sestri jednoj a posle nekih 15 dana(još jedan pregled 10/11 sedmicu) i drugoj(ona živi sa roditeljima pa da im nešto ne kaže) a dan kasnije svekrvi i mojim -kad smo otišli za Ramazanski  Bajram u Sandžak. Fora je da sam se ja osječala loše od prvog dana, lupanje srca, čak i lijeva ruka boljela. Na kraju su grudi počele da me bole i ja sam na sve pomislila osim na trudnoću, sestra kojoj sam rekla je tad bila još uvijek student farmacije i moj halo doktor pa sam se sa njom savjetovala a roditeljima da ih ne sekiram ništa nisam pričala.
Idući put ću valjda bit pametnija pa pomislit i na trudnoću i razmislit plan otkrivanja tajne

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kisobran za kolica
vila_7

Da li ga kupiti ili ne? Da li je uopce potreban?

da jer ..... (92%)

ne jer ..... (8%)


Broj svih glasova: 117

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *