|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:23:21   
salmana
user posted image

totalno sam nespremna!

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:28:13   
salmana
Konkurs ce biti izmedju 1. I 15. juna za polazak 1. Septembra,

Eto da znate :)

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:29:31   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dambolina

nije, 01.09. polaze u predskolsko. Oglas za upis je nekad ili u aprilu ili maju.

Pa to sam skontala..razmisljam jos da li da ga zadrzim ili da ide...helem moze li se u predskolsko dvije godine?user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:33:19   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: dambolina

nije, 01.09. polaze u predskolsko. Oglas za upis je nekad ili u aprilu ili maju.

Pa to sam skontala..razmisljam jos da li da ga zadrzim ili da ide...helem moze li se u predskolsko dvije godine?user posted image



pa koliko je E. mlađi od moje L, ja sve nešto kontam oko godinu , nju kaći dogodine abd predškolsko, mada kako je bistra mašala, mogla bi i ove

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:33:55   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: dambolina

nije, 01.09. polaze u predskolsko. Oglas za upis je nekad ili u aprilu ili maju.

Pa to sam skontala..razmisljam jos da li da ga zadrzim ili da ide...helem moze li se u predskolsko dvije godine?user posted image



pa koliko je E. mlađi od moje L, ja sve nešto kontam oko godinu , nju kaći dogodine abd predškolsko, mada kako je bistra mašala, mogla bi i ove

pa on 3.9.2011.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:36:58   
Blue rose RR
Ma nemojte ih ranije slati, zauhar im je godina dana rahatluka.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:39:06   
Medi_87
znaci po ovome mi smo obavezni

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:39:18   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ma nemojte ih ranije slati, zauhar im je godina dana rahatluka.

Mislis...?? U sam dala sa 5 godina i 11 mjeseci..a on bi krenuo sa 7 i 2 danauser posted image , nije zainteresovan za olovku, bojice, jos je sav u igri, dok je ona nekako sve to sama ucila, pisala, bojila...nekako mi se ona cinila spremna da joj skola ne bi bila sok, vec potreba, a kada o njemu mislim, kao da bi mu ukrala godinu igreuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:42:35   
Blue rose RR
Kad bi zapela, rekla bih ti ovako: Da je U. u pitanju hajde inekako, ali pusti E. da se odmara od obaveza još jednu godinu."
Znam po svom bratu.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:46:57   
dambolina
moja je krenula sa 6 godina i 10 mjeseci i mislim da je to super. sve preko 6 godina mi je ok, sve ono 5 i kusur mjeseci mi je premalo. sin je krenuo sa 6 i 3 mjeseca, a ona 6 i 10 mjeseci. sestra je sina isto dala kad je skoro napunio 7 godina, rodjen je 25.09. i sada je 4. razred - nije se pokajala mislimo da je to taman.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:47:52   
malena27 RR
U. je U., ja bih jos pricekala... i mog T ne interesuje ni bojenje, ni crtanje, samo autici, bageri & co. Mada zakonski nas kaci da krene sa 6 godina i 20 dana u skolu...u predskolsko ce ici sa 5,5 godina user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 14:51:23   
Skvo RR
Pa mi imamo dva dana spasauser posted image , kako sada razmisljam vjerovatno cu ga ostaviti....neka se igra...bas uziva u djetinjstvuuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 15:25:40   
koka i po

IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: koka i po

sva ona koja do prvog marta napune pet i pol godina.
koliko sam informisana predskolako krece 15 marta



Pa zar nije u septembru konkurs za upis u obavezno pretskolsko??? Za djecu koja 1. Septembra imaju punih 5 godina?

JU Djeca Sarajeva su prosle godine ovako radila, je li se to nesto promijenilo???



ovo vazi za ZE-Do kanton.

po meni,onoj koja radi sa ovakvom djecom...velika i ogromna greska je upisati dijete u predsklosko ako nije zakonom obavezno.
cak i ova koja jesu nisu mentalno zrela za ono sto ih ceka.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 15:29:01   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 15:33:06   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: koka i po

sva ona koja do prvog marta napune pet i pol godina.
koliko sam informisana predskolako krece 15 marta



Pa zar nije u septembru konkurs za upis u obavezno pretskolsko??? Za djecu koja 1. Septembra imaju punih 5 godina?

JU Djeca Sarajeva su prosle godine ovako radila, je li se to nesto promijenilo???



ovo vazi za ZE-Do kanton.

po meni,onoj koja radi sa ovakvom djecom...velika i ogromna greska je upisati dijete u predsklosko ako nije zakonom obavezno.
cak i ova koja jesu nisu mentalno zrela za ono sto ih ceka.


Ti si ipak kompetentna za to misljenje. Uvijek me zanima sta misle ljudi koji rade sa djecom.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 15:36:53   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ma nemojte ih ranije slati, zauhar im je godina dana rahatluka.

Mislis...?? U sam dala sa 5 godina i 11 mjeseci..a on bi krenuo sa 7 i 2 danauser posted image , nije zainteresovan za olovku, bojice, jos je sav u igri, dok je ona nekako sve to sama ucila, pisala, bojila...nekako mi se ona cinila spremna da joj skola ne bi bila sok, vec potreba, a kada o njemu mislim, kao da bi mu ukrala godinu igreuser posted image




a, da kako sam zaboravila da je E. rođen kad i moj mužek, islim samo je godina različita, hahahahaha, a kod nas je obrnuta situacija, starija je bila ne zainteresovana, i danas joj to naiđe, a mlađa stalno radi neke zadaće i sl. čak je naičila svoje ima da piše, što joj sestra nije znala zadugo, ovu malu sve interesuje, al bez obrita na to, on će abd dogodine u predškolsko, a e. ima fore što ti kažeš zvog ta dva dana, a opet kontam možda i zbog ta dva dana da mu ne uzimaš godinu, bit će najstariji, al opet ti znaš

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 15:38:28   
Skvo RR
koliko uopste sada djece ide sa punih 7 godina??? Kod U u razredu ih je bilo...meni nekako u zadnje vrijeme cini mi se da djeca bas rano krecu...na kraju i U je krenula, jedna je od najmladjih u razredu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 15:42:51   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

koliko uopste sada djece ide sa punih 7 godina??? Kod U u razredu ih je bilo...meni nekako u zadnje vrijeme cini mi se da djeca bas rano krecu...na kraju i U je krenula, jedna je od najmladjih u razredu.



pa bogami kod nas nema ja mislim niko mimo sedam godina, a tvoja U je mimo prosjeka, da je dragi Allah čuva

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:09:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: salmana


IZVORNA PORUKA: koka i po

sva ona koja do prvog marta napune pet i pol godina.
koliko sam informisana predskolako krece 15 marta



Pa zar nije u septembru konkurs za upis u obavezno pretskolsko??? Za djecu koja 1. Septembra imaju punih 5 godina?

JU Djeca Sarajeva su prosle godine ovako radila, je li se to nesto promijenilo???



ovo vazi za ZE-Do kanton.

po meni,onoj koja radi sa ovakvom djecom...velika i ogromna greska je upisati dijete u predsklosko ako nije zakonom obavezno.
cak i ova koja jesu nisu mentalno zrela za ono sto ih ceka.



Slazem se koko.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:13:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

koliko uopste sada djece ide sa punih 7 godina??? Kod U u razredu ih je bilo...meni nekako u zadnje vrijeme cini mi se da djeca bas rano krecu...na kraju i U je krenula, jedna je od najmladjih u razredu.

moja ce krenuti tacno sa 6 god.i 10 i po mj. a i od moje raje cija su djeca rodjena izmedju sept.i dec.rijetko je ko upisao dijete prosle godine. znam samo jedno a cetvoro ce sad kad i moja lana


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:18:46   
Medić*
I moj je krenuo sa nepunih 7.
6 god i 11 mj.
Vidi se razlika to sve uciteljice kažu.
Sad naravno da ima djece koja i ranije ako podju nema razlike ali malo ih je.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:18:56   
teacher75
moja drugarica je uciteljica u osnovnoj skoli i sin joj je rodjen pocetkom sept.i kaze da joj ne pada na pamet da ga ranije upisuje i da se u skoli bas vidi razlika izmedju te djece koja vecinom kaskaju za ostalima, cast izuzecima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:21:05   
teacher75
nekako uvijek kontam da je bolje da je najstarija i najzrelija u razredu nego najmladja i najnezrelija a godina je bas puno. dosta se dijete promijeni i sazrije za god.dana

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:24:58   
teacher75
a posmatram je zadnjih par mjeseci. nakon sto je napunila 6 bas je pocela da se intenzivno interesuje za slova i brojeve. trazi da joj zadajemo zadacu, sabiranje do 20 i oduzimanje do 10.user posted image ne zna jos da cita tj.da sklopi slogove iako zna odavno sva slova da cita i pise. ne bih se ja bunila da bude vise naklonjena brojkama nego slovima, fali nam jedan inzinjer u porodiciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Predskolski uzrast
25.2.2016 16:51:09   
loptica7
Ja sam curu upisala tek ove skolske godine 2015/2016, a decko ce sada. Kod nas je devetogodisnje obrazovanje. Ona je posla sa 6 god i 10 mj, a njemu ce biti 6 god i 9 mj. Nisam se pokajala, a i uciteljica mi je rekla da nisam pogrijesila. S njom je u razredu curica koja je 1 god mlađa od moje. Meni je to malo prerano. Nije imala punih 6 god kad je krenula. Ja svojoj ne bih ukrala jos tu jednu god, pa nece nigdje zakasniti...

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *